of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Goes in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Goes in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:51 tram ma 's Heer Arendskerke (06:00) Goes (07:28)
06:08 tram di wo do vr za Hoedekenskerke (06:30)
06:11 4 ma Roosendaal (07:03) Dordrecht (07:51) Rotterdam Blaak (08:17) Rotterdam Centraal (08:25)
06:33 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (06:56)
06:33 tram ma di wo do vr za 's Heer Arendskerke (06:41) Goes (08:03)
06:41 tram ma di wo do vr za 's Heer Arendskerke (08:11) Goes (08:22)
06:42 3001 wo Vlissingen (07:20)
06:44 tram ma di wo do vr za Wemeldinge (07:06)
06:49 3024 ma di wo do vr za zo Roosendaal (08:13)
07:32 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (07:49)
07:39 6 ma di wo do vr za Roosendaal (08:31) Lage Zwaluwe (09:02) Dordrecht (09:24) Rotterdam Blaak (09:53) Rotterdam Centraal (10:02) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:48) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
07:43 3024 zo Roosendaal (09:00)
08:03 tram zo Wemeldinge (08:25)
08:08 tram zo Wolphaartsdijkse Veer (08:31)
08:11 3005 ma di wo do vr za Vlissingen (08:55)
08:12 tram ma di wo do vr za Wemeldinge (08:34)
08:20 tram ma di wo do vr za 's Heer Arendskerke (09:33) Goes (09:56)
08:21 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (08:42)
08:35 tram ma di wo do vr za 's Heer Arendskerke (08:44) Goes (10:20)
08:56 tram zo 's Heer Arendskerke (09:05) Goes (10:51)
09:10 3009 zo Vlissingen (09:52)
09:15 tram zo Hoedekenskerke (09:32)
09:17 tram zo Wemeldinge (09:39)
09:49 3040 ma di wo do vr za Roosendaal (11:07)
10:01 tram ma di wo do vr za zo 's Heer Arendskerke (11:29) Goes (11:39)
10:35 405 ma di wo do vr za Vlissingen (11:03)
10:37 tram ma di wo do vr za Hoedekenskerke (10:59)
10:43 tram ma di wo do vr za zo Wemeldinge (11:05)
10:44 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (11:09)
11:54 303 ma di wo do vr za zo Vlissingen (12:22)
12:00 tram ma di wo do vr za zo 's Heer Arendskerke (12:08) Goes (13:36)
12:11 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (12:36)
12:17 3052 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:36) Breda (14:09)
12:24 tram ma di wo do vr za Hoedekenskerke (12:46)
12:25 tram ma di wo do vr za zo Wemeldinge (12:47)
13:38 16 ma za Roosendaal (14:30) Dordrecht (15:18) Rotterdam Blaak (15:44) Rotterdam Centraal (15:52)
13:45 18 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:38) Dordrecht (15:25) Rotterdam Blaak (15:52) Rotterdam Centraal (16:00) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:48) Haarlem (17:15) Amsterdam Centraal (17:35)
14:09 3035 ma di wo do vr za zo Vlissingen (14:47)
14:14 tram ma di wo do vr za zo Wemeldinge (14:36)
14:55 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (15:20)
14:55 tram ma di wo do vr za zo 's Heer Arendskerke (16:31) Goes (16:40)
15:00 3039 di Vlissingen (15:40)
15:04 3058 di Roosendaal (16:27)
15:05 tram di Wemeldinge (15:27)
15:19 3045 ma Vlissingen (15:47)
15:41 tram ma di wo do vr za Hoedekenskerke (16:00)
16:04 tram ma di wo do vr za zo Wemeldinge (16:24)
16:13 3047 do Vlissingen (16:50)
16:15 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (16:40)
16:23 21 za Vlissingen (16:51)
16:38 tram ma di wo do vr za zo 's Heer Arendskerke (16:47) Goes (18:17)
16:53 1677 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:08) Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
17:11 tram ma di wo do vr za zo 's Heer Arendskerke (17:20) Goes (19:01)
17:22 3049 ma di wo do vr za zo Vlissingen (18:01)
17:27 tram ma di wo do vr za Wolphaartsdijkse Veer (17:52)
17:29 tram ma di wo do vr za zo Wemeldinge (17:51)
18:37 3063 ma di wo do vr za Vlissingen (19:05)
18:40 tram ma di wo do vr za Wemeldinge (18:53)
18:41 tram ma di wo do vr za zo Wolphaartsdijkse Veer (19:06)
18:41 tram ma di wo do vr za zo 's Heer Arendskerke (19:59) Goes (20:23)
19:20 418 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:12) Breda (20:41) Tilburg (21:07) 's Hertogenbosch (21:29) Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
19:27 tram ma di wo do vr za zo Wemeldinge (19:49)
19:58 tram zo 's Heer Arendskerke (20:07) Goes (21:33)
20:15 3078 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:31) Lage Zwaluwe (22:12)
20:46 tram zo 's Heer Arendskerke (22:08) Goes (22:17)
21:08 3069 ma di wo do vr za zo Vlissingen (21:56)
21:12 tram ma di wo do vr za Hoedekenskerke (21:34)
23:25 15 ma di wo do vr za zo Vlissingen (23:53)