of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Utrecht Centraal in de Oorlogsdienstregeling 19 October 1940 Vertrekstaat station Utrecht Centraal in de Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Aankomststaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:52 1348 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (06:32)
06:15 601 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (06:36) Waardenburg (06:43)
06:15 2800 ma di wo do vr za zo Hilversum (06:38)
06:18 1401 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:48) Zwolle (08:42)
06:22 3703 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (06:57)
06:22 1350 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (07:02)
06:43 1353 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:38)
06:49 3603 ma di wo do vr za Zeist (07:12)
06:52 502 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (07:28)
06:54 602 ma di wo do vr za zo Woerden (07:06) Gouda (07:22) Den Haag Centraal (07:46)
07:10 D111 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:33)
07:13 505 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:57)
07:15 605 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (07:36) Waardenburg (07:43)
07:15 2802 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:38)
07:18 1403 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:48)
07:22 3705 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (07:57)
07:22 1352 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:02)
07:29 3605 ma di wo do vr za zo Zeist (07:52)
07:43 1355 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:38)
07:45 103 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:05) Zwolle (09:07) Meppel (09:40) Assen (10:23) Groningen (10:47)
07:52 612 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:28)
07:54 512 ma di wo do vr za zo Woerden (08:06) Gouda (08:22) Den Haag Centraal (08:46)
08:13 509 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:57)
08:15 2804 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:38)
08:15 609 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:36) Waardenburg (08:43)
08:18 1405 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:48) Zwolle (10:41)
08:22 3707 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (08:57)
08:22 1354 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:02)
08:24 1302 ma di wo do vr za zo Woerden (08:36) Gouda (08:52) Den Haag Centraal (09:16)
08:52 516 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:28)
08:54 616 ma di wo do vr za zo Woerden (09:06) Gouda (09:22) Den Haag Centraal (09:46)
09:13 513 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:57)
09:15 2806 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:38)
09:15 613 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:36) Waardenburg (09:43)
09:18 1407 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:48)
09:22 1358 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:02)
09:22 3709 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (09:57)
09:29 3607 ma di wo do vr za zo Zeist (09:52)
09:43 1361 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:38)
09:52 620 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:28)
09:54 520 ma di wo do vr za zo Woerden (10:06) Gouda (10:22) Den Haag Centraal (10:46)
10:12 D138 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (10:59)
10:13 519 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:57)
10:15 2808 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:38)
10:15 619 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:36) Waardenburg (10:43)
10:18 1409 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:48)
10:22 3711 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (10:57)
10:22 1360 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:02)
10:24 1306 ma di wo do vr za zo Woerden (10:36) Gouda (10:52) Den Haag Centraal (11:16)
10:52 526 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:28)
10:54 626 ma di wo do vr za zo Woerden (11:06) Gouda (11:22) Den Haag Centraal (11:46)
11:13 523 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:57)
11:15 623 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (11:36) Waardenburg (11:43)
11:15 2810 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:38)
11:18 1411 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:48)
11:22 1362 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:02)
11:22 3713 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (11:57)
11:29 3609 ma di wo do vr za zo Zeist (11:52)
11:43 1365 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:38)
11:52 630 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:28)
11:54 530 ma di wo do vr za zo Woerden (12:06) Gouda (12:22) Den Haag Centraal (12:46)
12:10 3619 ma di wo do vr Zeist (12:33)
12:13 527 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:57)
12:15 627 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (12:36) Waardenburg (12:43)
12:15 2812 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:38)
12:18 1413 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:48) Zwolle (14:42)
12:22 1364 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:02)
12:22 3715 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (12:57)
12:24 1310 ma di wo do vr za zo Woerden (12:36) Gouda (12:52) Den Haag Centraal (13:16)
12:45 3619 za Zeist (13:08)
12:52 534 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:28)
12:54 634 ma di wo do vr za zo Woerden (13:06) Gouda (13:22) Den Haag Centraal (13:41)
13:13 531 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:57)
13:15 631 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:36) Waardenburg (13:43)
13:15 2814 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:38)
13:18 1415 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:48)
13:22 3717 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (13:57)
