of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Dordrecht in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Dordrecht in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:18 1008 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (05:43) Schiedam Centrum (05:51) Den Haag HS (06:09) Leiden Centraal (06:26)
05:29 1217 ma di wo do vr Breda (05:48) Tilburg (06:07) Eindhoven (06:38) Helmond (07:04) Venlo (07:34)
05:39 7117 ma di wo do vr Gorinchem (06:02) Geldermalsen (06:33)
05:49 5319 ma di wo do vr Roosendaal (06:18)
06:05 3310 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (06:29)
06:12 111 ma di wo do vr za Roosendaal (06:37)
06:15 1973 ma di wo do vr za Breda (06:35) Tilburg (06:54) Eindhoven (07:23) Helmond (07:35) Venlo (08:04)
06:16 1112 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (06:31) Den Haag HS (06:50) Leiden Centraal (07:02) Amsterdam Centraal (07:34)
06:19 1012 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (06:43) Schiedam Centrum (06:51) Den Haag HS (07:10) Leiden Centraal (07:28)
06:30 164 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (06:55) Den Haag HS (07:19) Leiden Centraal (07:31) Amsterdam Centraal (08:06)
06:35 1212 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
06:42 171 ma di wo do vr za Roosendaal (07:06)
06:45 7121 ma di wo do vr za Gorinchem (07:12) Geldermalsen (07:40)
06:45 5323 ma di wo do vr za Roosendaal (07:16)
06:48 1221 ma di wo do vr za Breda (07:09) Tilburg (07:24) Eindhoven (07:50) Helmond (08:04) Venlo (08:35)
07:00 3314 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:26) Schiedam Centrum (07:32) Den Haag HS (07:50)
07:09 113 ma di wo do vr za Roosendaal (07:30)
07:10 1116 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:10 1116 za zo Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:12 1975 ma di wo do vr za zo Breda (07:33) Tilburg (07:51) Eindhoven (08:22) Helmond (08:36) Venlo (08:59)
07:20 7023 zo Gorinchem (07:44) Geldermalsen (08:12)
07:20 7023 ma di wo do vr za Gorinchem (07:44)
07:26 1016 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (07:50) Schiedam Centrum (07:56) Den Haag HS (08:14) Leiden Centraal (08:31) Amsterdam Centraal (09:11)
07:28 3325 ma di wo do vr za zo Roosendaal (07:56)
07:32 5316 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:57)
07:42 1225 ma di wo do vr za zo Breda (08:02) Tilburg (08:21) Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
07:42 1218 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
07:47 115 ma di wo do vr za zo Roosendaal (08:09)
07:49 168 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (08:04) Den Haag HS (08:24) Leiden Centraal (08:36) Amsterdam Centraal (09:11)
07:51 7125 ma di wo do vr za zo Gorinchem (08:15) Geldermalsen (08:42)
07:52 1018 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:16) Schiedam Centrum (08:24) Den Haag HS (08:42) Leiden Centraal (08:59)
07:57 3318 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (08:23)
07:58 5327 ma di wo do vr Roosendaal (08:26)
08:02 1220 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:27)
08:10 1120 za zo Rotterdam Centraal (08:33)
08:12 9920 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (08:30)
08:17 1127 ma di wo do vr za Roosendaal (08:39) Vlissingen (09:33)
08:18 110 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:34) Den Haag HS (08:53) Leiden Centraal (09:07) Amsterdam Centraal (09:43)
08:20 7127 ma di wo do vr za zo Gorinchem (08:44) Geldermalsen (09:15)
08:21 1020 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:43) Schiedam Centrum (08:53) Den Haag HS (09:11) Leiden Centraal (09:28)
08:23 9927 ma di wo do vr za zo Breda (08:40) Tilburg (08:54) Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
08:38 3329 ma di wo do vr za zo Roosendaal (09:07)
08:39 5320 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (09:00)
08:43 1229 ma di wo do vr za zo Breda (09:02) Tilburg (09:21) Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
08:47 179 ma di wo do vr za zo Roosendaal (09:10)
08:49 172 za zo Rotterdam Centraal (09:04) Den Haag HS (09:22) Leiden Centraal (09:34) Amsterdam Centraal (10:06)
