of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Arnhem in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Arnhem in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:31 508 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (05:48) Utrecht Centraal (06:28) Woerden (06:47) Gouda (06:58) Rotterdam Centraal (07:21)
05:33 354 ma di wo do vr za Nijmegen (05:51) 's Hertogenbosch (06:41) Tilburg (07:13) Breda (07:38) Roosendaal (07:56) Bergen op Zoom (08:09)
05:50 3701 ma di wo do vr za Zevenaar (06:04) Doetinchem (06:31) Winterswijk (07:12)
05:58 1412 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (06:13) Amersfoort (06:51)
06:03 1511 ma di wo do vr za Dieren (06:21) Zutphen (06:34) Deventer (06:56) Zwolle (07:24) Meppel (07:46) Assen (08:22) Groningen (08:41)
06:07 1310 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (06:18) Utrecht Centraal (06:54) Amsterdam Centraal (07:38)
06:18 3206 ma di wo do vr za Nijmegen (06:33)
06:31 3703 ma di wo do vr za Zevenaar (06:45) Doetinchem (07:10) Winterswijk (07:49)
06:36 311 ma di wo do vr za Dieren (06:48) Zutphen (07:02) Deventer (07:16) Zwolle (07:45)
06:40 510 ma Ede- Wageningen (06:51) Utrecht Centraal (07:21) Amsterdam Centraal (08:00)
06:41 1362 ma di wo do vr za Nijmegen (06:56)
06:45 763 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (06:58) Utrecht Centraal (07:28) Amsterdam Centraal (08:06)
06:56 509 ma di wo do vr za zo Nijmegen (07:12)
07:00 1513 ma di wo do vr za Dieren (07:17) Zutphen (07:30) Deventer (07:44) Zwolle (08:25) Meppel (08:47) Assen (09:22) Groningen (09:44)
07:01 1314 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:16) Utrecht Centraal (07:52) Amsterdam Centraal (08:28)
07:01 3158 ma di wo do vr za Tiel (07:46) Geldermalsen (08:00)
07:11 1414 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (07:22) Amersfoort (07:58)
07:17 1364 ma di wo do vr za Nijmegen (07:32)
07:23 1316 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:38) Utrecht Centraal (08:14) Amsterdam Centraal (08:51)
07:29 1513 zo Dieren (07:48) Zutphen (08:02) Deventer (08:17) Zwolle (08:44)
07:29 1363 ma di wo do vr za Dieren (07:48) Zutphen (08:02) Deventer (08:17)
07:32 3705 ma di wo do vr za zo Zevenaar (07:46) Doetinchem (08:08) Winterswijk (08:46)
07:42 358 ma di wo do vr za zo Nijmegen (07:57) 's Hertogenbosch (08:46) Tilburg (09:13) Breda (09:39) Roosendaal (09:56) Bergen op Zoom (10:09)
07:43 1508 ma di wo do vr za Nijmegen (07:58)
07:52 514 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:03) Utrecht Centraal (08:32) Woerden (08:49) Gouda (09:00) Rotterdam Centraal (09:21)
07:57 1416 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:12) Amersfoort (08:46)
08:00 1515 ma di wo do vr za Dieren (08:17) Zutphen (08:30) Deventer (08:44) Zwolle (09:25) Meppel (09:46) Assen (10:22) Groningen (10:41)
08:04 3707 ma di wo do vr za Zevenaar (08:17) Doetinchem (08:40) Winterswijk (09:18)
08:07 511 ma di wo do vr za Nijmegen (08:22)
08:14 3215 ma di wo do vr za Zutphen (08:35) Hengelo (09:25) Enschede (09:39)
08:14 3215 zo Zutphen (08:35) Hengelo (09:25) Enschede (09:39)
08:15 1318 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:30) Utrecht Centraal (09:06) Amsterdam Centraal (09:41)
08:16 312 ma di wo do vr za Nijmegen (08:34)
08:26 1411 ma di wo do vr za Dieren (08:47) Zutphen (09:02) Deventer (09:17)
08:27 3212 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:41) Venlo (09:45) Roermond (10:14)
