of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Utrecht Centraal in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Utrecht Centraal in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:55 352 ma di wo do vr za Geldermalsen (05:19) 's Hertogenbosch (05:45)
05:10 2804 ma di wo do vr za Hilversum (05:27)
05:30 606 ma di wo do vr za Woerden (05:42) Gouda (05:55) Rotterdam Centraal (06:17)
05:36 606 ma di wo do vr za Woerden (05:48) Gouda (06:01) Den Haag Centraal (06:26)
05:45 2806 ma di wo do vr za Hilversum (06:02)
05:47 2001 ma di wo do vr za Baarn (06:17)
05:50 607 ma di wo do vr za Geldermalsen (06:07) 's Hertogenbosch (06:25) Boxtel (06:40) Eindhoven (06:57) Weert (07:25)
05:57 1308 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:34)
05:59 1560 ma di wo do vr za Woerden (06:13) Alphen aan den Rijn (06:33) Leiden Centraal (06:46)
06:03 609 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (06:23) 's Hertogenbosch (06:44) Boxtel (07:02) Eindhoven (07:20) Weert (07:49) Roermond (08:06) Sittard (08:23) Maastricht (08:40)
06:06 509 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (06:34) Arnhem (06:51) Nijmegen (07:12)
06:08 2808 ma di wo do vr za Hilversum (06:26) Naarden- Bussum (06:34) Amsterdam Centraal (06:59)
06:24 2003 ma di wo do vr za Baarn (06:54)
06:24 3153 ma di wo do vr za Geldermalsen (06:46) Tiel (07:24) Nijmegen (08:03)
06:30 1605 ma di wo do vr za Amersfoort (06:52)
06:32 608 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:05)
06:36 358 zo Ede- Wageningen (07:07)
06:36 508 ma di wo do vr za Woerden (06:47) Gouda (06:58) Rotterdam Centraal (07:21)
06:37 2810 ma di wo do vr za Hilversum (06:55) Naarden- Bussum (07:02) Amsterdam Centraal (07:26)
06:42 1309 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:18) Arnhem (07:35)
06:45 111 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:02) Zwolle (07:49) Meppel (08:10) Assen (08:48) Groningen (09:08)
06:47 958 ma di wo do vr za Baarn (07:17) Hilversum (07:25) Amsterdam Centraal (07:53)
06:51 2812 ma di wo do vr za Hilversum (07:11)
06:53 71 ma di wo do vr za Geldermalsen (07:10) 's Hertogenbosch (07:26) Eindhoven (07:52)
06:57 1310 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (07:38)
07:00 1562 ma di wo do vr za Woerden (07:14) Alphen aan den Rijn (07:32) Leiden Centraal (07:45)
07:02 356 zo Geldermalsen (07:24) 's Hertogenbosch (07:46) Tilburg (08:13) Breda (08:38) Roosendaal (08:56) Bergen op Zoom (09:09)
07:05 764 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (07:33) Arnhem (07:50)
07:07 406 ma di wo do vr za Gouda (07:28) Rotterdam Centraal (07:51)
07:07 2005 ma di wo do vr za Baarn (07:37) Hilversum (07:45)
07:07 611 ma di wo do vr za Geldermalsen (07:27) 's Hertogenbosch (07:48) Boxtel (08:04) Eindhoven (08:21) Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
07:10 958 ma di wo do vr za Hilversum (07:28) Amsterdam Centraal (07:53)
07:12 406 ma di wo do vr za Gouda (07:34) Den Haag Centraal (07:58)
07:20 1609 ma di wo do vr za Amersfoort (07:42)
07:20 611 zo 's Hertogenbosch (07:50) Boxtel (08:04) Eindhoven (08:21) Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
07:21 2814 zo Hilversum (07:39) Naarden- Bussum (07:46) Amsterdam Centraal (08:10)
07:21 1311 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (07:57) Arnhem (08:09)
07:27 510 ma Amsterdam Centraal (08:00)
07:32 2009 ma di wo do vr za Baarn (08:02) Hilversum (08:11)
07:33 763 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:06)
07:37 1312 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:18)
07:37 612 ma di wo do vr za zo Woerden (07:48) Gouda (07:59) Rotterdam Centraal (08:21)
07:38 710 ma di wo do vr za Hilversum (07:57) Amsterdam Centraal (08:21)
07:38 31 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (08:11) Eindhoven (08:35) Roermond (09:13) Sittard (09:31) Maastricht (09:50)
07:41 21 ma di wo do vr za Amersfoort (07:58) Apeldoorn (08:29) Deventer (08:44) Almelo (09:11) Hengelo (09:24) Enschede (09:34)
07:43 2009 zo Baarn (08:15)
07:44 1564 ma di wo do vr za Woerden (07:57) Alphen aan den Rijn (08:14) Leiden Centraal (08:28)
07:49 D268 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:35)
07:52 1754 ma di wo do vr za Gouda (08:11) Rotterdam Centraal (08:33)
07:53 1689 ma di wo do vr za Amersfoort (08:15)
