of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Deventer in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Deventer in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:07 1555 ma di wo do vr za Zwolle (06:33)
06:09 2903 ma di wo do vr za Wierden (06:37) Almelo (06:43) Hengelo (07:03) Enschede (07:15)
06:43 1508 ma di wo do vr za Zutphen (06:55) Dieren (07:19) Arnhem (07:40) Nijmegen (07:58)
06:44 212 ma di wo do vr za Apeldoorn (06:57) Amersfoort (07:27) Utrecht Centraal (07:52) Rotterdam Centraal (08:40)
06:59 1511 ma di wo do vr za Zwolle (07:24) Meppel (07:46) Assen (08:22) Groningen (08:41)
07:00 1688 ma di wo do vr za Apeldoorn (07:11) Amersfoort (07:38) Utrecht Centraal (08:09)
07:05 2909 ma di wo do vr za zo Wierden (07:32) Almelo (07:38) Hengelo (08:07) Enschede (08:16)
07:18 1511 zo Zwolle (07:43)
07:18 311 ma di wo do vr za Zwolle (07:45)
07:37 2906 ma di wo do vr za Apeldoorn (07:49)
07:43 1512 ma di wo do vr za zo Zutphen (07:55) Dieren (08:19) Arnhem (08:40) Nijmegen (08:58)
07:50 211 ma di wo do vr za Almelo (08:19) Hengelo (08:32) Enschede (08:42)
07:51 20 ma di wo do vr za Apeldoorn (08:04) Amersfoort (08:34) Amsterdam Centraal (09:14)
08:00 1513 ma di wo do vr za Zwolle (08:25) Meppel (08:47) Assen (09:22) Groningen (09:44)
08:19 1513 zo Zwolle (08:44)
08:21 2917 ma di wo do vr za zo Wierden (08:47) Almelo (08:52) Hengelo (09:09) Enschede (09:17)
08:43 1514 ma di wo do vr za zo Zutphen (08:55) Dieren (09:19) Arnhem (09:40) Nijmegen (09:58)
08:44 D272 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:24) Utrecht Centraal (10:18)
08:46 21 ma di wo do vr za Almelo (09:11) Hengelo (09:24) Enschede (09:34)
08:51 216 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:04) Amersfoort (09:34) Utrecht Centraal (09:58) Rotterdam Centraal (10:42)
09:00 1515 ma di wo do vr za Zwolle (09:25) Meppel (09:46) Assen (10:22) Groningen (10:41)
09:01 2919 ma di wo do vr za Wierden (09:27) Almelo (09:32) Hengelo (10:09) Enschede (10:17)
09:12 D172 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:52) Amsterdam Centraal (10:36)
09:22 D191 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (10:15)
09:35 D391 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (10:35)
09:43 1516 ma di wo do vr za zo Zutphen (09:55) Dieren (10:19) Arnhem (10:40) Nijmegen (10:58)
09:51 220 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:04) Amersfoort (10:34) Amsterdam Centraal (11:14)
09:53 215 ma di wo do vr za zo Almelo (10:22) Hengelo (10:39) Enschede (10:49)
10:00 1517 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:25) Meppel (10:46) Assen (11:22) Groningen (11:41)
10:12 317 ma Zwolle (10:34)
10:21 2925 ma di wo do vr za zo Wierden (10:47) Almelo (10:52) Hengelo (11:09) Enschede (11:17)
10:43 1520 ma di wo do vr za zo Zutphen (10:55) Dieren (11:19) Arnhem (11:40) Nijmegen (11:58)
10:51 222 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:04) Amersfoort (11:34) Utrecht Centraal (11:58) Rotterdam Centraal (12:42)
10:53 217 ma di wo do vr za zo Almelo (11:22) Hengelo (11:35) Enschede (11:45)
11:00 1519 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:25) Meppel (11:46) Assen (12:22) Groningen (12:41)
11:21 2933 ma di wo do vr za zo Wierden (11:47) Almelo (11:52) Hengelo (12:09) Enschede (12:17)
