of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amsterdam Centraal in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Amsterdam Centraal in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:11 817 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (05:41) Geldermalsen (06:02) 's Hertogenbosch (06:21) Boxtel (06:34) Eindhoven (06:54) Roermond (07:26) Sittard (07:43) Maastricht (07:59)
05:26 4019 ma di wo do vr Woerden (06:01) Rotterdam Centraal (06:34)
05:36 5815 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:16)
05:39 717 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:16) Ede- Wageningen (06:52) Arnhem (07:05)
05:39 2421 ma di wo do vr Zaandam (05:47) Uitgeest (06:03) Alkmaar (06:19)
05:58 5023 ma di wo do vr Leiden Centraal (06:30) Den Haag HS (06:41) Schiedam Centrum (06:57) Rotterdam Centraal (07:03)
06:03 1817 ma di wo do vr za Amersfoort (06:43) Zwolle (07:39)
06:06 5423 ma di wo do vr Zaandam (06:16) Uitgeest (06:32) Alkmaar (06:49)
06:11 519 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:41) Ede- Wageningen (07:20) Arnhem (07:33) Nijmegen (07:58)
06:14 1225 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (06:49) Den Haag HS (07:02) Schiedam Centrum (07:18) Rotterdam Centraal (07:23) Dordrecht (07:41) Breda (08:02) Tilburg (08:21) Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
06:16 4021 ma di wo do vr za Woerden (06:49) Rotterdam Centraal (07:22)
06:21 4123 ma di wo do vr Zaandam (06:29) Uitgeest (06:40) Alkmaar (06:57) Den Helder (07:35)
06:21 2423 ma di wo do vr za Zaandam (06:29) Uitgeest (06:48) Alkmaar (07:04)
06:26 821 za Utrecht Centraal (06:58) 's Hertogenbosch (07:30) Eindhoven (07:53) Roermond (08:26) Sittard (08:43) Maastricht (08:59) Valkenburg (09:30)
06:26 821 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (06:58) 's Hertogenbosch (07:30) Eindhoven (07:53) Roermond (08:26) Sittard (08:43) Maastricht (08:59)
06:28 319 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:06) Zwolle (07:46) Meppel (08:03) Assen (08:36) Groningen (08:57)
06:30 7625 ma di wo do vr Hoorn (07:14) Enkhuizen (07:39)
06:30 115 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (07:00) Den Haag HS (07:11) Rotterdam Centraal (07:28) Dordrecht (07:41) Roosendaal (08:09)
06:33 2425 ma di wo do vr za Zaandam (06:43) Uitgeest (07:04) Alkmaar (07:20)
06:34 9927 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (07:10) Den Haag HS (07:27) Schiedam Centrum (07:47) Rotterdam Centraal (07:53) Dordrecht (08:22) Breda (08:40) Tilburg (08:54) Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
06:36 5819 ma di wo do vr Amersfoort (07:16)
06:40 521 ma di wo do vr Ede- Wageningen (07:45) Arnhem (08:00) Nijmegen (08:22)
06:48 4023 ma di wo do vr za Woerden (07:31) Rotterdam Centraal (08:07)
06:49 3719 ma di wo do vr za Hilversum (07:15) Utrecht Centraal (07:34)
06:53 1127 ma di wo do vr za Leiden Centraal (07:27) Den Haag HS (07:38) Rotterdam Centraal (07:57) Dordrecht (08:15) Roosendaal (08:39) Vlissingen (09:33)
06:57 923 za Utrecht Centraal (07:30) 's Hertogenbosch (08:02) Eindhoven (08:25) Roermond (08:56) Sittard (09:13) Heerlen (09:33) Schin op Geul (09:51) Valkenburg (09:57)
06:57 923 ma di wo do vr Utrecht Centraal (07:30) 's Hertogenbosch (08:02) Eindhoven (08:25) Roermond (08:56) Sittard (09:13) Heerlen (09:33)
06:58 421 ma di wo do vr za Amersfoort (07:36) Apeldoorn (08:07) Deventer (08:21) Almelo (08:46) Hengelo (08:58) Enschede (09:07)
07:00 814 ma di wo do vr Haarlem (07:17) Zandvoort (07:37)
07:01 5127 ma di wo do vr Zaandam (07:11) Alkmaar (07:37)
07:04 7627 ma di wo do vr Hoorn (07:45) Enkhuizen (08:12)
07:06 1821 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:47) Zwolle (08:39)
07:07 2427 ma di wo do vr za zo Zaandam (07:19) Uitgeest (07:38) Alkmaar (07:55)
07:07 1229 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (07:44) Den Haag HS (07:59) Schiedam Centrum (08:18) Rotterdam Centraal (08:24) Dordrecht (08:42) Breda (09:02) Tilburg (09:21) Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
07:14 1773 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:44) Ede- Wageningen (08:12) Arnhem (08:25)
07:19 3721 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:45) Utrecht Centraal (08:07)
07:19 5427 ma di wo do vr Zaandam (07:29) Uitgeest (07:45) Alkmaar (08:02)
07:25 179 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (07:55) Den Haag HS (08:07) Rotterdam Centraal (08:27) Dordrecht (08:46) Roosendaal (09:10)
07:25 825 za Utrecht Centraal (07:56) 's Hertogenbosch (08:31) Eindhoven (08:54) Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59) Valkenburg (10:28)
07:25 825 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (07:56) 's Hertogenbosch (08:31) Eindhoven (08:54) Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59)
07:28 323 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:05) Zwolle (08:46) Meppel (09:03) Assen (09:36) Groningen (09:57)
07:29 4025 ma di wo do vr za Woerden (08:03) Rotterdam Centraal (08:35)
07:30 916 ma di wo do vr za Haarlem (07:47) Zandvoort (08:01)
07:35 7629 ma di wo do vr za zo Hoorn (08:15) Enkhuizen (08:39)
07:36 5823 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:16)
07:37 525 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:10) Ede- Wageningen (08:42) Arnhem (08:54) Nijmegen (09:16)
07:37 2231 ma di wo do vr Haarlem (07:53) Beverwijk (08:15) Uitgeest (08:35) Alkmaar (08:50)
07:40 5129 ma di wo do vr za Zaandam (07:50) Alkmaar (08:12)
07:40 2429 ma di wo do vr za zo Zaandam (07:50) Uitgeest (08:09) Alkmaar (08:27)
07:41 3431 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:16) Den Haag HS (08:31) Schiedam Centrum (08:50) Rotterdam Centraal (08:55)
07:41 1327 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:17) Ede- Wageningen (09:07) Arnhem (09:22) Dieren (09:46)
07:45 D231 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:21) Hengelo (09:36) Bentheim (10:06)
07:45 TEE7 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:13) Arnhem (08:57)
07:49 3723 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:15) Utrecht Centraal (08:33)
07:52 5231 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:06) Beverwijk (08:20) Alkmaar (08:37)
07:55 D215 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:24) Arnhem (09:05)
07:56 D282 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:38) Rotterdam Centraal (08:58)
07:58 425 ma di wo do vr za Amersfoort (08:34) Apeldoorn (09:06) Deventer (09:23) Almelo (09:48) Hengelo (10:00) Enschede (10:09)
