of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amsterdam Muiderpoort in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Amsterdam Muiderpoort in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:17 817 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (05:41) Geldermalsen (06:02) 's Hertogenbosch (06:21) Boxtel (06:34) Eindhoven (06:54) Roermond (07:26) Sittard (07:43) Maastricht (07:59)
05:31 4019 ma di wo do vr Woerden (06:01) Rotterdam Centraal (06:34)
05:41 5815 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:16)
05:44 717 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:16) Ede- Wageningen (06:52) Arnhem (07:05)
05:53 5810 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (05:58)
06:05 1310 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:11)
06:08 1817 ma di wo do vr za Amersfoort (06:43) Zwolle (07:39)
06:17 519 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:41) Ede- Wageningen (07:20) Arnhem (07:33) Nijmegen (07:58)
06:19 1812 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:25)
06:21 4021 ma di wo do vr za Woerden (06:49) Rotterdam Centraal (07:22)
06:37 3714 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:43)
06:40 1312 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:46)
06:40 1312 za Amsterdam Centraal (06:46)
06:41 5819 ma di wo do vr Amersfoort (07:16)
06:46 521 ma di wo do vr Ede- Wageningen (07:45) Arnhem (08:00) Nijmegen (08:22)
06:50 5814 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:59)
06:51 814 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (06:57) Haarlem (07:17) Zandvoort (07:37)
06:53 4023 ma di wo do vr za Woerden (07:31) Rotterdam Centraal (08:07)
06:54 3719 ma di wo do vr za Hilversum (07:15) Utrecht Centraal (07:34)
07:03 1314 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:09)
07:07 3716 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:13)
07:11 1821 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:47) Zwolle (08:39)
07:15 4016 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:20)
07:20 1773 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:44) Ede- Wageningen (08:12) Arnhem (08:25)
07:20 1816 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:26)
07:20 1816 za Amsterdam Centraal (07:26)
07:24 3721 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:45) Utrecht Centraal (08:07)
07:30 1316 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:35)
07:31 825 za Utrecht Centraal (07:56) 's Hertogenbosch (08:31) Eindhoven (08:54) Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59) Valkenburg (10:28)
07:31 825 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (07:56) 's Hertogenbosch (08:31) Eindhoven (08:54) Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59)
07:35 4025 ma di wo do vr za Woerden (08:03) Rotterdam Centraal (08:35)
07:37 3718 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:43)
07:38 716 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:44)
07:41 5823 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:16)
07:43 525 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:10) Ede- Wageningen (08:42) Arnhem (08:54) Nijmegen (09:16)
07:44 5898 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:51)
07:45 816 ma Amsterdam Centraal (07:51)
07:47 1327 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:17) Ede- Wageningen (09:07) Arnhem (09:22) Dieren (09:46)
07:54 3723 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:15) Utrecht Centraal (08:33)
07:55 4018 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:01)
07:56 5818 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:02)
07:59 818 za zo Amsterdam Centraal (08:05) Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
07:59 818 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (08:05) Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
08:05 927 za Utrecht Centraal (08:29) 's Hertogenbosch (09:02) Eindhoven (09:25) Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33) Schin op Geul (10:51) Valkenburg (10:57)
08:05 927 ma di wo do vr Utrecht Centraal (08:29) 's Hertogenbosch (09:02) Eindhoven (09:25) Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33)
08:07 3720 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:13)
08:11 1825 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:47) Zwolle (09:39)
08:15 1818 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (08:21)
08:15 518 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:21)
08:19 727 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:44) Ede- Wageningen (09:13) Arnhem (09:26)
08:20 1820 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:26)
08:24 3725 ma di wo do vr za Hilversum (08:45) Utrecht Centraal (09:05)
08:26 1320 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:31)
08:28 4029 ma di wo do vr za zo Woerden (09:03) Rotterdam Centraal (09:35)
08:37 3722 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:43)
08:40 4022 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:46)
08:41 5827 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:16)
08:44 720 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:50)
08:47 529 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:15) Ede- Wageningen (09:43) Arnhem (09:56) Nijmegen (10:16)
08:50 5822 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:56)
08:54 3727 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:15) Utrecht Centraal (09:35)
08:57 1331 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:27) Ede- Wageningen (10:07) Arnhem (10:22) Dieren (10:45)
09:07 3724 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:13)
09:11 1829 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:47) Zwolle (10:39)
09:13 522 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:19)
09:20 1824 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:26)
09:24 3729 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:45) Utrecht Centraal (10:05)
09:28 4033 ma di wo do vr za zo Woerden (10:03) Rotterdam Centraal (10:35)