08:49 172 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (09:04) Den Haag HS (09:22) Leiden Centraal (09:34) Amsterdam Centraal (10:06)
08:51 7029 ma di wo do vr za Gorinchem (09:15)
08:53 1222 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
08:55 1022 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:18) Schiedam Centrum (09:24) Den Haag HS (09:42) Leiden Centraal (09:59)
09:06 5331 ma di wo do vr Roosendaal (09:35)
09:12 9924 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:29)
09:17 112 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:33) Den Haag HS (09:52) Leiden Centraal (10:04) Amsterdam Centraal (10:36)
09:20 7131 ma di wo do vr za zo Gorinchem (09:44) Geldermalsen (10:12)
09:21 1024 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:43) Schiedam Centrum (09:53) Den Haag HS (10:11) Leiden Centraal (10:28)
09:21 1979 ma di wo do vr za zo Breda (09:39) Tilburg (09:54) Eindhoven (10:22) Helmond (10:36) Venlo (10:59)
09:24 1131 ma di wo do vr za Roosendaal (09:48) Vlissingen (10:42)
09:36 3333 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:05)
09:42 1233 ma di wo do vr za zo Breda (10:02) Tilburg (10:21) Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
09:47 119 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:09)
09:49 176 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:04) Den Haag HS (10:22) Leiden Centraal (10:34) Amsterdam Centraal (11:06)
09:52 7033 ma di wo do vr za Gorinchem (10:15)
09:53 1226 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
09:55 1026 zo Rotterdam Centraal (10:18) Schiedam Centrum (10:24) Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:36)
09:55 1026 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (10:18) Schiedam Centrum (10:24) Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59)
10:12 9928 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:29)
10:17 114 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (10:33) Den Haag HS (10:52) Leiden Centraal (11:04) Amsterdam Centraal (11:36)
10:19 1028 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:42) Schiedam Centrum (10:53) Den Haag HS (11:11) Leiden Centraal (11:28)
10:19 1135 ma di wo do vr za Roosendaal (10:42) Vlissingen (11:36)
10:22 9935 ma di wo do vr za zo Breda (10:40) Tilburg (10:54) Eindhoven (11:22) Helmond (11:36) Venlo (11:59)
10:22 7135 ma di wo do vr za zo Gorinchem (10:45) Geldermalsen (11:12)
10:36 3337 ma di wo do vr za zo Roosendaal (11:05)
10:42 1237 ma di wo do vr za zo Breda (11:02) Tilburg (11:21) Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
10:47 121 ma di wo do vr za zo Roosendaal (11:09)
10:49 116 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:04) Den Haag HS (11:22) Leiden Centraal (11:34) Amsterdam Centraal (12:06)
10:52 7037 ma di wo do vr za Gorinchem (11:15)
10:53 1230 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
10:55 1030 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (11:18) Schiedam Centrum (11:24) Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59)
10:55 1030 zo Rotterdam Centraal (11:18) Schiedam Centrum (11:24) Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:36)
11:11 1132 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (11:26) Den Haag HS (11:52) Leiden Centraal (12:04) Amsterdam Centraal (12:36)
11:16 1972 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:33)
11:18 1139 ma di wo do vr za Roosendaal (11:39) Vlissingen (12:33)
11:19 1032 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:42) Schiedam Centrum (11:53) Den Haag HS (12:11) Leiden Centraal (12:28)
11:21 1983 ma di wo do vr za zo Breda (11:39) Tilburg (11:54) Eindhoven (12:22) Helmond (12:36) Venlo (12:59)
11:22 7139 ma di wo do vr za zo Gorinchem (11:45) Geldermalsen (12:12)
11:36 3341 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:05)
11:42 1241 ma di wo do vr za zo Breda (12:02) Tilburg (12:21) Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
11:47 123 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:09)
11:49 118 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:04) Den Haag HS (12:22) Leiden Centraal (12:34) Amsterdam Centraal (13:06)