07:59 927 ma di wo do vr Utrecht Centraal (08:29) 's Hertogenbosch (09:02) Eindhoven (09:25) Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33)
07:59 1031 ma di wo do vr Leiden Centraal (08:32) Den Haag HS (08:52) Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
07:59 927 za Utrecht Centraal (08:29) 's Hertogenbosch (09:02) Eindhoven (09:25) Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33) Schin op Geul (10:51) Valkenburg (10:57)
08:03 1031 za zo Leiden Centraal (08:34) Den Haag HS (08:52) Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
08:03 1131 ma di wo do vr za Leiden Centraal (08:34) Den Haag HS (08:45) Rotterdam Centraal (09:03) Dordrecht (09:23) Roosendaal (09:48) Vlissingen (10:42)
08:04 7631 ma di wo do vr za Hoorn (08:45) Enkhuizen (09:09)
08:06 1825 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:47) Zwolle (09:39)
08:09 818 za zo Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
08:09 818 ma di wo do vr Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
08:09 3818 zo Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
08:11 4131 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:21) Alkmaar (08:42) Den Helder (09:14)
08:13 1233 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (08:49) Den Haag HS (09:02) Schiedam Centrum (09:19) Rotterdam Centraal (09:24) Dordrecht (09:41) Breda (10:02) Tilburg (10:21) Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
08:13 727 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:44) Ede- Wageningen (09:13) Arnhem (09:26)
08:19 2431 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:29) Uitgeest (08:45) Alkmaar (09:02)
08:19 3725 ma di wo do vr za Hilversum (08:45) Utrecht Centraal (09:05)
08:23 4029 ma di wo do vr za zo Woerden (09:03) Rotterdam Centraal (09:35)
08:24 4233 ma di wo do vr za Haarlem (08:39) Beverwijk (08:50) Alkmaar (09:07) Den Helder (09:45)
08:28 327 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:05) Zwolle (09:46) Meppel (10:03) Assen (10:36) Groningen (10:57)
08:29 119 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:00) Den Haag HS (09:11) Rotterdam Centraal (09:25) Dordrecht (09:46) Roosendaal (10:09)
08:33 829 za Utrecht Centraal (09:01) 's Hertogenbosch (09:32) Eindhoven (09:54) Roermond (10:26) Sittard (10:43) Maastricht (10:59) Valkenburg (11:30)
08:33 829 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (09:01) 's Hertogenbosch (09:32) Eindhoven (09:54) Roermond (10:26) Sittard (10:43) Maastricht (10:59)
08:35 7633 ma di wo do vr za zo Hoorn (09:15) Enkhuizen (09:39)
08:36 5827 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:16)
08:39 920 ma di wo do vr za Haarlem (08:56) Zandvoort (09:11)
08:39 920 zo Haarlem (08:56) Zandvoort (09:11)
08:40 529 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:15) Ede- Wageningen (09:43) Arnhem (09:56) Nijmegen (10:16)
08:41 5133 ma di wo do vr za Zaandam (08:48) Alkmaar (09:13)
08:41 2433 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:48) Uitgeest (09:09) Alkmaar (09:27)
08:49 3727 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:15) Utrecht Centraal (09:35)
08:52 1331 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:27) Ede- Wageningen (10:07) Arnhem (10:22) Dieren (10:45)
08:52 5235 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:06) Beverwijk (09:21) Alkmaar (09:37)
08:58 429 ma di wo do vr za Amersfoort (09:36) Apeldoorn (10:07) Deventer (10:20) Almelo (10:45) Hengelo (10:57) Enschede (11:06)
08:58 TEE82 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:35) Rotterdam Centraal (09:52)
09:01 1035 zo Leiden Centraal (09:31) Den Haag HS (09:49) Schiedam Centrum (10:07) Rotterdam Centraal (10:13) Dordrecht (10:38)
09:01 1135 ma di wo do vr za Leiden Centraal (09:31) Den Haag HS (09:42) Rotterdam Centraal (09:59) Dordrecht (10:18) Roosendaal (10:42) Vlissingen (11:36)
09:02 931 za Utrecht Centraal (09:31) 's Hertogenbosch (10:02) Eindhoven (10:25) Roermond (10:56) Sittard (11:13) Heerlen (11:33) Schin op Geul (11:51) Valkenburg (11:57)
09:02 931 ma di wo do vr Utrecht Centraal (09:31) 's Hertogenbosch (10:02) Eindhoven (10:25) Roermond (10:56) Sittard (11:13) Heerlen (11:33)
09:05 822 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:22) Zandvoort (09:36)
09:06 1829 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:47) Zwolle (10:39)
09:06 7635 ma di wo do vr za zo Hoorn (09:45) Enkhuizen (10:09)
09:11 4135 ma di wo do vr za zo Zaandam (09:18) Alkmaar (09:42) Den Helder (10:14)
09:13 1237 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (09:49) Den Haag HS (10:02) Schiedam Centrum (10:19) Rotterdam Centraal (10:24) Dordrecht (10:41) Breda (11:02) Tilburg (11:21) Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
09:14 2435 ma di wo do vr za zo Zaandam (09:22) Uitgeest (09:39) Alkmaar (09:57)
09:14 1777 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:45) Ede- Wageningen (10:13) Arnhem (10:26)
09:19 3729 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:45) Utrecht Centraal (10:05)
09:23 4033 ma di wo do vr za zo Woerden (10:03) Rotterdam Centraal (10:35)
09:24 4237 ma di wo do vr za Haarlem (09:39) Beverwijk (09:50) Alkmaar (10:07) Den Helder (10:44)
09:28 331 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:05) Zwolle (10:46) Meppel (11:03) Assen (11:36) Groningen (11:57)
09:29 121 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:00) Den Haag HS (10:11) Rotterdam Centraal (10:25) Dordrecht (10:46) Roosendaal (11:09)
09:32 833 za Utrecht Centraal (10:01) 's Hertogenbosch (10:32) Eindhoven (10:54) Roermond (11:26) Sittard (11:43) Maastricht (11:59) Valkenburg (12:28)
09:32 833 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (10:01) 's Hertogenbosch (10:32) Eindhoven (10:54) Roermond (11:26) Sittard (11:43) Maastricht (11:59)
09:34 924 zo Haarlem (09:52) Zandvoort (10:05)
09:34 924 ma di wo do vr za Haarlem (09:52) Zandvoort (10:05)
09:35 7637 ma di wo do vr za zo Hoorn (10:15) Enkhuizen (10:39)
09:36 5831 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:16)
09:38 3 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:26) Schiedam Centrum (10:42) Hoek van Holland haven (11:01)
09:41 5137 ma di wo do vr za Zaandam (09:48) Alkmaar (10:12)
09:41 2437 ma di wo do vr za zo Zaandam (09:48) Uitgeest (10:09) Alkmaar (10:27)
09:42 533 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (10:15) Ede- Wageningen (10:43) Arnhem (10:56) Nijmegen (11:16)
09:42 533 zo Utrecht Centraal (10:15)
