of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Den Haag HS in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Den Haag HS in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:15 3419 ma di wo do vr Schiedam Centrum (05:33) Rotterdam Centraal (05:38)
05:29 111 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (05:43) Rotterdam Centraal (05:48) Dordrecht (06:10) Roosendaal (06:37)
05:37 1006 ma di wo do vr Leiden Centraal (05:52)
05:41 1019 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (05:59) Rotterdam Centraal (06:05) Dordrecht (06:37)
05:53 1108 ma di wo do vr Leiden Centraal (06:03) Amsterdam Centraal (06:40)
06:00 3021 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (06:30)
06:01 1221 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:15) Rotterdam Centraal (06:20) Dordrecht (06:40) Breda (07:09) Tilburg (07:24) Eindhoven (07:50) Helmond (08:04) Venlo (08:35)
06:11 1008 ma di wo do vr Leiden Centraal (06:26)
06:16 1021 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:32) Rotterdam Centraal (06:38) Dordrecht (07:03)
06:19 3023 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (06:50)
06:22 160 ma di wo do vr Leiden Centraal (06:32) Amsterdam Centraal (07:05)
06:29 4227 ma di wo do vr za Leiden Centraal (06:39) Haarlem (06:57) Beverwijk (07:20) Alkmaar (07:40) Den Helder (08:15)
06:38 3123 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:10)
06:42 1010 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (06:57)
06:43 5023 ma di wo do vr Schiedam Centrum (06:57) Rotterdam Centraal (07:03)
06:50 1023 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:06) Rotterdam Centraal (07:12) Dordrecht (07:38)
06:52 1112 za Leiden Centraal (07:02) Amsterdam Centraal (07:34)
06:52 1112 ma di wo do vr Leiden Centraal (07:02) Amsterdam Centraal (07:34)
07:01 3412 ma di wo do vr za Leiden Centraal (07:14) Amsterdam Centraal (07:50)
07:02 3025 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (07:32)
07:04 1225 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:18) Rotterdam Centraal (07:23) Dordrecht (07:41) Breda (08:02) Tilburg (08:21) Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
07:12 1012 zo Leiden Centraal (07:28)
07:12 1012 ma di wo do vr za Leiden Centraal (07:28)
07:13 115 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (07:28) Dordrecht (07:41) Roosendaal (08:09)
07:19 3027 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (07:50)
07:20 1025 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:36) Rotterdam Centraal (07:42) Dordrecht (08:08)
07:21 164 ma di wo do vr Leiden Centraal (07:31) Amsterdam Centraal (08:06)
07:28 5927 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (08:00)
07:29 9927 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:47) Rotterdam Centraal (07:53) Dordrecht (08:22) Breda (08:40) Tilburg (08:54) Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
07:31 1212 zo Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
07:31 1212 ma di wo do vr za Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
07:38 3127 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (08:10)
07:40 1127 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:57) Dordrecht (08:15) Roosendaal (08:39) Vlissingen (09:33)
07:42 1014 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (07:58) Amsterdam Centraal (08:35)
07:45 5329 ma di wo do vr Schiedam Centrum (08:03) Rotterdam Centraal (08:09) Dordrecht (08:34)
07:50 1027 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:06) Rotterdam Centraal (08:12) Dordrecht (08:38)
07:54 5931 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (08:25)
07:55 1116 za zo Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:55 1116 ma di wo do vr Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
08:01 1229 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:18) Rotterdam Centraal (08:24) Dordrecht (08:42) Breda (09:02) Tilburg (09:21) Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
08:02 3416 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:17) Amsterdam Centraal (08:56)
08:04 3029 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (08:39)
08:08 2 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:48)
08:09 179 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:27) Dordrecht (08:46) Roosendaal (09:10)
08:16 1016 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:31) Amsterdam Centraal (09:11)
08:18 1029 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:36) Rotterdam Centraal (08:42) Dordrecht (09:14)
08:21 3031 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (08:51)
08:23 5029 ma di wo do vr Schiedam Centrum (08:41) Rotterdam Centraal (08:47)
08:26 168 ma di wo do vr za Leiden Centraal (08:36) Amsterdam Centraal (09:11)
08:33 1218 ma di wo do vr Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
08:33 1218 za zo Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