11:52 7041 ma di wo do vr za Gorinchem (12:15)
11:53 1234 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
11:55 1034 zo Rotterdam Centraal (12:18) Schiedam Centrum (12:24) Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:36)
11:55 1034 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:18) Schiedam Centrum (12:24) Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59)
12:12 1974 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:29)
12:17 1136 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:33) Den Haag HS (12:52) Leiden Centraal (13:04) Amsterdam Centraal (13:36)
12:19 1036 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:42) Schiedam Centrum (12:53) Den Haag HS (13:11) Leiden Centraal (13:28)
12:22 9943 ma di wo do vr za zo Breda (12:40) Tilburg (12:54) Eindhoven (13:22) Helmond (13:36) Venlo (13:59)
12:22 7143 ma di wo do vr za zo Gorinchem (12:45) Geldermalsen (13:12)
12:25 1143 ma di wo do vr za Roosendaal (12:49) Vlissingen (13:45)
12:36 3345 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:05)
12:36 3345 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:05)
12:42 1245 ma di wo do vr za zo Breda (13:02) Tilburg (13:21) Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
12:47 125 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:09)
12:49 120 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:04) Den Haag HS (13:22) Leiden Centraal (13:34) Amsterdam Centraal (14:06)
12:52 7045 ma di wo do vr za Gorinchem (13:15)
12:53 1238 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
12:55 1038 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:18) Schiedam Centrum (13:24) Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59)
12:55 1038 zo Rotterdam Centraal (13:18) Schiedam Centrum (13:24) Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:36)
13:12 9940 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:29) Schiedam Centrum (13:43) Den Haag HS (14:01) Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
13:17 1140 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:33) Den Haag HS (13:52) Leiden Centraal (14:04) Amsterdam Centraal (14:36)
13:18 1147 ma di wo do vr za Roosendaal (13:39) Vlissingen (14:33)
13:19 1040 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:42) Schiedam Centrum (13:53) Den Haag HS (14:11) Leiden Centraal (14:28)
13:21 1987 ma di wo do vr za zo Breda (13:39) Tilburg (13:54) Eindhoven (14:22) Helmond (14:36) Venlo (14:59)
13:21 9951 ma di wo do vr za zo Breda (13:39) Tilburg (13:54) Eindhoven (14:22) Helmond (14:36) Venlo (14:59)
13:22 7147 ma di wo do vr za zo Gorinchem (13:45) Geldermalsen (14:12)
13:36 3349 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:05)
13:36 3349 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:05)
13:42 1249 ma di wo do vr za zo Breda (14:02) Tilburg (14:21) Eindhoven (14:51) Helmond (15:05) Venlo (15:35)
13:47 127 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:09)
13:49 122 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:04) Den Haag HS (14:22) Leiden Centraal (14:34) Amsterdam Centraal (15:06)
13:52 7049 ma di wo do vr za Gorinchem (14:15)
13:53 1242 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
13:55 1042 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:18) Schiedam Centrum (14:24) Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59)
13:55 1042 zo Rotterdam Centraal (14:18) Schiedam Centrum (14:24) Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:36)
14:12 1978 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:29)
14:17 1144 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:33) Den Haag HS (14:52) Leiden Centraal (15:04) Amsterdam Centraal (15:36)
14:18 1151 ma di wo do vr za Roosendaal (14:39) Vlissingen (15:33)
14:19 1044 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:42) Schiedam Centrum (14:53) Den Haag HS (15:11) Leiden Centraal (15:28)
14:22 7151 ma di wo do vr za zo Gorinchem (14:45) Geldermalsen (15:12)
14:36 3353 ma di wo do vr za zo Roosendaal (15:05)
14:42 1253 ma di wo do vr za zo Breda (15:02) Tilburg (15:21) Eindhoven (15:51) Helmond (16:05) Venlo (16:35)