09:45 3439 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:19) Den Haag HS (10:33) Schiedam Centrum (10:49) Rotterdam Centraal (10:55)
09:49 3731 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:15) Utrecht Centraal (10:35)
09:52 1335 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:27) Ede- Wageningen (11:07) Arnhem (11:22) Dieren (11:45)
09:53 5239 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:08) Beverwijk (10:20) Alkmaar (10:37)
09:58 433 ma di wo do vr za Amersfoort (10:36) Apeldoorn (11:07) Deventer (11:20) Almelo (11:45) Hengelo (11:57) Enschede (12:06)
10:00 1139 ma di wo do vr za Leiden Centraal (10:29) Den Haag HS (10:40) Rotterdam Centraal (10:58) Dordrecht (11:17) Roosendaal (11:39) Vlissingen (12:33)
10:01 1039 zo Leiden Centraal (10:31) Den Haag HS (10:49) Schiedam Centrum (11:07) Rotterdam Centraal (11:13) Dordrecht (11:38)
10:02 935 ma di wo do vr Utrecht Centraal (10:31) 's Hertogenbosch (11:02) Eindhoven (11:25) Roermond (11:56) Sittard (12:13) Heerlen (12:33)
10:02 935 za Utrecht Centraal (10:31) 's Hertogenbosch (11:02) Eindhoven (11:25) Roermond (11:56) Sittard (12:13) Heerlen (12:33) Schin op Geul (12:51) Valkenburg (12:57)
10:05 826 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:22) Zandvoort (10:35)
10:06 7639 ma di wo do vr za Hoorn (10:45) Enkhuizen (11:09)
10:06 1833 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:47) Zwolle (11:39)
10:11 4139 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:18) Alkmaar (10:42) Den Helder (11:14)
10:13 1241 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (10:49) Den Haag HS (11:02) Schiedam Centrum (11:19) Rotterdam Centraal (11:24) Dordrecht (11:41) Breda (12:02) Tilburg (12:21) Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
10:14 2439 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:22) Uitgeest (10:39) Alkmaar (10:57)
10:14 1779 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:45) Ede- Wageningen (11:13) Arnhem (11:26)
10:17 TEE91 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:55) Rotterdam Centraal (11:12)
10:19 3733 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:45) Utrecht Centraal (11:05)
10:23 4037 ma di wo do vr za zo Woerden (11:03) Rotterdam Centraal (11:35)
10:24 4241 ma di wo do vr za Haarlem (10:39) Beverwijk (10:50) Alkmaar (11:07) Den Helder (11:44)
10:28 335 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:05) Zwolle (11:46) Meppel (12:03) Assen (12:36) Groningen (12:57)
10:29 123 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:00) Den Haag HS (11:11) Rotterdam Centraal (11:25) Dordrecht (11:46) Roosendaal (12:09)
10:32 837 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (11:01) 's Hertogenbosch (11:32) Eindhoven (11:54) Roermond (12:26) Sittard (12:43) Maastricht (12:59)
10:32 837 za Utrecht Centraal (11:01) 's Hertogenbosch (11:32) Eindhoven (11:54) Roermond (12:26) Sittard (12:43) Maastricht (12:59) Valkenburg (13:28)
10:32 1710 za Haarlem (10:48) Beverwijk (11:01) Alkmaar (11:30) Den Helder (12:04)
10:35 7641 ma di wo do vr za zo Hoorn (11:15) Enkhuizen (11:39)
10:35 928 zo Haarlem (10:52) Zandvoort (11:05)
10:35 928 ma di wo do vr za Haarlem (10:52) Zandvoort (11:05)
10:36 5835 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:16)
10:41 2441 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:48) Uitgeest (11:09) Alkmaar (11:27)
10:41 5141 ma di wo do vr za Zaandam (10:48) Alkmaar (11:12)
10:42 537 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (11:15) Ede- Wageningen (11:43) Arnhem (11:56) Nijmegen (12:16)
10:42 537 zo Utrecht Centraal (11:15)
10:45 3443 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:19) Den Haag HS (11:33) Schiedam Centrum (11:49) Rotterdam Centraal (11:55)
10:49 3735 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:15) Utrecht Centraal (11:35)
10:52 1339 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:27) Ede- Wageningen (12:07) Arnhem (12:22) Dieren (12:45)
10:53 5243 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:08) Beverwijk (11:20) Alkmaar (11:37)
10:57 D284 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:35) Rotterdam Centraal (11:52)
10:58 437 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:36) Apeldoorn (12:07) Deventer (12:20) Almelo (12:45) Hengelo (12:57) Enschede (13:06)
11:01 1043 zo Leiden Centraal (11:31) Den Haag HS (11:49) Schiedam Centrum (12:07) Rotterdam Centraal (12:13) Dordrecht (12:38)
11:01 1143 ma di wo do vr za Leiden Centraal (11:32) Den Haag HS (11:45) Rotterdam Centraal (12:02) Dordrecht (12:23) Roosendaal (12:49) Vlissingen (13:45)
11:02 939 ma di wo do vr Utrecht Centraal (11:31) 's Hertogenbosch (12:02) Eindhoven (12:25) Roermond (12:56) Sittard (13:13) Heerlen (13:33)
11:02 939 za Utrecht Centraal (11:31) 's Hertogenbosch (12:02) Eindhoven (12:25) Roermond (12:56) Sittard (13:13) Heerlen (13:33) Schin op Geul (13:51) Valkenburg (13:57)
11:05 830 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:22) Zandvoort (11:35)
11:06 1837 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:47) Zwolle (12:39)
11:06 7643 ma di wo do vr za Hoorn (11:45) Enkhuizen (12:09)
11:10 297 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:39) 's Hertogenbosch (12:13) Eindhoven (12:36) Roermond (13:11) Sittard (13:27) Maastricht (13:42) Visé (14:04) Luik (14:26)
11:11 2443 ma di wo do vr za zo Zaandam (11:18) Uitgeest (11:39) Alkmaar (11:57)
11:11 4143 ma di wo do vr za zo Zaandam (11:18) Alkmaar (11:42) Den Helder (12:14)
11:13 1245 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (11:49) Den Haag HS (12:02) Schiedam Centrum (12:19) Rotterdam Centraal (12:24) Dordrecht (12:41) Breda (13:02) Tilburg (13:21) Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
11:14 1781 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:45) Ede- Wageningen (12:13) Arnhem (12:26)
11:19 3737 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:45) Utrecht Centraal (12:05)
11:23 4041 ma di wo do vr za zo Woerden (12:03) Rotterdam Centraal (12:35)
11:24 4245 ma di wo do vr za Haarlem (11:39) Beverwijk (11:50) Alkmaar (12:07) Den Helder (12:44)
11:28 339 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:05) Zwolle (12:46) Meppel (13:03) Assen (13:36) Groningen (13:57)
11:29 125 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:00) Den Haag HS (12:11) Rotterdam Centraal (12:25) Dordrecht (12:46) Roosendaal (13:09)
11:32 841 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:01) 's Hertogenbosch (12:32) Eindhoven (12:54) Roermond (13:26) Sittard (13:43) Maastricht (13:59)