08:33 3431 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:50) Rotterdam Centraal (08:55)
08:38 3131 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:10)
08:40 D282 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:58)
08:44 1018 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:59)
08:47 1131 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (09:03) Dordrecht (09:23) Roosendaal (09:48) Vlissingen (10:42)
08:54 1031 ma di wo do vr Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
08:54 1031 za zo Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
08:56 110 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:07) Amsterdam Centraal (09:43)
09:00 3033 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (09:30)
09:03 3420 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:15) Amsterdam Centraal (09:51)
09:04 1233 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:19) Rotterdam Centraal (09:24) Dordrecht (09:41) Breda (10:02) Tilburg (10:21) Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
09:13 119 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:25) Dordrecht (09:46) Roosendaal (10:09)
09:13 1020 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:28)
09:19 3035 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (09:50)
09:22 1033 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:38) Rotterdam Centraal (09:44)
09:24 172 za zo Leiden Centraal (09:34) Amsterdam Centraal (10:06)
09:24 172 ma di wo do vr Leiden Centraal (09:34) Amsterdam Centraal (10:06)
09:31 4218 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:43) Rotterdam Centraal (09:49) Dordrecht (10:15)
09:33 1222 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
09:36 TEE82 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:52)
09:38 3135 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:10)
09:44 1135 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (09:59) Dordrecht (10:18) Roosendaal (10:42) Vlissingen (11:36)
09:44 1022 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:59)
09:51 1035 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (10:07) Rotterdam Centraal (10:13) Dordrecht (10:38)
09:51 1035 zo Schiedam Centrum (10:07) Rotterdam Centraal (10:13) Dordrecht (10:38)
09:54 112 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:04) Amsterdam Centraal (10:36)
10:00 3037 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (10:30)
10:03 3424 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:15) Amsterdam Centraal (10:51)
10:04 1237 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:19) Rotterdam Centraal (10:24) Dordrecht (10:41) Breda (11:02) Tilburg (11:21) Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
10:13 121 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:25) Dordrecht (10:46) Roosendaal (11:09)
10:13 1024 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:28)
10:19 3039 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (10:50)
10:22 1037 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:38) Rotterdam Centraal (10:44) Dordrecht (11:14)
10:24 176 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:34) Amsterdam Centraal (11:06)
10:27 3 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:42) Hoek van Holland haven (11:01)
10:33 1226 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
10:35 3439 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:49) Rotterdam Centraal (10:55)
10:38 3139 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:10)
10:42 1139 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (10:58) Dordrecht (11:17) Roosendaal (11:39) Vlissingen (12:33)
10:44 1026 ma di wo do vr za Leiden Centraal (10:59)
10:44 1026 zo Leiden Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:36)
10:51 1039 zo Schiedam Centrum (11:07) Rotterdam Centraal (11:13) Dordrecht (11:38)
10:51 1039 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (11:07) Rotterdam Centraal (11:13) Dordrecht (11:38)
10:54 114 ma di wo do vr za Leiden Centraal (11:04) Amsterdam Centraal (11:36)
10:56 TEE91 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:12)
11:01 3041 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (11:31)
11:03 3428 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:15) Amsterdam Centraal (11:51)
11:04 1241 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:19) Rotterdam Centraal (11:24) Dordrecht (11:41) Breda (12:02) Tilburg (12:21) Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
11:13 1028 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:28)
11:13 123 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:25) Dordrecht (11:46) Roosendaal (12:09)
11:19 3043 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (11:50)
11:22 1041 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:38) Rotterdam Centraal (11:44) Dordrecht (12:14)
11:24 116 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:34) Amsterdam Centraal (12:06)
11:33 1230 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
