of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Utrecht Centraal in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Utrecht Centraal in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:24 3610 ma di wo do vr Woerden (05:34) Gouda (05:45) Rotterdam Centraal (06:10)
05:35 1310 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:11)
05:38 2015 ma di wo do vr Baarn (06:07)
05:40 2812 ma di wo do vr Hilversum (05:54)
05:43 817 ma di wo do vr za Geldermalsen (06:02) 's Hertogenbosch (06:21) Boxtel (06:34) Eindhoven (06:54) Roermond (07:26) Sittard (07:43) Maastricht (07:59)
05:50 1315 ma di wo do vr Ede- Wageningen (06:25) Arnhem (06:40) Dieren (06:59)
05:52 315 ma di wo do vr za Amersfoort (06:06) Zwolle (06:43) Meppel (07:03) Assen (07:36) Groningen (07:57)
05:56 1615 ma di wo do vr Amersfoort (06:16) Zwolle (07:07)
05:56 1512 ma di wo do vr Alphen aan den Rijn (06:22) Leiden Centraal (06:38)
05:59 3714 ma di wo do vr Hilversum (06:16) Amsterdam Centraal (06:43)
06:07 1312 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:46)
06:07 1312 za Amsterdam Centraal (06:46)
06:08 2017 ma di wo do vr Baarn (06:37)
06:09 5512 za Woerden (06:19) Gouda (06:31) Rotterdam Centraal (06:56)
06:09 5512 ma Woerden (06:19) Gouda (06:31) Rotterdam Centraal (06:56)
06:09 5512 di wo do vr Woerden (06:19) Gouda (06:31) Den Haag Centraal (06:58)
06:19 919 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (06:49) Boxtel (07:02) Eindhoven (07:17) Roermond (07:56) Sittard (08:13) Heerlen (08:33)
06:22 9619 ma di wo do vr Geldermalsen (06:40) 's Hertogenbosch (06:58) Boxtel (07:15) Eindhoven (07:34)
06:23 17 ma di wo do vr Amersfoort (06:37) Zwolle (07:13) Assen (07:57) Groningen (08:15)
06:26 1514 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (06:53) Leiden Centraal (07:08)
06:26 5617 ma di wo do vr Amersfoort (06:46)
06:26 717 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (06:52) Arnhem (07:05)
06:27 814 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:57) Haarlem (07:17) Zandvoort (07:37)
06:29 3716 ma di wo do vr Hilversum (06:46) Amsterdam Centraal (07:13)
06:29 9514 ma di wo do vr Woerden (06:41) Gouda (06:52) Rotterdam Centraal (07:15)
06:37 5519 ma di wo do vr Geldermalsen (06:55) 's Hertogenbosch (07:15) Boxtel (07:28) Eindhoven (07:47)
06:38 2019 ma di wo do vr za Baarn (07:08)
06:40 2816 ma di wo do vr Hilversum (06:55)
06:42 1594 ma di wo do vr Alphen aan den Rijn (07:15) Leiden Centraal (07:33)
06:45 519 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:20) Arnhem (07:33) Nijmegen (07:58)
06:52 619 ma di wo do vr za Amersfoort (07:07) Apeldoorn (07:33) Deventer (07:45) Almelo (08:11) Hengelo (08:23) Enschede (08:32)
06:53 6119 ma di wo do vr Geldermalsen (07:13) Tiel (07:25) Arnhem (08:09)
06:56 1619 ma di wo do vr za Amersfoort (07:16) Zwolle (08:07)
06:59 3718 ma di wo do vr za Hilversum (07:16) Amsterdam Centraal (07:43)
06:59 5516 ma di wo do vr za Woerden (07:09) Gouda (07:20) Rotterdam Centraal (07:45)
07:01 1316 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:35)
07:02 821 ma di wo do vr zo 's Hertogenbosch (07:30) Eindhoven (07:53) Roermond (08:26) Sittard (08:43) Maastricht (08:59)
07:02 821 za 's Hertogenbosch (07:30) Eindhoven (07:53) Roermond (08:26) Sittard (08:43) Maastricht (08:59) Valkenburg (09:30)
07:08 9621 ma di wo do vr za Geldermalsen (07:26) 's Hertogenbosch (07:47) Boxtel (08:00) Eindhoven (08:19)
07:08 2021 ma di wo do vr za Baarn (07:39)
07:09 1516 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (07:38) Leiden Centraal (07:56)
07:10 2818 ma di wo do vr Hilversum (07:27)
07:13 716 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:44)
07:15 16 ma di wo do vr za Gouda (07:33) Den Haag Centraal (07:57)
07:17 521 za Ede- Wageningen (07:45) Arnhem (08:00) Nijmegen (08:22)
07:17 521 ma di wo do vr Ede- Wageningen (07:45) Arnhem (08:00) Nijmegen (08:22)
07:18 16 ma di wo do vr za Gouda (07:37) Rotterdam Centraal (07:54)
07:19 816 ma Amsterdam Centraal (07:51)
07:22 21 ma di wo do vr za Amersfoort (07:37) Zwolle (08:13) Assen (08:57) Groningen (09:15)
07:26 5621 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:46)
07:29 3720 ma di wo do vr za Hilversum (07:46) Amsterdam Centraal (08:13)
07:29 818 za zo Amsterdam Centraal (08:05) Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
07:29 818 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (08:05) Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
07:31 9518 ma di wo do vr za zo Woerden (07:42) Gouda (07:53) Rotterdam Centraal (08:18)
07:33 923 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (08:02) Eindhoven (08:25) Roermond (08:56) Sittard (09:13) Heerlen (09:33)
07:33 923 za 's Hertogenbosch (08:02) Eindhoven (08:25) Roermond (08:56) Sittard (09:13) Heerlen (09:33) Schin op Geul (09:51) Valkenburg (09:57)
07:35 1518 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (08:03) Leiden Centraal (08:18)
07:36 5523 zo Geldermalsen (07:55) 's Hertogenbosch (08:17) Boxtel (08:30) Eindhoven (08:46)
07:36 5523 ma di wo do vr za Geldermalsen (07:55) 's Hertogenbosch (08:17) Boxtel (08:30) Eindhoven (08:46)
07:37 1323 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:07) Arnhem (08:22) Dieren (08:45)
07:37 2023 ma di wo do vr za Baarn (08:07)
07:39 2820 ma di wo do vr za Hilversum (07:55)
07:45 518 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:21)
07:45 618 ma di wo do vr za Gouda (08:03) Den Haag Centraal (08:26)
07:48 618 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (08:21)
07:48 6123 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:09) Tiel (08:26) Arnhem (09:10)
07:48 1773 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:12) Arnhem (08:25)
07:51 623 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:05) Apeldoorn (08:33) Deventer (08:45) Almelo (09:11) Hengelo (09:23) Enschede (09:32)
07:55 1623 zo Amersfoort (08:15)
07:55 9525 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:28) Arnhem (08:42) Nijmegen (08:58)
07:55 1623 ma di wo do vr za Amersfoort (08:15) Zwolle (09:07)
07:57 3722 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:16) Amsterdam Centraal (08:43)
07:57 1320 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:31)
07:58 5520 zo Woerden (08:10) Gouda (08:22) Rotterdam Centraal (08:48)
07:58 5520 ma di wo do vr za Woerden (08:10) Gouda (08:22) Rotterdam Centraal (08:48)
07:59 825 ma di wo do vr zo 's Hertogenbosch (08:31) Eindhoven (08:54) Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59)
07:59 825 za 's Hertogenbosch (08:31) Eindhoven (08:54) Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59) Valkenburg (10:28)
08:02 D1511 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:42)
08:05 1520 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (08:34) Leiden Centraal (08:50)
08:06 920 zo Amsterdam Centraal (08:35) Haarlem (08:56) Zandvoort (09:11)
08:07 2025 ma di wo do vr za Baarn (08:38)