14:47 129 ma di wo do vr za zo Roosendaal (15:09)
14:49 124 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:04) Den Haag HS (15:22) Leiden Centraal (15:34) Amsterdam Centraal (16:06)
14:52 7053 ma di wo do vr za Gorinchem (15:15)
14:53 1246 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
14:55 1046 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (15:18) Schiedam Centrum (15:29) Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04)
14:55 1046 zo Rotterdam Centraal (15:18) Schiedam Centrum (15:29) Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04) Amsterdam Centraal (16:38)
15:12 9948 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:29)
15:17 1148 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (15:34) Den Haag HS (15:53) Leiden Centraal (16:06) Amsterdam Centraal (16:38)
15:18 1155 ma di wo do vr za Roosendaal (15:39) Vlissingen (16:34)
15:19 1048 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:42) Schiedam Centrum (15:53) Den Haag HS (16:11) Leiden Centraal (16:28)
15:21 1991 ma di wo do vr za zo Breda (15:39) Tilburg (15:54) Eindhoven (16:22) Helmond (16:36) Venlo (17:00)
15:22 7155 ma di wo do vr za zo Gorinchem (15:45) Geldermalsen (16:12)
15:36 3357 ma di wo do vr za zo Roosendaal (16:05)
15:42 1257 ma di wo do vr za zo Breda (16:02) Tilburg (16:21) Eindhoven (16:51) Helmond (17:09) Venlo (17:40)
15:47 131 ma di wo do vr za zo Roosendaal (16:09)
15:49 126 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:04) Den Haag HS (16:22) Leiden Centraal (16:34) Amsterdam Centraal (17:06)
15:52 7057 ma di wo do vr za Gorinchem (16:15)
15:53 1250 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
15:55 1050 za zo Rotterdam Centraal (16:16) Schiedam Centrum (16:24) Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58)
15:55 1050 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (16:16) Schiedam Centrum (16:24) Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:33)
16:04 5357 ma di wo do vr Roosendaal (16:36)
16:12 1982 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:29)
16:17 1152 zo Rotterdam Centraal (16:34) Den Haag HS (16:53) Leiden Centraal (17:06) Amsterdam Centraal (17:38)
16:18 1159 ma di wo do vr za zo Roosendaal (16:39) Vlissingen (17:34)
16:19 1052 zo Rotterdam Centraal (16:42) Schiedam Centrum (16:53) Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28)
16:19 1052 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (16:42) Schiedam Centrum (16:53) Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28) Amsterdam Centraal (18:07)
16:22 1993 ma di wo do vr za zo Breda (16:39) Tilburg (16:54) Eindhoven (17:21) Helmond (17:35) Venlo (18:04)
16:22 7159 ma di wo do vr za zo Gorinchem (16:45) Geldermalsen (17:12)
16:36 3361 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:05)
16:42 1261 ma di wo do vr za zo Breda (17:02) Tilburg (17:21) Eindhoven (17:51) Helmond (18:05) Venlo (18:35)
16:47 133 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:09)
16:49 128 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:03) Den Haag HS (17:27) Leiden Centraal (17:39) Amsterdam Centraal (18:13)
16:52 7061 ma di wo do vr za zo Gorinchem (17:15)
16:53 1254 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
16:55 1054 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:16) Schiedam Centrum (17:24) Den Haag HS (17:42) Leiden Centraal (17:58)
17:04 5361 ma di wo do vr Roosendaal (17:36)
17:10 9956 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:28)
17:16 1156 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:32) Den Haag HS (17:51) Leiden Centraal (18:03) Amsterdam Centraal (18:38)
17:23 1995 ma di wo do vr za zo Breda (17:41) Tilburg (17:55) Eindhoven (18:22) Helmond (18:36) Venlo (18:59)
17:23 7163 ma di wo do vr za zo Gorinchem (17:46) Geldermalsen (18:13)
17:25 1056 za zo Rotterdam Centraal (17:47) Schiedam Centrum (17:53) Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27)
17:25 1056 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (17:47) Schiedam Centrum (17:53) Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27) Haarlem (18:46)
