of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Zutphen in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Zutphen in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:51 1555 ma di wo do vr za Deventer (06:03) Zwolle (06:33)
06:16 3261 ma di wo do vr za Hengelo (06:59) Enschede (07:09)
06:37 3812 ma di wo do vr za Apeldoorn (06:54)
06:44 1511 ma di wo do vr za Deventer (06:56) Zwolle (07:24) Meppel (07:46) Assen (08:22) Groningen (08:41)
07:04 311 ma di wo do vr za Deventer (07:16) Zwolle (07:45)
07:04 1511 zo Deventer (07:16) Zwolle (07:43)
07:07 1508 ma di wo do vr za Dieren (07:19) Arnhem (07:40) Nijmegen (07:58)
07:09 3809 ma di wo do vr za zo Winterswijk (07:49)
07:16 3265 ma di wo do vr za Hengelo (07:59) Enschede (08:09)
07:32 1513 ma di wo do vr za Deventer (07:44) Zwolle (08:25) Meppel (08:47) Assen (09:22) Groningen (09:44)
07:42 3814 ma di wo do vr za Apeldoorn (08:00)
08:03 3212 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:24) Nijmegen (08:41) Venlo (09:45) Roermond (10:14)
08:05 1513 zo Deventer (08:17) Zwolle (08:44)
08:05 1363 ma di wo do vr za Deventer (08:17)
08:07 1512 ma di wo do vr za zo Dieren (08:19) Arnhem (08:40) Nijmegen (08:58)
08:10 3811 ma di wo do vr za zo Winterswijk (08:50)
08:32 1515 ma di wo do vr za Deventer (08:44) Zwolle (09:25) Meppel (09:46) Assen (10:22) Groningen (10:41)
08:39 3816 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (08:57)
08:41 3215 ma di wo do vr za Hengelo (09:25) Enschede (09:39)
08:41 3215 zo Hengelo (09:25) Enschede (09:39)
09:05 1411 ma di wo do vr za Deventer (09:17)
09:07 1514 ma di wo do vr za zo Dieren (09:19) Arnhem (09:40) Nijmegen (09:58)
09:10 3813 ma di wo do vr za Winterswijk (09:50)
09:32 1517 ma di wo do vr za zo Deventer (09:44) Zwolle (10:25) Meppel (10:46) Assen (11:22) Groningen (11:41)
09:41 3269 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:25) Enschede (10:34)
09:45 3820 ma di wo do vr za Apeldoorn (09:59)
09:56 317 ma Deventer (10:09) Zwolle (10:34)
10:03 3216 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:24) Nijmegen (10:41) Venlo (11:45) Roermond (12:14)
10:05 1367 ma di wo do vr za Deventer (10:17)
10:07 1516 ma di wo do vr za zo Dieren (10:19) Arnhem (10:40) Nijmegen (10:58)
10:10 3815 ma di wo do vr za zo Winterswijk (10:50)
10:32 1519 ma di wo do vr za zo Deventer (10:44) Zwolle (11:25) Meppel (11:46) Assen (12:22) Groningen (12:41)
10:39 3822 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:57)
10:41 3219 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:25) Enschede (11:39)
11:05 1369 ma di wo do vr za Deventer (11:17)
11:07 1520 ma di wo do vr za zo Dieren (11:19) Arnhem (11:40) Nijmegen (11:58)
11:10 3817 ma di wo do vr za Winterswijk (11:50)
11:32 1521 ma di wo do vr za zo Deventer (11:44) Zwolle (12:25) Meppel (12:46) Assen (13:22) Groningen (13:41)
11:41 3273 ma di wo do vr za Hengelo (12:25) Enschede (12:34)
11:45 3824 ma di wo do vr za Apeldoorn (11:59)
12:03 3222 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:24) Nijmegen (12:41) Venlo (13:45) Roermond (14:14)
12:05 1371 ma di wo do vr za Deventer (12:17)
12:07 1522 ma di wo do vr za zo Dieren (12:19) Arnhem (12:40) Nijmegen (12:58)
12:10 3819 ma di wo do vr za zo Winterswijk (12:50)
12:32 1523 ma di wo do vr za zo Deventer (12:44) Zwolle (13:25) Meppel (13:46) Assen (14:22) Groningen (14:41)
12:41 3223 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:25) Enschede (13:34)
12:42 3828 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:00)
12:56 323 za Deventer (13:09) Zwolle (13:35)
13:05 1373 ma di wo do vr za Deventer (13:17)
13:07 1526 ma di wo do vr za zo Dieren (13:19) Arnhem (13:40) Nijmegen (13:58)
13:10 3821 ma di wo do vr za Winterswijk (13:50)
13:32 1525 ma di wo do vr za zo Deventer (13:44) Zwolle (14:25) Meppel (14:46) Assen (15:22) Groningen (15:41)
13:41 3279 ma di wo do vr za Hengelo (14:25) Enschede (14:34)
13:45 3832 ma di wo do vr za Apeldoorn (13:59)
14:03 3228 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:24) Nijmegen (14:41) Venlo (15:45) Roermond (16:14)
14:05 1375 ma di wo do vr za Deventer (14:17)
14:07 1528 ma di wo do vr za zo Dieren (14:19) Arnhem (14:40) Nijmegen (14:58)
14:10 3823 ma di wo do vr za zo Winterswijk (14:50)
14:32 1529 za Deventer (14:44) Zwolle (15:25) Meppel (15:47) Assen (16:22) Groningen (16:41)