07:54 1314 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:28)
08:00 1314 zo Amsterdam Centraal (08:36)
08:02 212 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (08:40)
08:05 D264 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:52)
08:07 613 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:27) 's Hertogenbosch (08:48) Boxtel (09:04) Eindhoven (09:21) Weert (09:49) Roermond (10:06) Sittard (10:23) Maastricht (10:40)
08:08 712 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:27) Amsterdam Centraal (08:51)
08:09 212 ma di wo do vr za Gouda (08:29) Den Haag Centraal (08:53)
08:09 513 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:37) Arnhem (08:50) Nijmegen (09:12)
08:16 D191 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:33) Deventer (09:20) Oldenzaal (10:15)
08:19 1316 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:51)
08:19 1566 ma di wo do vr za zo Woerden (08:33) Alphen aan den Rijn (08:50) Leiden Centraal (09:05)
08:20 1613 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:42)
08:38 514 ma di wo do vr za zo Woerden (08:49) Gouda (09:00) Rotterdam Centraal (09:21)
08:40 614 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:13)
08:40 73 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (09:09) Eindhoven (09:31)
08:40 714 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:59) Amsterdam Centraal (09:23)
08:42 1313 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:21) Arnhem (09:38)
08:45 115 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:02) Zwolle (09:49) Meppel (10:10) Assen (10:48) Groningen (11:08)
08:50 2011 ma di wo do vr za zo Baarn (09:20)
09:00 30 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:31)
09:05 10 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:42)
09:07 1615 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:29) Nunspeet (10:14) Zwolle (10:39)
09:07 1318 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:41)
09:07 615 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (09:27) 's Hertogenbosch (09:48) Boxtel (10:04) Eindhoven (10:21) Weert (10:49) Roermond (11:06) Sittard (11:23) Maastricht (11:40)
09:09 768 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:37) Arnhem (09:50)
09:10 2820 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:27)
09:12 10 ma di wo do vr za Gouda (09:32) Den Haag Centraal (09:56)
09:19 1568 ma di wo do vr za zo Woerden (09:33) Alphen aan den Rijn (09:50) Leiden Centraal (10:05)
09:24 D507 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:53)
09:27 1617 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:46)
09:38 616 ma di wo do vr za zo Woerden (09:49) Gouda (10:00) Rotterdam Centraal (10:21)
09:40 765 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:13)
09:42 2822 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:59)
09:42 1315 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (10:21) Arnhem (10:38)
09:45 217 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:02) Apeldoorn (10:35) Deventer (10:50) Almelo (11:22) Hengelo (11:35) Enschede (11:45)
09:47 1765 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:08) 's Hertogenbosch (10:27) Eindhoven (10:49)
09:50 2015 ma di wo do vr za zo Baarn (10:20)
09:53 D272 ma di wo do vr za zo Rotterdam Noord (10:28) Hoek van Holland haven (10:58)
10:02 58 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:38)
10:05 216 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:42)
10:07 1619 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:29) Nunspeet (11:14) Zwolle (11:39)
10:07 617 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:27) 's Hertogenbosch (10:48) Boxtel (11:04) Eindhoven (11:21) Weert (11:49) Roermond (12:06) Sittard (12:23) Maastricht (12:40)
10:09 517 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:37) Arnhem (10:50) Nijmegen (11:12)
10:12 216 ma di wo do vr za zo Gouda (10:32) Den Haag Centraal (10:56)
10:13 2824 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:30)
10:19 1570 ma di wo do vr za zo Woerden (10:33) Alphen aan den Rijn (10:50) Leiden Centraal (11:05)
10:27 D172 ma di wo do vr za zo Rotterdam Noord (11:05) Hoek van Holland haven (11:32)
10:27 1621 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:46)
10:38 520 ma di wo do vr za zo Woerden (10:49) Gouda (11:00) Rotterdam Centraal (11:21)
