of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Den Haag Laan van NOI in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Den Haag Laan van NOI in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:37 1019 ma di wo do vr za Den Haag HS (05:39) Schiedam Centrum (05:59) Rotterdam Centraal (06:05) Dordrecht (06:37)
05:39 1006 ma di wo do vr Leiden Centraal (05:52)
06:03 3021 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (06:30)
06:08 3008 ma di wo do vr Den Haag HS (06:11)
06:11 1021 ma di wo do vr za Den Haag HS (06:14) Schiedam Centrum (06:32) Rotterdam Centraal (06:38) Dordrecht (07:03)
06:13 1008 ma di wo do vr Leiden Centraal (06:26)
06:22 3023 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (06:50)
06:31 3010 ma di wo do vr Den Haag HS (06:34)
06:41 3123 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:10)
06:44 1010 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (06:57)
06:46 1023 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (06:48) Schiedam Centrum (07:06) Rotterdam Centraal (07:12) Dordrecht (07:38)
06:51 3110 ma di wo do vr Den Haag HS (06:54)
06:59 1225 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:02) Schiedam Centrum (07:18) Rotterdam Centraal (07:23) Dordrecht (07:41) Breda (08:02) Tilburg (08:21) Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
07:05 3025 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (07:32)
07:11 3012 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:14)
07:15 1012 ma di wo do vr za Leiden Centraal (07:28)
07:15 1012 zo Leiden Centraal (07:28)
07:16 1025 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:18) Schiedam Centrum (07:36) Rotterdam Centraal (07:42) Dordrecht (08:08)
07:22 3027 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (07:50)
07:24 9927 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:27) Schiedam Centrum (07:47) Rotterdam Centraal (07:53) Dordrecht (08:22) Breda (08:40) Tilburg (08:54) Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
07:31 3014 ma di wo do vr Den Haag HS (07:34)
07:31 5927 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (08:00)
07:35 1212 zo Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
07:35 1212 ma di wo do vr za Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
07:41 3127 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (08:10)
07:45 1014 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (07:58) Amsterdam Centraal (08:35)
07:46 1027 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:48) Schiedam Centrum (08:06) Rotterdam Centraal (08:12) Dordrecht (08:38)
07:47 3114 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:50)
07:56 1229 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:59) Schiedam Centrum (08:18) Rotterdam Centraal (08:24) Dordrecht (08:42) Breda (09:02) Tilburg (09:21) Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
07:57 5931 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (08:25)
08:05 3416 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:17) Amsterdam Centraal (08:56)
08:07 3029 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (08:39)
08:07 3016 ma di wo do vr za Den Haag HS (08:10)
08:14 1029 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:16) Schiedam Centrum (08:36) Rotterdam Centraal (08:42) Dordrecht (09:14)
08:16 5016 ma di wo do vr Den Haag HS (08:19)
08:18 1016 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:31) Amsterdam Centraal (09:11)
08:23 5918 ma di wo do vr za Den Haag HS (08:26)
08:24 3031 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (08:51)
08:28 3431 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:31) Schiedam Centrum (08:50) Rotterdam Centraal (08:55)
08:31 3018 ma di wo do vr zo Den Haag HS (08:34)
08:36 1218 za zo Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
08:36 1218 ma di wo do vr Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
08:41 3131 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:10)
08:46 1018 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:59)
08:50 1031 za zo Den Haag HS (08:52) Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
08:50 1031 ma di wo do vr Den Haag HS (08:52) Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
08:54 3118 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:57)
08:59 1233 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:02) Schiedam Centrum (09:19) Rotterdam Centraal (09:24) Dordrecht (09:41) Breda (10:02) Tilburg (10:21) Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
09:03 3033 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (09:30)
09:11 3020 ma di wo do vr za Den Haag HS (09:14)
09:15 1020 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:28)
09:18 1033 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:20) Schiedam Centrum (09:38) Rotterdam Centraal (09:44)
09:22 3035 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (09:50)
09:31 3022 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:34)
09:36 1222 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
09:41 3135 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:10)
09:46 1022 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:59)
09:47 1035 ma di wo do vr za Den Haag HS (09:49) Schiedam Centrum (10:07) Rotterdam Centraal (10:13) Dordrecht (10:38)
09:47 1035 zo Den Haag HS (09:49) Schiedam Centrum (10:07) Rotterdam Centraal (10:13) Dordrecht (10:38)
09:54 3122 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:57)
