of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Bergen op Zoom in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Bergen op Zoom in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:49 4 ma Roosendaal (07:03) Dordrecht (07:51) Rotterdam Blaak (08:17) Rotterdam Centraal (08:25)
06:55 1623 ma di wo do vr za zo Roosendaal (07:12) Breda (07:54) Tilburg (08:22)
07:02 3005 ma di wo do vr za Goes (08:04) Vlissingen (08:55)
07:53 3024 ma di wo do vr za zo Roosendaal (08:13)
08:09 3009 zo Goes (09:07) Vlissingen (09:52)
08:17 6 ma di wo do vr za Roosendaal (08:31) Lage Zwaluwe (09:02) Dordrecht (09:24) Rotterdam Blaak (09:53) Rotterdam Centraal (10:02) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:48) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
08:35 3026 ma di wo do vr za Roosendaal (09:00) Lage Zwaluwe (09:36)
08:42 3024 zo Roosendaal (09:00)
09:53 405 ma di wo do vr za Goes (10:33) Vlissingen (11:03)
10:12 3033 di Goes (11:18)
10:50 3040 ma di wo do vr za Roosendaal (11:07)
11:16 303 ma di wo do vr za zo Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
13:12 3035 ma di wo do vr za zo Goes (14:06) Vlissingen (14:47)
13:18 3052 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:36) Breda (14:09)
14:16 16 ma za Roosendaal (14:30) Dordrecht (15:18) Rotterdam Blaak (15:44) Rotterdam Centraal (15:52)
14:24 18 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:38) Dordrecht (15:25) Rotterdam Blaak (15:52) Rotterdam Centraal (16:00) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:48) Haarlem (17:15) Amsterdam Centraal (17:35)
14:41 3045 ma Goes (15:17) Vlissingen (15:47)
15:45 21 za Goes (16:21) Vlissingen (16:51)
16:07 3058 di Roosendaal (16:27)
16:20 1673 ma di wo do vr za Roosendaal (16:39) Breda (17:45)
16:22 3049 ma di wo do vr za zo Goes (17:19) Vlissingen (18:01)
17:51 1677 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:08) Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
17:58 3063 ma di wo do vr za Goes (18:35) Vlissingen (19:05)
19:56 3069 ma di wo do vr za zo Goes (21:04) Vlissingen (21:56)
19:58 418 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:12) Breda (20:41) Tilburg (21:07) 's Hertogenbosch (21:29) Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
21:13 3078 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:31) Lage Zwaluwe (22:12)
22:44 15 ma di wo do vr za zo Goes (23:23) Vlissingen (23:53)