17:27 1163 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:48) Vlissingen (18:42)
17:36 3365 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:05)
17:42 1265 ma di wo do vr za zo Breda (18:02) Tilburg (18:21) Eindhoven (18:51) Helmond (19:05) Venlo (19:35)
17:47 135 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:10) Vlissingen (19:22)
17:49 130 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:04) Den Haag HS (18:22) Leiden Centraal (18:34) Amsterdam Centraal (19:06)
17:52 7065 ma di wo do vr za zo Gorinchem (18:15)
17:53 1258 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
17:55 1058 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:16) Schiedam Centrum (18:24) Den Haag HS (18:42) Leiden Centraal (18:58)
17:59 1267 ma di wo do vr Breda (18:21) Tilburg (18:41) Eindhoven (19:10)
18:12 1986 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:29)
18:17 1160 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:34) Den Haag HS (18:53) Leiden Centraal (19:06) Amsterdam Centraal (19:38)
18:19 1060 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:42) Schiedam Centrum (18:53) Den Haag HS (19:11) Leiden Centraal (19:28)
18:22 7167 ma di wo do vr za zo Gorinchem (18:45) Geldermalsen (19:12)
18:24 1997 ma di wo do vr za zo Breda (18:41) Tilburg (18:55) Eindhoven (19:22) Helmond (19:36) Venlo (19:59)
18:24 5067 ma di wo do vr Roosendaal (18:45)
18:28 1167 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:49) Vlissingen (19:44)
18:39 3369 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:08)
18:45 1269 ma di wo do vr za zo Breda (19:04) Tilburg (19:22) Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
18:49 132 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:04) Den Haag HS (19:22) Leiden Centraal (19:34) Amsterdam Centraal (20:06)
18:50 137 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:12)
18:52 7069 ma di wo do vr za zo Gorinchem (19:15)
18:53 1262 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
18:55 1062 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:16) Schiedam Centrum (19:24) Den Haag HS (19:42) Leiden Centraal (19:58)
19:12 1988 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:29)
19:17 9971 ma di wo do vr za zo Breda (19:36) Tilburg (19:54) Eindhoven (20:22) Helmond (20:36) Venlo (20:59)
19:17 1164 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:34) Den Haag HS (19:53) Leiden Centraal (20:06) Amsterdam Centraal (20:38)
19:19 1064 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:42) Schiedam Centrum (19:53) Den Haag HS (20:11) Leiden Centraal (20:28)
19:22 7171 ma di wo do vr za zo Gorinchem (19:45) Geldermalsen (20:12)
19:26 1171 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:50) Vlissingen (20:44)
19:36 3373 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:05)
19:42 1273 ma di wo do vr za zo Breda (20:02) Tilburg (20:21) Eindhoven (20:51) Helmond (21:05) Venlo (21:35)
19:47 139 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:09)
19:49 134 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:04) Den Haag HS (20:22) Leiden Centraal (20:34) Amsterdam Centraal (21:06)
19:52 7073 ma di wo do vr za zo Gorinchem (20:15)
19:53 1066 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:14) Schiedam Centrum (20:22) Den Haag HS (20:40) Leiden Centraal (20:56)
19:53 1266 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
20:11 1168 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:25) Den Haag HS (20:42) Leiden Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:35)
20:18 1175 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:39) Vlissingen (21:33)
20:21 1990 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:37) Schiedam Centrum (20:43) Den Haag HS (21:01) Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
20:21 9975 ma di wo do vr za zo Breda (20:39) Tilburg (20:54) Eindhoven (21:22) Helmond (21:36) Venlo (21:59)
20:22 7175 ma di wo do vr za zo Gorinchem (20:45) Geldermalsen (21:12)
20:23 1068 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:44) Schiedam Centrum (20:53) Den Haag HS (21:11) Leiden Centraal (21:28)
20:36 3377 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:05)
