of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Baarn in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Baarn in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:18 1801 ma di wo do vr za Amersfoort (06:28) Apeldoorn (07:47) Deventer (08:22)
06:34 1808 ma di wo do vr za Hilversum (06:45) Amsterdam Centraal (07:33)
07:00 1814 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:09) Amsterdam Centraal (07:58)
07:23 151 ma di wo do vr za Amersfoort (07:33) Apeldoorn (08:17) Deventer (08:35) Almelo (09:17) Hengelo (09:38) Oldenzaal (09:54)
07:26 1818 ma di wo do vr za Hilversum (07:35) Amsterdam Centraal (08:16)
07:45 2017 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:56) Kesteren (08:43)
07:47 2004 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:56) Amsterdam Centraal (08:33)
07:59 1822 zo Hilversum (08:08) Amsterdam Centraal (08:52)
08:03 1811 ma di wo do vr za Amersfoort (08:14)
08:13 714 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:22) Amsterdam Centraal (08:59)
08:25 152 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
08:48 720 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:57) Amsterdam Centraal (09:33)
09:20 1817 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:30)
09:22 342 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:31) Amsterdam Centraal (10:08)
09:55 343 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:05) Kesteren (10:46) Ressen- Bemmel (11:08) Nijmegen (11:18) Venlo (12:25) Roermond (12:49) Sittard (13:14) Maastricht (13:40) Eijsden (13:58)
10:26 1830 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:35) Amsterdam Centraal (11:26)
10:58 1825 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:08) Apeldoorn (12:20) Deventer (12:54)
11:30 158 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:39) Amsterdam Centraal (12:14)
11:41 1737 ma di wo do vr za Amersfoort (11:51) Kesteren (12:47) Ressen- Bemmel (13:24) Nijmegen (13:34) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (14:26) Venlo (15:40) Roermond (16:27) Sittard (17:48) Maastricht (18:29)
12:36 1836 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:45) Amsterdam Centraal (13:34)
12:39 1831 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:50)
13:18 1842 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:28) Amsterdam Centraal (14:14)
13:42 161 za Amersfoort (13:52) Apeldoorn (14:38)
14:00 2041 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:11) Kesteren (15:00)
14:09 1845 za Amersfoort (14:20)
14:28 1847 za zo Amersfoort (14:39)
14:36 1848 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:46) Amsterdam Centraal (15:32)
15:25 1851 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:36)
15:29 164 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:38) Amsterdam Centraal (16:19)
16:02 2053 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:13) Kesteren (17:08) Ressen- Bemmel (18:19) Nijmegen (18:33) Groesbeek (18:53)
16:04 1854 zo Hilversum (16:13) Amsterdam Centraal (16:57)
16:40 168 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
16:44 755 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:54)
17:03 2040 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:13) Amsterdam Centraal (18:00)
17:35 759 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:45)
17:41 756 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:50) Amsterdam Centraal (18:26)
17:55 767 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:05)
18:16 771 ma di wo do vr za Amersfoort (18:26)
18:39 2044 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:48) Amsterdam Centraal (19:34)
18:43 1869 ma di wo do vr Amersfoort (18:53)
19:05 775 ma di wo do vr Amersfoort (19:15)
19:33 120 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:42) Amsterdam Centraal (20:12)
19:37 129 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:47) Zwolle (20:56) Meppel (21:26) Assen (22:15) Groningen (22:41)
20:04 1880 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:13) Amsterdam Centraal (20:58)
20:15 1881 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:26)
20:38 1884 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:47) Amsterdam Centraal (21:35)
21:12 349 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:23) Kesteren (22:07) Ressen- Bemmel (22:32) Nijmegen (22:42)
21:13 1928 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
22:21 1887 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:31) Apeldoorn (23:44)
22:42 128 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:51) Amsterdam Centraal (23:35)
23:15 2058 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:25) Amsterdam Centraal (00:13)
23:51 1893 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:02)
00:21 777 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:31)
00:54 1897 ma di wo do vr za zo Amersfoort (01:05)