of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Soestdijk in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Soestdijk in de Zomerdienstregeling 1957

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:13 2001 ma di wo do vr za Baarn (06:17)
06:26 2002 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:50)
06:50 2003 ma di wo do vr za Baarn (06:54)
07:04 2004 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:28)
07:13 958 ma di wo do vr za Baarn (07:17) Hilversum (07:25) Amsterdam Centraal (07:53)
07:33 2005 ma di wo do vr za Baarn (07:37) Hilversum (07:45)
07:49 955 ma di wo do vr Utrecht Centraal (08:13)
07:58 2009 ma di wo do vr za Baarn (08:02) Hilversum (08:11)
08:09 2008 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:33)
08:11 2009 zo Baarn (08:15)
08:30 2010 zo Utrecht Centraal (08:54)
08:41 2010 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:05)
09:16 2011 ma di wo do vr za zo Baarn (09:20)
09:30 2012 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:54)
10:16 2015 ma di wo do vr za zo Baarn (10:20)
10:30 2016 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:54)
11:16 2019 ma di wo do vr za zo Baarn (11:20)
11:30 2020 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:54)
12:16 2023 ma di wo do vr za zo Baarn (12:20)
12:30 2024 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:54)
12:58 964 za Baarn (13:02) Hilversum (13:11) Naarden- Bussum (13:18) Amsterdam Centraal (13:38)
13:16 2027 ma di wo do vr za zo Baarn (13:20)
13:30 2028 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:54)
14:09 2030 za Utrecht Centraal (14:33)
14:16 2031 ma di wo do vr za zo Baarn (14:20)
14:30 2032 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:54)
15:16 2035 ma di wo do vr za zo Baarn (15:20)
15:30 2036 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:54)
16:16 2039 ma di wo do vr za zo Baarn (16:20)
16:30 2040 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:54)
17:16 2043 ma di wo do vr za zo Baarn (17:20)
17:30 2044 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:54)
17:59 978 ma di wo do vr Baarn (18:03) Hilversum (18:12) Naarden- Bussum (18:20) Amsterdam Centraal (18:43)
18:16 2047 ma di wo do vr za zo Baarn (18:20)
18:25 977 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:49)
18:30 2048 za zo Utrecht Centraal (18:54)
18:45 2048 ma di wo do vr Utrecht Centraal (19:09)
18:49 2049 ma di wo do vr Baarn (18:53)
19:11 2050 ma di wo do vr Utrecht Centraal (19:35)
19:16 2051 ma di wo do vr za zo Baarn (19:20)
19:30 2052 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:54)
20:16 2055 ma di wo do vr za zo Baarn (20:20)
20:30 2056 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:54)
21:16 2059 ma di wo do vr za zo Baarn (21:20)
21:30 2060 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:54)
22:16 2063 ma di wo do vr za zo Baarn (22:20)
22:30 2064 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:54)
23:16 2067 ma di wo do vr za zo Baarn (23:20)
23:30 2068 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:54)
00:16 2071 ma di wo do vr za zo Baarn (00:20)
00:30 2072 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:54)