of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Tilburg in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Tilburg in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:43 4313 ma di wo do vr Breda (06:02) Roosendaal (06:22)
05:48 1212 ma di wo do vr za Breda (06:07) Dordrecht (06:32) Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
06:00 4616 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (06:15) Nijmegen (07:03) Arnhem (07:26) Zutphen (07:57) Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
06:08 1217 ma di wo do vr Eindhoven (06:38) Helmond (07:04) Venlo (07:34)
06:19 1214 ma di wo do vr Breda (06:38) Dordrecht (07:02)
06:23 4615 ma di wo do vr za Breda (06:43) Roosendaal (07:01) Vlissingen (08:18)
06:34 4318 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
06:34 4318 zo 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
06:50 4317 ma di wo do vr Breda (07:08) Roosendaal (07:27) Bergen op Zoom (07:43)
06:55 1973 ma di wo do vr za Eindhoven (07:23) Helmond (07:35) Venlo (08:04)
07:03 1218 ma di wo do vr Breda (07:20) Dordrecht (07:40) Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
07:06 4620 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:21) Nijmegen (08:07) Arnhem (08:26) Zutphen (08:57) Deventer (09:14) Zwolle (09:40)
07:18 1220 ma di wo do vr za zo Breda (07:37) Dordrecht (08:01) Rotterdam Centraal (08:27)
07:23 4619 ma di wo do vr za zo Breda (07:42) Roosendaal (08:01) Vlissingen (09:18)
07:26 1221 ma di wo do vr za Eindhoven (07:50) Helmond (08:04) Venlo (08:35)
07:33 9920 ma di wo do vr za Breda (07:50) Dordrecht (08:10) Rotterdam Centraal (08:30)
07:33 4322 zo 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Arnhem (08:53) Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
07:33 4322 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
07:37 3223 ma di wo do vr Eindhoven (08:09) Helmond (08:28)
07:53 1975 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:22) Helmond (08:36) Venlo (08:59)
07:53 4321 ma di wo do vr za Breda (08:09) Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
08:08 4624 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:23) Nijmegen (09:08) Arnhem (09:26) Zutphen (09:57) Deventer (10:15) Zwolle (10:40)
08:09 1222 ma di wo do vr za zo Breda (08:28) Dordrecht (08:52) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
08:18 3222 ma di wo do vr Breda (08:33)
08:18 3222 ma di wo do vr Breda (08:33) Roosendaal (08:48)
08:22 1225 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
08:23 4623 ma di wo do vr za zo Breda (08:42) Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
08:35 9924 ma di wo do vr za zo Breda (08:50) Dordrecht (09:10) Rotterdam Centraal (09:29)
08:37 4326 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
08:37 4326 zo 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Arnhem (09:56) Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
08:53 4325 ma di wo do vr za zo Breda (09:09) Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
08:56 9927 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
09:08 4628 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:23) Nijmegen (10:08) Arnhem (10:26) Zutphen (10:57) Deventer (11:15) Zwolle (11:40)
09:10 1226 ma di wo do vr za zo Breda (09:29) Dordrecht (09:52) Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
09:22 1229 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
09:23 4627 ma di wo do vr za zo Breda (09:42) Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
09:36 9928 ma di wo do vr za zo Breda (09:51) Dordrecht (10:11) Rotterdam Centraal (10:29)
09:37 4330 zo 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Arnhem (10:53) Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
09:37 4330 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
09:53 4329 ma di wo do vr za zo Breda (10:09) Roosendaal (10:28)
09:56 1979 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:22) Helmond (10:36) Venlo (10:59)
10:08 4632 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:23) Nijmegen (11:08) Arnhem (11:26) Zutphen (11:57) Deventer (12:15) Zwolle (12:40)
10:09 1230 ma di wo do vr za zo Breda (10:28) Dordrecht (10:52) Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
10:22 1233 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
10:23 4631 ma di wo do vr za zo Breda (10:42) Roosendaal (11:01) Vlissingen (12:18)