08:08 9625 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:26) 's Hertogenbosch (08:47) Boxtel (09:00) Eindhoven (09:19)
08:09 2822 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:25)
08:12 720 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:50)
08:12 D231 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:21) Hengelo (09:36) Bentheim (10:06)
08:14 20 ma di wo do vr za Gouda (08:32) Rotterdam Centraal (08:52)
08:16 525 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (08:42) Arnhem (08:54) Nijmegen (09:16)
08:18 25 ma di wo do vr za Amersfoort (08:33) Zwolle (09:12) Assen (09:57) Groningen (10:15)
08:23 TEE7 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:57)
08:26 5625 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:44)
08:28 D215 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:05)
08:29 3724 ma di wo do vr za Hilversum (08:46) Amsterdam Centraal (09:13)
08:31 822 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:02) Haarlem (09:22) Zandvoort (09:36)
08:33 9522 ma di wo do vr za zo Woerden (08:43) Gouda (08:55) Rotterdam Centraal (09:18)
08:33 927 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (09:02) Eindhoven (09:25) Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33)
08:33 927 za 's Hertogenbosch (09:02) Eindhoven (09:25) Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33) Schin op Geul (10:51) Valkenburg (10:57)
08:37 1327 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:07) Arnhem (09:22) Dieren (09:46)
08:38 1522 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (09:05) Leiden Centraal (09:19)
08:38 2027 ma di wo do vr za zo Baarn (09:08)
08:40 2824 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:55)
08:42 5527 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:00) 's Hertogenbosch (09:18) Boxtel (09:31) Eindhoven (09:47)
08:46 522 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:19)
08:46 622 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (09:25)
08:49 622 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:22)
08:49 727 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:13) Arnhem (09:26)
08:51 627 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:06) Apeldoorn (09:33) Deventer (09:45) Almelo (10:11) Hengelo (10:23) Enschede (10:32)
08:51 6127 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:12) Tiel (09:28) Nijmegen (10:03)
08:56 1627 ma di wo do vr za Amersfoort (09:16) Zwolle (10:07)
08:56 1627 zo Amersfoort (09:16)
08:56 1927 zo Amersfoort (09:16)
08:59 3726 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:16) Amsterdam Centraal (09:43)
09:00 924 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:30) Haarlem (09:52) Zandvoort (10:05)
09:02 5524 ma di wo do vr za zo Woerden (09:13) Gouda (09:27) Rotterdam Centraal (09:50)
09:03 D200 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:34)
09:03 829 ma di wo do vr zo 's Hertogenbosch (09:32) Eindhoven (09:54) Roermond (10:26) Sittard (10:43) Maastricht (10:59)
09:03 829 za 's Hertogenbosch (09:32) Eindhoven (09:54) Roermond (10:26) Sittard (10:43) Maastricht (10:59) Valkenburg (11:30)
09:05 1324 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:39)
09:06 9529 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:37) Arnhem (09:50) Nijmegen (10:07)
09:08 9629 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:26) 's Hertogenbosch (09:47) Boxtel (10:00) Eindhoven (10:19)
09:09 2029 ma di wo do vr za Baarn (09:38)
09:10 1524 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (09:36) Leiden Centraal (09:50)
09:11 2826 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:25)
09:17 24 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (09:57)
09:18 524 zo Amsterdam Centraal (09:48)
09:18 524 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:48)
09:20 24 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:54)
09:20 529 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (09:43) Arnhem (09:56) Nijmegen (10:16)
09:23 926 ma Amsterdam Centraal (09:52)
09:23 29 ma di wo do vr za Amersfoort (09:37) Zwolle (10:13) Assen (10:57) Groningen (11:15)
09:26 5629 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:44)
09:29 3728 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:46) Amsterdam Centraal (10:13)
09:32 826 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:02) Haarlem (10:22) Zandvoort (10:35)
09:32 9526 ma di wo do vr za zo Woerden (09:43) Gouda (09:57) Rotterdam Centraal (10:20)
09:33 931 za 's Hertogenbosch (10:02) Eindhoven (10:25) Roermond (10:56) Sittard (11:13) Heerlen (11:33) Schin op Geul (11:51) Valkenburg (11:57)
09:33 931 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (10:02) Eindhoven (10:25) Roermond (10:56) Sittard (11:13) Heerlen (11:33)
09:37 5531 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:55) 's Hertogenbosch (10:17) Boxtel (10:31) Eindhoven (10:47)
09:37 1331 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:07) Arnhem (10:22) Dieren (10:45)
09:39 2031 ma di wo do vr za zo Baarn (10:08)
09:40 1526 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (10:06) Leiden Centraal (10:20)
09:41 2828 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:55)
09:47 626 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (10:27)
09:48 526 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (10:20)
09:48 530 zo Amsterdam Centraal (10:20)
09:48 526 zo Amsterdam Centraal (10:20)
09:50 626 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:24)
09:50 1777 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:13) Arnhem (10:26)
09:53 631 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:07) Apeldoorn (10:33) Deventer (10:45) Almelo (11:11) Hengelo (11:23) Enschede (11:32)
09:53 6131 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:15) Tiel (10:26) Arnhem (11:10)
09:56 1631 zo Amersfoort (10:16)
09:56 1631 ma di wo do vr za Amersfoort (10:16) Zwolle (11:07)
09:59 3730 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:16) Amsterdam Centraal (10:43)
10:02 928 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (10:31) Haarlem (10:52) Zandvoort (11:05)
10:02 5528 ma di wo do vr za zo Woerden (10:13) Gouda (10:26) Rotterdam Centraal (10:49)
10:03 833 za 's Hertogenbosch (10:32) Eindhoven (10:54) Roermond (11:26) Sittard (11:43) Maastricht (11:59) Valkenburg (12:28)
10:03 833 ma di wo do vr zo 's Hertogenbosch (10:32) Eindhoven (10:54) Roermond (11:26) Sittard (11:43) Maastricht (11:59)
10:05 1328 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:39)
10:06 9533 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:37) Arnhem (10:50) Nijmegen (11:07)
10:08 9633 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:26) 's Hertogenbosch (10:47) Boxtel (11:00) Eindhoven (11:19)
10:09 2033 ma di wo do vr za Baarn (10:38)
10:10 1528 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (10:36) Leiden Centraal (10:50)
10:11 2830 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:25)
