of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat 's Hertogenbosch in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station 's Hertogenbosch in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:33 1709 ma di wo do vr za zo Boxtel (05:58) Eindhoven (06:34) Roermond (08:07) Sittard (08:56) Maastricht (09:36)
06:13 1706 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (06:48) Utrecht Centraal (07:39)
06:27 1270 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (08:00)
06:29 1617 ma di wo do vr za zo Nijmegen (07:42) Arnhem (08:46) Dieren (09:15) Zutphen (09:36) Deventer (10:05) Zwolle (11:15)
06:40 1608 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:26)
06:44 1713 ma di wo do vr Boxtel (07:02) Eindhoven (07:26)
07:46 1604 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:05)
07:47 302 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:15) Utrecht Centraal (08:51) Nieuwersluis- Loenen (09:17) Amsterdam Centraal (09:53)
07:56 464 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (08:57)
08:09 83 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:22) Eindhoven (08:46) Roermond (09:42) Sittard (10:08) Maastricht (10:35) Eijsden (10:53)
08:10 1710 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:45) Utrecht Centraal (09:29)
08:18 405 ma di wo do vr za Tilburg (08:39) Breda (09:00) Roosendaal (09:24) Goes (10:33) Vlissingen (11:03)
09:07 84 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:27) Utrecht Centraal (09:53) Amsterdam Centraal (10:41)
09:09 613 ma di wo do vr za zo Nijmegen (09:48) Arnhem (10:10) Dieren (10:34) Zutphen (10:50) Deventer (11:09) Zwolle (11:40)
09:42 303 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:02) Breda (10:27) Roosendaal (10:51) Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
09:50 1717 ma di wo do vr za zo Boxtel (10:09) Eindhoven (10:43) Roermond (12:16)
10:00 304 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:28) Utrecht Centraal (10:58) Nieuwersluis- Loenen (11:19) Amsterdam Centraal (11:54)
10:05 1638 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:42) Breda (11:24)
10:05 1627 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:09) Arnhem (11:41)
10:08 1272 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (11:27)
10:29 D138 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:50) Roosendaal (11:28) Vlissingen (12:33)
10:59 1719 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:18)
11:04 615 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:45) Arnhem (12:07) Dieren (12:37) Zutphen (12:57) Deventer (13:23) Zwolle (14:11)
11:34 D107 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:15) Amsterdam Centraal (12:54)
11:37 305 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:58) Breda (12:19) Roosendaal (12:44)
11:42 204 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:55) Eindhoven (12:16)
12:44 1644 ma di wo do vr za Tilburg (13:23) Breda (13:50) Roosendaal (14:32) Bergen op Zoom (15:12)
12:45 662 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:14) Utrecht Centraal (13:48) Nieuwersluis- Loenen (14:15) Amsterdam Centraal (14:52)
12:46 619 ma di wo do vr za zo Nijmegen (13:53) Arnhem (14:20) Dieren (14:45) Zutphen (15:00) Deventer (15:19) Zwolle (15:47)
12:48 1725 ma di wo do vr za zo Boxtel (13:09) Eindhoven (13:39)
12:51 1274 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (14:20)
13:29 1726 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:06) Utrecht Centraal (15:00)
14:00 1654 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:38) Breda (15:20)
14:04 1731 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:25) Eindhoven (15:05)
14:10 7167 ma di wo do vr za zo Oss (14:32) Nijmegen (15:36)
14:46 307 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:07) Breda (15:26) Roosendaal (15:53)
14:52 85 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:22) Roermond (16:24)
14:52 86 za Utrecht Centraal (15:35) Amsterdam Weesperpoort (16:10)
15:03 87 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:16) Eindhoven (15:37) Roermond (16:32) Sittard (16:56) Maastricht (17:21) Eijsden (17:38)
15:08 468 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (16:15)
15:26 88 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:11) Nieuwersluis- Loenen (16:31) Amsterdam Centraal (17:05)
16:02 310 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:32) Utrecht Centraal (17:03)
16:03 225 ma di wo do vr za zo Nijmegen (16:45) Arnhem (17:07) Dieren (17:50) Zutphen (18:11) Deventer (18:36)
16:31 309 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:52) Breda (17:13) Roosendaal (17:37)
16:38 1666 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:18)
16:40 1276 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (18:11)
16:47 1667 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:55)
17:23 1747 ma di wo do vr za zo Boxtel (17:42) Eindhoven (18:11) Sittard (21:01) Maastricht (21:45)
17:27 210 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:48) Breda (18:14) Roosendaal (18:59)
17:38 1738 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:16) Utrecht Centraal (19:23)
18:00 314 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:28) Utrecht Centraal (19:00)
18:04 229 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:45) Arnhem (19:17) Dieren (19:42) Zutphen (20:00) Deventer (20:19) Zwolle (20:48) Meppel (21:37) Heerenveen (22:21) Leeuwarden (22:48)
18:19 1672 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:52)
18:26 1751 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:46)
19:00 311 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:20) Breda (19:44) Roosendaal (20:11)
19:05 671 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:18) Eindhoven (19:48)
19:18 1278 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (20:33)
19:47 1683 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:55) Arnhem (21:34) Dieren (22:28) Zutphen (22:49) Deventer (23:18) Zwolle (00:05)
20:01 1746 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:34) Utrecht Centraal (21:12)
20:10 1684 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:54)
20:31 D108 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:43)
20:39 D137 ma di wo do vr za zo Nijmegen (21:17) Arnhem (21:41) Zutphen (22:10) Hengelo (22:52)
20:42 664 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:23)
21:08 220 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:29) Breda (21:51) Roosendaal (22:15)
21:12 93 ma di wo do vr za zo Boxtel (21:25) Eindhoven (21:47) Roermond (22:51) Sittard (23:15) Maastricht (23:40)
21:15 94 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:59)
21:32 418 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
21:37 668 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:29)
21:45 1695 ma di wo do vr za zo Nijmegen (23:03)
21:47 1282 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (23:11)
22:13 1694 zo Tilburg (22:52)
23:41 677 ma di wo do vr za zo Eindhoven (00:12)
23:55 1757 ma di wo do vr za Boxtel (00:09)
23:59 1692 ma di wo do vr za zo Tilburg (00:34) Breda (00:59)