of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Zaltbommel in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Zaltbommel in de Zomerdienstregeling 1957

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:34 352 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (05:45)
05:56 608 ma di wo do vr za Geldermalsen (06:04) Utrecht Centraal (06:28) Amsterdam Centraal (07:05)
06:34 609 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (06:44) Boxtel (07:02) Eindhoven (07:20) Weert (07:49) Roermond (08:06) Sittard (08:23) Maastricht (08:40)
06:56 612 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (07:04) Utrecht Centraal (07:28) Woerden (07:48) Gouda (07:59) Rotterdam Centraal (08:21)
07:16 1754 ma di wo do vr za Geldermalsen (07:24) Utrecht Centraal (07:47) Gouda (08:11) Rotterdam Centraal (08:33)
07:34 356 zo 's Hertogenbosch (07:46) Tilburg (08:13) Breda (08:38) Roosendaal (08:56) Bergen op Zoom (09:09)
07:38 611 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:48) Boxtel (08:04) Eindhoven (08:21) Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
08:01 614 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:09) Utrecht Centraal (08:32) Amsterdam Centraal (09:13)
08:38 613 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:48) Boxtel (09:04) Eindhoven (09:21) Weert (09:49) Roermond (10:06) Sittard (10:23) Maastricht (10:40)
09:01 616 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:09) Utrecht Centraal (09:32) Woerden (09:49) Gouda (10:00) Rotterdam Centraal (10:21)
09:38 615 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:48) Boxtel (10:04) Eindhoven (10:21) Weert (10:49) Roermond (11:06) Sittard (11:23) Maastricht (11:40)
10:01 620 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:09) Utrecht Centraal (10:32) Amsterdam Centraal (11:13)
10:18 1765 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:27) Eindhoven (10:49)
10:38 617 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:48) Boxtel (11:04) Eindhoven (11:21) Weert (11:49) Roermond (12:06) Sittard (12:23) Maastricht (12:40)
11:01 622 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (11:09) Utrecht Centraal (11:32) Woerden (11:49) Gouda (12:00) Rotterdam Centraal (12:21)
11:38 619 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:48) Boxtel (12:04) Eindhoven (12:21) Weert (12:49) Roermond (13:06) Sittard (13:23) Maastricht (13:40)
12:01 626 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (12:09) Utrecht Centraal (12:32) Amsterdam Centraal (13:13)
12:38 621 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:48) Boxtel (13:04) Eindhoven (13:21) Weert (13:49) Roermond (14:06) Sittard (14:23) Maastricht (14:40)
13:01 628 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:09) Utrecht Centraal (13:32) Woerden (13:49) Gouda (14:00) Rotterdam Centraal (14:21)
13:18 1771 za 's Hertogenbosch (13:27)
13:38 623 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:48) Boxtel (14:04) Eindhoven (14:21) Weert (14:49) Roermond (15:06) Sittard (15:23) Maastricht (15:40)
13:57 1773 za 's Hertogenbosch (14:07) Boxtel (14:18) Eindhoven (14:34)
14:01 632 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:09) Utrecht Centraal (14:32) Amsterdam Centraal (15:13)
14:38 625 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:48) Boxtel (15:04) Eindhoven (15:21) Weert (15:49) Roermond (16:06) Sittard (16:23) Maastricht (16:40)
15:01 634 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (15:09) Utrecht Centraal (15:32) Woerden (15:49) Gouda (16:00) Rotterdam Centraal (16:21)
15:18 1775 za 's Hertogenbosch (15:27)
15:38 629 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:48) Boxtel (16:04) Eindhoven (16:21) Weert (16:49) Roermond (17:06) Sittard (17:23) Maastricht (17:40)
16:01 636 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:09) Utrecht Centraal (16:32) Amsterdam Centraal (17:13)
16:18 1779 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (16:27) Eindhoven (16:49)
16:38 631 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:48) Boxtel (17:04) Eindhoven (17:21) Weert (17:49) Roermond (18:06) Sittard (18:23) Maastricht (18:40)
17:01 638 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:09) Utrecht Centraal (17:32) Woerden (17:49) Gouda (18:00) Rotterdam Centraal (18:21)
17:15 1731 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:24) Eindhoven (17:46) Weert (18:06) Roermond (18:22) Sittard (18:44) Maastricht (19:09)
17:30 1780 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:38) Utrecht Centraal (17:59) Amsterdam Centraal (18:38)
17:38 635 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:48) Boxtel (18:04) Eindhoven (18:21) Weert (18:49) Roermond (19:06)
18:01 640 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:09) Utrecht Centraal (18:32) Amsterdam Centraal (19:13)
18:23 1785 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (18:32)
18:38 637 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:48) Boxtel (19:04) Eindhoven (19:21) Weert (19:49) Roermond (20:06) Sittard (20:23) Maastricht (20:40)
19:01 642 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (19:09) Utrecht Centraal (19:32) Woerden (19:49) Gouda (20:00) Rotterdam Centraal (20:21)
19:19 1784 ma di wo do vr Geldermalsen (19:27) Utrecht Centraal (19:51)
19:38 639 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:48) Boxtel (20:04) Eindhoven (20:21) Weert (20:49) Roermond (21:06) Sittard (21:23) Maastricht (21:40)
20:01 644 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:09) Utrecht Centraal (20:32) Amsterdam Centraal (21:13)
20:38 641 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:48) Boxtel (21:04) Eindhoven (21:21) Weert (21:49) Roermond (22:06) Sittard (22:23) Maastricht (22:40)
21:01 646 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (21:09) Utrecht Centraal (21:32) Woerden (21:49) Gouda (22:00) Rotterdam Centraal (22:21)
21:25 1791 zo 's Hertogenbosch (21:35)
21:38 643 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:48) Boxtel (22:04) Eindhoven (22:21) Weert (22:49) Roermond (23:06) Sittard (23:23) Maastricht (23:40)
21:52 1788 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (21:59) Utrecht Centraal (22:23) Amsterdam Centraal (23:01)
22:01 648 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (22:09) Utrecht Centraal (22:32) Amsterdam Centraal (23:13)
22:38 645 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:48) Boxtel (23:04) Eindhoven (23:21) Weert (23:49) Roermond (00:06) Sittard (00:23) Maastricht (00:40)
23:01 650 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (23:09) Utrecht Centraal (23:32) Woerden (23:53) Gouda (00:04) Rotterdam Centraal (00:25)
23:38 647 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:48) Boxtel (00:10) Eindhoven (00:27)
00:04 652 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:28)