of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Roermond in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Roermond in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:51 1714 ma di wo do vr za zo Eindhoven (07:25) Boxtel (08:05) 's Hertogenbosch (08:31)
06:04 1705 ma di wo do vr za Sittard (06:47) Maastricht (07:30)
06:10 2085 ma di wo do vr za zo Vlodrop (06:30)
06:17 2012 ma di wo do vr za Venlo (06:57)
07:31 84 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:20) Boxtel (08:50) 's Hertogenbosch (09:04) Geldermalsen (09:27) Utrecht Centraal (09:53) Amsterdam Centraal (10:41)
07:36 804 ma di wo do vr za Venlo (07:57) Nijmegen (09:02)
08:12 2016 ma di wo do vr za zo Venlo (08:48) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (10:30) Nijmegen (11:04)
08:14 2087 ma di wo do vr za zo Vlodrop (08:34)
08:16 1709 ma di wo do vr za zo Sittard (08:56) Maastricht (09:36)
09:45 83 ma di wo do vr za zo Sittard (10:08) Maastricht (10:35) Eijsden (10:53)
09:47 1722 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:22)
09:56 2020 ma di wo do vr za zo Venlo (10:37)
10:30 90 ma di wo do vr za zo Weert (10:55) Budel (11:09)
10:30 7022 di wo do vr za zo Sittard (11:11) Maastricht (12:09)
10:53 803 ma di wo do vr za zo Sittard (11:20) Maastricht (11:48)
11:16 344 ma di wo do vr za zo Venlo (11:38) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (12:30) Nijmegen (12:53) Kesteren (13:23) Amersfoort (13:54) Hilversum (14:16) Amsterdam Centraal (14:46)
11:18 2091 ma di wo do vr za zo Vlodrop (11:38)
12:05 1730 ma di wo do vr za Venlo (12:51) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (14:24) Nijmegen (14:54)
12:11 1732 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:45) Boxtel (14:27) 's Hertogenbosch (14:54)
12:44 185 ma di wo do vr za zo Sittard (13:07) Heerlen (13:48)
12:51 343 ma di wo do vr za zo Sittard (13:14) Maastricht (13:40) Eijsden (13:58)
12:54 808 ma di wo do vr za zo Weert (13:17) Budel (13:30)
13:25 1723 ma di wo do vr za zo Sittard (14:05) Maastricht (14:49)
13:32 86 za Eindhoven (14:16) 's Hertogenbosch (14:48) Utrecht Centraal (15:35) Amsterdam Weesperpoort (16:10)
14:01 88 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:46) Boxtel (15:09) 's Hertogenbosch (15:23) Utrecht Centraal (16:11) Nieuwersluis- Loenen (16:31) Amsterdam Centraal (17:05)
14:04 1734 ma di wo do vr za zo Venlo (14:47) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (17:05) Nijmegen (17:40)
14:15 2079 ma di wo do vr za zo Vlodrop (14:35)
16:34 87 ma di wo do vr za zo Sittard (16:56) Maastricht (17:21) Eijsden (17:38)
17:09 1737 ma di wo do vr za Sittard (17:48) Maastricht (18:29)
17:17 348 ma di wo do vr za zo Venlo (17:39) Nijmegen (18:47) Kesteren (19:26) Amersfoort (20:08) Hilversum (20:28) Amsterdam Centraal (21:04)
17:18 2095 ma di wo do vr za zo Vlodrop (17:38)
17:22 190 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:10) Boxtel (18:34) Tilburg (18:55) Breda (19:18) Lage Zwaluwe (19:38) Dordrecht (20:01) Rotterdam Centraal (20:33) Delft (20:52) Den Haag HS (21:04) Leiden Centraal (21:21)
17:30 1746 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:46) Boxtel (19:17) 's Hertogenbosch (19:41) Geldermalsen (20:34) Utrecht Centraal (21:12)
18:24 1750 ma di wo do vr za Venlo (19:03)
18:56 7021 ma di wo do vr za Eindhoven (20:23) Boxtel (22:37) 's Hertogenbosch (23:03)
19:49 347 ma di wo do vr za zo Sittard (20:11) Maastricht (20:36)
19:49 94 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:35) Boxtel (20:58) 's Hertogenbosch (21:12) Utrecht Centraal (21:59)
20:00 1756 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:23)
20:14 1754 ma di wo do vr za zo Venlo (20:53) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (22:42) Nijmegen (23:14) Arnhem (00:01)
20:15 2097 ma di wo do vr za zo Vlodrop (20:38)
20:20 1747 ma di wo do vr za zo Sittard (21:01) Maastricht (21:45)
21:35 89 ma di wo do vr za zo Vlodrop (21:54)
22:53 93 ma di wo do vr za zo Sittard (23:15) Maastricht (23:40)
23:07 1759 ma di wo do vr za zo Sittard (23:47) Maastricht (00:30)
23:30 1760 ma di wo do vr za zo Venlo (00:05)