10:17 28 ma di wo do vr za Den Haag Centraal (10:56)
10:17 1774 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:48)
10:20 533 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (10:43) Arnhem (10:56) Nijmegen (11:16)
10:20 28 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (10:54)
10:23 33 ma di wo do vr za Amersfoort (10:37) Zwolle (11:13) Assen (11:57) Groningen (12:15)
10:26 5633 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:44)
10:29 3732 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:46) Amsterdam Centraal (11:13)
10:32 830 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:02) Haarlem (11:22) Zandvoort (11:35)
10:32 9530 ma di wo do vr za zo Woerden (10:43) Gouda (10:56) Rotterdam Centraal (11:19)
10:33 935 za 's Hertogenbosch (11:02) Eindhoven (11:25) Roermond (11:56) Sittard (12:13) Heerlen (12:33) Schin op Geul (12:51) Valkenburg (12:57)
10:33 935 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (11:02) Eindhoven (11:25) Roermond (11:56) Sittard (12:13) Heerlen (12:33)
10:37 1335 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:07) Arnhem (11:22) Dieren (11:45)
10:37 5535 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:55) 's Hertogenbosch (11:17) Boxtel (11:31) Eindhoven (11:47)
10:39 2035 ma di wo do vr za zo Baarn (11:08)
10:40 1530 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (11:06) Leiden Centraal (11:20)
10:41 2832 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:55)
10:47 630 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (11:26)
10:48 530 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (11:20)
10:48 534 zo Amsterdam Centraal (11:20)
10:50 630 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:24)
10:50 1779 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:13) Arnhem (11:26)
10:53 635 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:07) Apeldoorn (11:33) Deventer (11:45) Almelo (12:11) Hengelo (12:23) Enschede (12:32)
10:53 6135 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (11:15) Tiel (11:25) Nijmegen (12:00)
10:56 1635 zo Amersfoort (11:16)
10:56 1635 ma di wo do vr za Amersfoort (11:16) Zwolle (12:07)
10:59 3734 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:16) Amsterdam Centraal (11:43)
11:02 5532 ma di wo do vr za zo Woerden (11:13) Gouda (11:26) Rotterdam Centraal (11:49)
11:02 932 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (11:31) Haarlem (11:52) Zandvoort (12:05)
11:03 837 ma di wo do vr zo 's Hertogenbosch (11:32) Eindhoven (11:54) Roermond (12:26) Sittard (12:43) Maastricht (12:59)
11:03 837 za 's Hertogenbosch (11:32) Eindhoven (11:54) Roermond (12:26) Sittard (12:43) Maastricht (12:59) Valkenburg (13:28)
11:05 1332 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:39)
11:06 9537 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:37) Arnhem (11:50) Nijmegen (12:07)
11:08 9637 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (11:26) 's Hertogenbosch (11:47) Boxtel (12:00) Eindhoven (12:19)
11:09 2037 ma di wo do vr za Baarn (11:38)
11:10 1532 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (11:36) Leiden Centraal (11:50)
11:11 2834 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:25)
11:17 32 ma di wo do vr za Den Haag Centraal (11:56)
11:18 1776 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:47)
11:20 32 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (11:54)
11:20 537 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (11:43) Arnhem (11:56) Nijmegen (12:16)
11:23 37 ma di wo do vr za Amersfoort (11:37) Zwolle (12:13) Assen (12:57) Groningen (13:15)
11:25 TEE22 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:51)
11:26 5637 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:44)
11:29 3736 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:46) Amsterdam Centraal (12:13)
11:32 834 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:02) Haarlem (12:22) Zandvoort (12:35)
11:32 9534 ma di wo do vr za zo Woerden (11:43) Gouda (11:56) Rotterdam Centraal (12:19)
11:33 939 za 's Hertogenbosch (12:02) Eindhoven (12:25) Roermond (12:56) Sittard (13:13) Heerlen (13:33) Schin op Geul (13:51) Valkenburg (13:57)
11:33 939 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (12:02) Eindhoven (12:25) Roermond (12:56) Sittard (13:13) Heerlen (13:33)
11:37 5539 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (11:55) 's Hertogenbosch (12:17) Boxtel (12:31) Eindhoven (12:47)
11:37 1339 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:07) Arnhem (12:22) Dieren (12:45)
11:39 2039 ma di wo do vr za zo Baarn (12:08)
11:40 1534 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (12:06) Leiden Centraal (12:20)
11:41 2836 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:55)
11:43 297 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:13) Eindhoven (12:36) Roermond (13:11) Sittard (13:27) Maastricht (13:42) Visé (14:04) Luik (14:26)
11:47 634 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (12:26)
11:48 534 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (12:20)
11:50 634 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:24)
11:50 1781 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:13) Arnhem (12:26)
11:53 6139 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (12:15) Tiel (12:26) Arnhem (13:10)
11:53 639 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:07) Apeldoorn (12:33) Deventer (12:45) Almelo (13:11) Hengelo (13:23) Enschede (13:32)
11:56 1639 ma di wo do vr za Amersfoort (12:16) Zwolle (13:07)
11:56 1639 zo Amersfoort (12:16)
11:59 3738 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:16) Amsterdam Centraal (12:43)
12:02 5536 ma di wo do vr za zo Woerden (12:13) Gouda (12:26) Rotterdam Centraal (12:49)
12:02 936 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (12:31) Haarlem (12:52) Zandvoort (13:05)
12:03 841 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:32) Eindhoven (12:54) Roermond (13:26) Sittard (13:43) Maastricht (13:59)
12:05 1336 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:39)
12:06 9541 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:37) Arnhem (12:50) Nijmegen (13:07)
12:08 9641 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (12:26) 's Hertogenbosch (12:47) Boxtel (13:00) Eindhoven (13:19)
12:09 2041 ma di wo do vr za Baarn (12:38)
12:10 1536 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (12:36) Leiden Centraal (12:50)
12:11 2838 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:25)
12:17 36 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (12:56)
12:18 1778 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:47)
12:20 36 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:54)
12:20 541 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (12:43) Arnhem (12:56) Nijmegen (13:16)
12:23 41 ma di wo do vr za Amersfoort (12:37) Zwolle (13:13) Assen (13:57) Groningen (14:15)
