of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Zuidbroek in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Zuidbroek in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:58 3902 ma di wo do vr za zo Stadskanaal Hoofdstation (06:35) Ter Apel (07:16)
06:35 3205 ma di wo do vr za Nieuweschans (07:11)
06:42 3904 ma di wo do vr za Stadskanaal Hoofdstation (07:21) Ter Apel (08:29)
06:51 3220 ma di wo do vr za zo Groningen (07:33)
07:36 3903 di Groningen (08:09)
07:43 3234 ma di wo do vr za zo Groningen (08:24) Leeuwarden (10:32) Harlingen (11:32)
08:00 3209 ma di wo do vr za zo Winschoten (08:20)
08:11 952 ma di wo do vr za Groningen (08:38) Leeuwarden (09:41)
08:21 3755 ma di wo do vr za zo Delfzijl (09:09)
08:22 3906 ma di wo do vr za zo Stadskanaal Hoofdstation (09:02) Ter Apel (09:47)
08:55 3236 ma di wo do vr za Groningen (09:38)
09:33 3213 ma di wo do vr za zo Winschoten (09:53)
09:55 3238 ma di wo do vr za zo Groningen (10:31)
09:59 951 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (10:34)
10:06 3910 ma di wo do vr za zo Stadskanaal Hoofdstation (10:48) Ter Apel (11:35)
10:07 3759 zo Delfzijl (10:55)
11:05 3244 ma di wo do vr za zo Groningen (11:44)
11:14 3223 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (11:46)
11:19 3912 ma di wo do vr za Stadskanaal Hoofdstation (11:57)
11:20 3759 ma di wo do vr za Delfzijl (12:09)
11:53 360 ma di wo do vr za Groningen (12:17) Leeuwarden (13:21) Sneek (13:51) Stavoren (14:23) Enkhuizen (15:43) Hoorn (16:09) Zaandam (16:47) Amsterdam Centraal (17:02)
12:04 955 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (12:30)
12:27 3250 ma di wo do vr za zo Groningen (13:07)
13:12 3233 ma di wo do vr za Nieuweschans (13:50)
13:19 3916 ma di wo do vr za Stadskanaal Hoofdstation (13:56)
13:53 3256 ma di wo do vr za zo Groningen (14:34)
14:02 353 ma di wo do vr za Nieuweschans (14:38)
14:04 3763 ma di wo do vr za Delfzijl (14:50)
14:09 3918 ma di wo do vr za Stadskanaal Hoofdstation (14:50) Ter Apel (15:32)
14:14 3237 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (14:51)
15:03 3260 ma di wo do vr za Groningen (15:40)
15:06 3243 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (15:44)
15:11 3920 ma di wo do vr za Stadskanaal Hoofdstation (15:51)
15:48 3268 ma di wo do vr za zo Groningen (16:27) Leeuwarden (18:16)
15:53 366 ma di wo do vr za zo Groningen (16:18) Leeuwarden (17:29) Sneek (17:57) Stavoren (18:31) Enkhuizen (19:51) Hoorn (20:19) Zaandam (20:59) Amsterdam Centraal (21:14)
15:58 3245 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (16:37)
16:05 3922 ma di wo do vr za zo Stadskanaal Hoofdstation (16:48) Ter Apel (17:29)
17:09 3272 ma di wo do vr za Groningen (17:50)
17:13 3249 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (17:51)
17:15 3767 ma di wo do vr za Delfzijl (18:03)
17:20 3924 ma di wo do vr za Stadskanaal Hoofdstation (18:04)
18:20 3257 zo Winschoten (18:40)
18:20 359 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (18:56)
18:27 3767 zo Delfzijl (19:15)
18:29 962 ma di wo do vr za zo Groningen (18:53)
18:30 3926 ma di wo do vr za zo Stadskanaal Hoofdstation (19:06) Ter Apel (19:48)
19:14 3259 ma di wo do vr za Winschoten (19:31)
19:19 3284 ma di wo do vr za zo Groningen (19:54)
20:05 3286 ma di wo do vr za zo Groningen (20:45)
20:09 3265 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (20:47)
20:12 3771 zo Delfzijl (21:00)
20:16 3930 zo Stadskanaal Hoofdstation (20:53) Ter Apel (21:33)
20:45 3290 ma di wo do vr za Groningen (21:21)
20:51 3273 ma di wo do vr za Nieuweschans (21:26)
20:54 3771 ma di wo do vr za Delfzijl (21:42)
20:57 3932 ma di wo do vr za Wildervank (21:14)
22:12 3292 ma di wo do vr za zo Groningen (22:46) Leeuwarden (00:22)
22:17 3275 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (22:57)
22:24 3934 ma di wo do vr za Stadskanaal Hoofdstation (23:04)
23:23 3294 ma di wo do vr za zo Groningen (23:58)
23:23 3294 ma di wo do vr za zo Groningen (23:58)
23:30 3279 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (00:04)
23:38 3938 ma di wo do vr za zo Stadskanaal Hoofdstation (00:15)