11:43 1522 ma di wo do vr za zo Zutphen (11:55) Dieren (12:19) Arnhem (12:40) Nijmegen (12:58)
11:51 22 ma di wo do vr za Apeldoorn (12:04) Amersfoort (12:34) Amsterdam Centraal (13:14)
11:53 219 ma di wo do vr za zo Almelo (12:18) Hengelo (12:35) Enschede (12:45)
12:00 1521 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:25) Meppel (12:46) Assen (13:22) Groningen (13:41)
12:08 2941 ma di wo do vr za zo Wierden (12:34) Almelo (12:39) Hengelo (13:09) Enschede (13:17)
12:43 1526 ma di wo do vr za zo Zutphen (12:55) Dieren (13:19) Arnhem (13:40) Nijmegen (13:58)
12:51 228 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:04) Amersfoort (13:34) Utrecht Centraal (13:58) Rotterdam Centraal (14:42)
12:53 23 ma di wo do vr za Almelo (13:18) Hengelo (13:31) Enschede (13:41)
13:00 1523 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:25) Meppel (13:46) Assen (14:22) Groningen (14:41)
13:13 323 za Zwolle (13:35)
13:21 2945 ma di wo do vr za zo Wierden (13:47) Almelo (13:52) Hengelo (14:09) Enschede (14:17)
13:43 1528 ma di wo do vr za zo Zutphen (13:55) Dieren (14:19) Arnhem (14:40) Nijmegen (14:58)
13:51 232 ma di wo do vr za Apeldoorn (14:04) Amersfoort (14:34) Amsterdam Centraal (15:14)
13:53 223 ma di wo do vr za zo Almelo (14:22) Hengelo (14:35) Enschede (14:45)
14:00 1525 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:25) Meppel (14:46) Assen (15:22) Groningen (15:41)
14:21 2949 ma di wo do vr za zo Wierden (14:47) Almelo (14:52) Hengelo (15:09) Enschede (15:17)
14:43 1532 ma di wo do vr za zo Zutphen (14:55) Dieren (15:19) Arnhem (15:40) Nijmegen (15:58)
14:51 234 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:04) Amersfoort (15:34) Utrecht Centraal (15:58) Rotterdam Centraal (16:42)
14:53 225 ma di wo do vr za Almelo (15:18) Hengelo (15:35) Enschede (15:45)
15:00 1529 za Zwolle (15:25) Meppel (15:47) Assen (16:22) Groningen (16:41)
15:21 2957 ma di wo do vr za zo Wierden (15:47) Almelo (15:52) Hengelo (16:09) Enschede (16:17)
15:43 1534 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:55) Dieren (16:19) Arnhem (16:40) Nijmegen (16:58)
15:51 236 ma di wo do vr za Apeldoorn (16:04) Amersfoort (16:34) Hilversum (16:55) Amsterdam Centraal (17:16)
15:53 229 ma di wo do vr za zo Almelo (16:22) Hengelo (16:35) Enschede (16:45)
16:00 1531 ma di wo do vr Zwolle (16:25) Meppel (16:47) Assen (17:22) Groningen (17:41)
16:13 331 za Zwolle (16:35)
16:21 2963 ma di wo do vr za zo Wierden (16:47) Almelo (16:52) Hengelo (17:09) Enschede (17:17)
16:43 1536 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:55) Dieren (17:19) Arnhem (17:40) Nijmegen (17:58)
16:51 238 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:04) Amersfoort (17:34) Utrecht Centraal (17:58) Rotterdam Centraal (18:42)
16:53 231 ma di wo do vr za zo Almelo (17:22) Hengelo (17:35) Enschede (17:45)
17:00 1535 ma di wo do vr Zwolle (17:25) Meppel (17:47) Assen (18:22) Groningen (18:41)
17:21 2973 ma di wo do vr za zo Wierden (17:47) Almelo (17:52) Hengelo (18:09) Enschede (18:17)
17:29 2962 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:42) Amersfoort (18:14)
17:43 1538 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:55) Dieren (18:19) Arnhem (18:40) Nijmegen (18:58)
17:51 26 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:04) Amersfoort (18:34) Amsterdam Centraal (19:14)
