of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Doetinchem West in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Doetinchem West in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:06 7711 ma di wo do vr Doetinchem (06:08) Winterswijk (06:46)
06:10 6716 ma di wo do vr Arnhem (06:44)
06:29 7718 ma di wo do vr Arnhem (07:04)
06:29 7718 za Arnhem (07:04)
06:41 6713 ma di wo do vr Doetinchem (06:43)
06:57 7715 ma di wo do vr za Doetinchem (06:59) Winterswijk (07:38)
07:07 6720 ma di wo do vr Arnhem (07:42)
07:22 6717 ma di wo do vr za Doetinchem (07:24)
07:35 7722 zo Arnhem (08:13)
07:35 7722 ma di wo do vr za Arnhem (08:13)
07:51 6724 ma di wo do vr za Arnhem (08:24)
08:03 7719 ma di wo do vr za zo Doetinchem (08:05) Winterswijk (08:43)
08:24 7726 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:58)
08:39 6721 ma di wo do vr za Doetinchem (08:41)
08:49 6728 ma di wo do vr za Arnhem (09:24)
09:04 7723 ma di wo do vr za zo Doetinchem (09:06) Winterswijk (09:43)
09:26 7730 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:59)
09:38 6725 ma di wo do vr za Doetinchem (09:40)
09:49 6732 ma di wo do vr za Arnhem (10:23)
10:04 7727 ma di wo do vr za zo Doetinchem (10:06) Winterswijk (10:43)
10:26 7734 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:59)
10:38 6729 ma di wo do vr za Doetinchem (10:40)
10:49 6736 ma di wo do vr za Arnhem (11:23)
11:04 7731 ma di wo do vr za zo Doetinchem (11:06) Winterswijk (11:43)
11:26 7738 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:59)
11:38 6733 ma di wo do vr za Doetinchem (11:40)
11:49 6740 ma di wo do vr za Arnhem (12:23)
12:04 7735 ma di wo do vr za zo Doetinchem (12:06) Winterswijk (12:43)
12:26 7742 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:59)
12:38 6737 ma di wo do vr za Doetinchem (12:40)
12:49 6744 ma di wo do vr za Arnhem (13:23)
13:04 7739 ma di wo do vr za zo Doetinchem (13:06) Winterswijk (13:43)
13:26 7746 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:59)
13:38 6741 ma di wo do vr za Doetinchem (13:40)
13:49 6748 ma di wo do vr za Arnhem (14:23)
14:04 7743 ma di wo do vr za zo Doetinchem (14:06) Winterswijk (14:43)
14:26 7750 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:59)
14:38 6745 ma di wo do vr za Doetinchem (14:40)
14:49 6752 ma di wo do vr za Arnhem (15:23)
15:04 7747 ma di wo do vr za zo Doetinchem (15:06) Winterswijk (15:43)
15:26 7754 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:59)
15:38 6749 ma di wo do vr za Doetinchem (15:40)
15:49 6756 ma di wo do vr za Arnhem (16:23)
16:04 7751 ma di wo do vr za zo Doetinchem (16:06) Winterswijk (16:43)
16:26 7758 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:59)
16:38 6753 ma di wo do vr za zo Doetinchem (16:40)
16:49 6760 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:23)
17:04 7755 ma di wo do vr za zo Doetinchem (17:06) Winterswijk (17:43)
17:26 7762 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:59)
17:38 6757 ma di wo do vr za zo Doetinchem (17:40)
17:49 6764 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:23)
18:04 7759 ma di wo do vr za zo Doetinchem (18:06) Winterswijk (18:44)
18:26 7766 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:59)
18:38 6761 ma di wo do vr za zo Doetinchem (18:40)
18:49 6768 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:23)
19:04 7763 ma di wo do vr za zo Doetinchem (19:06) Winterswijk (19:43)
19:26 7770 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:59)
19:38 6765 ma di wo do vr za zo Doetinchem (19:40)
19:49 6772 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:23)
20:04 7767 ma di wo do vr za zo Doetinchem (20:06) Winterswijk (20:43)
20:26 7774 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:59)
20:38 6769 vr zo Doetinchem (20:40)
20:49 6776 vr zo Arnhem (21:23)
21:04 7771 ma di wo do vr za zo Doetinchem (21:06) Winterswijk (21:43)
21:26 7778 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:59)
21:38 6773 zo Doetinchem (21:40)
21:49 6780 zo Arnhem (22:23) Ede- Wageningen (22:39) Utrecht Centraal (23:08)
22:04 7775 ma di wo do vr za zo Doetinchem (22:06) Winterswijk (22:43)
22:26 7782 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:59)
22:38 6777 zo Doetinchem (22:40)
22:49 6784 zo Arnhem (23:23)
23:04 7779 ma di wo do vr za zo Doetinchem (23:06) Winterswijk (23:43)
23:38 6781 zo Doetinchem (23:40)
23:43 7786 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:15)
00:08 7783 ma di wo do vr za Doetinchem (00:10)
00:08 7783 zo Doetinchem (00:10) Winterswijk (00:46)