10:39 D135 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:11) Eindhoven (11:35) Roermond (12:12)
10:40 620 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:13)
10:42 2826 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:59)
10:45 119 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:02) Zwolle (11:49) Meppel (12:10) Assen (12:48) Groningen (13:08)
10:45 1317 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:21) Arnhem (11:38)
10:47 D307 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:18)
10:48 D138 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (11:31)
10:50 2019 ma di wo do vr za zo Baarn (11:20)
11:00 1322 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:34)
11:05 120 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:42)
11:07 619 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (11:27) 's Hertogenbosch (11:48) Boxtel (12:04) Eindhoven (12:21) Weert (12:49) Roermond (13:06) Sittard (13:23) Maastricht (13:40)
11:07 1623 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:29) Nunspeet (12:14) Zwolle (12:39)
11:09 770 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:37) Arnhem (11:50)
11:10 2828 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:27)
11:12 120 ma di wo do vr za zo Gouda (11:32) Den Haag Centraal (11:56)
11:19 1572 ma di wo do vr za zo Woerden (11:33) Alphen aan den Rijn (11:50) Leiden Centraal (12:05)
11:19 D107 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:51)
11:20 D302 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:12)
11:27 1625 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:49)
11:38 622 ma di wo do vr za zo Woerden (11:49) Gouda (12:00) Rotterdam Centraal (12:21)
11:40 771 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:13)
11:42 2830 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:59)
11:42 33 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (12:14) Eindhoven (12:38) Roermond (13:16) Sittard (13:34) Maastricht (13:53)
11:42 1319 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (12:21) Arnhem (12:38)
11:45 23 ma di wo do vr za Amersfoort (12:02) Apeldoorn (12:35) Deventer (12:50) Almelo (13:18) Hengelo (13:31) Enschede (13:41)
11:50 2023 ma di wo do vr za zo Baarn (12:20)
12:01 D72 ma di wo do vr za zo Rotterdam Noord (12:31) Hoek van Holland haven (12:57)
12:02 1326 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:38)
12:05 222 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:42)
12:07 1627 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:29) Nunspeet (13:14) Zwolle (13:39)
12:07 621 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (12:27) 's Hertogenbosch (12:48) Boxtel (13:04) Eindhoven (13:21) Weert (13:49) Roermond (14:06) Sittard (14:23) Maastricht (14:40)
12:09 521 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:37) Arnhem (12:50) Nijmegen (13:12)
12:10 728 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:27) Naarden- Bussum (12:35) Amsterdam Centraal (12:53)
12:12 222 ma di wo do vr za zo Gouda (12:32) Den Haag Centraal (12:56)
12:19 1574 ma di wo do vr za zo Woerden (12:33) Alphen aan den Rijn (12:50) Leiden Centraal (13:05)
12:22 TEE31 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:53)
12:27 1629 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:46)
12:32 964 za Baarn (13:02) Hilversum (13:11) Naarden- Bussum (13:18) Amsterdam Centraal (13:38)
12:38 526 ma di wo do vr za zo Woerden (12:49) Gouda (13:00) Rotterdam Centraal (13:21)
12:40 626 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:13)
12:42 1321 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:21) Arnhem (13:38)
12:42 2834 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:59)
12:45 123 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:02) Zwolle (13:49) Meppel (14:10) Assen (14:48) Groningen (15:08)
12:47 1771 za Geldermalsen (13:08) 's Hertogenbosch (13:27)
12:50 2027 ma di wo do vr za zo Baarn (13:20)
12:54 573 za Ede- Wageningen (13:26) Arnhem (13:42)
13:00 32 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:31)
13:05 12 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:42)
13:07 1631 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:29) Nunspeet (14:14) Zwolle (14:39)
13:07 623 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:27) 's Hertogenbosch (13:48) Boxtel (14:04) Eindhoven (14:21) Weert (14:49) Roermond (15:06) Sittard (15:23) Maastricht (15:40)