08:43 1512 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:58)
08:45 D507 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:20) Amsterdam Centraal (09:53)
08:52 765 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:03) Utrecht Centraal (09:32) Amsterdam Centraal (10:13)
08:57 513 ma di wo do vr za zo Nijmegen (09:12)
09:00 1517 ma di wo do vr za zo Dieren (09:17) Zutphen (09:30) Deventer (09:44) Zwolle (10:25) Meppel (10:46) Assen (11:22) Groningen (11:41)
09:01 3162 ma di wo do vr za zo Tiel (09:46) Geldermalsen (10:00)
09:04 1320 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:19) Utrecht Centraal (09:55)
09:05 3709 ma di wo do vr za zo Zevenaar (09:19) Doetinchem (09:41) Winterswijk (10:18)
09:17 1366 ma di wo do vr za Nijmegen (09:32)
09:23 314 ma di wo do vr za Nijmegen (09:41)
09:25 317 ma Dieren (09:39) Zutphen (09:52) Deventer (10:09) Zwolle (10:34)
09:31 1367 ma di wo do vr za Dieren (09:50) Zutphen (10:03) Deventer (10:17)
09:43 1514 ma di wo do vr za zo Nijmegen (09:58)
09:52 520 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:03) Utrecht Centraal (10:32) Woerden (10:49) Gouda (11:00) Rotterdam Centraal (11:21)
09:57 515 ma di wo do vr za zo Nijmegen (10:12)
10:00 1519 ma di wo do vr za zo Dieren (10:17) Zutphen (10:30) Deventer (10:44) Zwolle (11:25) Meppel (11:46) Assen (12:22) Groningen (12:41)
10:03 1322 ma di wo do vr za zo Wolfheze (10:11) Ede- Wageningen (10:23) Utrecht Centraal (10:58) Amsterdam Centraal (11:34)
10:05 3711 ma di wo do vr za zo Zevenaar (10:19) Doetinchem (10:41) Winterswijk (11:18)
10:14 3219 ma di wo do vr za zo Zutphen (10:35) Hengelo (11:25) Enschede (11:39)
10:27 3216 ma di wo do vr za zo Nijmegen (10:41) Venlo (11:45) Roermond (12:14)
10:31 D107 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:18) Amsterdam Centraal (11:51)
10:31 1369 ma di wo do vr za Dieren (10:48) Zutphen (11:01) Deventer (11:17)
10:43 1516 ma di wo do vr za zo Nijmegen (10:58)
10:52 771 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:03) Utrecht Centraal (11:32) Amsterdam Centraal (12:13)
10:57 517 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:12)
11:00 1521 ma di wo do vr za zo Dieren (11:17) Zutphen (11:30) Deventer (11:44) Zwolle (12:25) Meppel (12:46) Assen (13:22) Groningen (13:41)
11:01 3166 ma di wo do vr za zo Tiel (11:46) Geldermalsen (12:00)
11:04 1326 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:19) Utrecht Centraal (11:55) Amsterdam Centraal (12:38)
11:05 3713 ma di wo do vr za zo Zevenaar (11:19) Doetinchem (11:41) Winterswijk (12:18)
11:17 1370 ma di wo do vr za Nijmegen (11:31)
11:24 D72 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:59) Rotterdam Noord (12:31) Hoek van Holland haven (12:57)
11:31 1371 ma di wo do vr za Dieren (11:48) Zutphen (12:01) Deventer (12:17)
11:43 1520 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:58)
11:45 TEE31 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:21) Amsterdam Centraal (12:53)
11:52 526 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:03) Utrecht Centraal (12:32) Woerden (12:49) Gouda (13:00) Rotterdam Centraal (13:21)
11:56 519 ma di wo do vr za zo Nijmegen (12:12)
12:00 1523 ma di wo do vr za zo Dieren (12:17) Zutphen (12:30) Deventer (12:44) Zwolle (13:25) Meppel (13:46) Assen (14:22) Groningen (14:41)
12:04 1328 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (12:19) Utrecht Centraal (12:55)
