of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Boekelo in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Boekelo in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:18 1104 ma di wo do vr za Neede (05:44) Ruurlo (06:14)
05:40 1105 ma di wo do vr za Oldenzaal EO (06:12)
06:19 1107 ma di wo do vr za zo Enschede Noord (06:32) Oldenzaal EO (07:08)
06:21 1107 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (06:32)
06:51 1100 ma di wo do vr za Neede (07:16) Ruurlo (07:48) Doetinchem (08:37)
07:16 1115 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (07:28)
07:20 1115 ma di wo do vr za Oldenzaal EO (07:55)
08:57 1116 ma di wo do vr za zo Neede (09:22) Ruurlo (09:49) Doetinchem (11:37)
09:00 1117 ma di wo do vr za zo Enschede Noord (09:12) Oldenzaal EO (10:10)
09:07 1117 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (09:19)
11:11 1119 ma di wo do vr za zo Oldenzaal EO (11:45)
11:14 1119 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (11:28)
11:17 1120 ma di wo do vr za zo Neede (11:45) Ruurlo (12:25)
12:42 1122 di Neede (13:10)
13:46 1127 di Enschede Noord (13:59) Oldenzaal EO (14:20)
15:08 1132 ma di wo do vr za zo Neede (15:36) Ruurlo (16:08) Doetinchem (17:12)
15:12 1129 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (15:24)
15:12 1129 ma di wo do vr za zo Oldenzaal EO (16:10)
17:22 1133 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (17:34)
17:25 1133 ma di wo do vr za zo Oldenzaal EO (18:01)
18:25 1138 ma di wo do vr za zo Neede (18:50) Ruurlo (19:14)
18:38 1135 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (18:54)
19:12 1140 ma di wo do vr za Haaksbergen (19:23)
19:40 1139 ma di wo do vr za Enschede Zuid (19:57)
20:03 1143 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (20:14)
20:03 1143 ma di wo do vr za zo Oldenzaal EO (20:37)
20:31 1142 ma di wo do vr za zo Neede (20:56) Ruurlo (21:22) Doetinchem (22:21)
22:54 1147 ma di wo do vr za zo Enschede Noord (23:06)
22:55 1147 ma di wo do vr za zo Hengelo GOLS (23:07)