11:32 1712 za Haarlem (11:48) Beverwijk (12:01) Alkmaar (12:30)
11:35 932 ma di wo do vr za Haarlem (11:52) Zandvoort (12:05)
11:35 932 zo Haarlem (11:52) Zandvoort (12:05)
11:35 7645 ma di wo do vr za zo Hoorn (12:15) Enkhuizen (12:39)
11:36 5839 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:16)
11:41 2445 ma di wo do vr za zo Zaandam (11:48) Uitgeest (12:09) Alkmaar (12:27)
11:41 5145 ma di wo do vr za Zaandam (11:48) Alkmaar (12:12)
11:42 541 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:15) Ede- Wageningen (12:43) Arnhem (12:56) Nijmegen (13:16)
11:42 541 zo Utrecht Centraal (12:15)
11:45 3447 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:19) Den Haag HS (12:33) Schiedam Centrum (12:49) Rotterdam Centraal (12:55)
11:49 3739 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:15) Utrecht Centraal (12:35)
11:52 1343 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:27) Ede- Wageningen (13:07) Arnhem (13:22) Dieren (13:45)
11:54 5247 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:09) Beverwijk (12:20) Alkmaar (12:37)
11:58 441 ma di wo do vr za Amersfoort (12:36) Apeldoorn (13:07) Deventer (13:20) Almelo (13:45) Hengelo (13:57) Enschede (14:06)
12:00 1047 zo Leiden Centraal (12:30) Den Haag HS (12:48) Schiedam Centrum (13:06) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:38)
12:00 1147 ma di wo do vr za Leiden Centraal (12:29) Den Haag HS (12:40) Rotterdam Centraal (12:58) Dordrecht (13:17) Roosendaal (13:39) Vlissingen (14:33)
12:02 943 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:31) 's Hertogenbosch (13:02) Eindhoven (13:25) Roermond (13:56) Sittard (14:13) Heerlen (14:33)
12:05 834 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:22) Zandvoort (12:35)
12:06 1841 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:47) Zwolle (13:39)
12:06 7647 ma di wo do vr za Hoorn (12:45) Enkhuizen (13:09)
12:11 4147 ma di wo do vr za zo Zaandam (12:18) Alkmaar (12:42) Den Helder (13:14)
12:11 2447 ma di wo do vr za zo Zaandam (12:18) Uitgeest (12:39) Alkmaar (12:57)
12:14 1249 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (12:50) Den Haag HS (13:03) Schiedam Centrum (13:20) Rotterdam Centraal (13:25) Dordrecht (13:42)
12:14 1783 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:45) Ede- Wageningen (13:13) Arnhem (13:26)
12:19 3741 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:45) Utrecht Centraal (13:05)
12:23 4045 ma di wo do vr za zo Woerden (13:03) Rotterdam Centraal (13:35)
12:24 4249 ma di wo do vr za Haarlem (12:39) Beverwijk (12:50) Alkmaar (13:07) Den Helder (13:44)
12:28 343 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:05) Zwolle (13:46) Meppel (14:03) Assen (14:36) Groningen (14:57)
12:29 127 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:00) Den Haag HS (13:11) Rotterdam Centraal (13:25) Dordrecht (13:46) Roosendaal (14:09)
12:32 845 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:01) 's Hertogenbosch (13:32) Eindhoven (13:54) Roermond (14:26) Sittard (14:43) Maastricht (14:59)
12:35 936 zo Haarlem (12:52) Zandvoort (13:05)
12:35 7649 ma di wo do vr za zo Hoorn (13:15) Enkhuizen (13:39)
12:35 936 ma di wo do vr za Haarlem (12:52) Zandvoort (13:05)
12:36 5843 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:16)
12:41 2449 ma di wo do vr za zo Zaandam (12:48) Uitgeest (13:09) Alkmaar (13:27)
12:41 5149 ma di wo do vr za Zaandam (12:48) Alkmaar (13:12)
12:42 545 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:15) Ede- Wageningen (13:43) Arnhem (13:56) Nijmegen (14:16)
12:42 545 zo Utrecht Centraal (13:15)
12:45 9951 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:19) Den Haag HS (13:33) Schiedam Centrum (13:49) Rotterdam Centraal (13:55) Dordrecht (14:20)
12:49 3743 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:15) Utrecht Centraal (13:35)
12:52 1347 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:27) Ede- Wageningen (14:07) Arnhem (14:22) Dieren (14:45)
12:54 5251 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:09) Beverwijk (13:20) Alkmaar (13:37)
12:58 445 ma di wo do vr za Amersfoort (13:36) Apeldoorn (14:07) Deventer (14:20) Almelo (14:45) Hengelo (14:57) Enschede (15:06)
13:00 1051 zo Leiden Centraal (13:30) Den Haag HS (13:48) Schiedam Centrum (14:06) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:38)
13:00 1151 ma di wo do vr za Leiden Centraal (13:29) Den Haag HS (13:40) Rotterdam Centraal (13:58) Dordrecht (14:17) Roosendaal (14:39) Vlissingen (15:33)
13:02 947 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:31) 's Hertogenbosch (14:02) Eindhoven (14:25) Roermond (14:56) Sittard (15:13) Heerlen (15:33)
13:05 838 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:22) Zandvoort (13:35)
13:06 1845 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:47) Zwolle (14:39)
13:06 7651 ma di wo do vr za Hoorn (13:45) Enkhuizen (14:09)
13:11 4151 ma di wo do vr za zo Zaandam (13:18) Alkmaar (13:42) Den Helder (14:14)
13:11 2451 ma di wo do vr za zo Zaandam (13:18) Uitgeest (13:39) Alkmaar (13:57)
13:14 1785 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:45) Ede- Wageningen (14:13) Arnhem (14:26)
13:14 1253 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (13:50) Den Haag HS (14:03) Schiedam Centrum (14:20) Rotterdam Centraal (14:25) Dordrecht (14:42)
13:19 3745 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:45) Utrecht Centraal (14:05)
13:23 4049 ma di wo do vr za zo Woerden (14:03) Rotterdam Centraal (14:35)
13:24 4253 ma di wo do vr za Haarlem (13:39) Beverwijk (13:50) Alkmaar (14:07) Den Helder (14:44)
13:28 347 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:05) Zwolle (14:46) Meppel (15:03) Assen (15:36) Groningen (15:57)
13:30 129 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:00) Den Haag HS (14:11) Rotterdam Centraal (14:25) Dordrecht (14:46) Roosendaal (15:09)
13:32 849 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:01) 's Hertogenbosch (14:32) Eindhoven (14:54) Roermond (15:26) Sittard (15:43) Maastricht (15:59)
13:35 940 ma di wo do vr za Haarlem (13:52) Zandvoort (14:05)
13:35 7653 ma di wo do vr za zo Hoorn (14:15) Enkhuizen (14:39)
13:35 940 zo Haarlem (13:52) Zandvoort (14:05)
13:36 5847 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:16)
13:41 5153 ma di wo do vr za Zaandam (13:48) Alkmaar (14:12)
13:41 2453 ma di wo do vr za zo Zaandam (13:48) Uitgeest (14:09) Alkmaar (14:27)
13:42 549 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:15) Ede- Wageningen (14:43) Arnhem (14:56) Nijmegen (15:16)