10:35 1972 ma di wo do vr za zo Breda (10:50) Dordrecht (11:10) Rotterdam Centraal (11:33)
10:37 4334 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
10:37 4334 zo 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Arnhem (11:53) Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
10:53 4333 zo Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
10:53 4333 ma di wo do vr za Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
10:56 9935 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:22) Helmond (11:36) Venlo (11:59)
11:08 4636 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:23) Nijmegen (12:08) Arnhem (12:26) Zutphen (12:57) Deventer (13:15) Zwolle (13:40)
11:09 1234 ma di wo do vr za zo Breda (11:28) Dordrecht (11:52) Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
11:22 1237 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
11:23 4635 ma di wo do vr za zo Breda (11:42) Roosendaal (12:00) Vlissingen (13:18)
11:35 1974 ma di wo do vr za zo Breda (11:50) Dordrecht (12:10) Rotterdam Centraal (12:29)
11:37 4338 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
11:37 4338 zo 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Arnhem (12:53) Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
11:53 4337 ma di wo do vr za Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
11:53 4337 zo Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
11:56 1983 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:22) Helmond (12:36) Venlo (12:59)
12:08 4640 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:23) Nijmegen (13:08) Arnhem (13:26) Zutphen (13:57) Deventer (14:15) Zwolle (14:40)
12:09 1238 ma di wo do vr za zo Breda (12:28) Dordrecht (12:52) Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
12:22 1241 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
12:23 4639 ma di wo do vr za zo Breda (12:42) Roosendaal (13:00) Vlissingen (14:18)
12:35 9940 ma di wo do vr za zo Breda (12:50) Dordrecht (13:10) Rotterdam Centraal (13:29) Schiedam Centrum (13:43) Den Haag HS (14:01) Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
12:37 4342 zo 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Arnhem (13:53) Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
12:37 4342 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
12:53 4341 ma di wo do vr za Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
12:53 4341 zo Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
12:56 9943 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:22) Helmond (13:36) Venlo (13:59)
13:08 4644 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:23) Nijmegen (14:08) Arnhem (14:26) Zutphen (14:57) Deventer (15:15) Zwolle (15:40)
13:09 1242 ma di wo do vr za zo Breda (13:28) Dordrecht (13:52) Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
13:22 1245 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
13:23 4643 ma di wo do vr za zo Breda (13:42) Roosendaal (14:00) Vlissingen (15:18)
13:35 1978 ma di wo do vr za zo Breda (13:50) Dordrecht (14:10) Rotterdam Centraal (14:29)
13:37 4346 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:53) Nijmegen (14:36) Arnhem (14:53) Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
13:53 4345 ma di wo do vr za Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
13:53 4345 zo Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
13:56 9951 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:22) Helmond (14:36) Venlo (14:59)
13:56 1987 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:22) Helmond (14:36) Venlo (14:59)
14:08 4648 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:23) Nijmegen (15:08) Arnhem (15:26) Zutphen (15:57) Deventer (16:15) Zwolle (16:40)
14:09 1246 ma di wo do vr za zo Breda (14:28) Dordrecht (14:52) Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
14:22 1249 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:51) Helmond (15:05) Venlo (15:35)
14:23 4647 ma di wo do vr za zo Breda (14:42) Roosendaal (15:00) Vlissingen (16:18)
14:35 9948 ma di wo do vr za zo Breda (14:50) Dordrecht (15:10) Rotterdam Centraal (15:29)
14:37 4350 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:53) Nijmegen (15:36) Arnhem (15:53) Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
14:53 4349 zo Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