12:05 3715 ma di wo do vr za zo Zevenaar (12:19) Doetinchem (12:41) Winterswijk (13:18)
12:14 3223 ma di wo do vr za zo Zutphen (12:35) Hengelo (13:25) Enschede (13:34)
12:26 323 za Dieren (12:40) Zutphen (12:53) Deventer (13:09) Zwolle (13:35)
12:27 3222 ma di wo do vr za zo Nijmegen (12:41) Venlo (13:45) Roermond (14:14)
12:31 1373 ma di wo do vr za Dieren (12:48) Zutphen (13:01) Deventer (13:17)
12:43 1522 ma di wo do vr za zo Nijmegen (12:58)
12:52 775 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:03) Utrecht Centraal (13:32) Amsterdam Centraal (14:13)
12:56 521 ma di wo do vr za zo Nijmegen (13:12)
13:00 1525 ma di wo do vr za zo Dieren (13:17) Zutphen (13:30) Deventer (13:44) Zwolle (14:25) Meppel (14:46) Assen (15:22) Groningen (15:41)
13:01 3174 ma di wo do vr za zo Tiel (13:46) Geldermalsen (14:00)
13:04 1332 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:19) Utrecht Centraal (13:55) Amsterdam Centraal (14:38)
13:05 3717 ma di wo do vr za zo Zevenaar (13:19) Doetinchem (13:41) Winterswijk (14:18)
13:13 1432 za Ede- Wageningen (13:28) Amersfoort (14:03)
13:24 1374 za Nijmegen (13:38)
13:31 1375 ma di wo do vr za Dieren (13:48) Zutphen (14:01) Deventer (14:17)
13:43 1526 ma di wo do vr za zo Nijmegen (13:58)
13:52 532 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:03) Utrecht Centraal (14:32) Woerden (14:49) Gouda (15:00) Rotterdam Centraal (15:21)
13:56 523 ma di wo do vr za zo Nijmegen (14:12)
14:00 1529 za Dieren (14:17) Zutphen (14:30) Deventer (14:44) Zwolle (15:25) Meppel (15:47) Assen (16:22) Groningen (16:41)
14:04 1334 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (14:19) Utrecht Centraal (14:55) Amsterdam Centraal (15:34)
14:05 3719 ma di wo do vr za zo Zevenaar (14:19) Doetinchem (14:41) Winterswijk (15:18)
14:14 1434 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:25) Amersfoort (15:00)
14:14 3229 ma di wo do vr za zo Zutphen (14:35) Hengelo (15:25) Enschede (15:34)
14:21 328 za Nijmegen (14:37)
14:27 3228 ma di wo do vr za zo Nijmegen (14:41) Venlo (15:45) Roermond (16:14)
14:31 1377 ma di wo do vr za Dieren (14:48) Zutphen (15:01) Deventer (15:17)
14:43 1528 ma di wo do vr za zo Nijmegen (14:58)
14:48 575 za Nijmegen (15:03)
14:52 779 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:03) Utrecht Centraal (15:32) Amsterdam Centraal (16:13)
14:56 525 ma di wo do vr za zo Nijmegen (15:12)
15:00 1531 ma di wo do vr Dieren (15:17) Zutphen (15:30) Deventer (15:44) Zwolle (16:25) Meppel (16:47) Assen (17:22) Groningen (17:41)
15:01 3178 ma di wo do vr za zo Tiel (15:46) Geldermalsen (16:00)
15:04 1336 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:19) Utrecht Centraal (15:55) Amsterdam Centraal (16:38)
15:05 3721 ma di wo do vr za zo Zevenaar (15:19) Doetinchem (15:41) Winterswijk (16:18)
15:23 332 za Nijmegen (15:40)
15:26 331 za Dieren (15:40) Zutphen (15:53) Deventer (16:09) Zwolle (16:35)
15:31 1379 ma di wo do vr za Dieren (15:48) Zutphen (16:01) Deventer (16:17)
15:43 1532 ma di wo do vr za zo Nijmegen (15:58)
15:52 536 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:03) Utrecht Centraal (16:32) Woerden (16:49) Gouda (17:00) Rotterdam Centraal (17:21)
15:56 529 ma di wo do vr za zo Nijmegen (16:12)
16:00 1535 ma di wo do vr Dieren (16:17) Zutphen (16:30) Deventer (16:44) Zwolle (17:25) Meppel (17:47) Assen (18:22) Groningen (18:41)