09:59 1237 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:02) Schiedam Centrum (10:19) Rotterdam Centraal (10:24) Dordrecht (10:41) Breda (11:02) Tilburg (11:21) Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
10:03 3037 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (10:30)
10:11 3024 ma di wo do vr za Den Haag HS (10:14)
10:15 1024 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:28)
10:18 1037 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:20) Schiedam Centrum (10:38) Rotterdam Centraal (10:44) Dordrecht (11:14)
10:22 3039 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (10:50)
10:31 3026 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:34)
10:36 1226 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
10:41 3139 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:10)
10:46 1026 ma di wo do vr za Leiden Centraal (10:59)
10:46 1026 zo Leiden Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:36)
10:47 1039 ma di wo do vr za Den Haag HS (10:49) Schiedam Centrum (11:07) Rotterdam Centraal (11:13) Dordrecht (11:38)
10:47 1039 zo Den Haag HS (10:49) Schiedam Centrum (11:07) Rotterdam Centraal (11:13) Dordrecht (11:38)
10:54 3126 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:57)
10:59 1241 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:02) Schiedam Centrum (11:19) Rotterdam Centraal (11:24) Dordrecht (11:41) Breda (12:02) Tilburg (12:21) Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
11:04 3041 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (11:31)
11:11 3028 ma di wo do vr za Den Haag HS (11:14)
11:15 1028 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:28)
11:18 1041 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:20) Schiedam Centrum (11:38) Rotterdam Centraal (11:44) Dordrecht (12:14)
11:22 3043 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (11:50)
11:31 3030 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:34)
11:36 1230 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
11:41 3143 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:10)
11:46 1030 ma di wo do vr za Leiden Centraal (11:59)
11:46 1030 zo Leiden Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:36)
11:47 1043 ma di wo do vr za Den Haag HS (11:49) Schiedam Centrum (12:07) Rotterdam Centraal (12:13) Dordrecht (12:38)
11:47 1043 zo Den Haag HS (11:49) Schiedam Centrum (12:07) Rotterdam Centraal (12:13) Dordrecht (12:38)
11:54 3130 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:57)
11:59 1245 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:02) Schiedam Centrum (12:19) Rotterdam Centraal (12:24) Dordrecht (12:41) Breda (13:02) Tilburg (13:21) Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
12:03 3045 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (12:30)
12:11 3032 ma di wo do vr za Den Haag HS (12:14)
12:15 1032 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:28)
12:18 1045 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:20) Schiedam Centrum (12:38) Rotterdam Centraal (12:44) Dordrecht (13:14)
12:22 3047 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (12:50)
12:31 3034 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:34)
12:36 1234 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
12:41 3147 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:10)
12:46 1047 zo Den Haag HS (12:48) Schiedam Centrum (13:06) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:38)
12:46 1047 ma di wo do vr za Den Haag HS (12:48) Schiedam Centrum (13:06) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:38)
12:46 1034 zo Leiden Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:36)
12:46 1034 ma di wo do vr za Leiden Centraal (12:59)
12:54 3134 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:57)
13:00 1249 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:03) Schiedam Centrum (13:20) Rotterdam Centraal (13:25) Dordrecht (13:42)
13:03 3049 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (13:30)
13:11 3036 ma di wo do vr za Den Haag HS (13:14)
13:15 1036 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:28)
13:18 1049 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:20) Schiedam Centrum (13:38) Rotterdam Centraal (13:44) Dordrecht (14:14)
13:22 3051 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (13:50)
13:31 3038 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:34)
13:36 1238 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
13:41 3151 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:10)
13:46 1038 zo Leiden Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:36)
13:46 1038 ma di wo do vr za Leiden Centraal (13:59)
13:46 1051 zo Den Haag HS (13:48) Schiedam Centrum (14:06) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:38)
13:46 1051 ma di wo do vr za Den Haag HS (13:48) Schiedam Centrum (14:06) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:38)
13:54 3138 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:57)
14:00 1253 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:03) Schiedam Centrum (14:20) Rotterdam Centraal (14:25) Dordrecht (14:42)
14:03 3053 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (14:30)
14:11 3040 ma di wo do vr za Den Haag HS (14:14)
14:15 1040 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:28)
14:18 1053 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:20) Schiedam Centrum (14:38) Rotterdam Centraal (14:44) Dordrecht (15:14)
14:22 3055 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (14:50)
14:31 3042 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:34)
14:36 1242 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