13:42 549 zo Utrecht Centraal (14:15)
13:45 3455 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:19) Den Haag HS (14:33) Schiedam Centrum (14:49) Rotterdam Centraal (14:55)
13:49 3747 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:15) Utrecht Centraal (14:35)
13:52 1351 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:27) Ede- Wageningen (15:07) Arnhem (15:22) Dieren (15:45)
13:54 5255 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:09) Beverwijk (14:20) Alkmaar (14:37)
13:58 449 ma di wo do vr za Amersfoort (14:36) Apeldoorn (15:07) Deventer (15:20) Almelo (15:45) Hengelo (15:57) Enschede (16:06)
14:00 1155 ma di wo do vr za Leiden Centraal (14:29) Den Haag HS (14:40) Rotterdam Centraal (14:58) Dordrecht (15:17) Roosendaal (15:39) Vlissingen (16:34)
14:00 1055 zo Leiden Centraal (14:30) Den Haag HS (14:48) Schiedam Centrum (15:06) Rotterdam Centraal (15:12) Dordrecht (15:38)
14:02 951 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:31) 's Hertogenbosch (15:02) Eindhoven (15:25) Roermond (15:56) Sittard (16:10) Heerlen (16:32)
14:05 842 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:22) Zandvoort (14:35)
14:05 TEE11 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:37) Arnhem (15:12)
14:06 7656 ma di wo do vr za Hoorn (14:45) Enkhuizen (15:09)
14:06 1849 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:47) Zwolle (15:39)
14:11 4155 ma di wo do vr za zo Zaandam (14:18) Alkmaar (14:42) Den Helder (15:14)
14:11 2455 ma di wo do vr za zo Zaandam (14:18) Uitgeest (14:39) Alkmaar (14:57)
14:14 1257 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (14:50) Den Haag HS (15:03) Schiedam Centrum (15:20) Rotterdam Centraal (15:25) Dordrecht (15:42)
14:17 751 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:45) Ede- Wageningen (15:13) Arnhem (15:26)
14:19 3749 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:45) Utrecht Centraal (15:05)
14:23 4053 ma di wo do vr za zo Woerden (15:03) Rotterdam Centraal (15:35)
14:24 4257 ma di wo do vr za Haarlem (14:39) Beverwijk (14:50) Alkmaar (15:07) Den Helder (15:44)
14:28 351 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:05) Zwolle (15:46) Meppel (16:03) Assen (16:36) Groningen (16:57)
14:30 131 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:00) Den Haag HS (15:11) Rotterdam Centraal (15:25) Dordrecht (15:46) Roosendaal (16:09)
14:32 853 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:01) 's Hertogenbosch (15:32) Eindhoven (15:54) Roermond (16:25) Sittard (16:42) Maastricht (16:58)
14:35 7657 ma di wo do vr za zo Hoorn (15:15) Enkhuizen (15:39)
14:35 944 zo Haarlem (14:52) Zandvoort (15:05)
14:35 944 ma di wo do vr za Haarlem (14:52) Zandvoort (15:05)
14:36 5851 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:16)
14:36 D223 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:08) Arnhem (15:43)
14:41 5157 ma di wo do vr za Zaandam (14:48) Alkmaar (15:12)
14:41 2457 ma di wo do vr za zo Zaandam (14:48) Uitgeest (15:09) Alkmaar (15:27)
14:42 553 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (15:15) Ede- Wageningen (15:43) Arnhem (15:56) Nijmegen (16:16)
14:42 553 zo Utrecht Centraal (15:15)
14:45 3459 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:19) Den Haag HS (15:33) Schiedam Centrum (15:49) Rotterdam Centraal (15:55)
14:49 3751 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:15) Utrecht Centraal (15:35)
14:52 1355 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:27) Ede- Wageningen (16:07) Arnhem (16:22) Dieren (16:45)
14:54 5259 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:09) Beverwijk (15:20) Alkmaar (15:37)
14:58 453 ma di wo do vr za Amersfoort (15:36) Apeldoorn (16:07) Deventer (16:20) Almelo (16:45) Hengelo (16:57) Enschede (17:06)
15:00 1159 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:29) Den Haag HS (15:40) Rotterdam Centraal (15:58) Dordrecht (16:17) Roosendaal (16:39) Vlissingen (17:34)
15:00 1059 zo Leiden Centraal (15:30) Den Haag HS (15:48) Schiedam Centrum (16:06) Rotterdam Centraal (16:12) Dordrecht (16:38)
15:02 955 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:31) 's Hertogenbosch (16:02) Eindhoven (16:25) Roermond (16:56) Sittard (17:10) Heerlen (17:32)
15:05 846 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:22) Zandvoort (15:35)
15:06 1853 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:47) Zwolle (16:39)
15:06 7659 ma di wo do vr za Hoorn (15:45) Enkhuizen (16:09)
15:11 4159 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:18) Alkmaar (15:42) Den Helder (16:14)
15:11 2459 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:18) Uitgeest (15:39) Alkmaar (15:57)
15:14 1261 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (15:50) Den Haag HS (16:03) Schiedam Centrum (16:20) Rotterdam Centraal (16:25) Dordrecht (16:42)
15:14 1789 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:45) Ede- Wageningen (16:13) Arnhem (16:26)
15:19 3753 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:45) Utrecht Centraal (16:05)
15:23 4057 ma di wo do vr za zo Woerden (16:03) Rotterdam Centraal (16:35)
15:24 4261 ma di wo do vr za Haarlem (15:39) Beverwijk (15:50) Alkmaar (16:07) Den Helder (16:44)
15:28 355 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:05) Zwolle (16:46) Meppel (17:03) Assen (17:36) Groningen (17:57)
15:30 133 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:00) Den Haag HS (16:11) Rotterdam Centraal (16:25) Dordrecht (16:46) Roosendaal (17:09)
15:32 857 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:01) 's Hertogenbosch (16:32) Eindhoven (16:54) Roermond (17:26) Sittard (17:43) Maastricht (17:59)
15:35 7661 ma di wo do vr za zo Hoorn (16:15) Enkhuizen (16:39)
15:36 5855 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:16)
15:37 948 zo Haarlem (15:54) Zandvoort (16:06)
15:37 948 ma di wo do vr za Haarlem (15:54) Zandvoort (16:06)
15:41 5161 ma di wo do vr za Zaandam (15:48) Alkmaar (16:12)
15:41 2461 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:48) Uitgeest (16:09) Alkmaar (16:27)
15:45 557 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:15) Ede- Wageningen (16:43) Arnhem (16:56) Nijmegen (17:16)
15:45 3463 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:19) Den Haag HS (16:33) Schiedam Centrum (16:49) Rotterdam Centraal (16:55)
15:49 3755 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:15) Utrecht Centraal (16:35)
15:52 D286 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:33) Rotterdam Centraal (16:53)