16:04 1338 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (16:19) Utrecht Centraal (16:55)
16:05 3723 ma di wo do vr za zo Zevenaar (16:19) Doetinchem (16:41) Winterswijk (17:18)
16:14 3235 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:35) Hengelo (17:25) Enschede (17:34)
16:27 3234 ma di wo do vr za zo Nijmegen (16:41) Venlo (17:45) Roermond (18:14)
16:31 1381 ma di wo do vr za Dieren (16:48) Zutphen (17:01) Deventer (17:17)
16:43 1534 ma di wo do vr za zo Nijmegen (16:58)
16:52 783 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:03) Utrecht Centraal (17:32) Amsterdam Centraal (18:13)
16:56 531 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:12)
16:59 1340 ma di wo do vr za zo Wolfheze (17:08) Ede- Wageningen (17:21) Utrecht Centraal (17:56)
17:00 1537 ma di wo do vr Dieren (17:17) Zutphen (17:30) Deventer (17:44) Zwolle (18:25) Meppel (18:47) Assen (19:22) Groningen (19:41)
17:01 3182 ma di wo do vr za zo Tiel (17:46) Geldermalsen (18:00)
17:05 3725 ma di wo do vr za zo Zevenaar (17:19) Doetinchem (17:41) Winterswijk (18:18)
17:12 3747 ma di wo do vr Zevenaar (17:26) Doetinchem (17:50)
17:14 1440 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:25) Amersfoort (18:00)
17:17 1382 za Nijmegen (17:31)
17:25 1384 ma di wo do vr Nijmegen (17:38)
17:26 337 ma di wo do vr za zo Dieren (17:40) Zutphen (17:53) Deventer (18:09) Zwolle (18:36)
17:31 1431 ma di wo do vr za Dieren (17:48) Zutphen (18:01) Deventer (18:17)
17:43 1536 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:58)
17:52 540 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:03) Utrecht Centraal (18:32) Woerden (18:49) Gouda (19:00) Rotterdam Centraal (19:21)
17:56 535 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:12)
18:00 1539 ma di wo do vr Dieren (18:17) Zutphen (18:30) Deventer (18:44) Zwolle (19:25) Meppel (19:47) Assen (20:22) Groningen (20:41)
18:05 3727 ma di wo do vr za zo Zevenaar (18:19) Doetinchem (18:41) Winterswijk (19:18)
18:14 3239 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:35) Hengelo (19:25) Enschede (19:34)
18:15 1342 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:30) Utrecht Centraal (19:06) Amsterdam Centraal (19:41)
18:21 338 ma di wo do vr Nijmegen (18:37)
18:27 3238 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:41) Venlo (19:45) Roermond (20:14)
18:31 1333 ma di wo do vr za Dieren (18:48) Zutphen (19:01) Deventer (19:17)
18:43 1538 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:58)
18:52 787 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:03) Utrecht Centraal (19:32) Amsterdam Centraal (20:13)
18:56 537 ma di wo do vr za zo Nijmegen (19:12)
19:00 1541 ma di wo do vr za zo Dieren (19:17) Zutphen (19:30) Deventer (19:44) Zwolle (20:25)
19:01 3188 ma di wo do vr za zo Tiel (19:46) Geldermalsen (20:00)
19:04 1344 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:19) Utrecht Centraal (19:55) Amsterdam Centraal (20:34)
19:05 3729 ma di wo do vr za zo Zevenaar (19:19) Doetinchem (19:41) Winterswijk (20:18)
19:14 1444 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:25) Amersfoort (20:00)
19:24 1388 ma di wo do vr Nijmegen (19:38)
19:31 1437 ma di wo do vr za Dieren (19:48) Zutphen (20:01) Deventer (20:17)
19:43 1540 ma di wo do vr za zo Nijmegen (19:58)
19:52 544 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:03) Utrecht Centraal (20:32) Woerden (20:49) Gouda (21:00) Rotterdam Centraal (21:21)