20:42 1277 ma di wo do vr za zo Breda (21:02) Tilburg (21:21) Eindhoven (21:51) Helmond (22:05) Venlo (22:35)
20:47 141 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:09)
20:49 136 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:04) Den Haag HS (21:22) Leiden Centraal (21:34) Amsterdam Centraal (22:06)
20:52 7077 zo Gorinchem (21:15)
20:53 1270 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
20:55 1070 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:16) Schiedam Centrum (21:24) Den Haag HS (21:42) Leiden Centraal (21:58)
21:12 1992 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:29)
21:17 1172 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:34) Den Haag HS (21:53) Leiden Centraal (22:06) Amsterdam Centraal (22:38)
21:19 1072 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:42) Schiedam Centrum (21:58) Den Haag HS (22:16) Leiden Centraal (22:33)
21:20 1179 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:41) Vlissingen (22:35)
21:22 7179 ma di wo do vr za zo Gorinchem (21:45) Geldermalsen (22:12)
21:23 9979 zo Breda (21:41) Tilburg (21:55) Eindhoven (22:22) Helmond (22:36) Venlo (22:59)
21:36 3381 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:05)
21:42 1281 ma di wo do vr za zo Breda (22:02) Tilburg (22:21) Eindhoven (22:51) Helmond (23:05) Venlo (23:35)
21:46 143 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:08)
21:49 138 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:04) Den Haag HS (22:22) Leiden Centraal (22:34) Amsterdam Centraal (23:06)
21:52 7081 zo Gorinchem (22:15)
21:53 1274 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
21:56 1074 ma di wo do vr zo Rotterdam Centraal (22:17) Schiedam Centrum (22:25) Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59)
21:56 1074 za Rotterdam Centraal (22:17) Schiedam Centrum (22:25) Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:37)
22:12 9976 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:30) Schiedam Centrum (22:44) Den Haag HS (23:02) Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
22:17 1176 zo Rotterdam Centraal (22:34) Den Haag HS (22:53) Leiden Centraal (23:06) Amsterdam Centraal (23:38)
22:18 1183 zo Roosendaal (22:39) Vlissingen (23:33)
22:18 1183 ma di wo do vr Roosendaal (22:39)
22:19 1076 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:42) Schiedam Centrum (22:53) Den Haag HS (23:11) Leiden Centraal (23:28)
22:21 9983 zo Breda (22:39) Tilburg (22:54) Eindhoven (23:22) Helmond (23:35) Venlo (00:02)
22:22 7183 ma di wo do vr za zo Gorinchem (22:45) Geldermalsen (23:15)
22:36 3385 ma di wo do vr za zo Roosendaal (23:05)
22:42 1285 ma di wo do vr za zo Breda (23:02) Tilburg (23:21) Eindhoven (23:51) Helmond (00:05) Venlo (00:35)
22:47 185 ma di wo do vr za zo Roosendaal (23:09)
22:49 140 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:04) Den Haag HS (23:22) Leiden Centraal (23:34) Amsterdam Centraal (00:06)
22:51 7185 ma di wo do vr za zo Gorinchem (23:12) Geldermalsen (23:44)
22:53 1278 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
22:55 1078 ma di wo do vr zo Rotterdam Centraal (23:18) Schiedam Centrum (23:28) Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03)
22:55 1078 za Rotterdam Centraal (23:18) Schiedam Centrum (23:28) Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03) Amsterdam Centraal (00:40)
23:17 1180 zo Rotterdam Centraal (23:34) Den Haag HS (23:53) Leiden Centraal (00:06) Amsterdam Centraal (00:38)
23:18 1996 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:44)
23:18 1187 zo Roosendaal (23:47) Vlissingen (01:00)
23:21 9987 zo Breda (23:39) Tilburg (23:54) Eindhoven (00:22)
23:28 7087 ma di wo do vr za zo Gorinchem (23:50)
23:33 3389 ma di wo do vr za Roosendaal (00:03)
23:36 1289 ma di wo do vr za zo Breda (23:56) Tilburg (00:19) Eindhoven (00:51)
23:52 142 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:11) Den Haag HS (00:27)
23:54 7089 zo Gorinchem (00:18)
23:56 1282 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
23:58 189 ma di wo do vr za zo Roosendaal (00:29)
00:20 9984 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)