15:52 1359 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:27) Ede- Wageningen (17:07) Arnhem (17:22) Dieren (17:45)
15:55 5263 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:09) Beverwijk (16:20) Alkmaar (16:37)
15:58 457 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:36) Apeldoorn (17:07) Deventer (17:20) Almelo (17:45) Hengelo (17:57) Enschede (18:06)
16:00 1163 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (16:30) Den Haag HS (16:45) Rotterdam Centraal (17:05) Dordrecht (17:26) Roosendaal (17:48) Vlissingen (18:42)
16:02 959 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:31) 's Hertogenbosch (17:02) Eindhoven (17:25) Roermond (17:58) Sittard (18:14) Heerlen (18:34)
16:06 6663 zo Hoorn (16:45)
16:06 7663 ma di wo do vr za Hoorn (16:45) Enkhuizen (17:09)
16:06 850 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:22) Zandvoort (16:35)
16:06 1857 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:47) Zwolle (17:39)
16:11 4163 ma di wo do vr za zo Zaandam (16:18) Alkmaar (16:42) Den Helder (17:14)
16:14 759 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:45) Ede- Wageningen (17:13) Arnhem (17:26)
16:14 1265 za zo Leiden Centraal (16:50) Den Haag HS (17:03) Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25) Dordrecht (17:42)
16:14 2463 ma di wo do vr za zo Zaandam (16:22) Uitgeest (16:39) Alkmaar (16:57)
16:14 5065 ma di wo do vr Leiden Centraal (16:50) Den Haag HS (17:03) Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25)
16:19 3757 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:45) Utrecht Centraal (17:05)
16:19 D205 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:49) Arnhem (17:29)
16:23 4061 ma di wo do vr za zo Woerden (17:03) Rotterdam Centraal (17:35)
16:24 4265 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:39) Beverwijk (16:50) Alkmaar (17:07) Den Helder (17:44)
16:28 359 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:05) Zwolle (17:46) Meppel (18:03) Assen (18:36) Groningen (18:57)
16:30 135 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:00) Den Haag HS (17:11) Rotterdam Centraal (17:25) Dordrecht (17:46) Roosendaal (18:10) Vlissingen (19:22)
16:32 7665 ma di wo do vr za zo Hoorn (17:15) Enkhuizen (17:40)
16:32 861 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:01) 's Hertogenbosch (17:32) Eindhoven (17:54) Roermond (18:28) Sittard (18:44) Maastricht (19:00)
16:35 952 zo Haarlem (16:52) Zandvoort (17:05)
16:35 952 ma di wo do vr za Haarlem (16:52) Zandvoort (17:05)
16:36 5859 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:16)
16:39 5165 ma di wo do vr za zo Zaandam (16:47) Alkmaar (17:12)
16:42 561 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:13) Ede- Wageningen (17:45) Arnhem (17:58) Nijmegen (18:20)
16:43 2465 ma di wo do vr za zo Zaandam (16:51) Uitgeest (17:08) Alkmaar (17:24)
16:44 3467 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:18) Den Haag HS (17:32) Schiedam Centrum (17:50) Rotterdam Centraal (17:56)
16:45 9859 ma di wo do vr Naarden- Bussum (17:05)
16:49 3759 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:15) Utrecht Centraal (17:35)
16:52 1363 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:27) Ede- Wageningen (18:07) Arnhem (18:22) Dieren (18:45)
16:53 5267 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:08) Beverwijk (17:19) Alkmaar (17:38)
16:57 5465 ma di wo do vr Zaandam (17:06) Uitgeest (17:26)
16:58 461 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:36) Apeldoorn (18:07) Deventer (18:20) Almelo (18:45) Hengelo (18:57) Enschede (19:06)
16:59 1167 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:28) Den Haag HS (17:39) Schiedam Centrum (17:56) Rotterdam Centraal (18:02) Dordrecht (18:26) Roosendaal (18:49) Vlissingen (19:44)
17:02 963 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:31) 's Hertogenbosch (18:02) Eindhoven (18:25) Roermond (18:56) Sittard (19:13) Heerlen (19:33)
17:03 6667 ma di wo do vr zo Hoorn (17:45)
17:03 6667 za Hoorn (17:45) Enkhuizen (18:13)
17:05 854 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:22) Zandvoort (17:35)
17:06 1861 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:47) Zwolle (18:39)
17:09 4167 za zo Zaandam (17:18) Alkmaar (17:44) Den Helder (18:15)
17:09 4167 ma di wo do vr Zaandam (17:18) Alkmaar (17:44) Den Helder (18:16)
17:12 2467 ma di wo do vr za zo Zaandam (17:22) Uitgeest (17:39) Alkmaar (17:57)
17:14 361 vr Amersfoort (17:58) Zwolle (18:43)
17:14 1269 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:50) Den Haag HS (18:03) Schiedam Centrum (18:20) Rotterdam Centraal (18:25) Dordrecht (18:42) Breda (19:04) Tilburg (19:22) Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
17:14 1793 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:45) Ede- Wageningen (18:14) Arnhem (18:27)
17:14 5861 ma di wo do Amersfoort (17:58)
17:17 3867 ma di wo do vr Haarlem (17:33) Zandvoort (17:47)
17:19 3761 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:45) Utrecht Centraal (18:05)
17:23 5269 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:38) Beverwijk (17:49) Alkmaar (18:08)
17:23 4065 ma di wo do vr za zo Woerden (18:03) Rotterdam Centraal (18:35)
17:25 5469 ma di wo do vr Zaandam (17:32) Uitgeest (17:47) Alkmaar (18:03) Den Helder (18:36)
17:28 137 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:03) Den Haag HS (18:14) Rotterdam Centraal (18:32) Dordrecht (18:48) Roosendaal (19:12)
17:28 363 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:05) Zwolle (18:46) Meppel (19:03) Assen (19:36) Groningen (19:57)
17:29 865 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:01) 's Hertogenbosch (18:32) Eindhoven (18:54) Roermond (19:26) Sittard (19:43) Maastricht (19:59)
17:31 2669 ma di wo do vr Haarlem (17:45) Beverwijk (18:05) Uitgeest (18:13) Alkmaar (18:32)
17:32 7669 ma di wo do vr za zo Hoorn (18:15) Enkhuizen (18:40)
17:36 956 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:51) Zandvoort (18:09)
17:36 5863 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:16)
17:38 565 ma di wo do vr Utrecht Centraal (18:13) Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
17:39 4169 za zo Zaandam (17:48) Alkmaar (18:14) Den Helder (18:46)
17:39 4169 ma di wo do vr Zaandam (17:48) Alkmaar (18:14) Den Helder (18:46)
17:41 9971 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:16) Den Haag HS (18:30) Schiedam Centrum (18:46) Rotterdam Centraal (18:52) Dordrecht (19:16) Breda (19:36) Tilburg (19:54) Eindhoven (20:22) Helmond (20:36) Venlo (20:59)
