Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hurdegaryp in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Hurdegaryp in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:43 3207 ma di wo do vr za Groningen (06:57)
06:20 1050 vr Leeuwarden (06:46)
06:39 3208 ma di wo do za Leeuwarden (06:55)
06:42 7332 vr Leeuwarden (06:55)
07:18 3213 ma di wo do vr za zo Groningen (08:34) Zuidbroek (09:31) Winschoten (09:53)
07:37 3212 ma di wo do vr za Leeuwarden (07:52)
08:43 3217 ma di wo do vr za zo Groningen (10:01)
09:14 1051 ma di wo do vr za Veenwouden (09:22)
09:42 3228 vr Leeuwarden (10:02)
09:58 1056 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:21)
10:17 3234 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:32) Harlingen (11:32)
11:31 1058 ma di wo do vr za Leeuwarden (11:54)
11:32 1055 ma di wo do vr za Veenwouden (11:40)
12:46 1057 ma di wo do vr za zo Veenwouden (12:54)
13:00 3239 ma di wo do vr za zo Groningen (14:15)
13:38 3245 ma di wo do vr za zo Groningen (14:54) Zuidbroek (15:55) Nieuweschans (16:37)
14:19 1060 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (14:42)
14:20 1059 ma di wo do vr za zo Veenwouden (14:28)
14:58 3254 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:13)
14:59 3247 ma di wo do vr za zo Groningen (16:10)
16:34 1061 ma di wo do vr za zo Veenwouden (16:42)
16:59 1062 ma di wo do vr za Leeuwarden (17:19)
18:00 3265 ma di wo do vr za zo Groningen (19:13) Zuidbroek (20:07) Nieuweschans (20:47)
18:01 3268 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:16)
18:52 1065 ma di wo do vr za Veenwouden (19:00)
19:19 1064 zo Leeuwarden (19:42)
20:14 1066 ma di wo do vr za Leeuwarden (20:37)
20:51 3280 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (21:06)
21:25 3279 ma di wo do vr za zo Groningen (22:39) Zuidbroek (23:28) Nieuweschans (00:04)
21:44 1071 zo Veenwouden (21:52)
00:07 3292 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (00:22)