of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Breda in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Breda in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:41 4616 ma di wo do vr za zo Tilburg (05:59) 's Hertogenbosch (06:15) Nijmegen (07:03) Arnhem (07:26) Zutphen (07:57) Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
05:49 1217 ma di wo do vr Tilburg (06:07) Eindhoven (06:38) Helmond (07:04) Venlo (07:34)
06:03 4313 ma di wo do vr Roosendaal (06:22)
06:10 1212 ma di wo do vr za Dordrecht (06:32) Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
06:14 4318 zo Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
06:14 4318 ma di wo do vr za Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
06:36 1973 ma di wo do vr za Tilburg (06:54) Eindhoven (07:23) Helmond (07:35) Venlo (08:04)
06:39 1214 ma di wo do vr Dordrecht (07:02)
06:44 4615 ma di wo do vr za Roosendaal (07:01) Vlissingen (08:18)
06:47 4620 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:05) 's Hertogenbosch (07:21) Nijmegen (08:07) Arnhem (08:26) Zutphen (08:57) Deventer (09:14) Zwolle (09:40)
07:09 4317 ma di wo do vr Roosendaal (07:27) Bergen op Zoom (07:43)
07:10 1221 ma di wo do vr za Tilburg (07:24) Eindhoven (07:50) Helmond (08:04) Venlo (08:35)
07:14 4322 ma di wo do vr za Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
07:14 4322 zo Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Arnhem (08:53) Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
07:21 3223 ma di wo do vr Tilburg (07:36)
07:21 3223 ma di wo do vr Tilburg (07:36) Eindhoven (08:09) Helmond (08:28)
07:22 1218 ma di wo do vr Dordrecht (07:40) Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
07:34 1975 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:51) Eindhoven (08:22) Helmond (08:36) Venlo (08:59)
07:38 1220 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:01) Rotterdam Centraal (08:27)
07:43 4619 ma di wo do vr za zo Roosendaal (08:01) Vlissingen (09:18)
07:49 4624 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:07) 's Hertogenbosch (08:23) Nijmegen (09:08) Arnhem (09:26) Zutphen (09:57) Deventer (10:15) Zwolle (10:40)
07:52 9920 ma di wo do vr za Dordrecht (08:10) Rotterdam Centraal (08:30)
08:03 1225 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:21) Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
08:10 4321 ma di wo do vr za Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
08:21 4326 ma di wo do vr za Tilburg (08:36) 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
08:21 4326 zo Tilburg (08:36) 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Arnhem (09:56) Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
08:29 1222 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:52) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
08:34 3222 ma di wo do vr Roosendaal (08:48)
08:41 9927 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:54) Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
08:44 4623 ma di wo do vr za zo Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
08:48 4628 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:06) 's Hertogenbosch (09:23) Nijmegen (10:08) Arnhem (10:26) Zutphen (10:57) Deventer (11:15) Zwolle (11:40)
08:52 9924 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:10) Rotterdam Centraal (09:29)
09:03 1229 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:21) Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
09:10 4325 ma di wo do vr za zo Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
09:21 4330 ma di wo do vr za Tilburg (09:36) 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
09:21 4330 zo Tilburg (09:36) 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Arnhem (10:53) Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
09:30 1226 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:52) Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
09:41 1979 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:54) Eindhoven (10:22) Helmond (10:36) Venlo (10:59)
09:43 4627 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
09:48 4632 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:06) 's Hertogenbosch (10:23) Nijmegen (11:08) Arnhem (11:26) Zutphen (11:57) Deventer (12:15) Zwolle (12:40)
09:52 9928 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:11) Rotterdam Centraal (10:29)
10:03 1233 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:21) Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
10:10 4329 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:28)
10:21 4334 ma di wo do vr za Tilburg (10:36) 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
10:21 4334 zo Tilburg (10:36) 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Arnhem (11:53) Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
10:30 1230 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:52) Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
10:41 9935 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:54) Eindhoven (11:22) Helmond (11:36) Venlo (11:59)
10:44 4631 ma di wo do vr za zo Roosendaal (11:01) Vlissingen (12:18)
10:48 4636 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:06) 's Hertogenbosch (11:23) Nijmegen (12:08) Arnhem (12:26) Zutphen (12:57) Deventer (13:15) Zwolle (13:40)
10:52 1972 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:10) Rotterdam Centraal (11:33)
11:03 1237 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:21) Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
11:10 4333 ma di wo do vr za Roosendaal (11:28)
11:10 4333 zo Roosendaal (11:28)
11:21 4338 ma di wo do vr za Tilburg (11:36) 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
11:21 4338 zo Tilburg (11:36) 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Arnhem (12:53) Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
11:30 1234 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:52) Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
11:41 1983 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:54) Eindhoven (12:22) Helmond (12:36) Venlo (12:59)