17:41 3471 za zo Leiden Centraal (18:16) Den Haag HS (18:30) Schiedam Centrum (18:46) Rotterdam Centraal (18:52)
17:41 5865 ma di wo do vr Amersfoort (18:28)
17:42 565 za zo Utrecht Centraal (18:13) Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
17:42 2469 ma di wo do vr za zo Zaandam (17:52) Uitgeest (18:09) Alkmaar (18:27)
17:46 1071 ma di wo do vr Leiden Centraal (18:24) Den Haag HS (18:48) Schiedam Centrum (19:06) Rotterdam Centraal (19:12) Dordrecht (19:38)
17:49 3763 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:15) Utrecht Centraal (18:35)
17:52 1367 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:27) Ede- Wageningen (19:07) Arnhem (19:22) Dieren (19:45)
17:53 5271 ma di wo do vr Haarlem (18:08) Beverwijk (18:19) Uitgeest (18:25)
17:53 5271 za zo Haarlem (18:08) Beverwijk (18:19) Alkmaar (18:38)
17:53 9865 ma di wo do vr Naarden- Bussum (18:15)
17:58 465 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:36) Apeldoorn (19:07) Deventer (19:20) Almelo (19:45) Hengelo (19:57) Enschede (20:06)
17:58 1171 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:27) Den Haag HS (18:38) Schiedam Centrum (18:55) Rotterdam Centraal (19:01) Dordrecht (19:25) Roosendaal (19:50) Vlissingen (20:44)
18:01 5471 ma di wo do vr Zaandam (18:08) Alkmaar (18:38)
18:02 TEE86 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:38) Rotterdam Centraal (18:55)
18:02 967 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:31) 's Hertogenbosch (19:02) Eindhoven (19:25) Roermond (19:56) Sittard (20:13) Heerlen (20:33)
18:06 1865 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:47) Zwolle (19:39)
18:06 TEE23 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:33) Arnhem (19:06)
18:06 7671 ma di wo do vr za zo Hoorn (18:45) Enkhuizen (19:09)
18:09 858 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:24) Zandvoort (18:42)
18:10 10069 vr Utrecht Centraal (18:41) 's Hertogenbosch (19:12) Eindhoven (19:39) Roermond (20:14) Sittard (20:32) Maastricht (20:52)
18:11 4171 ma di wo do vr za zo Zaandam (18:18) Alkmaar (18:42) Den Helder (19:14)
18:14 1795 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:45) Ede- Wageningen (19:13) Arnhem (19:26)
18:14 1273 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (18:50) Den Haag HS (19:03) Schiedam Centrum (19:20) Rotterdam Centraal (19:25) Dordrecht (19:42)
18:17 2471 ma di wo do vr za zo Zaandam (18:24) Uitgeest (18:40) Alkmaar (18:57)
18:19 3765 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:45) Utrecht Centraal (19:05)
18:23 4069 ma di wo do vr za zo Woerden (19:03) Rotterdam Centraal (19:35)
18:24 4273 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:39) Beverwijk (18:50) Alkmaar (19:07) Den Helder (19:44)
18:28 367 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:05) Zwolle (19:46) Meppel (20:03) Assen (20:36) Groningen (20:57)
18:30 139 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:00) Den Haag HS (19:11) Rotterdam Centraal (19:25) Dordrecht (19:46) Roosendaal (20:09)
18:32 869 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:01) 's Hertogenbosch (19:32) Eindhoven (19:54) Roermond (20:26) Sittard (20:43) Maastricht (20:59)
18:35 960 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:52) Zandvoort (19:05)
18:35 7673 ma di wo do vr za zo Hoorn (19:15) Enkhuizen (19:39)
18:36 5867 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:16)
18:41 5173 ma di wo do vr za zo Zaandam (18:48) Alkmaar (19:12)
18:41 2473 ma di wo do vr za zo Zaandam (18:48) Uitgeest (19:09) Alkmaar (19:27)
18:45 3475 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:19) Den Haag HS (19:33) Schiedam Centrum (19:49) Rotterdam Centraal (19:55)
18:45 569 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:15) Ede- Wageningen (19:43) Arnhem (19:56) Nijmegen (20:16)
18:49 3767 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:15) Utrecht Centraal (19:35)
18:52 1371 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:27) Ede- Wageningen (20:07) Arnhem (20:22) Dieren (20:45)
18:54 5275 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:09) Beverwijk (19:20) Alkmaar (19:37)
18:58 469 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:36) Apeldoorn (20:07) Deventer (20:20) Almelo (20:45) Hengelo (20:57) Enschede (21:06)
19:00 1175 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:30) Den Haag HS (19:41) Rotterdam Centraal (19:58) Dordrecht (20:17) Roosendaal (20:39) Vlissingen (21:33)
19:02 971 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:31) 's Hertogenbosch (20:02) Eindhoven (20:25) Roermond (20:56) Sittard (21:13) Heerlen (21:33)
19:06 6675 ma di wo do vr za Hoorn (19:45)
19:06 7675 zo Hoorn (19:45) Enkhuizen (20:09)
19:06 1869 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:47) Zwolle (20:39)
19:10 862 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:25) Zandvoort (19:37)
19:11 2475 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:18) Uitgeest (19:39) Alkmaar (19:57)
19:11 4175 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:18) Alkmaar (19:42) Den Helder (20:14)
19:14 1277 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (19:50) Den Haag HS (20:03) Schiedam Centrum (20:20) Rotterdam Centraal (20:25) Dordrecht (20:42)
19:14 1797 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:45) Ede- Wageningen (20:13) Arnhem (20:26)
19:19 3769 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:45) Utrecht Centraal (20:05)
19:23 4073 ma di wo do vr za zo Woerden (20:03) Rotterdam Centraal (20:35)
19:24 4277 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:39) Beverwijk (19:50) Alkmaar (20:07)
19:28 371 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:05) Zwolle (20:46) Meppel (21:03) Assen (21:36) Groningen (21:57)
19:30 141 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:00) Den Haag HS (20:11) Rotterdam Centraal (20:25) Dordrecht (20:46) Roosendaal (21:09)
19:32 873 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:01) 's Hertogenbosch (20:32) Eindhoven (20:54) Roermond (21:26) Sittard (21:43) Maastricht (21:59)
19:35 964 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:52) Zandvoort (20:05)
19:35 7677 ma di wo do vr za zo Hoorn (20:15) Enkhuizen (20:39)
19:36 5871 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:16)
19:41 3479 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:16) Den Haag HS (20:30) Schiedam Centrum (20:46) Rotterdam Centraal (20:52)
19:41 5177 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:48) Alkmaar (20:12)