14:41 3155 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:10)
14:46 1055 ma di wo do vr za Den Haag HS (14:48) Schiedam Centrum (15:06) Rotterdam Centraal (15:12) Dordrecht (15:38)
14:46 1055 zo Den Haag HS (14:48) Schiedam Centrum (15:06) Rotterdam Centraal (15:12) Dordrecht (15:38)
14:46 1042 zo Leiden Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:36)
14:46 1042 ma di wo do vr za Leiden Centraal (14:59)
14:54 3142 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:57)
15:00 1257 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:03) Schiedam Centrum (15:20) Rotterdam Centraal (15:25) Dordrecht (15:42)
15:03 3057 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (15:30)
15:11 3044 ma di wo do vr za Den Haag HS (15:14)
15:15 1044 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:28)
15:18 1057 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:20) Schiedam Centrum (15:38) Rotterdam Centraal (15:44) Dordrecht (16:14)
15:22 3059 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (15:50)
15:31 3046 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:34)
15:34 1246 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
15:41 3159 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:10)
15:46 1059 ma di wo do vr za Den Haag HS (15:48) Schiedam Centrum (16:06) Rotterdam Centraal (16:12) Dordrecht (16:38)
15:46 1059 zo Den Haag HS (15:48) Schiedam Centrum (16:06) Rotterdam Centraal (16:12) Dordrecht (16:38)
15:51 1046 ma di wo do vr za Leiden Centraal (16:04)
15:51 1046 zo Leiden Centraal (16:04) Amsterdam Centraal (16:38)
15:54 3146 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:57)
16:00 1261 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:03) Schiedam Centrum (16:20) Rotterdam Centraal (16:25) Dordrecht (16:42)
16:03 3061 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (16:30)
16:11 3048 ma di wo do vr za Den Haag HS (16:14)
16:15 1048 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:28)
16:22 3063 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (16:50)
16:23 1061 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:25) Schiedam Centrum (16:43) Rotterdam Centraal (16:49) Dordrecht (17:19)
16:31 3050 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:34)
16:36 1250 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
16:41 3163 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:10)
16:46 1050 za zo Leiden Centraal (16:58)
16:46 1050 ma di wo do vr Leiden Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:33)
16:49 5963 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (17:16)
16:49 1063 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:51) Schiedam Centrum (17:09) Rotterdam Centraal (17:15) Dordrecht (17:41)
16:54 3150 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:57)
17:00 1265 za zo Den Haag HS (17:03) Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25) Dordrecht (17:42)
17:00 5065 ma di wo do vr Den Haag HS (17:03) Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25)
17:03 3065 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (17:30)
17:08 3052 ma di wo do vr za Den Haag HS (17:11)
17:15 5965 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (17:45)
17:15 5067 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:18)
17:15 1052 ma di wo do vr za Leiden Centraal (17:28) Amsterdam Centraal (18:07)
17:15 5067 ma di wo do vr Den Haag HS (17:18) Schiedam Centrum (17:38) Rotterdam Centraal (17:43) Dordrecht (18:12) Roosendaal (18:45)
17:15 1052 zo Leiden Centraal (17:28)
17:22 1065 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:24) Schiedam Centrum (17:44) Rotterdam Centraal (17:50) Dordrecht (18:16)
17:26 3067 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (17:55)
17:27 3054 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:30)
17:36 1254 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
17:38 3167 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:10)
17:39 5954 ma di wo do vr Den Haag HS (17:42)
17:46 1054 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:58)
17:47 1067 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:49) Schiedam Centrum (18:09) Rotterdam Centraal (18:15) Dordrecht (18:41)
17:49 5956 ma di wo do vr Den Haag HS (17:52)
17:51 5969 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (18:19)
17:54 3154 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:57)
18:00 1269 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:03) Schiedam Centrum (18:20) Rotterdam Centraal (18:25) Dordrecht (18:42) Breda (19:04) Tilburg (19:22) Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
18:03 3069 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (18:30)
18:05 3056 ma di wo do vr Den Haag HS (18:08)
18:11 3056 za Den Haag HS (18:14)
18:15 1056 za zo Leiden Centraal (18:27)
18:15 1056 ma di wo do vr Leiden Centraal (18:27) Haarlem (18:46)
18:17 5958 ma di wo do vr Den Haag HS (18:20)
18:19 1069 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:21) Schiedam Centrum (18:39) Rotterdam Centraal (18:45) Dordrecht (19:22)
18:22 3071 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (18:50)
18:31 3058 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:34)
18:36 1258 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
18:41 3171 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:10)
18:46 5968 ma di wo do vr Den Haag HS (18:49)
18:46 1058 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:58)
18:46 1071 za zo Den Haag HS (18:48) Schiedam Centrum (19:06) Rotterdam Centraal (19:12) Dordrecht (19:38)