11:35 3443 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:49) Rotterdam Centraal (11:55)
11:36 D284 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:52)
11:38 3143 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:10)
11:44 1030 ma di wo do vr za Leiden Centraal (11:59)
11:44 1030 zo Leiden Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:36)
11:47 1143 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:02) Dordrecht (12:23) Roosendaal (12:49) Vlissingen (13:45)
11:48 TEE81 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:28)
11:51 1043 zo Schiedam Centrum (12:07) Rotterdam Centraal (12:13) Dordrecht (12:38)
11:51 1043 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (12:07) Rotterdam Centraal (12:13) Dordrecht (12:38)
11:54 1132 ma di wo do vr za Leiden Centraal (12:04) Amsterdam Centraal (12:36)
12:00 3045 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (12:30)
12:03 3432 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:15) Amsterdam Centraal (12:51)
12:04 1245 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:19) Rotterdam Centraal (12:24) Dordrecht (12:41) Breda (13:02) Tilburg (13:21) Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
12:13 125 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:25) Dordrecht (12:46) Roosendaal (13:09)
12:13 1032 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:28)
12:19 3047 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (12:50)
12:22 1045 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:38) Rotterdam Centraal (12:44) Dordrecht (13:14)
12:24 118 ma di wo do vr za Leiden Centraal (12:34) Amsterdam Centraal (13:06)
12:33 1234 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
12:35 3447 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:49) Rotterdam Centraal (12:55)
12:38 3147 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:10)
12:42 1147 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:58) Dordrecht (13:17) Roosendaal (13:39) Vlissingen (14:33)
12:44 1034 ma di wo do vr za Leiden Centraal (12:59)
12:44 1034 zo Leiden Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:36)
12:50 1047 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (13:06) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:38)
12:50 1047 zo Schiedam Centrum (13:06) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:38)
12:54 1136 ma di wo do vr za Leiden Centraal (13:04) Amsterdam Centraal (13:36)
13:00 3049 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (13:30)
13:03 3436 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:15) Amsterdam Centraal (13:51)
13:05 1249 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:20) Rotterdam Centraal (13:25) Dordrecht (13:42)
13:13 127 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:25) Dordrecht (13:46) Roosendaal (14:09)
13:13 1036 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:28)
13:19 3051 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (13:50)
13:22 1049 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:38) Rotterdam Centraal (13:44) Dordrecht (14:14)
13:24 120 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:34) Amsterdam Centraal (14:06)
13:33 1238 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
13:35 9951 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:49) Rotterdam Centraal (13:55) Dordrecht (14:20)
13:38 3151 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:10)
13:42 1151 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:58) Dordrecht (14:17) Roosendaal (14:39) Vlissingen (15:33)
13:44 1038 zo Leiden Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:36)
13:44 1038 ma di wo do vr za Leiden Centraal (13:59)
13:50 1051 zo Schiedam Centrum (14:06) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:38)
13:50 1051 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (14:06) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:38)
13:54 1140 ma di wo do vr za Leiden Centraal (14:04) Amsterdam Centraal (14:36)
14:00 3053 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (14:30)
14:03 9940 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
14:05 1253 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:20) Rotterdam Centraal (14:25) Dordrecht (14:42)
14:13 129 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:25) Dordrecht (14:46) Roosendaal (15:09)
14:13 1040 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:28)
14:19 3055 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (14:50)
14:22 1053 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:38) Rotterdam Centraal (14:44) Dordrecht (15:14)
14:24 122 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:34) Amsterdam Centraal (15:06)
14:33 1242 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
14:35 3455 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:49) Rotterdam Centraal (14:55)
14:38 3155 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:10)