13:22 1368 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:02)
13:29 3611 ma di wo do vr za zo Zeist (13:52)
13:43 1371 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:38)
13:52 638 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:28)
13:54 538 ma di wo do vr za zo Woerden (14:06) Gouda (14:22) Den Haag Centraal (14:46)
14:13 537 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:57)
14:15 637 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:36) Waardenburg (14:43)
14:15 2816 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:38)
14:18 1417 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:48) Zwolle (16:42)
14:22 1370 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:02)
14:22 3719 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (14:57)
14:24 1314 ma di wo do vr za zo Woerden (14:36) Gouda (14:52) Den Haag Centraal (15:16)
14:52 542 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:28)
14:54 642 ma di wo do vr za zo Woerden (15:06) Gouda (15:22) Den Haag Centraal (15:46)
15:13 541 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:57)
15:15 641 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (15:36) Waardenburg (15:43)
15:15 2818 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:38)
15:18 1419 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:48)
15:22 1372 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:02)
15:22 3721 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (15:57)
15:29 3613 ma di wo do vr za zo Zeist (15:52)
15:43 1375 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:38)
15:52 646 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:28)
15:54 546 ma di wo do vr za zo Woerden (16:06) Gouda (16:22) Den Haag Centraal (16:46)
16:13 545 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:57)
16:15 645 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:36) Waardenburg (16:43)
16:15 2820 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:38)
16:18 1421 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:48) Zwolle (18:42)
16:22 1376 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:02)
16:22 3723 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (16:57)
16:24 1318 ma di wo do vr za zo Woerden (16:36) Gouda (16:52) Den Haag Centraal (17:16)
16:52 552 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:28)
16:54 652 ma di wo do vr za zo Woerden (17:06) Gouda (17:22) Den Haag Centraal (17:46)
17:13 549 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:57)
17:15 649 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:36) Waardenburg (17:43)
17:15 2822 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:38)
17:18 1423 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:48)
17:22 1378 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:02)
17:22 3725 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (17:57)
17:29 3615 ma di wo do vr za zo Zeist (17:52)
17:43 1379 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:38)
17:52 656 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:28)
17:54 556 ma di wo do vr za zo Woerden (18:06) Gouda (18:22) Den Haag Centraal (18:46)
18:13 555 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:57)
18:15 655 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:36) Waardenburg (18:43)
18:15 2824 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:38)
18:18 1425 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:48)
18:22 1382 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:02)
18:22 3727 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (18:57)
18:24 1322 ma di wo do vr za zo Woerden (18:36) Gouda (18:52) Den Haag Centraal (19:16)
18:52 562 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:28)
18:54 662 ma di wo do vr za zo Woerden (19:06) Gouda (19:22) Den Haag Centraal (19:46)
19:13 559 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:57)
19:15 2826 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:38)
19:15 659 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (19:36) Waardenburg (19:43)
19:18 1427 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:48) Zwolle (21:42)
19:22 3729 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (19:57)
19:22 1386 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:02)
19:29 3617 ma di wo do vr za zo Zeist (19:52)
19:43 1385 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:38)
19:50 D137 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:13)
19:52 666 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:28)
19:54 566 ma di wo do vr za zo Woerden (20:06) Gouda (20:22) Den Haag Centraal (20:46)
20:13 563 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:57)
20:15 2828 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:38)
20:15 663 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:36) Waardenburg (20:43)
20:18 1429 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:48)
20:22 1388 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:02)
20:22 3731 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (20:57)
20:24 1326 ma di wo do vr za zo Woerden (20:36) Gouda (20:52) Den Haag Centraal (21:16)
20:52 570 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:28)
20:54 670 ma di wo do vr za zo Woerden (21:06) Gouda (21:22) Den Haag Centraal (21:46)
21:13 567 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:57)
21:15 667 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (21:36) Waardenburg (21:43)
21:15 2830 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:38)
21:18 1431 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:48)
21:22 1392 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:02)
21:22 3733 ma di wo do vr za zo Baarn Buurtstation (21:57)
21:52 674 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:28)
21:54 574 ma di wo do vr za zo Woerden (22:06) Gouda (22:22) Den Haag Centraal (22:46)
22:56 D112 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (23:43)