of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Arnhem in de Zomerdienstregeling 1891 Vertrekstaat station Arnhem in de Zomerdienstregeling 1891

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:30 trein ma di wo do vr za zo Zevenaar (05:50)
06:00 trein ma di wo do vr za zo Valburg (06:29)
06:21 stoptrein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:42) Breukelen (08:07) Amsterdam Centraal (08:55)
06:31 trein ma di wo do vr za zo Dieren (06:55) Zutphen (07:15) Deventer (07:40) Zwolle (08:28) Meppel (09:13) Leeuwarden (11:07)
06:48 trein ma di wo do vr za zo Elst (07:05) Nijmegen (07:25) Venlo (09:04)
07:13 225 ma di wo do vr za zo Kesteren (08:03) Amersfoort Staat (08:53) Hilversum (09:29) Amsterdam Centraal (10:20)
07:40 trein ma di wo do vr za zo Kesteren (08:33)
07:55 trein ma di wo do vr za zo Dieren (08:33) Zutphen (09:00) Deventer (09:42)
07:55 trein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:55) Amsterdam Centraal (09:53)
07:58 trein ma di wo do vr za zo Elst (08:05) Nijmegen (08:18) 's Hertogenbosch (09:13) Tilburg (09:40) Breda (10:02) Roosendaal (10:28) Vlissingen (11:56)
08:05 stoptrein ma di wo do vr za zo Zevenaar (08:24)
08:10 trein ma di wo do vr za zo Kesteren (08:51)
08:13 stoomtram ma di wo do vr za zo Zevenaar (08:45)
08:35 stoptrein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:55) Gouda (10:44) Rotterdam Maas (11:16)
08:55 trein ma di wo do vr za zo Dieren (09:19) Zutphen (09:39)
09:08 stoptrein ma di wo do vr za zo Elst (09:32) Nijmegen (09:53)
09:20 trein ma di wo do vr za zo Dieren (09:41) Zutphen (10:00) Hengelo (11:09) Oldenzaal (12:00)
09:27 trein ma di wo do vr za zo Valburg (09:58)
09:34 stoptrein ma di wo do vr za zo Zevenaar (09:55)
10:05 trein ma di wo do vr za zo Nijmegen (10:27) Venlo (11:36)
10:10 trein ma di wo do vr za zo Dieren (10:31) Zutphen (10:51) Hengelo (11:45) Enschede (11:56)
10:40 trein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:40) Amsterdam Centraal (12:38)
11:00 trein ma di wo do vr za zo Dieren (11:40) Zutphen (12:15) Deventer (13:00)
11:10 stoptrein ma di wo do vr za zo Elst (11:34) Nijmegen (11:55)
11:28 stoomtram ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:00)
11:43 trein ma di wo do vr za zo Elst (11:56) Nijmegen (12:08) Venlo (13:45)
12:28 trein ma di wo do vr za zo Zevenaar (12:44)
12:29 trein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:23) Amsterdam Centraal (14:20)
12:31 stoptrein ma di wo do vr za zo Nijmegen (12:52) 's Hertogenbosch (14:04) Tilburg (14:45)
12:33 trein ma di wo do vr za zo Dieren (12:54) Zutphen (13:10) Hengelo (14:18) Oldenzaal (15:01)
12:45 stoomtram ma di wo do vr za zo Zevenaar (13:17)
12:50 trein ma di wo do vr za zo Zetten- Andelst (13:18)
13:00 265 ma di wo do vr za zo Amersfoort Staat (14:45) Hilversum (15:09) Amsterdam Centraal (16:00)
13:45 trein ma di wo do vr za zo Elst (14:02) Nijmegen (14:21) Venlo (16:01) Roermond (16:42) Maastricht (17:57)
13:45 trein ma di wo do vr za zo Dieren (14:09) Zutphen (14:29) Deventer (14:52) Zwolle (15:35)
14:29 stoptrein ma di wo do vr za zo Zevenaar (14:50)
14:35 stoptrein ma di wo do vr za zo Geldermalsen (15:09) Utrecht Centraal (15:54) Breukelen (16:17) Amsterdam Centraal (17:05)
14:50 trein ma di wo do vr za zo Elst (15:03) Nijmegen (15:15)
14:50 trein ma di wo do vr za zo Dieren (15:11) Zutphen (15:30) Deventer (16:11)
15:05 stoptrein ma di wo do vr za zo Dieren (15:45) Zutphen (16:20)
15:42 stoptrein ma di wo do vr za zo Elst (15:55) Nijmegen (16:07) 's Hertogenbosch (17:17) Tilburg (17:55) Breda (18:24)
16:00 trein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:00) Amsterdam Centraal (17:58)
16:27 trein ma di wo do vr za zo Kesteren (17:20) Geldermalsen (18:06) Gorinchem (18:56) Dordrecht (19:35) Rotterdam Centraal (20:43)
16:39 trein ma di wo do vr za zo Elst (16:56) Nijmegen (17:15) Venlo (19:00)
16:49 227 ma di wo do vr za zo Kesteren (17:28) Amersfoort Staat (17:58) Hilversum (18:16) Amsterdam Centraal (19:00)
17:05 stoptrein ma di wo do vr za zo De Steeg- Rheden (17:32) Dieren (18:05) Zutphen (18:40)
17:30 trein ma di wo do vr za zo Zevenaar (17:46)
17:30 sneltrein ma di wo do vr za zo Zevenaar (17:46)
17:32 trein ma di wo do vr za zo Dieren (17:53) Zutphen (18:12) Hengelo (19:20) Enschede (19:32)
17:38 trein ma di wo do vr za zo Elst (17:51) Nijmegen (18:03) 's Hertogenbosch (19:15)
17:42 trein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:42) Amsterdam Centraal (19:40)
17:45 stoptrein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:05) Breukelen (19:27) Amsterdam Centraal (20:15)
18:05 249 ma di wo do vr za zo Kesteren (19:03) Amersfoort Staat (20:15) Hilversum (20:46) Amsterdam Centraal (21:50)
18:50 trein ma di wo do vr za zo Elst (19:07) Nijmegen (19:26) Venlo (21:08)
19:00 trein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:50) Amsterdam Centraal (20:45)
19:30 trein ma di wo do vr za zo Dieren (19:51) Zutphen (20:10) Hengelo (21:17) Enschede (21:32)
19:37 stoptrein ma di wo do vr za zo Dieren (20:18) Zutphen (21:15)
19:49 trein ma di wo do vr za zo Kesteren (20:44)
19:51 stoptrein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:10) Breukelen (21:32) Amsterdam Centraal (22:17)
20:10 251 ma di wo do vr za zo Kesteren (20:51) Amersfoort Staat (21:29) Hilversum (21:47) Amsterdam Centraal (22:37)
20:15 trein ma di wo do vr za zo Zutphen (20:45) Deventer (21:07) Zwolle (21:52)
20:15 sneltrein ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:37) Venlo (21:45) Roermond (22:11) Maastricht (23:00)
20:20 trein ma di wo do vr za zo Zevenaar (20:41)
20:35 stoomtram ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:07)
20:58 trein ma di wo do vr za zo Dieren (23:19) Zutphen (23:38) Deventer (00:00)
21:07 trein ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:02) Amsterdam Centraal (23:00)
21:09 stoptrein ma di wo do vr za zo Elst (21:22) Nijmegen (21:34) 's Hertogenbosch (22:45) Tilburg (23:23) Breda (23:53)
21:10 stoptrein ma di wo do vr za zo Elst (21:33) Nijmegen (21:53)
22:56 trein ma di wo do vr za zo Elst (23:09) Nijmegen (23:21)