12:26 5641 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:44)
12:29 3740 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:46) Amsterdam Centraal (13:13)
12:32 838 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:02) Haarlem (13:22) Zandvoort (13:35)
12:32 9538 ma di wo do vr za zo Woerden (12:43) Gouda (12:56) Rotterdam Centraal (13:19)
12:33 943 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (13:02) Eindhoven (13:25) Roermond (13:56) Sittard (14:13) Heerlen (14:33)
12:35 238 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:07)
12:37 5543 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (12:55) 's Hertogenbosch (13:17) Boxtel (13:31) Eindhoven (13:47)
12:37 1343 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:07) Arnhem (13:22) Dieren (13:45)
12:39 2043 ma di wo do vr za zo Baarn (13:08)
12:40 1538 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (13:06) Leiden Centraal (13:20)
12:41 2840 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:55)
12:47 638 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (13:26)
12:48 538 zo Amsterdam Centraal (13:20)
12:48 538 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:20)
12:50 638 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:24)
12:50 1783 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:13) Arnhem (13:26)
12:53 6143 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:15) Tiel (13:25) Nijmegen (14:00)
12:53 643 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:07) Apeldoorn (13:33) Deventer (13:45) Almelo (14:11) Hengelo (14:23) Enschede (14:32)
12:56 1643 zo Amersfoort (13:16)
12:56 1643 ma di wo do vr za Amersfoort (13:16) Zwolle (14:07)
12:59 3742 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:16) Amsterdam Centraal (13:43)
13:02 5540 ma di wo do vr za zo Woerden (13:13) Gouda (13:26) Rotterdam Centraal (13:49)
13:02 940 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:31) Haarlem (13:52) Zandvoort (14:05)
13:03 845 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:32) Eindhoven (13:54) Roermond (14:26) Sittard (14:43) Maastricht (14:59)
13:05 1340 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:39)
13:06 9545 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:37) Arnhem (13:50) Nijmegen (14:07)
13:08 9645 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:26) 's Hertogenbosch (13:47) Boxtel (14:00) Eindhoven (14:19)
13:09 2045 ma di wo do vr za Baarn (13:38)
13:10 1540 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (13:36) Leiden Centraal (13:50)
13:11 2842 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:25)
13:14 D204 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:44)
13:17 40 ma di wo do vr za Den Haag Centraal (13:56)
13:19 740 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:48)
13:20 40 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:54)
13:20 545 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (13:43) Arnhem (13:56) Nijmegen (14:16)
13:23 45 ma di wo do vr za Amersfoort (13:37) Zwolle (14:13) Assen (14:57) Groningen (15:15)
13:26 5645 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:44)
13:29 3744 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:46) Amsterdam Centraal (14:13)
13:32 842 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:02) Haarlem (14:22) Zandvoort (14:35)
13:32 9542 ma di wo do vr za zo Woerden (13:43) Gouda (13:56) Rotterdam Centraal (14:19)
13:33 947 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (14:02) Eindhoven (14:25) Roermond (14:56) Sittard (15:13) Heerlen (15:33)
13:37 1347 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:07) Arnhem (14:22) Dieren (14:45)
13:37 5547 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:55) 's Hertogenbosch (14:17) Boxtel (14:31) Eindhoven (14:47)
13:39 2047 ma di wo do vr za zo Baarn (14:08)
13:40 1542 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (14:06) Leiden Centraal (14:20)
13:41 2844 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:55)
13:47 642 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (14:26)
13:48 542 zo Amsterdam Centraal (14:23)
13:48 542 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (14:23)
13:50 642 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:24)
13:50 1785 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:13) Arnhem (14:26)
13:53 6147 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:15) Tiel (14:26) Arnhem (15:10)
13:53 647 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:07) Apeldoorn (14:33) Deventer (14:45) Almelo (15:11) Hengelo (15:23) Enschede (15:32)
13:56 1647 ma di wo do vr za Amersfoort (14:16) Zwolle (15:07)
13:56 1647 zo Amersfoort (14:16)
13:59 3746 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:16) Amsterdam Centraal (14:43)
14:02 944 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (14:31) Haarlem (14:52) Zandvoort (15:05)
14:02 5544 ma di wo do vr za zo Woerden (14:13) Gouda (14:26) Rotterdam Centraal (14:49)
14:03 849 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:32) Eindhoven (14:54) Roermond (15:26) Sittard (15:43) Maastricht (15:59)
14:05 1344 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:39)
14:06 9549 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:37) Arnhem (14:50) Nijmegen (15:07)
14:08 9649 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:26) 's Hertogenbosch (14:47) Boxtel (15:00) Eindhoven (15:19)
14:09 2049 ma di wo do vr za Baarn (14:38)
14:10 1544 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (14:36) Leiden Centraal (14:50)
14:11 2846 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:25)
14:17 44 ma di wo do vr za Den Haag Centraal (14:56)
14:18 1782 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:47)
14:20 549 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (14:43) Arnhem (14:56) Nijmegen (15:16)
14:20 44 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:54)
14:23 49 ma di wo do vr za Amersfoort (14:37) Zwolle (15:13) Assen (15:57) Groningen (16:15)
14:26 5649 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:44)
14:29 3748 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:46) Amsterdam Centraal (15:13)
14:32 846 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:02) Haarlem (15:22) Zandvoort (15:35)
14:32 9546 ma di wo do vr za zo Woerden (14:43) Gouda (14:56) Rotterdam Centraal (15:19)
14:33 951 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (15:02) Eindhoven (15:25) Roermond (15:56) Sittard (16:10) Heerlen (16:32)
14:35 D222 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:05)
14:37 1351 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:07) Arnhem (15:22) Dieren (15:45)
14:37 5551 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:55) 's Hertogenbosch (15:17) Boxtel (15:31) Eindhoven (15:47)
14:39 TEE11 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:12)
14:39 2051 ma di wo do vr za zo Baarn (15:08)