09:33 1324 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:39)
09:37 3726 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:43)
09:41 5831 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:16)
09:49 533 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (10:15) Ede- Wageningen (10:43) Arnhem (10:56) Nijmegen (11:16)
09:49 533 zo Utrecht Centraal (10:15)
09:50 5826 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:56)
09:54 3731 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:15) Utrecht Centraal (10:35)
09:57 1335 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:27) Ede- Wageningen (11:07) Arnhem (11:22) Dieren (11:45)
10:05 4026 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:11)
10:07 3728 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:13)
10:11 1833 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:47) Zwolle (11:39)
10:14 526 zo Amsterdam Centraal (10:20)
10:14 526 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (10:20)
10:14 530 zo Amsterdam Centraal (10:20)
10:20 1828 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:26)
10:24 3733 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:45) Utrecht Centraal (11:05)
10:28 4037 ma di wo do vr za zo Woerden (11:03) Rotterdam Centraal (11:35)
10:34 1328 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:39)
10:37 3730 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:43)
10:41 5835 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:16)
10:49 537 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (11:15) Ede- Wageningen (11:43) Arnhem (11:56) Nijmegen (12:16)
10:49 537 zo Utrecht Centraal (11:15)
10:50 5830 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:56)
10:54 3735 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:15) Utrecht Centraal (11:35)
10:57 1339 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:27) Ede- Wageningen (12:07) Arnhem (12:22) Dieren (12:45)
11:03 4030 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:08)
11:07 3732 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:13)
11:11 1837 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:47) Zwolle (12:39)
11:14 534 zo Amsterdam Centraal (11:20)
11:14 530 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (11:20)
11:20 1832 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:26)
11:24 3737 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:45) Utrecht Centraal (12:05)
11:28 4041 ma di wo do vr za zo Woerden (12:03) Rotterdam Centraal (12:35)
11:34 1332 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:39)
11:37 3734 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:43)
11:41 5839 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:16)
11:49 541 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:15) Ede- Wageningen (12:43) Arnhem (12:56) Nijmegen (13:16)
11:49 541 zo Utrecht Centraal (12:15)
11:50 5834 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:56)
11:54 3739 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:15) Utrecht Centraal (12:35)
11:57 1343 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:27) Ede- Wageningen (13:07) Arnhem (13:22) Dieren (13:45)
12:05 4034 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:09)
12:07 3736 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:13)
12:11 1841 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:47) Zwolle (13:39)
12:14 534 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (12:20)
12:20 1836 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:26)
12:24 3741 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:45) Utrecht Centraal (13:05)
12:28 4045 ma di wo do vr za zo Woerden (13:03) Rotterdam Centraal (13:35)
12:34 1336 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:39)
12:37 3738 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:43)
12:41 5843 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:16)
12:49 545 zo Utrecht Centraal (13:15)
12:49 545 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:15) Ede- Wageningen (13:43) Arnhem (13:56) Nijmegen (14:16)
12:50 5838 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:56)
12:54 3743 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:15) Utrecht Centraal (13:35)
12:57 1347 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:27) Ede- Wageningen (14:07) Arnhem (14:22) Dieren (14:45)
13:05 4038 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:09)
13:07 3740 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:13)
13:11 1845 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:47) Zwolle (14:39)
13:14 538 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:20)
13:14 538 zo Amsterdam Centraal (13:20)
13:20 1840 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:26)
13:24 3745 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:45) Utrecht Centraal (14:05)
13:28 4049 ma di wo do vr za zo Woerden (14:03) Rotterdam Centraal (14:35)
13:34 1340 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:39)
13:37 3742 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:43)
13:41 5847 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:16)
13:49 549 zo Utrecht Centraal (14:15)
13:49 549 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:15) Ede- Wageningen (14:43) Arnhem (14:56) Nijmegen (15:16)
13:50 5842 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:56)
13:54 3747 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:15) Utrecht Centraal (14:35)
13:57 1351 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:27) Ede- Wageningen (15:07) Arnhem (15:22) Dieren (15:45)
14:07 3744 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:13)
14:08 4042 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:15)
14:11 1849 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:47) Zwolle (15:39)
14:16 542 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (14:23)
14:16 542 zo Amsterdam Centraal (14:23)
14:20 1844 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:26)