14:53 4349 ma di wo do vr za Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
15:08 4652 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:23) Nijmegen (16:08) Arnhem (16:26) Zutphen (16:57) Deventer (17:15) Zwolle (17:40)
15:09 1250 ma di wo do vr za zo Breda (15:28) Dordrecht (15:52) Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
15:22 1253 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:51) Helmond (16:05) Venlo (16:35)
15:23 4651 ma di wo do vr za zo Breda (15:42) Roosendaal (16:00) Vlissingen (17:19)
15:35 1982 ma di wo do vr za zo Breda (15:50) Dordrecht (16:10) Rotterdam Centraal (16:29)
15:36 4354 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:52) Nijmegen (16:36) Arnhem (16:53) Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
15:53 4353 ma di wo do vr za Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
15:53 4353 zo Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
15:56 1991 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:22) Helmond (16:36) Venlo (17:00)
16:08 4656 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:23) Nijmegen (17:08) Arnhem (17:26) Zutphen (17:57) Deventer (18:15) Zwolle (18:40)
16:09 1254 ma di wo do vr za zo Breda (16:28) Dordrecht (16:52) Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
16:22 1257 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:51) Helmond (17:09) Venlo (17:40)
16:23 4655 ma di wo do vr za zo Breda (16:42) Roosendaal (17:00) Vlissingen (18:18)
16:35 9956 ma di wo do vr za zo Breda (16:50) Dordrecht (17:10)
16:37 4358 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:53) Nijmegen (17:36) Arnhem (17:53) Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
16:53 4357 zo Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
16:53 4357 ma di wo do vr za Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
16:56 1993 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:21) Helmond (17:35) Venlo (18:04)
17:07 4660 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:22) Nijmegen (18:08) Arnhem (18:26) Zutphen (18:57) Deventer (19:15) Zwolle (19:40)
17:09 1258 ma di wo do vr za zo Breda (17:28) Dordrecht (17:52) Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
17:22 1261 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:51) Helmond (18:05) Venlo (18:35)
17:23 4659 ma di wo do vr Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Vlissingen (19:03)
17:23 4659 za zo Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Bergen op Zoom (18:29)
17:35 1986 ma di wo do vr za zo Breda (17:50) Dordrecht (18:10) Rotterdam Centraal (18:29)
17:37 4362 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:52) Nijmegen (18:36) Arnhem (18:57) Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
17:45 3260 ma di wo do vr Breda (18:03)
17:45 3260 ma di wo do vr Breda (18:03) Roosendaal (18:21) Bergen op Zoom (18:44)
17:53 4361 ma di wo do vr za Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
17:53 4361 zo Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
17:57 1995 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:22) Helmond (18:36) Venlo (18:59)
18:08 4664 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:24) Nijmegen (19:08) Arnhem (19:26) Zutphen (19:57) Deventer (20:15) Zwolle (20:40)
18:09 1262 ma di wo do vr za zo Breda (18:28) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
18:22 1265 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:51) Helmond (19:05) Venlo (19:35)
18:23 4663 ma di wo do vr za zo Breda (18:42) Roosendaal (19:00) Vlissingen (20:18)
18:35 1988 ma di wo do vr za zo Breda (18:50) Dordrecht (19:10) Rotterdam Centraal (19:29)
18:37 4366 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:53) Nijmegen (19:36) Arnhem (19:53) Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
18:42 1267 ma di wo do vr Eindhoven (19:10)
18:53 4365 ma di wo do vr za zo Breda (19:09) Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
18:57 1997 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:22) Helmond (19:36) Venlo (19:59)
19:08 4668 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:24) Nijmegen (20:08) Arnhem (20:26) Zutphen (20:57) Deventer (21:15) Zwolle (21:40)
19:09 1266 ma di wo do vr za zo Breda (19:28) Dordrecht (19:52) Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
19:23 4667 ma di wo do vr za zo Breda (19:42) Roosendaal (20:00) Vlissingen (21:18)
