of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Utrecht Centraal in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Utrecht Centraal in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:40 604 di Harmelen (05:00) Woerden (05:12) Gouda (05:48) Rotterdam Maas (06:33)
04:48 206 ma di wo do vr za Amsterdam Weesperpoort (05:40) Amsterdam Centraal (05:55)
05:00 620 vr Woerden (05:25) Leiden Centraal (06:30)
06:23 543 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:51) Zwolle (08:30) Meppel (09:26) Heerenveen (10:40) Leeuwarden (11:28)
06:29 290 ma di wo do vr za zo Woerden (06:51) Leiden Centraal (07:46)
06:35 200 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (07:35) Amsterdam Centraal (07:57)
06:40 203 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:05) Dieren (09:01) Zutphen (09:21) Hengelo (10:33)
07:00 24 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:19)
07:00 781 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (07:25)
07:04 203 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (07:48) 's Hertogenbosch (08:36) Tilburg (09:13)
07:10 181 ma di wo do vr za zo Woerden (07:27) Gouda (07:56) Rotterdam Centraal (08:26)
07:40 21 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:32)
07:50 132 ma di wo do vr za Gouda (08:23) Rotterdam Maas (08:45)
07:52 202 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (08:45) Amsterdam Centraal (09:01)
07:54 202 ma di wo do vr za zo Harmelen (08:11) Woerden (08:18) Gouda (08:39) Rotterdam Maas (09:23)
08:12 101 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:05) Tilburg (09:32) Breda (09:59) Roosendaal (10:25) Vlissingen (12:04)
08:15 120 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (08:52)
08:20 29 ma di wo do vr za zo Rotterdam Maas (09:08)
08:28 72 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:47) Apeldoorn (09:30) Deventer (09:47) Almelo (10:20) Hengelo (10:35) Oldenzaal (10:47)
08:28 37 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:22) Nijmegen (09:53)
08:32 111 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:58) 's Hertogenbosch (09:24) Boxtel (09:40) Eindhoven (10:06) Venlo (11:05) Roermond (11:36) Sittard (12:04) Maastricht (12:30)
08:45 40 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (09:22) Amsterdam Centraal (09:39)
08:45 41 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:47) Dieren (10:20) Zutphen (10:41) Hengelo (11:33) Enschede (11:51)
08:50 545 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:14) Zwolle (10:50)
08:52 40 ma di wo do vr za zo Gouda (09:26) Rotterdam Maas (09:48)
09:05 292 ma di wo do vr za zo Woerden (09:27) Leiden Centraal (10:36)
09:08 103 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:56) Tilburg (10:22) Breda (10:42) Roosendaal (11:04)
09:16 205 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:37)
09:20 20 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (09:55) Amsterdam Centraal (10:13)
09:26 20 ma di wo do vr za zo Woerden (09:44) Gouda (10:02) Rotterdam Maas (10:24)
09:32 483 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (09:53)
09:35 145 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:56) Zwolle (11:00) Meppel (11:44) Heerenveen (12:30) Leeuwarden (13:01)
09:38 205 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:17) 's Hertogenbosch (11:04) Boxtel (11:40)
09:58 33 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:48)
10:00 609 ma di wo do vr za zo Bilthoven (10:10) Zeist (10:25)
10:05 34 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (10:40) Amsterdam Centraal (10:55)
10:08 217 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:48) Amsterdam Centraal (11:22) Haarlem (11:59) Zandvoort (12:16)
10:10 34 ma di wo do vr za zo Gouda (10:45) Rotterdam Maas (11:07)
10:13 204 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (11:07) Amsterdam Centraal (11:26)
10:24 204 ma di wo do vr za zo Harmelen (10:40) Woerden (10:46) Gouda (11:08) Rotterdam Maas (11:51)
10:30 914 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:56) Apeldoorn (12:38) Zutphen (13:13) Ruurlo (13:55) Winterswijk (14:30)
10:31 23 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:29)
10:48 42 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (11:23) Amsterdam Centraal (11:38)
10:55 55 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:50) Zutphen (12:25) Hengelo (13:20) Enschede (13:35)
11:03 142 ma di wo do vr za zo Gouda (11:37) Rotterdam Maas (11:59)