13:09 776 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:37) Arnhem (13:50)
13:10 732 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:27) Naarden- Bussum (13:35) Amsterdam Centraal (13:53)
13:12 12 ma di wo do vr za zo Gouda (13:32) Den Haag Centraal (13:56)
13:19 1330 za Amsterdam Centraal (13:55)
13:19 1576 ma di wo do vr za zo Woerden (13:33) Alphen aan den Rijn (13:50) Leiden Centraal (14:05)
13:27 1633 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:46)
13:29 1773 za Geldermalsen (13:48) 's Hertogenbosch (14:07) Boxtel (14:18) Eindhoven (14:34)
13:30 430 za Gouda (13:50) Rotterdam Centraal (14:11)
13:38 628 ma di wo do vr za zo Woerden (13:49) Gouda (14:00) Rotterdam Centraal (14:21)
13:40 775 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:13)
13:42 734 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:59) Naarden- Bussum (14:07) Amsterdam Centraal (14:25)
13:42 1323 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (14:21) Arnhem (14:38)
13:45 225 ma di wo do vr za Amersfoort (14:02) Apeldoorn (14:35) Deventer (14:50) Almelo (15:18) Hengelo (15:35) Enschede (15:45)
13:50 2031 ma di wo do vr za zo Baarn (14:20)
13:54 575 za Ede- Wageningen (14:26) Arnhem (14:42) Nijmegen (15:03)
13:56 75 za Eindhoven (14:44) Roermond (15:17) Sittard (15:35) Maastricht (15:53)
14:02 1332 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:38)
14:05 228 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:42)
14:07 625 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:27) 's Hertogenbosch (14:48) Boxtel (15:04) Eindhoven (15:21) Weert (15:49) Roermond (16:06) Sittard (16:23) Maastricht (16:40)
14:07 1635 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:29) Nunspeet (15:14) Zwolle (15:39)
14:09 525 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:37) Arnhem (14:50) Nijmegen (15:12)
14:10 736 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:27) Naarden- Bussum (14:35) Amsterdam Centraal (14:53)
14:12 228 ma di wo do vr za zo Gouda (14:32) Den Haag Centraal (14:56)
14:19 1578 ma di wo do vr za zo Woerden (14:33) Alphen aan den Rijn (14:50) Leiden Centraal (15:05)
14:27 1637 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:46)
14:38 532 ma di wo do vr za zo Woerden (14:49) Gouda (15:00) Rotterdam Centraal (15:21)
14:40 632 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:13)
14:42 1325 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:21) Arnhem (15:38)
14:42 2842 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:59)
14:45 129 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:02) Zwolle (15:49) Meppel (16:10) Assen (16:48) Groningen (17:08)
14:47 1775 za Geldermalsen (15:08) 's Hertogenbosch (15:27)
14:50 2035 ma di wo do vr za zo Baarn (15:20)
15:00 1334 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:34)
15:05 132 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (15:42)
15:07 629 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (15:27) 's Hertogenbosch (15:48) Boxtel (16:04) Eindhoven (16:21) Weert (16:49) Roermond (17:06) Sittard (17:23) Maastricht (17:40)
15:07 1639 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:29) Nunspeet (16:14) Zwolle (16:39)
15:09 780 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:37) Arnhem (15:50)
15:10 2844 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:27)
15:12 132 ma di wo do vr za zo Gouda (15:32) Den Haag Centraal (15:56)
15:19 1580 ma di wo do vr za zo Woerden (15:33) Alphen aan den Rijn (15:50) Leiden Centraal (16:05)
15:27 1641 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:46)
15:38 634 ma di wo do vr za zo Woerden (15:49) Gouda (16:00) Rotterdam Centraal (16:21)
15:40 779 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:13)
15:42 1329 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:21) Arnhem (16:38)
15:42 2846 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:59)
15:42 35 za 's Hertogenbosch (16:14) Eindhoven (16:38) Roermond (17:16) Sittard (17:34) Maastricht (17:53)
15:45 231 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:02) Apeldoorn (16:35) Deventer (16:50) Almelo (17:22) Hengelo (17:35) Enschede (17:45)
15:47 1779 ma di wo do vr za Geldermalsen (16:08) 's Hertogenbosch (16:27) Eindhoven (16:49)