14:40 1546 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (15:06) Leiden Centraal (15:20)
14:41 2848 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:55)
14:47 646 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (15:26)
14:48 546 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:20)
14:48 546 zo Amsterdam Centraal (15:20)
14:50 646 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:24)
14:50 751 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:13) Arnhem (15:26)
14:53 6151 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (15:15) Tiel (15:25) Nijmegen (15:59)
14:53 651 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:07) Apeldoorn (15:33) Deventer (15:45) Almelo (16:11) Hengelo (16:23) Enschede (16:32)
14:56 1651 ma di wo do vr za Amersfoort (15:16) Zwolle (16:07)
14:56 1651 zo Amersfoort (15:16)
14:59 3750 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:16) Amsterdam Centraal (15:43)
15:02 5548 ma di wo do vr za zo Woerden (15:13) Gouda (15:26) Rotterdam Centraal (15:49)
15:02 948 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:31) Haarlem (15:54) Zandvoort (16:06)
15:03 853 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:32) Eindhoven (15:54) Roermond (16:25) Sittard (16:42) Maastricht (16:58)
15:05 1348 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:37)
15:06 9553 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:39) Arnhem (15:51) Nijmegen (16:10)
15:06 9653 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (15:24) 's Hertogenbosch (15:45) Boxtel (15:58) Eindhoven (16:17)
15:09 2053 ma di wo do vr za Baarn (15:38)
15:10 D223 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:43)
15:10 1548 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (15:36) Leiden Centraal (15:50)
15:11 2850 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:25)
15:17 48 ma di wo do vr za Den Haag Centraal (15:56)
15:18 748 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:51)
15:20 553 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (15:43) Arnhem (15:56) Nijmegen (16:16)
15:20 48 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (15:54)
15:23 53 ma di wo do vr za Amersfoort (15:37) Zwolle (16:13) Assen (16:57) Groningen (17:15)
15:25 TEE10 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:55)
15:26 5653 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:44)
15:29 3752 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:46) Amsterdam Centraal (16:13)
15:32 9550 ma di wo do vr za zo Woerden (15:43) Gouda (15:56) Rotterdam Centraal (16:19)
15:32 850 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:02) Haarlem (16:22) Zandvoort (16:35)
15:33 955 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:02) Eindhoven (16:25) Roermond (16:56) Sittard (17:10) Heerlen (17:32)
15:37 5555 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (15:55) 's Hertogenbosch (16:17) Boxtel (16:31) Eindhoven (16:47)
15:37 1355 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:07) Arnhem (16:22) Dieren (16:45)
15:39 2055 ma di wo do vr za zo Baarn (16:08)
15:40 1550 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (16:06) Leiden Centraal (16:20)
15:41 2852 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:55)
15:47 650 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (16:26)
15:48 550 zo Amsterdam Centraal (16:20)
15:48 550 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (16:20)
15:50 1789 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:13) Arnhem (16:26)
15:50 650 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:24)
15:53 655 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:07) Apeldoorn (16:33) Deventer (16:45) Almelo (17:11) Hengelo (17:23) Enschede (17:32)
15:53 6155 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:15) Tiel (16:26) Arnhem (17:10)
15:56 1655 zo Amersfoort (16:16)
15:56 1655 ma di wo do vr za Amersfoort (16:16) Zwolle (17:07)
15:59 3754 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:16) Amsterdam Centraal (16:43)
16:02 952 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (16:31) Haarlem (16:52) Zandvoort (17:05)
16:02 5552 ma di wo do vr za zo Woerden (16:13) Gouda (16:26) Rotterdam Centraal (16:49)
16:03 857 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:32) Eindhoven (16:54) Roermond (17:26) Sittard (17:43) Maastricht (17:59)
16:05 1352 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:37)
16:06 9557 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:37) Arnhem (16:50) Nijmegen (17:07)
16:09 2057 ma di wo do vr za Baarn (16:38)
16:10 1552 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (16:36) Leiden Centraal (16:50)
16:10 9657 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:28) 's Hertogenbosch (16:47) Boxtel (16:59) Eindhoven (17:18)
16:11 2854 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:25)
16:17 52 ma di wo do vr za Den Haag Centraal (16:56)
16:17 1786 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:48)
16:20 52 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (16:54)
16:20 557 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:43) Arnhem (16:56) Nijmegen (17:16)
16:23 57 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:37) Zwolle (17:13) Assen (17:57) Groningen (18:15)
16:26 5657 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:44)
16:29 3756 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:46) Amsterdam Centraal (17:13)
16:32 9554 ma di wo do vr za zo Woerden (16:43) Gouda (16:56) Rotterdam Centraal (17:19)
16:32 854 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:02) Haarlem (17:22) Zandvoort (17:35)
16:33 959 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:02) Eindhoven (17:25) Roermond (17:58) Sittard (18:14) Heerlen (18:34)
16:37 5559 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:55) 's Hertogenbosch (17:17) Boxtel (17:31) Eindhoven (17:47)
16:37 1359 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:07) Arnhem (17:22) Dieren (17:45)
16:39 2059 ma di wo do vr za zo Baarn (17:08)
16:40 1554 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (17:06) Leiden Centraal (17:20)
16:41 2856 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:55)
16:44 357 vr Amersfoort (17:00) Zwolle (17:43)
16:47 654 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (17:26)
16:48 554 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:20)
16:50 654 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:24)
16:50 759 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:13) Arnhem (17:26)
16:53 6159 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:15) Tiel (17:25) Nijmegen (18:01)
16:53 659 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:07) Apeldoorn (17:33) Deventer (17:45) Almelo (18:11) Hengelo (18:23) Enschede (18:32)
16:53 D205 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:29)
16:56 1659 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:16) Zwolle (18:07)