11:05 102 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (11:42) Amsterdam Centraal (11:57)
11:05 43 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:02) Nijmegen (12:29) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (12:58) Venlo (13:44) Roermond (14:16) Sittard (14:45) Maastricht (15:10)
11:10 115 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:04) Tilburg (12:41) Breda (13:07) Roosendaal (13:33)
11:10 785 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (11:30)
11:12 141 ma di wo do vr za Amersfoort (11:33) Zwolle (12:43) Meppel (13:20) Assen (14:25) Groningen (14:56)
11:15 547 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:40) Zwolle (13:28) Meppel (14:30) Heerenveen (15:38) Leeuwarden (16:27)
11:32 122 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (12:05)
11:50 44 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (12:27) Amsterdam Centraal (12:44)
12:01 442 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (12:41) Amsterdam Centraal (12:56)
12:09 44 ma di wo do vr za zo Woerden (12:27) Gouda (12:46) Rotterdam Maas (13:08)
12:20 207 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:40) Zevenaar (14:05)
12:22 207 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:04) 's Hertogenbosch (13:42) Boxtel (14:08)
12:22 294 ma di wo do vr za zo Woerden (12:44) Leiden Centraal (13:38)
12:30 208 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (13:22) Amsterdam Centraal (13:37)
12:40 787 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (13:01)
13:13 25 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:08)
13:20 911 ma di wo do vr za zo Woerden (13:39) Gouda (13:58) Rotterdam Maas (14:29)
13:36 615 ma di wo do vr za zo Bilthoven (13:46) Zeist (14:02)
13:38 140 ma di wo do vr za Gouda (14:12) Rotterdam Maas (14:34)
13:41 104 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (14:18) Amsterdam Centraal (14:33)
13:50 45 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:55) Dieren (15:34) Zutphen (15:55) Hengelo (17:19) Enschede (17:34)
13:55 795 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (14:16)
13:56 105 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:46) Tilburg (15:12) Breda (15:36) Roosendaal (16:02) Vlissingen (17:38)
14:07 22 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (14:43) Amsterdam Centraal (14:58)
14:10 22 ma di wo do vr za zo Woerden (14:27) Gouda (14:48) Rotterdam Maas (15:10)
14:20 147 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:41) Zwolle (15:45) Meppel (16:25) Heerenveen (17:16) Leeuwarden (17:49)
14:25 218 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (15:24)
14:30 789 ma di wo do vr za zo Maarsbergen (17:11)
14:40 549 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:10) Zwolle (16:55) Meppel (18:05) Heerenveen (19:14) Leeuwarden (20:15)
15:17 46 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (15:55) Amsterdam Centraal (16:10)
15:20 46 ma di wo do vr za zo Gouda (15:53) Rotterdam Maas (16:15)
15:25 211 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:04) 's Hertogenbosch (16:46) Boxtel (17:13)
15:44 242 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:04) Apeldoorn (16:53) Zutphen (17:29)
15:50 47 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:45) Zutphen (17:51) Hengelo (18:50) Enschede (19:05)
15:50 296 ma di wo do vr za zo Woerden (16:12) Leiden Centraal (17:04)
15:52 128 ma di wo do vr za zo
16:04 472 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:16) Nijmegen (17:43)
16:17 210 ma di wo do vr za zo Harmelen (16:33) Woerden (16:39) Gouda (17:02) Rotterdam Maas (17:42) Amsterdam Weesperpoort (17:13) Amsterdam Centraal (17:30)
16:20 210 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (17:13) Amsterdam Centraal (17:30)
16:51 144 ma di wo do vr za zo Gouda (17:25) Rotterdam Maas (17:48)
16:54 107 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:24) 's Hertogenbosch (17:51) Boxtel (18:13)
16:54 144 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (17:31) Amsterdam Centraal (17:46)
17:10 106 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (17:46) Amsterdam Centraal (18:01)
17:24 48 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (18:01) Amsterdam Centraal (18:16)
17:29 48 ma di wo do vr za zo Gouda (18:04) Rotterdam Maas (18:26)
17:31 329 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:09) 's Hertogenbosch (18:55)
17:34 27 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:28)