18:46 1071 ma di wo do vr Den Haag HS (18:48) Schiedam Centrum (19:06) Rotterdam Centraal (19:12) Dordrecht (19:38)
18:54 3158 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:57)
19:00 1273 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:03) Schiedam Centrum (19:20) Rotterdam Centraal (19:25) Dordrecht (19:42)
19:03 3073 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (19:30)
19:11 3060 ma di wo do vr za Den Haag HS (19:14)
19:15 1060 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:28)
19:18 1073 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:20) Schiedam Centrum (19:38) Rotterdam Centraal (19:44) Dordrecht (20:10)
19:22 3075 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (19:50)
19:31 3062 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:34)
19:36 1262 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
19:41 3175 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:10)
19:46 1062 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:58)
19:46 1075 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:48) Schiedam Centrum (20:06) Rotterdam Centraal (20:12) Dordrecht (20:38)
19:52 3162 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:55)
20:00 1277 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:03) Schiedam Centrum (20:20) Rotterdam Centraal (20:25) Dordrecht (20:42)
20:11 3064 ma di wo do vr za Den Haag HS (20:14)
20:12 3079 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (20:40)
20:15 1064 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:28)
20:18 1077 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:20) Schiedam Centrum (20:38) Rotterdam Centraal (20:44) Dordrecht (21:16)
20:31 3066 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:34)
20:36 1266 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
20:41 3179 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:10)
20:44 1066 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:56)
20:46 1079 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:48) Schiedam Centrum (21:06) Rotterdam Centraal (21:12) Dordrecht (21:38)
20:54 3166 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:57)
21:00 1281 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:03) Schiedam Centrum (21:20) Rotterdam Centraal (21:25) Dordrecht (21:42)
21:12 3083 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (21:40)
21:15 1068 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:28)
21:18 1081 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:20) Schiedam Centrum (21:38) Rotterdam Centraal (21:44) Dordrecht (22:16)
21:24 3070 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:27)
21:36 1270 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
21:41 3183 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:10)
21:46 1083 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:48) Schiedam Centrum (22:06) Rotterdam Centraal (22:12) Dordrecht (22:38)
21:46 1070 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:58)
21:54 3170 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:57)
22:00 1285 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:03) Schiedam Centrum (22:20) Rotterdam Centraal (22:25) Dordrecht (22:42)
22:12 3087 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (22:40)
22:19 1085 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:21) Schiedam Centrum (22:39) Rotterdam Centraal (22:45) Dordrecht (23:17)
22:20 1072 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:33)
22:24 3074 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:27)
22:36 1274 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
22:41 3187 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:10)
22:47 1074 ma di wo do vr zo Leiden Centraal (22:59)
22:47 1074 za Leiden Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:37)
22:51 1087 ma di wo do vr zo Den Haag HS (22:53) Schiedam Centrum (23:11) Rotterdam Centraal (23:17)
22:51 1087 za Den Haag HS (22:53) Schiedam Centrum (23:11) Rotterdam Centraal (23:17)
22:54 3174 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:57)
23:01 5089 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:04) Schiedam Centrum (23:21) Rotterdam Centraal (23:26)
23:12 3091 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (23:40)
23:15 1076 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:28)
23:24 3078 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:27)
23:36 1278 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
23:41 3191 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:10)
23:48 1089 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:50) Schiedam Centrum (00:08) Rotterdam Centraal (00:14)
23:48 1091 ma di wo do vr zo Den Haag HS (23:50) Schiedam Centrum (00:07) Rotterdam Centraal (00:12) Dordrecht (00:33)
23:48 1091 za Den Haag HS (23:50) Schiedam Centrum (00:07) Rotterdam Centraal (00:12) Dordrecht (00:33)
23:50 1078 za Leiden Centraal (00:03) Amsterdam Centraal (00:40)
23:50 1078 ma di wo do vr zo Leiden Centraal (00:03)
23:54 3178 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:57)
00:00 1293 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:04)
00:03 3093 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (00:30)
00:19 3480 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (00:33) Amsterdam Centraal (01:10)
00:24 3082 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:27)
00:36 3495 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:39) Schiedam Centrum (00:58) Rotterdam Centraal (01:04)