14:24 3749 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:45) Utrecht Centraal (15:05)
14:28 4053 ma di wo do vr za zo Woerden (15:03) Rotterdam Centraal (15:35)
14:34 1344 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:39)
14:37 3746 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:43)
14:41 5851 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:16)
14:49 553 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (15:15) Ede- Wageningen (15:43) Arnhem (15:56) Nijmegen (16:16)
14:49 553 zo Utrecht Centraal (15:15)
14:50 5846 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:56)
14:54 3751 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:15) Utrecht Centraal (15:35)
14:57 1355 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:27) Ede- Wageningen (16:07) Arnhem (16:22) Dieren (16:45)
15:06 4046 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:11)
15:07 3748 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:13)
15:11 1853 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:47) Zwolle (16:39)
15:14 546 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:20)
15:14 546 zo Amsterdam Centraal (15:20)
15:20 1848 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:26)
15:24 3753 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:45) Utrecht Centraal (16:05)
15:28 4057 ma di wo do vr za zo Woerden (16:03) Rotterdam Centraal (16:35)
15:32 1348 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:37)
15:37 3750 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:43)
15:41 5855 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:16)
15:50 5850 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:56)
15:51 557 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:15) Ede- Wageningen (16:43) Arnhem (16:56) Nijmegen (17:16)
15:54 3755 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:15) Utrecht Centraal (16:35)
15:57 1359 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:27) Ede- Wageningen (17:07) Arnhem (17:22) Dieren (17:45)
16:05 4050 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:09)
16:07 3752 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:13)
16:11 1857 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:47) Zwolle (17:39)
16:14 550 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (16:20)
16:14 550 zo Amsterdam Centraal (16:20)
16:20 1852 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:26)
16:24 3757 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:45) Utrecht Centraal (17:05)
16:28 4061 ma di wo do vr za zo Woerden (17:03) Rotterdam Centraal (17:35)
16:32 1352 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:37)
16:37 3754 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:43)
16:41 5859 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:16)
16:48 561 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:13) Ede- Wageningen (17:45) Arnhem (17:58) Nijmegen (18:20)
16:50 5854 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:56)
16:54 3759 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:15) Utrecht Centraal (17:35)
16:57 1363 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:27) Ede- Wageningen (18:07) Arnhem (18:22) Dieren (18:45)
17:05 4054 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:09)
17:07 3756 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:13)
17:11 1861 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:47) Zwolle (18:39)
17:14 554 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:20)
17:20 1856 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:26)
17:20 361 vr Amersfoort (17:58) Zwolle (18:43)
17:20 5861 ma di wo do Amersfoort (17:58)
17:24 3761 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:45) Utrecht Centraal (18:05)
17:28 4065 ma di wo do vr za zo Woerden (18:03) Rotterdam Centraal (18:35)
17:32 1356 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:37)
17:35 9863 ma di wo do vr Amersfoort (18:12)
17:36 865 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:01) 's Hertogenbosch (18:32) Eindhoven (18:54) Roermond (19:26) Sittard (19:43) Maastricht (19:59)
17:37 3758 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:43)
17:41 5863 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:16)
17:44 565 ma di wo do vr Utrecht Centraal (18:13) Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
17:47 5865 ma di wo do vr Amersfoort (18:28)
17:48 565 za zo Utrecht Centraal (18:13) Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
17:50 5858 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:56)
17:54 3763 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:15) Utrecht Centraal (18:35)
17:57 1367 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:27) Ede- Wageningen (19:07) Arnhem (19:22) Dieren (19:45)
17:59 9865 ma di wo do vr Naarden- Bussum (18:15)
18:06 4058 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:12)
18:07 3760 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:13)
18:11 1865 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:47) Zwolle (19:39)
18:16 558 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:22)
18:20 1860 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:26)
18:24 3765 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:45) Utrecht Centraal (19:05)
18:28 4069 ma di wo do vr za zo Woerden (19:03) Rotterdam Centraal (19:35)
18:32 1360 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:37)
18:37 3762 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:43)
18:41 5867 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:16)
18:50 5862 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:56)
18:51 569 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:15) Ede- Wageningen (19:43) Arnhem (19:56) Nijmegen (20:16)
18:54 3767 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:15) Utrecht Centraal (19:35)
18:57 1371 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:27) Ede- Wageningen (20:07) Arnhem (20:22) Dieren (20:45)