17:40 627 ma di wo do vr za zo Bilthoven (17:50) Zeist (18:05)
17:40 131 ma di wo do vr za zo Maarn (oud) (18:02)
17:43 124 ma di wo do vr za zo Woerden (18:00) Leiden Centraal (18:38)
17:45 551 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:06) Zwolle (19:48) Meppel (21:39) Heerenveen (22:51) Leeuwarden (23:40)
18:14 24 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (18:47) Amsterdam Centraal (19:02)
18:19 24 ma di wo do vr za zo Gouda (18:53) Rotterdam Maas (19:16)
18:20 213 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:46) Zevenaar (20:32)
18:56 49 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:00) Elst (20:23) Nijmegen (20:36) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (21:26) Venlo (22:19) Roermond (22:48) Sittard (23:17) Maastricht (23:45)
18:57 921 ma di wo do vr za zo Harmelen (19:14) Woerden (19:21) Gouda (19:39) Rotterdam Maas (20:05)
18:59 255 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:42) Amsterdam Centraal (20:18)
19:00 110 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (19:38) Amsterdam Centraal (19:53)
19:05 109 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (19:32) 's Hertogenbosch (19:58) Tilburg (20:27) Breda (20:52) Roosendaal (21:18) Vlissingen (22:59)
19:08 149 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:29) Zwolle (20:34) Meppel (21:20) Heerenveen (22:05) Leeuwarden (22:37)
19:12 791 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (19:35)
19:13 36 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (19:48) Amsterdam Centraal (20:03)
19:18 36 ma di wo do vr za zo Gouda (19:51) Rotterdam Maas (20:13)
19:20 238 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:42) Kesteren (20:22) Vork (20:38) Nijmegen (20:50)
19:25 222 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (20:18) Amsterdam Centraal (20:33)
20:04 245 ma di wo do vr za zo Rotterdam Maas (20:52)
20:06 26 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (20:38) Amsterdam Centraal (20:53)
20:11 26 ma di wo do vr za zo Gouda (20:46) Rotterdam Maas (21:08)
20:30 1893 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:17)
20:40 29 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:35) Zevenaar (21:52)
20:42 130 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (21:15)
21:00 50 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (21:38) Amsterdam Centraal (21:52)
21:00 793 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (21:25)
21:05 50 ma di wo do vr za zo Gouda (21:38) Rotterdam Maas (22:00)
21:06 216 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (21:58)
21:11 216 ma di wo do vr za zo Woerden (21:28) Gouda (21:50) Rotterdam Maas (22:27)
21:14 28 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:34)
21:18 298 ma di wo do vr za zo Woerden (21:40) Leiden Centraal (22:34)
21:35 108 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (22:05) Amsterdam Centraal (22:25)
21:40 217 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (22:22) 's Hertogenbosch (23:00) Boxtel (00:14)
21:40 51 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:04) Elst (23:40) Nijmegen (23:57)
21:41 73 ma di wo do vr za zo Rotterdam Maas (22:31) Schiedam Centrum (22:54) Hoek van Holland haven (23:18)
21:45 553 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:13) Zwolle (23:56)
21:47 28 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (22:20) Amsterdam Centraal (22:35)
21:53 28 ma di wo do vr za zo Gouda (22:26) Rotterdam Maas (22:48)
22:05 112 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (22:42) Amsterdam Centraal (22:58)
22:08 112 ma di wo do vr za zo Gouda (22:40) Den Haag Centraal (23:09)
22:40 146 ma di wo do vr za zo Gouda (23:13) Rotterdam Maas (23:36)
22:43 146 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (23:20) Amsterdam Centraal (23:35)
22:51 637 ma di wo do vr za zo Bilthoven (23:01) Zeist (23:16)
22:52 52 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (23:35) Amsterdam Centraal (23:47)
22:57 117 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:48) Tilburg (00:13) Breda (00:42)
23:00 126 ma di wo do vr za zo Woerden (23:18) Leiden Centraal (00:00)
23:00 52 ma di wo do vr za zo Woerden (23:18) Gouda (23:37) Rotterdam Maas (00:00)
23:10 899 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:56)
23:16 220 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (00:08)
23:40 182 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (00:20) Amsterdam Centraal (00:35)