14:39 3834 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (14:57)
14:41 3229 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:25) Enschede (15:34)
15:05 1377 ma di wo do vr za Deventer (15:17)
15:07 1532 ma di wo do vr za zo Dieren (15:19) Arnhem (15:40) Nijmegen (15:58)
15:10 3825 ma di wo do vr za zo Winterswijk (15:50)
15:32 1531 ma di wo do vr Deventer (15:44) Zwolle (16:25) Meppel (16:47) Assen (17:22) Groningen (17:41)
15:41 3285 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:25) Enschede (16:34)
15:45 3836 ma di wo do vr za Apeldoorn (15:59)
15:56 331 za Deventer (16:09) Zwolle (16:35)
16:03 3234 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:24) Nijmegen (16:41) Venlo (17:45) Roermond (18:14)
16:05 1379 ma di wo do vr za Deventer (16:17)
16:07 1534 ma di wo do vr za zo Dieren (16:19) Arnhem (16:40) Nijmegen (16:58)
16:10 3829 ma di wo do vr za zo Winterswijk (16:50)
16:32 1535 ma di wo do vr Deventer (16:44) Zwolle (17:25) Meppel (17:47) Assen (18:22) Groningen (18:41)
16:39 3838 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (16:57)
16:41 3235 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:25) Enschede (17:34)
17:05 1381 ma di wo do vr za Deventer (17:17)
17:07 1536 ma di wo do vr za zo Dieren (17:19) Arnhem (17:40) Nijmegen (17:58)
17:10 3831 ma di wo do vr za zo Winterswijk (17:50)
17:32 1537 ma di wo do vr Deventer (17:44) Zwolle (18:25) Meppel (18:47) Assen (19:22) Groningen (19:41)
17:39 3840 ma di wo do vr za Apeldoorn (17:58)
17:41 3289 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:25) Enschede (18:34)
17:56 337 ma di wo do vr za zo Deventer (18:09) Zwolle (18:36)
18:03 3238 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:24) Nijmegen (18:41) Venlo (19:45) Roermond (20:14)
18:05 1431 ma di wo do vr za Deventer (18:17)
18:07 1538 ma di wo do vr za zo Dieren (18:19) Arnhem (18:40) Nijmegen (18:58)
18:10 3835 ma di wo do vr za zo Winterswijk (18:50)
18:32 1539 ma di wo do vr Deventer (18:44) Zwolle (19:25) Meppel (19:47) Assen (20:22) Groningen (20:41)
18:39 3842 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:57)
18:41 3239 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:25) Enschede (19:34)
19:05 1333 ma di wo do vr za Deventer (19:17)
19:07 1540 ma di wo do vr za zo Dieren (19:19) Arnhem (19:40) Nijmegen (19:58)
19:10 3837 ma di wo do vr za zo Winterswijk (19:50)
19:13 3293 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:57) Enschede (20:06)
19:32 1541 ma di wo do vr za zo Deventer (19:44) Zwolle (20:25)
19:45 3844 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:59)
20:03 3242 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:24) Nijmegen (20:41) Venlo (21:45) Roermond (22:14)
20:05 1437 ma di wo do vr za Deventer (20:17)
20:07 1542 ma di wo do vr za zo Dieren (20:19) Arnhem (20:40) Nijmegen (20:58)
20:10 3839 ma di wo do vr za zo Winterswijk (20:50)
20:32 1543 ma di wo do vr za zo Deventer (20:44) Zwolle (21:25)
20:39 3846 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:00)
20:41 3243 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:25) Enschede (21:34)
21:05 1389 zo Deventer (21:17)
21:07 1544 ma di wo do vr za zo Dieren (21:19) Arnhem (21:40) Nijmegen (21:58)
21:10 3841 ma di wo do vr za zo Winterswijk (21:50)
21:32 1545 ma di wo do vr za zo Deventer (21:44) Zwolle (22:25)
21:41 3297 ma di wo do vr zo Hengelo (22:25) Enschede (22:34)
21:45 3848 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:59)
21:56 345 zo Deventer (22:09) Zwolle (22:36)
22:03 3246 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:24) Nijmegen (22:41) Venlo (23:45) Roermond (00:14)
22:05 1391 zo Deventer (22:17)
22:07 1546 ma di wo do vr za zo Dieren (22:19) Arnhem (22:40) Nijmegen (22:58)
22:10 3843 ma di wo do vr za zo Winterswijk (22:50)
22:32 1547 ma di wo do vr za zo Deventer (22:44) Zwolle (23:25)
22:39 3850 zo Apeldoorn (22:57)
22:41 3247 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:25) Enschede (23:34)
23:05 1443 zo Deventer (23:17)
23:07 1548 ma di wo do vr za zo Dieren (23:19) Arnhem (23:40) Nijmegen (23:58)
23:10 3845 ma di wo do vr za zo Winterswijk (23:50)
23:36 1393 ma di wo do vr za zo Deventer (23:48)
23:41 3299 zo Hengelo (00:24)
00:15 1445 ma di wo do vr za zo Deventer (00:27)