of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Arnhem in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Arnhem in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:10 601 ma di wo do vr za zo Zevenaar (05:37) Babberich (13:05)
05:25 836 ma di wo do vr za zo Elst (05:49) Nijmegen (06:10)
06:00 448 ma di wo do vr za zo Elst (06:17) Nijmegen (06:37) 's Hertogenbosch (07:55) Boxtel (08:22)
06:08 806 ma di wo do vr za zo Vork (06:28) Kesteren (06:58) Tiel (07:33) Geldermalsen (07:52) Gorinchem (08:34) Dordrecht (09:13) Rotterdam Centraal (09:49)
06:18 449 ma di wo do vr za zo Dieren (06:47) Zutphen (07:09) Deventer (07:47) Zwolle (08:37)
06:20 20 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:43) Amsterdam Weesperpoort (09:55) Amsterdam Centraal (10:13)
06:45 821 ma di wo do vr za zo Dieren (07:23) Zutphen (07:53)
07:27 40 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:40) Amsterdam Weesperpoort (09:22) Amsterdam Centraal (09:39)
07:30 166 ma di wo do vr za zo Elst (07:43) Nijmegen (07:55) 's Hertogenbosch (09:01)
07:42 423 ma di wo do vr za zo Zevenaar (08:08)
08:12 838 ma di wo do vr za zo Elst (08:34) Nijmegen (08:51)
08:18 202 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:15)
08:29 204 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:50) Amsterdam Weesperpoort (11:07) Amsterdam Centraal (11:26)
08:36 810 ma di wo do vr za zo Vork (08:56) Kesteren (09:29) Tiel (09:50) Geldermalsen (10:10) Gorinchem (11:12) Dordrecht (12:02) Rotterdam Centraal (12:34)
08:37 203 ma di wo do vr za zo Dieren (09:01) Zutphen (09:21) Hengelo (10:33)
08:41 425 ma di wo do vr za zo Zevenaar (09:03) Babberich (13:05)
09:06 34 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:01) Amsterdam Weesperpoort (10:40) Amsterdam Centraal (10:55)
09:09 450 ma di wo do vr za zo Elst (09:26) Nijmegen (09:37) 's Hertogenbosch (10:52)
09:13 682 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:41)
09:18 217 ma di wo do vr za zo Vork (09:37) Kesteren (10:02) Amersfoort (10:32) Hilversum (10:52)
09:30 165 ma di wo do vr za zo Zutphen (10:00) Deventer (10:22) Zwolle (10:55) Meppel (11:30) Heerenveen (12:18) Leeuwarden (12:50)
09:30 37 ma di wo do vr za zo Nijmegen (09:53)
09:48 42 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:43) Amsterdam Weesperpoort (11:23) Amsterdam Centraal (11:38)
09:53 41 ma di wo do vr za zo Dieren (10:20) Zutphen (10:41) Hengelo (11:33) Enschede (11:51)
09:53 41 ma di wo do vr za zo Nijmegen (10:15)
09:58 831 ma di wo do vr za zo Zevenaar (10:25)
10:05 823 ma di wo do vr za zo Dieren (10:41) Zutphen (11:11)
10:10 871 ma di wo do vr za zo Vork (10:31) Kesteren (11:00) Amersfoort (11:43) Hilversum (12:05)
10:51 44 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:45) Amsterdam Weesperpoort (12:27) Amsterdam Centraal (12:44)
10:53 164 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:15) 's Hertogenbosch (12:01)
10:57 442 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:00) Amsterdam Weesperpoort (12:41) Amsterdam Centraal (12:56)
11:07 385 ma di wo do vr za zo Elst (11:23) Nijmegen (11:40) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (12:14) Venlo (13:25) Roermond (14:34) Sittard (15:20) Maastricht (15:59)
11:15 173 ma di wo do vr za Zutphen (11:45) Deventer (12:07) Zwolle (12:40) Meppel (13:30) Heerenveen (14:20) Leeuwarden (14:53)
11:20 8142 ma di wo do vr za zo Vork (11:39) Kesteren (12:10) Tiel (12:32) Geldermalsen (12:52) Gorinchem (13:47) Dordrecht (14:36) Rotterdam Centraal (15:19)
11:28 684 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:55)
11:55 452 ma di wo do vr za zo Elst (12:08) Nijmegen (12:20) 's Hertogenbosch (13:38) Tilburg (14:36)
11:55 55 ma di wo do vr za zo Zutphen (12:25) Hengelo (13:20) Enschede (13:35)
11:58 427 ma di wo do vr za zo Zevenaar (12:18) Babberich (13:05)
12:07 43 ma di wo do vr za zo Nijmegen (12:29) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (12:58) Venlo (13:44) Roermond (14:16) Sittard (14:45) Maastricht (15:10)
12:16 218 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:42) Amsterdam Weesperpoort (15:24)
12:19 237 ma di wo do vr za zo Dieren (12:49) Zutphen (13:10) Hengelo (14:25) Enschede (14:52)
13:07 22 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:02) Amsterdam Weesperpoort (14:43) Amsterdam Centraal (14:58)
13:19 453 ma di wo do vr za zo Dieren (13:39) Zutphen (13:56) Deventer (14:16) Zwolle (15:02)
13:21 249 ma di wo do vr za zo Vork (13:41) Kesteren (14:03) Amersfoort (14:35) Hilversum (14:59) Amsterdam Centraal (15:29)
13:45 207 ma di wo do vr za zo Zevenaar (14:05)
13:48 825 ma di wo do vr za zo Dieren (14:25) Zutphen (14:54)
13:49 387 ma di wo do vr za zo Elst (14:02) Nijmegen (14:17) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (14:56) Venlo (16:04) Roermond (16:54) Sittard (17:42) Maastricht (18:31)