11:43 4635 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:00) Vlissingen (13:18)
11:48 4640 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:06) 's Hertogenbosch (12:23) Nijmegen (13:08) Arnhem (13:26) Zutphen (13:57) Deventer (14:15) Zwolle (14:40)
11:52 1974 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:10) Rotterdam Centraal (12:29)
12:03 1241 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:21) Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
12:10 4337 ma di wo do vr za Roosendaal (12:28)
12:10 4337 zo Roosendaal (12:28)
12:21 4342 zo Tilburg (12:36) 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Arnhem (13:53) Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
12:21 4342 ma di wo do vr za Tilburg (12:36) 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
12:30 1238 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:52) Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
12:41 9943 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:54) Eindhoven (13:22) Helmond (13:36) Venlo (13:59)
12:43 4639 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:00) Vlissingen (14:18)
12:48 4644 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:06) 's Hertogenbosch (13:23) Nijmegen (14:08) Arnhem (14:26) Zutphen (14:57) Deventer (15:15) Zwolle (15:40)
12:52 9940 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:10) Rotterdam Centraal (13:29) Schiedam Centrum (13:43) Den Haag HS (14:01) Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
13:03 1245 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:21) Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
13:10 4341 zo Roosendaal (13:28)
13:10 4341 ma di wo do vr za Roosendaal (13:28)
13:21 4346 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:36) 's Hertogenbosch (13:53) Nijmegen (14:36) Arnhem (14:53) Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
13:30 1242 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:52) Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
13:41 9951 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:54) Eindhoven (14:22) Helmond (14:36) Venlo (14:59)
13:41 1987 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:54) Eindhoven (14:22) Helmond (14:36) Venlo (14:59)
13:43 4643 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:00) Vlissingen (15:18)
13:48 4648 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:06) 's Hertogenbosch (14:23) Nijmegen (15:08) Arnhem (15:26) Zutphen (15:57) Deventer (16:15) Zwolle (16:40)
13:52 1978 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:10) Rotterdam Centraal (14:29)
14:03 1249 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:21) Eindhoven (14:51) Helmond (15:05) Venlo (15:35)
14:10 4345 ma di wo do vr za Roosendaal (14:28)
14:10 4345 zo Roosendaal (14:28)
14:21 4350 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:36) 's Hertogenbosch (14:53) Nijmegen (15:36) Arnhem (15:53) Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
14:30 1246 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:52) Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
14:43 4647 ma di wo do vr za zo Roosendaal (15:00) Vlissingen (16:18)
14:48 4652 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:06) 's Hertogenbosch (15:23) Nijmegen (16:08) Arnhem (16:26) Zutphen (16:57) Deventer (17:15) Zwolle (17:40)
14:52 9948 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:10) Rotterdam Centraal (15:29)
15:03 1253 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:21) Eindhoven (15:51) Helmond (16:05) Venlo (16:35)
15:10 4349 ma di wo do vr za Roosendaal (15:28)
15:10 4349 zo Roosendaal (15:28)
15:19 4354 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:34) 's Hertogenbosch (15:52) Nijmegen (16:36) Arnhem (16:53) Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
15:30 1250 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:52) Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
15:41 1991 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:54) Eindhoven (16:22) Helmond (16:36) Venlo (17:00)
15:43 4651 ma di wo do vr za zo Roosendaal (16:00) Vlissingen (17:19)
15:48 4656 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:06) 's Hertogenbosch (16:23) Nijmegen (17:08) Arnhem (17:26) Zutphen (17:57) Deventer (18:15) Zwolle (18:40)
15:52 1982 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:10) Rotterdam Centraal (16:29)
16:03 1257 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:21) Eindhoven (16:51) Helmond (17:09) Venlo (17:40)
16:10 4353 zo Roosendaal (16:28)
16:10 4353 ma di wo do vr za Roosendaal (16:28)
16:21 4358 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:36) 's Hertogenbosch (16:53) Nijmegen (17:36) Arnhem (17:53) Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
16:30 1254 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:52) Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
16:41 1993 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:54) Eindhoven (17:21) Helmond (17:35) Venlo (18:04)
16:43 4655 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:00) Vlissingen (18:18)
16:47 4660 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:05) 's Hertogenbosch (17:22) Nijmegen (18:08) Arnhem (18:26) Zutphen (18:57) Deventer (19:15) Zwolle (19:40)
16:52 9956 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:10)
17:03 1261 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:21) Eindhoven (17:51) Helmond (18:05) Venlo (18:35)
17:10 4357 ma di wo do vr za Roosendaal (17:28)
17:10 4357 zo Roosendaal (17:28)
17:18 4362 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:36) 's Hertogenbosch (17:52) Nijmegen (18:36) Arnhem (18:57) Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
17:30 1258 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:52) Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
17:42 1995 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:55) Eindhoven (18:22) Helmond (18:36) Venlo (18:59)
17:43 4659 za zo Roosendaal (18:01) Bergen op Zoom (18:29)
17:43 4659 ma di wo do vr Roosendaal (18:01) Vlissingen (19:03)
