of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Stadskanaal Hoofdstation in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Stadskanaal Hoofdstation in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:05 3901 ma di wo do vr za Zuidbroek (05:45)
06:40 3706 ma di wo do vr za Gasselternijveen (06:50) Assen (07:26)
06:42 3902 ma di wo do vr za zo Ter Apel (07:16)
06:49 3903 di Zuidbroek (07:32) Groningen (08:09)
07:02 3660 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (07:13) Coevorden (08:32) Mariënberg (09:22) Ommen (09:40) Zwolle (10:21)
07:22 3903 ma wo do vr za zo Zuidbroek (08:02)
07:29 3708 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (07:40) Assen (08:20) Groningen (08:57) Weiwerd (10:35) Delfzijl (10:43)
07:53 3904 ma di wo do vr za Ter Apel (08:29)
08:05 3905 ma di wo do vr za Zuidbroek (08:46)
08:31 3662 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (08:41) Coevorden (10:04) Mariënberg (10:47) Ommen (11:02) Zwolle (11:35)
08:37 3708 zo Gasselternijveen (08:46) Assen (09:25)
09:08 3907 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (09:47)
09:11 3906 ma di wo do vr za zo Ter Apel (09:47)
10:00 3710 ma di wo do vr za Gasselternijveen (10:11) Assen (10:51)
10:20 3909 ma di wo do vr za Zuidbroek (10:59)
10:52 3666 ma di wo do vr za Gasselternijveen (11:02) Coevorden (12:25) Mariënberg (13:09) Ommen (13:29) Zwolle (14:12)
10:59 3910 ma di wo do vr za zo Ter Apel (11:35)
11:08 3911 ma di wo do vr za Zuidbroek (11:44)
11:58 3913 ma di wo do vr za Zuidbroek (12:37)
12:02 3714 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (12:13) Assen (12:51)
13:01 3917 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (13:44)
14:00 3718 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (14:11) Assen (14:48)
14:12 3672 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (14:22) Coevorden (15:47) Mariënberg (16:40) Ommen (17:03) Zwolle (17:48)
14:24 3919 ma di wo do vr za Zuidbroek (14:59)
14:56 3918 ma di wo do vr za Ter Apel (15:32)
15:00 3921 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (15:41)
15:56 3722 ma di wo do vr za Gasselternijveen (16:06) Assen (16:50)
16:20 3923 ma di wo do vr za Zuidbroek (17:00)
16:53 3922 ma di wo do vr za zo Ter Apel (17:29)
16:57 3674 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (17:09) Coevorden (18:32) Mariënberg (19:33) Ommen (19:53) Zwolle (20:36)
17:38 3927 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (18:14)
18:17 3726 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (18:28) Assen (19:07)
18:18 9696 ma di wo do vr za Ter Apel (19:00)
19:12 3926 ma di wo do vr za zo Ter Apel (19:48)
19:16 3929 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (19:56)
20:56 3930 zo Ter Apel (21:33)
20:57 3678 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (21:08) Coevorden (22:27)
21:17 3730 ma di wo do vr za zo Gasselternijveen (21:26) Assen (22:00)
21:24 3935 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (22:03)