14:06 1382 ma di wo do vr za zo Vork (14:25) Kesteren (14:54) Tiel (15:10) Geldermalsen (15:24) Gorinchem (16:00) Dordrecht (16:31) Rotterdam Centraal (17:02) Delft (17:26) Den Haag HS (17:37) Leiden Centraal (17:57) Haarlem (18:27) Amsterdam Centraal (18:50)
14:12 46 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (15:55) Amsterdam Centraal (16:10)
14:15 57 ma di wo do vr za zo Nijmegen (14:38)
14:15 833 ma di wo do vr za zo Zevenaar (14:42)
14:41 210 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:03) Amsterdam Weesperpoort (17:13) Amsterdam Centraal (17:30) Harmelen (16:33) Woerden (16:39) Gouda (17:02) Rotterdam Maas (17:42)
14:47 455 ma di wo do vr za zo Dieren (15:16) Zutphen (15:37) Deventer (15:59) Zwolle (16:48)
15:05 45 ma di wo do vr za zo Dieren (15:34) Zutphen (15:55) Hengelo (17:19) Enschede (17:34)
15:33 429 ma di wo do vr za zo Zevenaar (15:57) Babberich (16:49)
15:34 38 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:40)
15:37 454 ma di wo do vr za zo Elst (15:51) Nijmegen (16:07) 's Hertogenbosch (17:22) Tilburg (18:01)
16:11 831 ma di wo do vr za zo Zevenaar (16:38)
16:17 840 ma di wo do vr za zo Elst (16:39) Nijmegen (17:00)
16:23 48 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:21) Amsterdam Weesperpoort (18:01) Amsterdam Centraal (18:16)
16:25 827 ma di wo do vr za zo Dieren (17:03) Zutphen (17:34)
16:32 686 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:59)
16:37 227 ma di wo do vr za zo Vork (16:56) Kesteren (17:26) Amersfoort (17:56) Hilversum (18:19) Amsterdam Centraal (18:50) Haarlem (19:25) Zandvoort (19:41)
16:50 47 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:13) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (18:17) Venlo (19:07) Roermond (19:43) Sittard (20:09) Maastricht (20:38)
17:15 24 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:10) Amsterdam Weesperpoort (18:47) Amsterdam Centraal (19:02)
17:21 47 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:51) Hengelo (18:50) Enschede (19:05)
17:21 472 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:43)
17:30 457 ma di wo do vr za zo Dieren (17:58) Zutphen (18:19) Deventer (18:47) Zwolle (19:38)
17:44 8202 ma di wo do vr za zo Vork (18:05) Kesteren (18:41) Tiel (19:12) Geldermalsen (19:32) Gorinchem (20:13) Dordrecht (21:04) Rotterdam Centraal (21:38)
17:53 456 ma di wo do vr za zo Elst (18:08) Nijmegen (18:26) 's Hertogenbosch (19:43) Boxtel (20:19)
18:15 36 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:10) Amsterdam Weesperpoort (19:48) Amsterdam Centraal (20:03)
18:37 391 ma di wo do vr za zo Elst (18:53) Nijmegen (19:05) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (19:41) Venlo (21:14)
18:42 127 ma di wo do vr za zo Dieren (19:08) Zutphen (19:27)
18:46 835 ma di wo do vr za zo Zevenaar (19:13)
18:50 688 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:15)
19:05 293 ma di wo do vr za zo Vork (19:24) Kesteren (19:49) Amersfoort (20:30) Hilversum (20:55) Amsterdam Centraal (21:39)
19:13 26 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:03) Amsterdam Weesperpoort (20:38) Amsterdam Centraal (20:53)
19:15 167 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:45) Deventer (20:06) Zwolle (20:38)
19:25 216 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:46) Amsterdam Weesperpoort (21:58)
20:00 50 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:57) Amsterdam Weesperpoort (21:38) Amsterdam Centraal (21:52)
20:03 1262 ma di wo do vr za zo Vork (20:20) Kesteren (20:39) Tiel (20:52) Gorinchem (21:35) Dordrecht (22:01) Rotterdam Centraal (22:30) Den Haag HS (23:03)
20:10 49 ma di wo do vr za zo Elst (20:23) Nijmegen (20:36) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (21:26) Venlo (22:19) Roermond (22:48) Sittard (23:17) Maastricht (23:45)
20:10 213 ma di wo do vr za zo Zevenaar (20:32)
20:14 49 ma di wo do vr za zo Dieren (20:40) Zutphen (21:00) Hengelo (22:15) Enschede (22:45)
20:20 690 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:47)
20:48 28 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:43) Amsterdam Weesperpoort (22:20) Amsterdam Centraal (22:35)
20:55 459 ma di wo do vr za zo Dieren (21:13) Zutphen (21:29) Deventer (21:54) Zwolle (22:42)
20:58 458 ma di wo do vr za zo Elst (21:13) Nijmegen (21:32) 's Hertogenbosch (22:47) Tilburg (23:44)
21:37 29 ma di wo do vr za zo Zevenaar (21:52)
21:42 59 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:05)
21:45 52 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:50) Amsterdam Weesperpoort (23:35) Amsterdam Centraal (23:47)
21:45 829 ma di wo do vr za zo Dieren (22:24) Zutphen (22:54)
22:30 692 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:55)
23:12 51 ma di wo do vr za zo Dieren (23:41) Zutphen (00:01) Deventer (00:20)
23:24 51 ma di wo do vr za zo Elst (23:40) Nijmegen (23:57)