19:23 1269 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
19:35 1990 ma di wo do vr za zo Breda (19:50) Dordrecht (20:20) Rotterdam Centraal (20:37) Schiedam Centrum (20:43) Den Haag HS (21:01) Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
19:37 4370 zo 's Hertogenbosch (19:53) Nijmegen (20:36) Arnhem (20:56) Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
19:53 4369 ma di wo do vr za zo Breda (20:09) Roosendaal (20:28)
19:56 9971 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:22) Helmond (20:36) Venlo (20:59)
20:08 4672 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:24) Nijmegen (21:09) Arnhem (21:26) Zutphen (21:57) Deventer (22:15) Zwolle (22:40)
20:09 1270 ma di wo do vr za zo Breda (20:28) Dordrecht (20:52) Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
20:22 1273 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:51) Helmond (21:05) Venlo (21:35)
20:23 4671 ma di wo do vr za zo Breda (20:42) Roosendaal (21:00) Vlissingen (22:18)
20:35 1992 ma di wo do vr za zo Breda (20:50) Dordrecht (21:10) Rotterdam Centraal (21:29)
20:37 4374 zo 's Hertogenbosch (20:53) Nijmegen (21:36) Arnhem (21:57) Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
20:53 4373 ma di wo do vr za zo Breda (21:09) Roosendaal (21:28)
20:56 9975 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:22) Helmond (21:36) Venlo (21:59)
21:08 4676 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:24) Nijmegen (22:09) Arnhem (22:26) Zutphen (22:57) Deventer (23:15) Zwolle (23:40)
21:09 1274 ma di wo do vr za zo Breda (21:28) Dordrecht (21:52) Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
21:22 1277 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:51) Helmond (22:05) Venlo (22:35)
21:23 4675 ma di wo do vr za zo Breda (21:42) Roosendaal (22:01) Vlissingen (23:18)
21:35 9976 ma di wo do vr za zo Breda (21:50) Dordrecht (22:10) Rotterdam Centraal (22:30) Schiedam Centrum (22:44) Den Haag HS (23:02) Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
21:37 4378 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:53) Nijmegen (22:36) Arnhem (22:57) Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
21:37 4378 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (21:53)
21:53 4377 ma di wo do vr za zo Breda (22:09) Roosendaal (22:28)
21:57 9979 zo Eindhoven (22:22) Helmond (22:36) Venlo (22:59)
22:08 4680 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08) Arnhem (23:27) Zutphen (00:03)
22:08 4680 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08)
22:09 1278 ma di wo do vr za zo Breda (22:28) Dordrecht (22:52) Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
22:22 1281 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:51) Helmond (23:05) Venlo (23:35)
22:23 4679 ma di wo do vr za zo Breda (22:44) Roosendaal (23:02)
22:35 1996 ma di wo do vr za zo Breda (22:50) Dordrecht (23:10) Rotterdam Centraal (23:44)
22:37 4382 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (22:53)
22:37 10282 zo 's Hertogenbosch (22:53) Utrecht Centraal (23:27) Amersfoort (23:51) Zwolle (00:54)
22:48 4382 zo 's Hertogenbosch (23:03) Nijmegen (23:37) Arnhem (23:58)
22:53 4381 zo Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
22:53 4381 ma di wo do vr za Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
22:56 9983 zo Eindhoven (23:22) Helmond (23:35) Venlo (00:02)
23:08 4684 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:24) Nijmegen (00:17) Arnhem (00:33)
23:09 1282 ma di wo do vr za zo Breda (23:28) Dordrecht (23:55) Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
23:16 10283 ma di wo do vr za zo Breda (23:34) Roosendaal (23:51) Bergen op Zoom (00:05)
23:22 1285 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:51) Helmond (00:05) Venlo (00:35)
23:23 4683 ma di wo do vr za zo Breda (23:42) Roosendaal (00:00)
23:37 4386 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:53)
23:40 9984 ma di wo do vr za zo Breda (23:59) Dordrecht (00:19) Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)
23:53 4385 ma di wo do vr za Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
23:53 4385 zo Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
23:56 9987 zo Eindhoven (00:22)
00:09 4688 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (00:23)
00:21 1289 ma di wo do vr za zo Eindhoven (00:51)