17:48 4664 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:06) 's Hertogenbosch (18:24) Nijmegen (19:08) Arnhem (19:26) Zutphen (19:57) Deventer (20:15) Zwolle (20:40)
17:52 1986 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:10) Rotterdam Centraal (18:29)
18:03 1265 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:21) Eindhoven (18:51) Helmond (19:05) Venlo (19:35)
18:04 3260 ma di wo do vr Roosendaal (18:21) Bergen op Zoom (18:44)
18:12 4361 ma di wo do vr za Roosendaal (18:29)
18:12 4361 zo Roosendaal (18:29)
18:18 4366 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:33) 's Hertogenbosch (18:53) Nijmegen (19:36) Arnhem (19:53) Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
18:22 1267 ma di wo do vr Tilburg (18:41) Eindhoven (19:10)
18:30 1262 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
18:42 1997 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:55) Eindhoven (19:22) Helmond (19:36) Venlo (19:59)
18:43 4663 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:00) Vlissingen (20:18)
18:48 4668 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:24) Nijmegen (20:08) Arnhem (20:26) Zutphen (20:57) Deventer (21:15) Zwolle (21:40)
18:52 1988 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:10) Rotterdam Centraal (19:29)
19:05 1269 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:22) Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
19:10 4365 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
19:21 4370 zo Tilburg (19:36) 's Hertogenbosch (19:53) Nijmegen (20:36) Arnhem (20:56) Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
19:30 1266 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:52) Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
19:37 9971 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:54) Eindhoven (20:22) Helmond (20:36) Venlo (20:59)
19:43 4667 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:00) Vlissingen (21:18)
19:48 4672 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:06) 's Hertogenbosch (20:24) Nijmegen (21:09) Arnhem (21:26) Zutphen (21:57) Deventer (22:15) Zwolle (22:40)
19:53 1990 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:20) Rotterdam Centraal (20:37) Schiedam Centrum (20:43) Den Haag HS (21:01) Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
20:03 1273 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:21) Eindhoven (20:51) Helmond (21:05) Venlo (21:35)
20:10 4369 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:28)
20:21 4374 zo Tilburg (20:36) 's Hertogenbosch (20:53) Nijmegen (21:36) Arnhem (21:57) Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
20:30 1270 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:52) Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
20:41 9975 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:54) Eindhoven (21:22) Helmond (21:36) Venlo (21:59)
20:43 4671 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:00) Vlissingen (22:18)
20:48 4676 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:06) 's Hertogenbosch (21:24) Nijmegen (22:09) Arnhem (22:26) Zutphen (22:57) Deventer (23:15) Zwolle (23:40)
20:52 1992 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:10) Rotterdam Centraal (21:29)
21:03 1277 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:21) Eindhoven (21:51) Helmond (22:05) Venlo (22:35)
21:10 4373 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:28)
21:21 4378 ma di wo do vr za Tilburg (21:36) 's Hertogenbosch (21:53)
21:21 4378 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:36) 's Hertogenbosch (21:53) Nijmegen (22:36) Arnhem (22:57) Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
21:30 1274 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:52) Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
21:42 9979 zo Tilburg (21:55) Eindhoven (22:22) Helmond (22:36) Venlo (22:59)
21:44 4675 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:01) Vlissingen (23:18)
21:48 4680 ma di wo do vr Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08)
21:48 4680 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08) Arnhem (23:27) Zutphen (00:03)
21:52 9976 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:10) Rotterdam Centraal (22:30) Schiedam Centrum (22:44) Den Haag HS (23:02) Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
22:03 1281 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:21) Eindhoven (22:51) Helmond (23:05) Venlo (23:35)
22:10 4377 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:28)
22:21 4382 ma di wo do vr za Tilburg (22:36) 's Hertogenbosch (22:53)
22:21 10282 zo Tilburg (22:36) 's Hertogenbosch (22:53) Utrecht Centraal (23:27) Amersfoort (23:51) Zwolle (00:54)
22:30 1278 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:52) Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
22:30 4382 zo Tilburg (22:47) 's Hertogenbosch (23:03) Nijmegen (23:37) Arnhem (23:58)
22:41 9983 zo Tilburg (22:54) Eindhoven (23:22) Helmond (23:35) Venlo (00:02)
22:45 4679 ma di wo do vr za zo Roosendaal (23:02)
22:48 4684 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:06) 's Hertogenbosch (23:24) Nijmegen (00:17) Arnhem (00:33)
22:52 1996 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:10) Rotterdam Centraal (23:44)
23:03 1285 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:21) Eindhoven (23:51) Helmond (00:05) Venlo (00:35)
23:10 4381 zo Roosendaal (23:30)
23:10 4381 ma di wo do vr za Roosendaal (23:30)
23:21 4386 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:36) 's Hertogenbosch (23:53)
23:30 1282 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:55) Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
23:37 10283 ma di wo do vr za zo Roosendaal (23:51) Bergen op Zoom (00:05)
23:41 9987 zo Tilburg (23:54) Eindhoven (00:22)
23:43 4683 ma di wo do vr za zo Roosendaal (00:00)
23:50 4688 ma di wo do vr za zo Tilburg (00:08) 's Hertogenbosch (00:23)
23:58 1289 ma di wo do vr za zo Tilburg (00:19) Eindhoven (00:51)
00:00 9984 ma di wo do vr za zo Dordrecht (00:19) Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)
00:13 4385 zo Roosendaal (00:31)
00:13 4385 ma di wo do vr za Roosendaal (00:31)