15:50 2039 ma di wo do vr za zo Baarn (16:20)
16:02 1336 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:38)
16:05 234 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:42)
16:07 1643 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:29) Nunspeet (17:14) Zwolle (17:39)
16:07 631 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:27) 's Hertogenbosch (16:48) Boxtel (17:04) Eindhoven (17:21) Weert (17:49) Roermond (18:06) Sittard (18:23) Maastricht (18:40)
16:09 531 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:37) Arnhem (16:50) Nijmegen (17:12)
16:10 744 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:27) Naarden- Bussum (16:35) Amsterdam Centraal (16:53)
16:12 234 ma di wo do vr za zo Gouda (16:32) Den Haag Centraal (16:56)
16:19 1582 ma di wo do vr za zo Woerden (16:33) Alphen aan den Rijn (16:50) Leiden Centraal (17:05)
16:27 1645 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:46)
16:38 536 ma di wo do vr za zo Woerden (16:49) Gouda (17:00) Rotterdam Centraal (17:21)
16:40 636 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:13)
16:42 1331 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:21) Arnhem (17:38)
16:42 1731 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:02) 's Hertogenbosch (17:24) Eindhoven (17:46) Weert (18:06) Roermond (18:22) Sittard (18:44) Maastricht (19:09)
16:42 746 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:00) Naarden- Bussum (17:08) Amsterdam Centraal (17:29)
16:45 135 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:02) Zwolle (17:49) Meppel (18:10) Assen (18:48) Groningen (19:08)
16:50 2043 ma di wo do vr za zo Baarn (17:20)
17:00 34 za Amsterdam Centraal (17:31)
17:00 68 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (17:36)
17:05 136 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (17:42)
17:07 635 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:27) 's Hertogenbosch (17:48) Boxtel (18:04) Eindhoven (18:21) Weert (18:49) Roermond (19:06)
17:07 1647 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:29) Nunspeet (18:14) Zwolle (18:39)
17:09 784 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:37) Arnhem (17:50)
17:10 750 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:27) Naarden- Bussum (17:35) Amsterdam Centraal (17:53)
17:12 136 ma di wo do vr za Gouda (17:32) Den Haag Centraal (17:56)
17:19 1584 ma di wo do vr za zo Woerden (17:33) Alphen aan den Rijn (17:50) Leiden Centraal (18:05)
17:26 438 ma di wo do vr Gouda (17:48) Den Haag Centraal (18:10)
17:27 1649 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:49)
17:28 1354 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (18:01)
17:32 TEE32 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:12)
17:33 978 ma di wo do vr Baarn (18:03) Hilversum (18:12) Naarden- Bussum (18:20) Amsterdam Centraal (18:43)
17:36 1333 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (18:11) Arnhem (18:28) Dieren (18:48) Zutphen (19:01) Deventer (19:17)
17:38 638 ma di wo do vr za zo Woerden (17:49) Gouda (18:00) Rotterdam Centraal (18:21)
17:40 783 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:13)
17:41 2854 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:59) Naarden- Bussum (18:06)
17:42 37 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (18:14) Eindhoven (18:38) Roermond (19:16) Sittard (19:34) Maastricht (19:53)
17:45 27 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:02) Apeldoorn (18:35) Deventer (18:50) Almelo (19:18) Hengelo (19:31) Enschede (19:41)
17:46 D301 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:19)
17:50 2047 ma di wo do vr za zo Baarn (18:20)
17:51 1335 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:26) Arnhem (18:43)
17:54 1785 ma di wo do vr Geldermalsen (18:14) 's Hertogenbosch (18:32)
18:02 1780 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:38)
18:05 238 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:42)
18:07 637 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:27) 's Hertogenbosch (18:48) Boxtel (19:04) Eindhoven (19:21) Weert (19:49) Roermond (20:06) Sittard (20:23) Maastricht (20:40)
18:07 1651 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:29) Nunspeet (19:14) Zwolle (19:39)
18:09 537 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:37) Arnhem (18:50) Nijmegen (19:12)