17:53 235 ma di wo do vr za zo Almelo (18:18) Hengelo (18:35) Enschede (18:45)
18:00 1537 ma di wo do vr Zwolle (18:25) Meppel (18:47) Assen (19:22) Groningen (19:41)
18:13 337 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:36)
18:21 2977 ma di wo do vr za zo Wierden (18:47) Almelo (18:52) Hengelo (19:09) Enschede (19:17)
18:34 2970 ma di wo do vr Apeldoorn (18:46)
18:43 1540 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:55) Dieren (19:19) Arnhem (19:40) Nijmegen (19:58)
18:51 242 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:04) Amersfoort (19:34) Utrecht Centraal (19:58) Rotterdam Centraal (20:42)
18:53 27 ma di wo do vr za zo Almelo (19:18) Hengelo (19:31) Enschede (19:41)
19:00 1539 ma di wo do vr Zwolle (19:25) Meppel (19:47) Assen (20:22) Groningen (20:41)
19:21 2981 ma di wo do vr za zo Wierden (19:47) Almelo (19:52) Hengelo (20:09) Enschede (20:17)
19:43 1542 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:55) Dieren (20:19) Arnhem (20:40) Nijmegen (20:58)
19:51 244 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:04) Amersfoort (20:34) Amsterdam Centraal (21:14)
19:53 239 ma di wo do vr za zo Almelo (20:22) Hengelo (20:35) Enschede (20:45)
20:00 1541 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:25)
20:21 2985 ma di wo do vr za zo Wierden (20:47) Almelo (20:52) Hengelo (21:09) Enschede (21:17)
20:35 D392 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:15) Utrecht Centraal (21:36) Rotterdam Noord (22:22) Hoek van Holland haven (22:52)
20:43 1544 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:55) Dieren (21:19) Arnhem (21:40) Nijmegen (21:58)
20:51 246 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:04) Amersfoort (21:34) Utrecht Centraal (21:58) Rotterdam Centraal (22:42)
20:53 241 ma di wo do vr za zo Almelo (21:18) Hengelo (21:31) Enschede (21:41)
21:00 1543 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:25)
21:09 D171 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (22:03)
21:16 D192 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:55) Amsterdam Centraal (22:43)
21:21 2989 ma di wo do vr za zo Wierden (21:47) Almelo (21:52) Hengelo (22:09) Enschede (22:17)
21:43 1546 ma di wo do vr za zo Zutphen (21:55) Dieren (22:19) Arnhem (22:40) Nijmegen (22:58)
21:51 248 ma di wo do vr zo Apeldoorn (22:04) Amersfoort (22:34) Amsterdam Centraal (23:14)
21:53 243 ma di wo do vr za zo Almelo (22:22) Hengelo (22:39) Enschede (22:49)
22:00 1545 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:25)
22:13 345 zo Zwolle (22:36)
22:21 2993 ma di wo do vr za zo Wierden (22:47) Almelo (22:52) Hengelo (23:09) Enschede (23:17)
22:25 2988 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (22:37) Amersfoort (23:09)
22:43 1548 ma di wo do vr za zo Zutphen (22:55) Dieren (23:19) Arnhem (23:40) Nijmegen (23:58)
22:51 250 zo Apeldoorn (23:04) Amersfoort (23:34) Utrecht Centraal (23:58) Rotterdam Centraal (00:42)
22:53 245 ma di wo do vr za zo Almelo (23:22) Hengelo (23:35) Enschede (23:45)
23:00 1547 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:25)
23:26 2999 za Wierden (23:51) Almelo (23:56) Hengelo (00:12) Enschede (00:20)
23:53 247 ma di wo do vr za zo Almelo (00:22) Hengelo (00:39) Enschede (00:49)