of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Rotterdam Blaak in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Rotterdam Blaak in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:40 1008 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (05:43) Schiedam Centrum (05:51) Den Haag HS (06:09) Leiden Centraal (06:26)
05:46 1973 ma di wo do vr za Dordrecht (06:07) Breda (06:35) Tilburg (06:54) Eindhoven (07:23) Helmond (07:35) Venlo (08:04)
06:18 1019 ma di wo do vr za Dordrecht (06:37)
06:26 3310 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (06:29)
06:39 1012 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (06:43) Schiedam Centrum (06:51) Den Haag HS (07:10) Leiden Centraal (07:28)
06:44 1021 ma di wo do vr za Dordrecht (07:03)
06:52 164 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (06:55) Den Haag HS (07:19) Leiden Centraal (07:31) Amsterdam Centraal (08:06)
06:56 1212 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
07:19 1023 ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:38)
07:23 3314 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:26) Schiedam Centrum (07:32) Den Haag HS (07:50)
07:29 1116 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:29 1116 za zo Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:36 5327 ma di wo do vr Dordrecht (07:57) Roosendaal (08:26)
07:41 5016 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:45) Den Haag HS (08:19)
07:46 1016 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (07:50) Schiedam Centrum (07:56) Den Haag HS (08:14) Leiden Centraal (08:31) Amsterdam Centraal (09:11)
07:49 1025 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:08)
07:54 5316 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:57)
07:58 1218 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
08:03 1127 ma di wo do vr za Dordrecht (08:15) Roosendaal (08:39) Vlissingen (09:33)
08:12 1018 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:16) Schiedam Centrum (08:24) Den Haag HS (08:42) Leiden Centraal (08:59)
08:16 5329 ma di wo do vr Dordrecht (08:34)
08:19 1027 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:38)
08:20 3318 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (08:23)
08:24 1220 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:27)
08:29 1120 za zo Rotterdam Centraal (08:33)
08:40 1020 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:43) Schiedam Centrum (08:53) Den Haag HS (09:11) Leiden Centraal (09:28)
08:55 1029 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:14)
08:57 5320 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (09:00)
09:14 1022 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:18) Schiedam Centrum (09:24) Den Haag HS (09:42) Leiden Centraal (09:59)
09:20 1031 za zo Dordrecht (09:38)
09:20 1031 ma di wo do vr Dordrecht (09:38)
09:40 1024 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:43) Schiedam Centrum (09:53) Den Haag HS (10:11) Leiden Centraal (10:28)
09:59 4218 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:15)
10:14 1026 zo Rotterdam Centraal (10:18) Schiedam Centrum (10:24) Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:36)
10:14 1026 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (10:18) Schiedam Centrum (10:24) Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59)
10:19 1035 zo Dordrecht (10:38)
10:19 1035 ma di wo do vr za Dordrecht (10:38)
10:38 1028 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:42) Schiedam Centrum (10:53) Den Haag HS (11:11) Leiden Centraal (11:28)
10:55 1037 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:14)
11:14 1030 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (11:18) Schiedam Centrum (11:24) Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59)
11:14 1030 zo Rotterdam Centraal (11:18) Schiedam Centrum (11:24) Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:36)
11:19 1039 zo Dordrecht (11:38)
11:19 1039 ma di wo do vr za Dordrecht (11:38)
11:38 1032 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:42) Schiedam Centrum (11:53) Den Haag HS (12:11) Leiden Centraal (12:28)
11:55 1041 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:14)
12:14 1034 zo Rotterdam Centraal (12:18) Schiedam Centrum (12:24) Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:36)
12:14 1034 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:18) Schiedam Centrum (12:24) Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59)
12:19 1043 zo Dordrecht (12:38)
12:19 1043 ma di wo do vr za Dordrecht (12:38)
12:38 1036 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:42) Schiedam Centrum (12:53) Den Haag HS (13:11) Leiden Centraal (13:28)
12:55 1045 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:14)
13:14 1038 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:18) Schiedam Centrum (13:24) Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59)
13:14 1038 zo Rotterdam Centraal (13:18) Schiedam Centrum (13:24) Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:36)
13:19 1047 ma di wo do vr za Dordrecht (13:38)
13:19 1047 zo Dordrecht (13:38)
13:38 1040 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:42) Schiedam Centrum (13:53) Den Haag HS (14:11) Leiden Centraal (14:28)
13:55 1049 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:14)
14:14 1042 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:18) Schiedam Centrum (14:24) Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59)
14:14 1042 zo Rotterdam Centraal (14:18) Schiedam Centrum (14:24) Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:36)
14:19 1051 ma di wo do vr za Dordrecht (14:38)
14:19 1051 zo Dordrecht (14:38)
14:38 1044 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:42) Schiedam Centrum (14:53) Den Haag HS (15:11) Leiden Centraal (15:28)