19:04 4062 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:09)
19:07 3764 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:13)
19:11 1869 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:47) Zwolle (20:39)
19:16 562 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:22)
19:20 1864 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:26)
19:24 3769 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:45) Utrecht Centraal (20:05)
19:28 4073 ma di wo do vr za zo Woerden (20:03) Rotterdam Centraal (20:35)
19:32 1364 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:37)
19:37 3766 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:43)
19:41 5871 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:16)
19:50 5866 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:56)
19:51 573 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (20:15) Ede- Wageningen (20:43) Arnhem (20:56)
19:51 573 zo Utrecht Centraal (20:15) Ede- Wageningen (20:43) Arnhem (20:56) Nijmegen (21:16)
19:54 3771 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:15) Utrecht Centraal (20:35)
19:57 1375 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:27) Ede- Wageningen (21:07) Arnhem (21:22) Dieren (21:45)
20:05 4066 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:10)
20:07 3768 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:13)
20:11 1873 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:47) Zwolle (21:39)
20:16 566 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:22)
20:20 1868 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:26)
20:24 3773 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:45) Utrecht Centraal (21:05)
20:28 4077 ma di wo do vr za zo Woerden (21:03) Rotterdam Centraal (21:35)
20:37 1368 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:42)
20:37 3770 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:43)
20:41 5875 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:16)
20:49 577 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (21:15)
20:49 577 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:15) Ede- Wageningen (21:43) Arnhem (21:55) Nijmegen (22:16)
20:50 5870 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:56)
20:54 3775 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:15) Utrecht Centraal (21:35)
20:57 1379 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:27) Ede- Wageningen (22:07) Arnhem (22:22) Dieren (22:45)
21:04 4070 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:09)
21:07 3772 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:13)
21:11 1877 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:47) Zwolle (22:41)
21:14 570 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:20)
21:20 1872 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:26)
21:24 3777 zo Hilversum (21:45) Utrecht Centraal (22:05)
21:28 4081 ma di wo do vr za zo Woerden (22:03) Rotterdam Centraal (22:35)
21:37 3774 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:43)
21:37 1372 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:42)
21:41 5879 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:16)
21:49 581 zo Utrecht Centraal (22:15) Ede- Wageningen (22:43) Arnhem (22:55) Nijmegen (23:16)
21:49 581 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (22:15)
21:50 5874 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:56)
21:54 3779 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:15) Utrecht Centraal (22:35)
21:57 1383 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:27) Ede- Wageningen (23:07) Arnhem (23:22)
22:05 4074 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:11)
22:07 3776 zo Amsterdam Centraal (22:13)
22:11 1881 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:47) Zwolle (23:39)
22:13 574 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (22:19)
22:13 574 zo Amsterdam Centraal (22:19)
22:20 1876 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:26)
22:24 3781 zo Hilversum (22:45) Utrecht Centraal (23:05)
22:28 4085 ma di wo do vr za zo Woerden (23:03) Rotterdam Centraal (23:35)
22:37 1376 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:42)
22:37 3778 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:43)
22:41 5883 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:16)
22:49 585 zo Utrecht Centraal (23:15) Ede- Wageningen (23:46) Arnhem (23:59)
22:50 5878 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:56)
22:54 3783 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:15) Utrecht Centraal (23:35)
22:57 1387 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:28) Ede- Wageningen (00:09) Arnhem (00:24)
23:04 4078 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:09)
23:07 3780 zo Amsterdam Centraal (23:13)
23:11 1885 ma di wo do vr za Amersfoort (23:49) Zwolle (00:49)
23:11 1885 zo Amersfoort (23:49)
23:14 578 zo Amsterdam Centraal (23:20)
23:14 578 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (23:20)
23:20 1880 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:26)
23:24 3785 zo Hilversum (23:45) Utrecht Centraal (00:05)
23:28 4089 ma di wo do vr za zo Woerden (00:04) Rotterdam Centraal (00:38)
23:37 1380 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:42)
23:37 3782 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:43)
23:44 5887 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:22)
23:50 5882 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:56)
00:04 4082 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:09)
00:07 1391 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:36)
00:07 3787 ma di wo do vr za zo Hilversum (00:28) Utrecht Centraal (00:47)
00:10 3784 zo Amsterdam Centraal (00:16)
00:21 1798 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:27)
00:26 1393 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:59)
00:27 5891 ma di wo do vr za zo Amersfoort (01:04)
00:30 984 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:36)
00:44 5886 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:50)