of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Warmond in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Warmond in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
07:04 3801 ma di wo do vr za Leiden Centraal (07:08)
07:22 3802 ma di wo do vr za Haarlem (07:52) Amsterdam Centraal (08:09)
07:47 3808 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:16) Amsterdam Centraal (08:35)
08:11 3809 ma di wo do vr za Leiden Centraal (08:15) Den Haag HS (08:32) Delft (08:51)
08:36 3810 ma di wo do vr za Noordwijkerhout (08:44)
08:52 3810 zo Noordwijkerhout (09:00)
09:14 3811 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:18) Den Haag HS (09:44)
09:28 3814 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:58)
10:13 3815 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:17) Den Haag HS (10:43)
10:31 3820 ma di wo do vr za zo Noordwijkerhout (10:39)
11:22 3824 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:52)
11:29 3819 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:33) Den Haag HS (11:49) Delft (12:00)
12:36 3830 ma di wo do vr za zo Noordwijkerhout (12:44) Haarlem (13:12)
13:12 3821 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:16) Den Haag HS (13:33) Delft (13:44) Schiedam Centrum (13:55) Rotterdam Centraal (14:01)
13:27 1078 za Haarlem (13:49) Amsterdam Centraal (14:07)
13:43 1084 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:02) Amsterdam Centraal (14:19)
14:34 3825 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:38) Den Haag HS (14:54) Delft (15:05)
15:29 1098 ma di wo do vr za Haarlem (15:49) Amsterdam Centraal (16:06)
16:26 3840 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:57)
16:58 3839 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:02) Den Haag HS (17:28) Delft (17:36)
17:53 3844 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:23)
18:11 3841 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:15) Den Haag HS (18:44) Delft (19:00)
18:53 3848 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:23)
19:10 3845 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:14) Den Haag HS (19:30)
19:58 3850 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:28)
20:41 3849 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:45) Den Haag HS (21:01)
21:43 1160 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:02) Amsterdam Centraal (22:19)
22:35 3851 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:39) Den Haag HS (22:55)
23:25 3854 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:55)