14:42 1155 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:58) Dordrecht (15:17) Roosendaal (15:39) Vlissingen (16:34)
14:44 1042 zo Leiden Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:36)
14:44 1042 ma di wo do vr za Leiden Centraal (14:59)
14:50 1055 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (15:06) Rotterdam Centraal (15:12) Dordrecht (15:38)
14:50 1055 zo Schiedam Centrum (15:06) Rotterdam Centraal (15:12) Dordrecht (15:38)
14:54 1144 ma di wo do vr za Leiden Centraal (15:04) Amsterdam Centraal (15:36)
15:00 3057 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (15:30)
15:03 3444 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:15) Amsterdam Centraal (15:51)
15:05 1257 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:20) Rotterdam Centraal (15:25) Dordrecht (15:42)
15:13 1044 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:28)
15:13 131 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:25) Dordrecht (15:46) Roosendaal (16:09)
15:19 3059 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (15:50)
15:22 1057 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:38) Rotterdam Centraal (15:44) Dordrecht (16:14)
15:24 124 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:34) Amsterdam Centraal (16:06)
15:31 1246 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
15:35 3459 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:49) Rotterdam Centraal (15:55)
15:38 3159 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:10)
15:41 D283 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:19)
15:42 1159 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:58) Dordrecht (16:17) Roosendaal (16:39) Vlissingen (17:34)
15:49 1046 ma di wo do vr za Leiden Centraal (16:04)
15:49 1046 zo Leiden Centraal (16:04) Amsterdam Centraal (16:38)
15:50 1059 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (16:06) Rotterdam Centraal (16:12) Dordrecht (16:38)
15:50 1059 zo Schiedam Centrum (16:06) Rotterdam Centraal (16:12) Dordrecht (16:38)
15:55 1148 ma di wo do vr za Leiden Centraal (16:06) Amsterdam Centraal (16:38)
16:00 3061 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (16:30)
16:03 3448 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:15) Amsterdam Centraal (16:51)
16:05 1261 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:20) Rotterdam Centraal (16:25) Dordrecht (16:42)
16:13 1048 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:28)
16:13 133 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:25) Dordrecht (16:46) Roosendaal (17:09)
16:18 5061 ma di wo do vr Schiedam Centrum (16:38) Rotterdam Centraal (16:44)
16:19 3063 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (16:50)
16:24 126 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:34) Amsterdam Centraal (17:06)
16:27 1061 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:43) Rotterdam Centraal (16:49) Dordrecht (17:19)
16:33 1250 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
16:35 3463 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:49) Rotterdam Centraal (16:55)
16:35 D286 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:53)
16:38 3163 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:10)
16:44 1050 za zo Leiden Centraal (16:58)
16:44 1050 ma di wo do vr Leiden Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:33)
16:46 5963 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (17:16)
16:47 1163 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:05) Dordrecht (17:26) Roosendaal (17:48) Vlissingen (18:42)
16:53 1063 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:09) Rotterdam Centraal (17:15) Dordrecht (17:41)
16:55 1152 zo Leiden Centraal (17:06) Amsterdam Centraal (17:38)
16:55 1152 ma di wo do vr za Leiden Centraal (17:06) Amsterdam Centraal (17:38)
17:00 3065 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (17:30)
17:03 3452 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:15) Amsterdam Centraal (17:51)
17:05 1265 za zo Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25) Dordrecht (17:42)
17:05 5065 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25)
17:12 5965 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (17:45)
17:13 1052 zo Leiden Centraal (17:28)
17:13 1052 ma di wo do vr za Leiden Centraal (17:28) Amsterdam Centraal (18:07)
17:13 135 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:25) Dordrecht (17:46) Roosendaal (18:10) Vlissingen (19:22)
17:20 5067 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:38) Rotterdam Centraal (17:43) Dordrecht (18:12) Roosendaal (18:45)
17:23 3067 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (17:55)
17:26 1065 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:44) Rotterdam Centraal (17:50) Dordrecht (18:16)
17:29 128 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:39) Amsterdam Centraal (18:13)
17:33 1254 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