16:59 3758 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:16) Amsterdam Centraal (17:43)
17:01 956 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:33) Haarlem (17:51) Zandvoort (18:09)
17:02 5556 ma di wo do vr za zo Woerden (17:13) Gouda (17:26) Rotterdam Centraal (17:49)
17:03 861 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:32) Eindhoven (17:54) Roermond (18:28) Sittard (18:44) Maastricht (19:00)
17:05 1356 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:37)
17:06 9561 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:37) Arnhem (17:52) Nijmegen (18:08)
17:09 2061 ma di wo do vr za zo Baarn (17:38)
17:10 1556 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (17:36) Leiden Centraal (17:50)
17:10 9661 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:28) 's Hertogenbosch (17:47) Boxtel (17:59) Eindhoven (18:18)
17:11 2858 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:25)
17:15 59 vr Amersfoort (17:30) Zwolle (18:10)
17:17 56 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (17:56)
17:17 1788 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:48)
17:20 561 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:45) Arnhem (17:58) Nijmegen (18:20)
17:20 56 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:54)
17:21 6191 ma di wo do vr Geldermalsen (17:43) Tiel (17:55)
17:23 61 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:37) Zwolle (18:13) Assen (18:54) Groningen (19:15)
17:26 5661 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:46)
17:29 3760 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:46) Amsterdam Centraal (18:13)
17:31 858 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:02) Haarlem (18:24) Zandvoort (18:42)
17:32 9558 ma di wo do vr za zo Woerden (17:43) Gouda (17:56) Rotterdam Centraal (18:19)
17:33 963 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:02) Eindhoven (18:25) Roermond (18:56) Sittard (19:13) Heerlen (19:33)
17:37 1363 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:07) Arnhem (18:22) Dieren (18:45)
17:37 5563 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:55) 's Hertogenbosch (18:17) Boxtel (18:31) Eindhoven (18:47)
17:39 2063 ma di wo do vr za zo Baarn (18:08)
17:40 1558 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (18:06) Leiden Centraal (18:20)
17:41 2860 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:55)
17:45 239 ma di wo do vr zo Amersfoort (17:59) Apeldoorn (18:26) Deventer (18:38) Hengelo (19:12)
17:47 658 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (18:26)
17:48 558 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:22)
17:48 1793 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:14) Arnhem (18:27)
17:49 6163 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:10) Tiel (18:26) Arnhem (19:10)
17:50 658 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:24)
17:53 663 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:07) Apeldoorn (18:33) Deventer (18:45) Almelo (19:11) Hengelo (19:23) Enschede (19:32)
17:56 1663 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:16) Zwolle (19:07)
17:59 3762 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:16) Amsterdam Centraal (18:43)
18:00 960 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:31) Haarlem (18:52) Zandvoort (19:05)
18:02 5560 ma di wo do vr za zo Woerden (18:13) Gouda (18:26) Rotterdam Centraal (18:49)
18:03 865 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:32) Eindhoven (18:54) Roermond (19:26) Sittard (19:43) Maastricht (19:59)
18:05 1360 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:37)
18:06 9565 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:37) Arnhem (18:52) Nijmegen (19:08)
18:09 2065 ma di wo do vr za zo Baarn (18:38)
18:10 9665 ma di wo do Geldermalsen (18:28) 's Hertogenbosch (18:47) Boxtel (18:59) Eindhoven (19:18)
18:10 1560 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (18:36) Leiden Centraal (18:50)
18:10 9665 vr za zo Geldermalsen (18:28) 's Hertogenbosch (18:47) Boxtel (18:59) Eindhoven (19:18)
18:11 2862 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:25)
18:14 63 vr Amersfoort (18:30) Zwolle (19:10)
18:17 60 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (18:56)
18:17 1790 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:48)
18:20 565 ma di wo do vr Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
18:20 565 za zo Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
18:20 60 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:54)
18:23 65 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:37) Zwolle (19:13) Assen (19:54) Groningen (20:15)
18:26 5665 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:44)
18:29 3764 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:46) Amsterdam Centraal (19:13)
18:31 862 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:02) Haarlem (19:25) Zandvoort (19:37)
18:33 967 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:02) Eindhoven (19:25) Roermond (19:56) Sittard (20:13) Heerlen (20:33)
18:34 TEE23 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:06)
18:34 9562 ma di wo do vr za zo Woerden (18:44) Gouda (18:56) Rotterdam Centraal (19:19)
18:37 5567 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:55) 's Hertogenbosch (19:17) Boxtel (19:31) Eindhoven (19:47)
18:37 1367 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:07) Arnhem (19:22) Dieren (19:45)
18:39 2067 ma di wo do vr za zo Baarn (19:08)
18:40 1562 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (19:06) Leiden Centraal (19:20)
18:41 2864 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:55)
18:43 10069 vr 's Hertogenbosch (19:12) Eindhoven (19:39) Roermond (20:14) Sittard (20:32) Maastricht (20:52)
18:45 365 vr Amersfoort (19:00) Zwolle (19:43)
18:47 662 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (19:26)
18:48 562 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:22)
18:50 662 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:24)
18:50 1795 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:13) Arnhem (19:26)
18:53 667 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:07) Apeldoorn (19:33) Deventer (19:45) Almelo (20:11) Hengelo (20:23) Enschede (20:32)
18:53 6167 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (19:15) Tiel (19:25) Nijmegen (20:02)
18:56 1667 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:16) Zwolle (20:07)
18:59 3766 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:16) Amsterdam Centraal (19:43)
19:02 964 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:31) Haarlem (19:52) Zandvoort (20:05)
19:02 5564 ma di wo do vr za zo Woerden (19:13) Gouda (19:26) Rotterdam Centraal (19:49)
19:03 869 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:32) Eindhoven (19:54) Roermond (20:26) Sittard (20:43) Maastricht (20:59)
19:05 1364 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:37)