19:56 539 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:12)
19:58 D267 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:45) Gouda (21:09) Den Haag Centraal (21:40)
20:00 1543 ma di wo do vr za zo Dieren (20:17) Zutphen (20:30) Deventer (20:44) Zwolle (21:25)
20:03 1346 ma di wo do vr za zo Wolfheze (20:11) Ede- Wageningen (20:23) Utrecht Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:36)
20:05 3731 ma di wo do vr za zo Zevenaar (20:19) Doetinchem (20:41) Winterswijk (21:18)
20:14 3243 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:35) Hengelo (21:25) Enschede (21:34)
20:27 3242 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:41) Venlo (21:45) Roermond (22:14)
20:31 1389 zo Dieren (20:48) Zutphen (21:01) Deventer (21:17)
20:43 1542 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:58)
20:52 791 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:03) Utrecht Centraal (21:32) Amsterdam Centraal (22:13)
20:56 541 ma di wo do vr za zo Nijmegen (21:12)
21:00 1545 ma di wo do vr za zo Dieren (21:17) Zutphen (21:30) Deventer (21:44) Zwolle (22:25)
21:01 3192 ma di wo do vr za zo Tiel (21:46) Geldermalsen (22:00)
21:04 1348 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:19) Utrecht Centraal (21:55) Amsterdam Centraal (22:33)
21:05 3733 ma di wo do vr za zo Zevenaar (21:19) Doetinchem (21:41) Winterswijk (22:18)
21:20 D263 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:06) Amsterdam Centraal (22:39)
21:26 345 zo Dieren (21:40) Zutphen (21:53) Deventer (22:09) Zwolle (22:36)
21:31 1391 zo Dieren (21:48) Zutphen (22:01) Deventer (22:17)
21:43 1544 ma di wo do vr za zo Nijmegen (21:58)
21:52 548 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:03) Utrecht Centraal (22:32) Woerden (22:49) Gouda (23:00) Rotterdam Centraal (23:21)
21:56 543 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:12)
22:00 1547 ma di wo do vr za zo Dieren (22:17) Zutphen (22:30) Deventer (22:44) Zwolle (23:25)
22:04 1350 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:19) Utrecht Centraal (22:55)
22:05 3735 ma di wo do vr za zo Zevenaar (22:19) Doetinchem (22:41) Winterswijk (23:18)
22:14 1450 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:25) Amersfoort (23:00)
22:14 3247 ma di wo do vr za zo Zutphen (22:35) Hengelo (23:25) Enschede (23:34)
22:19 346 zo Nijmegen (22:34)
22:27 3246 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:41) Venlo (23:45) Roermond (00:14)
22:31 1443 zo Dieren (22:48) Zutphen (23:01) Deventer (23:17)
22:43 1546 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:58)
22:52 795 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:03) Utrecht Centraal (23:32) Amsterdam Centraal (00:13)
22:56 545 ma di wo do vr za zo Nijmegen (23:12)
23:00 1393 ma di wo do vr za zo Dieren (23:17) Zutphen (23:31) Deventer (23:48)
23:05 3737 ma di wo do vr za zo Zevenaar (23:19) Doetinchem (23:41) Winterswijk (00:18)
23:06 1352 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:21) Utrecht Centraal (23:57)
23:17 1394 zo Nijmegen (23:31)
23:41 1445 ma di wo do vr za zo Dieren (23:58) Zutphen (00:11) Deventer (00:27)
23:43 1548 ma di wo do vr za zo Nijmegen (23:58)
23:46 3739 zo Zevenaar (00:00) Didam (00:06)
00:06 391 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (00:20) Utrecht Centraal (00:50)
00:14 3739 ma di wo do vr za Zevenaar (00:28)
00:15 547 zo Nijmegen (00:29)