14:55 1053 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:14)
15:14 1046 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (15:18) Schiedam Centrum (15:29) Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04)
15:14 1046 zo Rotterdam Centraal (15:18) Schiedam Centrum (15:29) Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04) Amsterdam Centraal (16:38)
15:19 1055 zo Dordrecht (15:38)
15:19 1055 ma di wo do vr za Dordrecht (15:38)
15:38 1048 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:42) Schiedam Centrum (15:53) Den Haag HS (16:11) Leiden Centraal (16:28)
15:55 1057 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:14)
16:13 1050 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (16:16) Schiedam Centrum (16:24) Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:33)
16:13 1050 za zo Rotterdam Centraal (16:16) Schiedam Centrum (16:24) Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58)
16:19 1059 zo Dordrecht (16:38)
16:19 1059 ma di wo do vr za Dordrecht (16:38)
16:38 1052 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (16:42) Schiedam Centrum (16:53) Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28) Amsterdam Centraal (18:07)
16:38 1052 zo Rotterdam Centraal (16:42) Schiedam Centrum (16:53) Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28)
17:00 1061 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:19)
17:06 1995 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:22) Breda (17:41) Tilburg (17:55) Eindhoven (18:22) Helmond (18:36) Venlo (18:59)
17:13 1054 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:16) Schiedam Centrum (17:24) Den Haag HS (17:42) Leiden Centraal (17:58)
17:14 1265 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:33) Breda (18:02) Tilburg (18:21) Eindhoven (18:51) Helmond (19:05) Venlo (19:35)
17:22 1063 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:41)
17:29 1156 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:32) Den Haag HS (17:51) Leiden Centraal (18:03) Amsterdam Centraal (18:38)
17:37 1267 ma di wo do vr Dordrecht (17:58) Breda (18:21) Tilburg (18:41) Eindhoven (19:10)
17:43 1056 za zo Rotterdam Centraal (17:47) Schiedam Centrum (17:53) Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27)
17:43 1056 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (17:47) Schiedam Centrum (17:53) Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27) Haarlem (18:46)
17:50 5067 ma di wo do vr Dordrecht (18:12) Roosendaal (18:45)
17:58 1065 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:16)
18:06 1997 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:23) Breda (18:41) Tilburg (18:55) Eindhoven (19:22) Helmond (19:36) Venlo (19:59)
18:10 1167 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:26) Roosendaal (18:49) Vlissingen (19:44)
18:13 1058 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:16) Schiedam Centrum (18:24) Den Haag HS (18:42) Leiden Centraal (18:58)
18:22 1067 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:41)
18:38 1060 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:42) Schiedam Centrum (18:53) Den Haag HS (19:11) Leiden Centraal (19:28)
19:05 1069 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:22)
19:09 1171 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:25) Roosendaal (19:50) Vlissingen (20:44)
19:13 1062 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:16) Schiedam Centrum (19:24) Den Haag HS (19:42) Leiden Centraal (19:58)
19:19 1071 ma di wo do vr Dordrecht (19:38)
19:19 1071 za zo Dordrecht (19:38)
19:38 1064 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:42) Schiedam Centrum (19:53) Den Haag HS (20:11) Leiden Centraal (20:28)
19:51 1073 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:10)
20:11 1066 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:14) Schiedam Centrum (20:22) Den Haag HS (20:40) Leiden Centraal (20:56)
20:19 1075 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:38)
20:41 1068 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:44) Schiedam Centrum (20:53) Den Haag HS (21:11) Leiden Centraal (21:28)
20:57 1077 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:16)
21:13 1070 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:16) Schiedam Centrum (21:24) Den Haag HS (21:42) Leiden Centraal (21:58)
21:19 1079 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:38)
21:38 1072 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:42) Schiedam Centrum (21:58) Den Haag HS (22:16) Leiden Centraal (22:33)
21:57 1081 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:16)
22:14 1074 za Rotterdam Centraal (22:17) Schiedam Centrum (22:25) Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:37)
22:14 1074 ma di wo do vr zo Rotterdam Centraal (22:17) Schiedam Centrum (22:25) Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59)
22:19 1083 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:38)
22:38 1076 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:42) Schiedam Centrum (22:53) Den Haag HS (23:11) Leiden Centraal (23:28)
22:58 1085 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:17)
23:14 1078 ma di wo do vr zo Rotterdam Centraal (23:18) Schiedam Centrum (23:28) Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03)
23:14 1078 za Rotterdam Centraal (23:18) Schiedam Centrum (23:28) Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03) Amsterdam Centraal (00:40)
23:34 189 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:56) Roosendaal (00:29)
23:40 1996 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:44)
00:16 1091 ma di wo do vr zo Dordrecht (00:33)
00:16 1091 za Dordrecht (00:33)
00:17 1282 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
00:41 9984 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)