19:06 9569 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:37) Arnhem (19:52) Nijmegen (20:08)
19:09 2069 ma di wo do vr za zo Baarn (19:38)
19:10 9669 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (19:28) 's Hertogenbosch (19:47) Boxtel (19:59) Eindhoven (20:18)
19:10 1564 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (19:36) Leiden Centraal (19:50)
19:11 2866 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:25)
19:17 1792 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:48)
19:17 64 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (19:56)
19:20 569 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:43) Arnhem (19:56) Nijmegen (20:16)
19:20 64 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:54)
19:23 69 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:37) Zwolle (20:13) Assen (20:57) Groningen (21:15)
19:26 5669 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:44)
19:29 3768 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:46) Amsterdam Centraal (20:13)
19:33 971 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:02) Eindhoven (20:25) Roermond (20:56) Sittard (21:13) Heerlen (21:33)
19:34 866 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:03) Haarlem (20:24) Zandvoort (20:36)
19:34 9566 ma di wo do vr za zo Woerden (19:44) Gouda (19:56) Rotterdam Centraal (20:19)
19:37 5571 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (19:55) 's Hertogenbosch (20:17) Boxtel (20:31) Eindhoven (20:47)
19:37 1371 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:07) Arnhem (20:22) Dieren (20:45)
19:39 2071 ma di wo do vr za zo Baarn (20:08)
19:40 1566 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (20:06) Leiden Centraal (20:20)
19:41 2868 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:55)
19:47 666 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (20:26)
19:48 566 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:22)
19:50 666 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:24)
19:50 1797 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:13) Arnhem (20:26)
19:53 6171 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:15) Tiel (20:26) Arnhem (21:10)
19:53 671 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:07) Apeldoorn (20:33) Deventer (20:45) Almelo (21:11) Hengelo (21:23) Enschede (21:32)
19:56 1671 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:16) Zwolle (21:07)
19:59 3770 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:16) Amsterdam Centraal (20:43)
20:02 968 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:31) Haarlem (20:52) Zandvoort (21:05)
20:02 5568 ma di wo do vr za zo Woerden (20:13) Gouda (20:26) Rotterdam Centraal (20:49)
20:03 873 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:32) Eindhoven (20:54) Roermond (21:26) Sittard (21:43) Maastricht (21:59)
20:06 9573 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:37) Arnhem (20:52) Nijmegen (21:08)
20:08 1368 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:42)
20:09 2073 zo Baarn (20:37)
20:10 1568 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (20:36) Leiden Centraal (20:50)
20:10 9673 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:28) 's Hertogenbosch (20:47) Boxtel (20:59) Eindhoven (21:18)
20:11 2870 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:25)
20:15 D1149 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:31) Hengelo (21:47) Bentheim (22:18)
20:17 1794 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:48)
20:17 68 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (20:56)
20:20 573 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (20:43) Arnhem (20:56)
20:20 68 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:54)
20:20 573 zo Ede- Wageningen (20:43) Arnhem (20:56) Nijmegen (21:16)
20:23 73 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:37) Zwolle (21:13) Assen (21:57) Groningen (22:15)
20:26 5673 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:44)
20:29 3772 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:46) Amsterdam Centraal (21:13)
20:32 9570 ma di wo do vr za zo Woerden (20:43) Gouda (20:54) Rotterdam Centraal (21:17)
20:32 870 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:01) Haarlem (21:22) Zandvoort (21:35)
20:33 975 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:02) Eindhoven (21:25) Roermond (21:56) Sittard (22:13) Heerlen (22:33)
20:36 2075 ma di wo do vr za zo Baarn (21:08)
20:37 1375 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:07) Arnhem (21:22) Dieren (21:45)
20:37 5575 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:55) 's Hertogenbosch (21:17) Boxtel (21:31) Eindhoven (21:47)
20:38 2872 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:52)
20:40 1570 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (21:06) Leiden Centraal (21:20)
20:45 D237 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:59) Hengelo (22:09) Bentheim (22:42)
20:47 670 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (21:26)
20:48 570 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:20)
20:50 670 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:24)
20:50 775 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:13) Arnhem (21:26)
20:50 6175 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (21:15) Tiel (21:25) Nijmegen (22:01)
20:53 675 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:07) Apeldoorn (21:33) Deventer (21:45) Almelo (22:11) Hengelo (22:23) Enschede (22:32)
20:53 D201 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:29)
20:56 1675 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:16) Zwolle (22:07)
20:59 3774 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:16) Amsterdam Centraal (21:43)
21:02 5572 ma di wo do vr za zo Woerden (21:13) Gouda (21:26) Rotterdam Centraal (21:49)
21:03 877 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:32) Eindhoven (21:54) Roermond (22:26) Sittard (22:43) Maastricht (22:59)
21:03 972 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:32)
21:06 9577 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:37) Arnhem (21:52) Nijmegen (22:08)
21:08 1372 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:42)
21:09 D1002 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:44)
21:09 2077 zo Baarn (21:38)
21:10 9677 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (21:28) 's Hertogenbosch (21:47) Boxtel (21:59) Eindhoven (22:18)
21:10 1572 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (21:36) Leiden Centraal (21:50)
21:11 2874 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:25)
21:17 772 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:48)
21:17 72 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (21:56)
21:19 577 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:43) Arnhem (21:55) Nijmegen (22:16)
21:20 72 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:54)
21:23 77 zo Amersfoort (21:37) Zwolle (22:13) Assen (22:57) Groningen (23:15)
