of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Soest in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Soest in de Zomerdienstregeling 1957

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:10 2001 ma di wo do vr za Baarn (06:17)
06:29 2002 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:50)
06:47 2003 ma di wo do vr za Baarn (06:54)
07:07 2004 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:28)
07:10 958 ma di wo do vr za Baarn (07:17) Hilversum (07:25) Amsterdam Centraal (07:53)
07:30 2005 ma di wo do vr za Baarn (07:37) Hilversum (07:45)
07:52 955 ma di wo do vr Utrecht Centraal (08:13)
07:55 2009 ma di wo do vr za Baarn (08:02) Hilversum (08:11)
08:07 2009 zo Baarn (08:15)
08:12 2008 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:33)
08:33 2010 zo Utrecht Centraal (08:54)
08:44 2010 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:05)
09:12 2011 ma di wo do vr za zo Baarn (09:20)
09:33 2012 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:54)
10:12 2015 ma di wo do vr za zo Baarn (10:20)
10:33 2016 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:54)
11:12 2019 ma di wo do vr za zo Baarn (11:20)
11:33 2020 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:54)
12:12 2023 ma di wo do vr za zo Baarn (12:20)
12:33 2024 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:54)
12:55 964 za Baarn (13:02) Hilversum (13:11) Naarden- Bussum (13:18) Amsterdam Centraal (13:38)
13:12 2027 ma di wo do vr za zo Baarn (13:20)
13:33 2028 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:54)
14:12 2031 ma di wo do vr za zo Baarn (14:20)
14:12 2030 za Utrecht Centraal (14:33)
14:33 2032 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:54)
15:12 2035 ma di wo do vr za zo Baarn (15:20)
15:33 2036 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:54)
16:12 2039 ma di wo do vr za zo Baarn (16:20)
16:33 2040 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:54)
17:12 2043 ma di wo do vr za zo Baarn (17:20)
17:33 2044 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:54)
17:56 978 ma di wo do vr Baarn (18:03) Hilversum (18:12) Naarden- Bussum (18:20) Amsterdam Centraal (18:43)
18:12 2047 ma di wo do vr za zo Baarn (18:20)
18:28 977 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:49)
18:33 2048 za zo Utrecht Centraal (18:54)
18:46 2049 ma di wo do vr Baarn (18:53)
18:48 2048 ma di wo do vr Utrecht Centraal (19:09)
19:12 2051 ma di wo do vr za zo Baarn (19:20)
19:14 2050 ma di wo do vr Utrecht Centraal (19:35)
19:33 2052 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:54)
20:12 2055 ma di wo do vr za zo Baarn (20:20)
20:33 2056 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:54)
21:12 2059 ma di wo do vr za zo Baarn (21:20)
21:33 2060 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:54)
22:12 2063 ma di wo do vr za zo Baarn (22:20)
22:33 2064 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:54)
23:12 2067 ma di wo do vr za zo Baarn (23:20)
23:33 2068 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:54)
00:12 2071 ma di wo do vr za zo Baarn (00:20)
00:33 2072 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:54)