18:10 754 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:27) Naarden- Bussum (18:35) Amsterdam Centraal (18:55)
18:12 238 ma di wo do vr za zo Gouda (18:32) Den Haag Centraal (18:56)
18:19 1586 ma di wo do vr za zo Woerden (18:33) Alphen aan den Rijn (18:50) Leiden Centraal (19:05)
18:23 2049 ma di wo do vr Baarn (18:53)
18:27 1653 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:46)
18:37 1337 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (18:46) Ede- Wageningen (19:20) Arnhem (19:38)
18:38 540 ma di wo do vr za zo Woerden (18:49) Gouda (19:00) Rotterdam Centraal (19:21)
18:40 640 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:13)
18:42 2858 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:59)
18:42 D71 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:18)
18:45 139 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:02) Zwolle (19:49) Meppel (20:10) Assen (20:48) Groningen (21:08)
18:47 D108 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:35)
18:50 2051 ma di wo do vr za zo Baarn (19:20)
19:00 36 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (19:31)
19:05 16 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:42)
19:07 1655 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:29) Nunspeet (20:14) Zwolle (20:39)
19:07 639 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (19:27) 's Hertogenbosch (19:48) Boxtel (20:04) Eindhoven (20:21) Weert (20:49) Roermond (21:06) Sittard (21:23) Maastricht (21:40)
19:08 1342 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:41)
19:09 788 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:37) Arnhem (19:50)
19:10 2860 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:27)
19:12 16 ma di wo do vr za zo Gouda (19:32) Den Haag Centraal (19:56)
19:19 1588 ma di wo do vr za zo Woerden (19:33) Alphen aan den Rijn (19:50) Leiden Centraal (20:05)
19:27 1657 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:46)
19:38 642 ma di wo do vr za zo Woerden (19:49) Gouda (20:00) Rotterdam Centraal (20:21)
19:40 787 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:13)
19:42 2862 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:59)
19:42 1339 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:21) Arnhem (20:38)
19:45 241 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:02) Apeldoorn (20:35) Deventer (20:50) Almelo (21:18) Hengelo (21:31) Enschede (21:41)
19:50 2055 ma di wo do vr za zo Baarn (20:20)
19:58 1344 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:34)
20:02 D171 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:18) Deventer (21:07) Oldenzaal (22:03)
20:05 242 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:42)
20:07 641 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:27) 's Hertogenbosch (20:48) Boxtel (21:04) Eindhoven (21:21) Weert (21:49) Roermond (22:06) Sittard (22:23) Maastricht (22:40)
20:07 1659 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:29) Nunspeet (21:14) Zwolle (21:39)
20:09 134 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:40)
20:09 541 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:37) Arnhem (20:50) Nijmegen (21:12)
20:10 2864 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:27)
20:12 242 ma di wo do vr za zo Gouda (20:32) Den Haag Centraal (20:56)
20:17 D271 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:34)
20:19 1590 ma di wo do vr za zo Woerden (20:33) Alphen aan den Rijn (20:50) Leiden Centraal (21:05)
20:27 1661 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:46)
20:30 444 zo Gouda (20:52) Rotterdam Centraal (21:14)
20:38 544 ma di wo do vr za zo Woerden (20:49) Gouda (21:00) Rotterdam Centraal (21:21)
20:40 644 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:13)
20:42 1341 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:21) Arnhem (21:38)
20:42 2866 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:59)
20:45 143 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:02) Zwolle (21:49) Meppel (22:10) Assen (22:48) Groningen (23:08)
20:48 D267 ma di wo do vr za zo Gouda (21:09) Den Haag Centraal (21:40)
20:50 2059 ma di wo do vr za zo Baarn (21:20)
20:56 1791 zo Geldermalsen (21:16) 's Hertogenbosch (21:35)
21:00 1346 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:36)
