of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Bilthoven in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Bilthoven in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:05 801 ma di wo do vr za zo Amersfoort (05:25) Nunspeet (06:42)
06:00 802 ma di wo do vr za Utrecht Buurtstation (06:17)
06:15 602 ma di wo do vr za Utrecht Buurtstation (06:25)
06:35 543 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:51) Zwolle (08:30) Meppel (09:26) Heerenveen (10:40) Leeuwarden (11:28)
06:44 704 ma di wo do vr za Utrecht Buurtstation (07:01)
06:51 601 ma di wo do vr za Zeist (07:05)
07:30 604 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:40)
07:33 538 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:44)
07:37 803 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:55) Harderwijk (08:59)
07:50 703 ma di wo do vr za Baarn Buurtstation (08:15)
07:59 603 ma di wo do vr za Zeist (08:15)
08:00 606 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:10)
08:19 706 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (08:36)
08:20 823 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:35) Nijkerk (08:51)
08:35 608 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (08:45)
08:50 804 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:07)
08:56 605 ma di wo do vr za zo Zeist (09:10)
09:01 545 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:14) Zwolle (10:50)
09:05 708 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (09:15)
09:32 610 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (09:42)
09:36 705 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (09:55)
09:37 800 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (09:52)
09:40 607 ma di wo do vr za zo Zeist (09:54)
10:11 609 ma di wo do vr za zo Zeist (10:25)
10:25 710 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (10:35)
10:29 612 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (10:39)
10:30 805 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:49) Nunspeet (12:05)
10:36 707 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (10:58)
11:05 806 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (11:22)
11:18 614 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:28)
11:27 547 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:40) Zwolle (13:28) Meppel (14:30) Heerenveen (15:38) Leeuwarden (16:27)
11:36 709 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (11:55)
11:37 712 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (11:47)
11:43 542 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:54)
11:46 611 ma di wo do vr za zo Zeist (12:00)
12:32 616 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (12:44)
12:34 613 ma di wo do vr za zo Zeist (12:48)
12:37 711 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (12:59)
12:41 807 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:01) Nunspeet (14:17)
12:41 714 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (12:51)
13:15 618 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (13:25)
13:30 620 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (13:47)
13:32 809 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:52)
13:36 713 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (13:55)
13:40 716 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (13:50)
13:46 808 zo Utrecht Buurtstation (13:56)
13:48 615 ma di wo do vr za zo Zeist (14:02)
13:54 8082 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:04)
14:08 617 ma di wo do vr za zo Zeist (14:22)
14:25 810 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (14:39)
14:45 622 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (14:55)
14:50 715 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (15:11)
14:53 718 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (15:03)
14:53 549 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:10) Zwolle (16:55) Meppel (18:05) Heerenveen (19:14) Leeuwarden (20:15)
15:01 544 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:12)
15:07 619 ma di wo do vr za zo Zeist (15:21)
15:38 624 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:48)
15:40 717 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (16:03)
15:42 720 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (15:59)
15:46 621 ma di wo do vr za zo Zeist (16:00)
16:04 812 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (16:21)
16:25 626 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (16:35)
16:27 811 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:46) Nunspeet (18:00)
16:33 719 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (16:56)
16:38 623 ma di wo do vr za zo Zeist (16:52)
17:00 722 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (17:10)
17:10 628 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (17:20)
17:26 625 ma di wo do vr za zo Zeist (17:40)
17:37 813 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:57)
17:38 546 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:49)
17:44 630 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (17:54)
17:46 721 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (18:05)
17:48 724 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (18:00)
17:51 627 ma di wo do vr za zo Zeist (18:05)
18:28 814 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (18:45)
18:36 723 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (18:57)
18:39 726 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (18:49)
18:46 632 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (18:56)
18:47 629 ma di wo do vr za zo Zeist (19:01)
19:02 815 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:22) Nunspeet (20:58)
19:30 634 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (19:40)
19:35 728 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (19:45)
19:42 816 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (19:54)
19:43 725 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (20:05)
19:46 631 ma di wo do vr za zo Zeist (20:00)
20:16 817 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:05)
20:28 636 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:38)
20:42 730 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (20:59)
20:54 548 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:06)
20:54 727 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (21:15)
20:58 633 ma di wo do vr za zo Zeist (21:12)
21:40 638 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (21:50)
21:47 818 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (22:04)
21:55 635 ma di wo do vr za zo Zeist (22:09)
21:58 553 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:13) Zwolle (23:56)
22:07 729 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (22:30)
22:14 732 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (22:26)
22:37 640 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (22:47)
22:45 820 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (23:02)
23:02 637 ma di wo do vr za zo Zeist (23:16)
23:04 819 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:23)
23:21 731 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (23:40)
23:41 639 ma di wo do vr za zo Zeist (23:55)
23:51 822 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (00:01)
00:01 821 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:19)