17:34 3467 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:50) Rotterdam Centraal (17:56)
17:35 3167 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:10)
17:41 1167 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:56) Rotterdam Centraal (18:02) Dordrecht (18:26) Roosendaal (18:49) Vlissingen (19:44)
17:44 1054 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:58)
17:47 5969 ma di wo do vr Rotterdam Hofplein (18:19)
17:51 1067 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:09) Rotterdam Centraal (18:15) Dordrecht (18:41)
17:53 1156 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:03) Amsterdam Centraal (18:38)
18:00 3069 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (18:30)
18:03 3456 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:15) Amsterdam Centraal (18:51)
18:05 1269 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:20) Rotterdam Centraal (18:25) Dordrecht (18:42) Breda (19:04) Tilburg (19:22) Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
18:13 1056 za zo Leiden Centraal (18:27)
18:13 1056 ma di wo do vr Leiden Centraal (18:27) Haarlem (18:46)
18:16 137 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:32) Dordrecht (18:48) Roosendaal (19:12)
18:19 3071 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (18:50)
18:23 1069 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:39) Rotterdam Centraal (18:45) Dordrecht (19:22)
18:24 130 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:34) Amsterdam Centraal (19:06)
18:32 9971 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:46) Rotterdam Centraal (18:52) Dordrecht (19:16) Breda (19:36) Tilburg (19:54) Eindhoven (20:22) Helmond (20:36) Venlo (20:59)
18:32 3471 za zo Schiedam Centrum (18:46) Rotterdam Centraal (18:52)
18:33 1258 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
18:38 3171 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:10)
18:40 1171 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:55) Rotterdam Centraal (19:01) Dordrecht (19:25) Roosendaal (19:50) Vlissingen (20:44)
18:40 TEE86 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:55)
18:44 1058 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:58)
18:50 1071 ma di wo do vr Schiedam Centrum (19:06) Rotterdam Centraal (19:12) Dordrecht (19:38)
18:50 1071 za zo Schiedam Centrum (19:06) Rotterdam Centraal (19:12) Dordrecht (19:38)
18:55 1160 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:06) Amsterdam Centraal (19:38)
19:00 3073 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (19:30)
19:03 3460 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:15) Amsterdam Centraal (19:51)
19:05 1273 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:20) Rotterdam Centraal (19:25) Dordrecht (19:42)
19:13 1060 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:28)
19:13 139 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:25) Dordrecht (19:46) Roosendaal (20:09)
19:19 3075 ma di wo do vr za Rotterdam Hofplein (19:50)
19:22 1073 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:38) Rotterdam Centraal (19:44) Dordrecht (20:10)
19:24 132 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:34) Amsterdam Centraal (20:06)
19:33 1262 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
19:35 3475 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:49) Rotterdam Centraal (19:55)
19:38 3175 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:10)
19:43 1175 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:58) Dordrecht (20:17) Roosendaal (20:39) Vlissingen (21:33)
19:44 1062 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:58)
19:48 4 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:31)
19:50 1075 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:06) Rotterdam Centraal (20:12) Dordrecht (20:38)
19:55 1164 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:06) Amsterdam Centraal (20:38)
20:03 3464 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:15) Amsterdam Centraal (20:51)
20:05 1277 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:20) Rotterdam Centraal (20:25) Dordrecht (20:42)
20:09 3079 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (20:40)
20:13 141 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:25) Dordrecht (20:46) Roosendaal (21:09)
20:13 1064 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:28)
20:22 1077 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:38) Rotterdam Centraal (20:44) Dordrecht (21:16)
20:24 134 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:34) Amsterdam Centraal (21:06)
20:32 3479 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:46) Rotterdam Centraal (20:52)
20:33 1266 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
20:38 3179 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:10)
20:42 1066 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:56)
20:43 1179 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:58) Dordrecht (21:17) Roosendaal (21:41) Vlissingen (22:35)