21:05 144 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:42)
21:07 643 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (21:27) 's Hertogenbosch (21:48) Boxtel (22:04) Eindhoven (22:21) Weert (22:49) Roermond (23:06) Sittard (23:23) Maastricht (23:40)
21:07 1663 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:29) Nunspeet (22:14) Zwolle (22:39)
21:09 792 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:37) Arnhem (21:50)
21:10 2868 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:27)
21:12 144 ma di wo do vr za zo Gouda (21:32) Den Haag Centraal (21:56)
21:19 1592 ma di wo do vr za zo Woerden (21:33) Alphen aan den Rijn (21:50) Leiden Centraal (22:05)
21:27 1665 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:46)
21:30 556 zo Amsterdam Centraal (22:03)
21:38 646 ma di wo do vr za zo Woerden (21:49) Gouda (22:00) Rotterdam Centraal (22:21)
21:40 791 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:13)
21:42 39 zo 's Hertogenbosch (22:14) Eindhoven (22:38) Roermond (23:16) Sittard (23:34) Maastricht (23:53)
21:42 2870 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:59)
21:42 1343 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:21) Arnhem (22:38)
21:45 245 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:02) Apeldoorn (22:35) Deventer (22:50) Almelo (23:22) Hengelo (23:35) Enschede (23:45)
21:48 D392 ma di wo do vr za zo Rotterdam Noord (22:22) Hoek van Holland haven (22:52)
21:50 2063 ma di wo do vr za zo Baarn (22:20)
22:00 1348 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:33)
22:05 246 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:42)
22:07 D263 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:39)
22:07 1667 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:29) Nunspeet (23:14) Zwolle (23:39)
22:07 645 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (22:27) 's Hertogenbosch (22:48) Boxtel (23:04) Eindhoven (23:21) Weert (23:49) Roermond (00:06) Sittard (00:23) Maastricht (00:40)
22:09 545 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:37) Arnhem (22:50) Nijmegen (23:12)
22:10 2872 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:27)
22:12 246 ma di wo do vr za zo Gouda (22:32) Den Haag Centraal (22:56)
22:19 1594 ma di wo do vr za zo Woerden (22:33) Alphen aan den Rijn (22:50) Leiden Centraal (23:05)
22:25 1788 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:01)
22:27 D192 ma di wo do vr za zo Rotterdam Noord (22:59) Hoek van Holland haven (23:25)
22:27 1669 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:46)
22:38 548 ma di wo do vr za zo Woerden (22:49) Gouda (23:00) Rotterdam Centraal (23:21)
22:40 648 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:13)
22:42 2874 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:59)
22:43 1345 zo Ede- Wageningen (23:11) Arnhem (23:24)
22:47 77 zo Geldermalsen (23:08) 's Hertogenbosch (23:24) Eindhoven (23:46)
22:50 2067 ma di wo do vr za zo Baarn (23:20)
23:00 38 zo Amsterdam Centraal (23:31)
23:02 76 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (23:35)
23:05 148 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:42)
23:07 647 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (23:27) 's Hertogenbosch (23:48) Boxtel (00:10) Eindhoven (00:27)
23:07 1671 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:29)
23:07 794 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:49) Arnhem (00:09)
23:10 2876 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:27)
23:12 148 ma di wo do vr za zo Gouda (23:32) Den Haag Centraal (23:56)
23:19 1596 ma di wo do vr za zo Woerden (23:33) Alphen aan den Rijn (23:50) Leiden Centraal (00:05)
23:40 795 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:13)
23:42 650 ma di wo do vr za zo Woerden (23:53) Gouda (00:04) Rotterdam Centraal (00:25)
23:42 1673 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:04)
23:43 579 zo Ede- Wageningen (00:13) Arnhem (00:26)
23:45 2878 ma di wo do vr za zo Hilversum (00:02)
23:47 79 zo Geldermalsen (00:08) 's Hertogenbosch (00:24) Eindhoven (00:51)
23:50 2071 ma di wo do vr za zo Baarn (00:20)
00:02 78 zo Amsterdam Centraal (00:35)
00:05 250 zo Rotterdam Centraal (00:42)
00:12 2880 zo Hilversum (00:29) Naarden- Bussum (00:36)
00:12 250 zo Gouda (00:32) Den Haag Centraal (00:56)
00:15 1677 zo Amersfoort (00:37)