21:29 3776 zo Hilversum (21:46) Amsterdam Centraal (22:13)
21:29 D214 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:56)
21:32 874 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:01)
21:33 979 zo 's Hertogenbosch (22:02) Eindhoven (22:25) Roermond (22:56) Sittard (23:13) Heerlen (23:33)
21:34 9574 ma di wo do vr za zo Woerden (21:44) Gouda (21:57) Rotterdam Centraal (22:20)
21:37 1379 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:07) Arnhem (22:22) Dieren (22:45)
21:37 5579 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (21:55) 's Hertogenbosch (22:17) Boxtel (22:31) Eindhoven (22:47)
21:39 2079 ma di wo do vr za zo Baarn (22:08)
21:40 1574 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (22:06) Leiden Centraal (22:20)
21:41 2876 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:55)
21:45 574 zo Amsterdam Centraal (22:19)
21:45 574 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (22:19)
21:47 674 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (22:26)
21:49 TEE6 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:23)
21:50 674 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:24)
21:50 779 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:13) Arnhem (22:26)
21:53 6179 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (22:15) Tiel (22:26) Arnhem (23:10)
21:53 679 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:07) Apeldoorn (22:33) Deventer (22:45) Almelo (23:11) Hengelo (23:23) Enschede (23:32)
21:56 1679 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:16) Zwolle (23:07)
21:59 3778 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:16) Amsterdam Centraal (22:43)
22:02 5576 ma di wo do vr za zo Woerden (22:13) Gouda (22:26) Rotterdam Centraal (22:49)
22:03 881 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:32) Eindhoven (22:54) Roermond (23:26) Sittard (23:43) Maastricht (23:59)
22:03 976 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:32) Haarlem (22:52) Zandvoort (23:05)
22:06 9581 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:37) Arnhem (22:52) Nijmegen (23:08)
22:08 1376 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:42)
22:09 2081 zo Baarn (22:38)
22:10 1576 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (22:36) Leiden Centraal (22:50)
22:10 9681 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (22:28) 's Hertogenbosch (22:47) Boxtel (22:59) Eindhoven (23:18)
22:11 2878 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:25)
22:17 1796 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:48)
22:17 76 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (22:56)
22:19 581 zo Ede- Wageningen (22:43) Arnhem (22:55) Nijmegen (23:16)
22:20 76 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:54)
22:23 81 zo Amersfoort (22:37) Zwolle (23:13) Assen (23:57) Groningen (00:15)
22:26 10283 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:57) Tilburg (23:14) Breda (23:34) Roosendaal (23:51) Bergen op Zoom (00:05)
22:29 3780 zo Hilversum (22:46) Amsterdam Centraal (23:13)
22:32 878 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:01) Haarlem (23:22) Zandvoort (23:35)
22:33 883 zo 's Hertogenbosch (23:02) Eindhoven (23:25) Roermond (23:56) Sittard (00:13) Maastricht (00:29)
22:34 9578 ma di wo do vr za zo Woerden (22:44) Gouda (22:57) Rotterdam Centraal (23:20)
22:37 1383 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:07) Arnhem (23:22)
22:37 5583 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (22:55) 's Hertogenbosch (23:17) Boxtel (23:31) Eindhoven (23:47)
22:39 2083 ma di wo do vr za zo Baarn (23:08)
22:40 1578 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (23:06) Leiden Centraal (23:20)
22:41 2880 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:55)
22:45 381 zo Amersfoort (23:00) Zwolle (23:43)
22:47 678 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (23:26)
22:48 578 zo Amsterdam Centraal (23:20)
22:48 578 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (23:20)
22:50 678 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:24)
22:50 783 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:13) Arnhem (23:26)
22:53 683 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:07) Apeldoorn (23:35) Deventer (23:47) Almelo (00:20) Hengelo (00:36) Enschede (00:45)
22:56 1683 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:19) Zwolle (00:15)
22:59 3782 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:16) Amsterdam Centraal (23:43)
23:02 980 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:31) Haarlem (23:52) Zandvoort (00:05)
23:02 5580 ma di wo do vr za zo Woerden (23:13) Gouda (23:26) Rotterdam Centraal (23:49)
23:03 885 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:32) Eindhoven (23:54)
23:08 1380 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:42)
23:08 9585 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:38) Arnhem (23:50) Nijmegen (00:07)
23:09 2085 zo Baarn (23:38)
23:10 1580 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (23:36) Leiden Centraal (23:50)
23:10 9685 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (23:28) 's Hertogenbosch (23:47) Boxtel (23:59) Eindhoven (00:18)
23:11 2882 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:25)
23:17 80 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (23:56)
23:17 780 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:48)
23:20 80 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:54)
23:20 585 zo Ede- Wageningen (23:46) Arnhem (23:59)
23:23 85 zo Amersfoort (23:37) Zwolle (00:34)
23:29 10282 zo Amersfoort (23:51) Zwolle (00:54)
23:32 882 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:01)
23:32 3784 zo Hilversum (23:49) Amsterdam Centraal (00:16)
23:34 9582 ma di wo do vr za zo Woerden (23:44) Gouda (23:57) Rotterdam Centraal (00:20)
23:37 5587 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (23:55) 's Hertogenbosch (00:17) Boxtel (00:31) Eindhoven (00:47)
23:40 1387 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (00:09) Arnhem (00:24)
23:40 2087 ma di wo do vr za zo Baarn (00:07)
23:40 1582 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (00:06) Leiden Centraal (00:20)
23:42 2884 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:59)
23:48 1798 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:27)
23:49 382 ma di wo do vr za zo Woerden (23:59) Gouda (00:10) Rotterdam Centraal (00:35)
23:50 787 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (00:16) Arnhem (00:29)
23:56 5687 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:16)
00:05 2886 ma di wo do vr za zo Hilversum (00:21)
00:05 984 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:36)
00:11 2888 zo Hilversum (00:28) Naarden- Bussum (00:37)
00:13 1389 zo Ede- Wageningen (00:45) Arnhem (01:02)
00:16 5689 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:36)
00:39 5889 ma di wo do vr za zo