20:44 1168 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:35)
20:49 TEE90 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:30)
20:50 1079 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:06) Rotterdam Centraal (21:12) Dordrecht (21:38)
20:56 D285 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:40)
21:03 1990 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
21:05 1281 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:20) Rotterdam Centraal (21:25) Dordrecht (21:42)
21:09 3083 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (21:40)
21:13 143 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:25) Dordrecht (21:46)
21:13 1068 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:28)
21:22 1081 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:38) Rotterdam Centraal (21:44) Dordrecht (22:16)
21:24 136 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:34) Amsterdam Centraal (22:06)
21:32 3483 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:46) Rotterdam Centraal (21:52)
21:33 1270 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
21:38 3183 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:10)
21:43 1183 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (21:58) Dordrecht (22:17) Roosendaal (22:39)
21:43 1183 za Rotterdam Centraal (21:58)
21:44 1070 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:58)
21:50 1083 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:06) Rotterdam Centraal (22:12) Dordrecht (22:38)
21:55 1172 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:06) Amsterdam Centraal (22:38)
22:03 3472 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:15) Amsterdam Centraal (22:51)
22:05 1285 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:20) Rotterdam Centraal (22:25) Dordrecht (22:42)
22:08 TEE85 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:45)
22:09 3087 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (22:40)
22:13 185 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:25) Dordrecht (22:46) Roosendaal (23:09)
22:18 1072 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:33)
22:23 1085 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:39) Rotterdam Centraal (22:45) Dordrecht (23:17)
22:24 138 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:34) Amsterdam Centraal (23:06)
22:28 5 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:43) Hoek van Holland haven (23:05)
22:33 1274 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
22:35 3487 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:51) Rotterdam Centraal (22:56)
22:38 3187 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:10)
22:43 1187 zo Rotterdam Centraal (22:58) Dordrecht (23:17) Roosendaal (23:47) Vlissingen (01:00)
22:43 1187 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (22:58)
22:45 1074 ma di wo do vr zo Leiden Centraal (22:59)
22:45 1074 za Leiden Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:37)
22:55 1087 ma di wo do vr zo Schiedam Centrum (23:11) Rotterdam Centraal (23:17)
22:55 1176 zo Leiden Centraal (23:06) Amsterdam Centraal (23:38)
22:55 1176 ma di wo do vr Leiden Centraal (23:06) Amsterdam Centraal (23:38)
22:55 1087 za Schiedam Centrum (23:11) Rotterdam Centraal (23:17)
23:04 9976 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
23:06 5089 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:21) Rotterdam Centraal (23:26)
23:09 3091 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (23:40)
23:13 1076 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:28)
23:13 189 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:25) Dordrecht (23:56) Roosendaal (00:29)
23:24 140 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:34) Amsterdam Centraal (00:06)
23:33 1278 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
23:34 3491 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:48) Rotterdam Centraal (23:54)
23:38 3191 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:10)
23:43 1191 ma di wo do vr zo Rotterdam Centraal (23:58)
23:48 1078 ma di wo do vr zo Leiden Centraal (00:03)
23:48 1078 za Leiden Centraal (00:03) Amsterdam Centraal (00:40)
23:51 1091 ma di wo do vr zo Schiedam Centrum (00:07) Rotterdam Centraal (00:12) Dordrecht (00:33)
23:51 1091 za Schiedam Centrum (00:07) Rotterdam Centraal (00:12) Dordrecht (00:33)
23:52 1089 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (00:08) Rotterdam Centraal (00:14)
23:55 1180 ma di wo do vr Leiden Centraal (00:06) Amsterdam Centraal (00:38)
23:55 1180 zo Leiden Centraal (00:06) Amsterdam Centraal (00:38)
00:00 3093 ma di wo do vr za zo Rotterdam Hofplein (00:30)
00:13 193 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:31)
00:16 3480 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (00:33) Amsterdam Centraal (01:10)
00:40 3495 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (00:58) Rotterdam Centraal (01:04)