19:41 2477 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:48) Uitgeest (20:09) Alkmaar (20:27)
19:45 573 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (20:15) Ede- Wageningen (20:43) Arnhem (20:56)
19:45 573 zo Utrecht Centraal (20:15) Ede- Wageningen (20:43) Arnhem (20:56) Nijmegen (21:16)
19:49 3771 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:15) Utrecht Centraal (20:35)
19:52 1375 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:27) Ede- Wageningen (21:07) Arnhem (21:22) Dieren (21:45)
19:54 5279 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:09) Beverwijk (20:20) Alkmaar (20:37)
19:58 473 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:36) Apeldoorn (21:07) Deventer (21:20) Almelo (21:45) Hengelo (21:57) Enschede (22:06)
20:00 1179 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:30) Den Haag HS (20:41) Rotterdam Centraal (20:58) Dordrecht (21:17) Roosendaal (21:41) Vlissingen (22:35)
20:02 975 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:31) 's Hertogenbosch (21:02) Eindhoven (21:25) Roermond (21:56) Sittard (22:13) Heerlen (22:33)
20:06 7679 zo Hoorn (20:45) Enkhuizen (21:09)
20:06 1873 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:47) Zwolle (21:39)
20:07 866 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:24) Zandvoort (20:36)
20:11 4179 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:18) Alkmaar (20:42) Den Helder (21:14)
20:11 2479 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:18) Uitgeest (20:39) Alkmaar (20:57)
20:12 775 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:41) Ede- Wageningen (21:13) Arnhem (21:26)
20:14 1281 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (20:50) Den Haag HS (21:03) Schiedam Centrum (21:20) Rotterdam Centraal (21:25) Dordrecht (21:42)
20:16 D201 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:45) Arnhem (21:29)
20:19 3773 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:45) Utrecht Centraal (21:05)
20:23 4077 ma di wo do vr za zo Woerden (21:03) Rotterdam Centraal (21:35)
20:24 4281 zo Haarlem (20:39) Beverwijk (20:50) Alkmaar (21:07) Den Helder (21:44)
20:28 375 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:05) Zwolle (21:46) Meppel (22:03) Assen (22:36) Groningen (22:57)
20:30 143 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:00) Den Haag HS (21:11) Rotterdam Centraal (21:25) Dordrecht (21:46)
20:32 877 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:01) 's Hertogenbosch (21:32) Eindhoven (21:54) Roermond (22:26) Sittard (22:43) Maastricht (22:59)
20:35 7681 ma di wo do vr za zo Hoorn (21:15) Enkhuizen (21:39)
20:35 968 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:52) Zandvoort (21:05)
20:36 5875 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:16)
20:41 3483 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:16) Den Haag HS (21:30) Schiedam Centrum (21:46) Rotterdam Centraal (21:52)
20:41 577 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (21:15)
20:41 577 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:15) Ede- Wageningen (21:43) Arnhem (21:55) Nijmegen (22:16)
20:41 5181 zo Zaandam (20:48) Alkmaar (21:12)
20:41 2481 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:48) Uitgeest (21:09) Alkmaar (21:27)
20:49 3775 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:15) Utrecht Centraal (21:35)
20:52 1379 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:27) Ede- Wageningen (22:07) Arnhem (22:22) Dieren (22:45)
20:54 5283 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:09) Beverwijk (21:20) Alkmaar (21:37)
20:58 477 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:36) Apeldoorn (22:07) Deventer (22:20) Almelo (22:45) Hengelo (22:57) Enschede (23:06)
21:00 1183 za Leiden Centraal (21:30) Den Haag HS (21:41) Rotterdam Centraal (21:58)
21:00 1183 ma di wo do vr Leiden Centraal (21:30) Den Haag HS (21:41) Rotterdam Centraal (21:58) Dordrecht (22:17) Roosendaal (22:39)
21:02 979 zo Utrecht Centraal (21:31) 's Hertogenbosch (22:02) Eindhoven (22:25) Roermond (22:56) Sittard (23:13) Heerlen (23:33)
21:05 870 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:22) Zandvoort (21:35)
21:06 7683 zo Hoorn (21:45) Enkhuizen (22:09)
21:06 1877 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:47) Zwolle (22:41)
21:11 4183 ma di wo do vr za zo Zaandam (21:18) Alkmaar (21:42) Den Helder (22:14)
21:11 2483 ma di wo do vr za zo Zaandam (21:18) Uitgeest (21:39) Alkmaar (21:57)
21:14 779 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:45) Ede- Wageningen (22:13) Arnhem (22:26)
21:14 1285 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (21:50) Den Haag HS (22:03) Schiedam Centrum (22:20) Rotterdam Centraal (22:25) Dordrecht (22:42)
21:19 3777 zo Hilversum (21:45) Utrecht Centraal (22:05)
21:23 4081 ma di wo do vr za zo Woerden (22:03) Rotterdam Centraal (22:35)
21:24 4285 zo Haarlem (21:39) Beverwijk (21:50) Alkmaar (22:07) Den Helder (22:44)
21:28 379 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:05) Zwolle (22:46) Meppel (23:03) Assen (23:36) Groningen (23:57)
21:30 185 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:00) Den Haag HS (22:11) Rotterdam Centraal (22:25) Dordrecht (22:46) Roosendaal (23:09)
21:32 881 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:01) 's Hertogenbosch (22:32) Eindhoven (22:54) Roermond (23:26) Sittard (23:43) Maastricht (23:59)
21:35 3872 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:50) Zandvoort (22:05)
21:35 7685 ma di wo do vr za zo Hoorn (22:15) Enkhuizen (22:39)
21:36 5879 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:16)
21:39 3487 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:14) Den Haag HS (22:33) Schiedam Centrum (22:51) Rotterdam Centraal (22:56)
21:41 581 zo Utrecht Centraal (22:15) Ede- Wageningen (22:43) Arnhem (22:55) Nijmegen (23:16)
21:41 2485 ma di wo do vr za Zaandam (21:50) Uitgeest (22:09) Alkmaar (22:27)
21:41 581 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (22:15)
21:41 5185 zo Zaandam (21:48) Alkmaar (22:12)
21:47 5 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:26) Schiedam Centrum (22:43) Hoek van Holland haven (23:05)
21:49 3779 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:15) Utrecht Centraal (22:35)
21:52 1383 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:27) Ede- Wageningen (23:07) Arnhem (23:22)
21:54 5287 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:09) Beverwijk (22:20) Alkmaar (22:37)
21:58 481 ma di wo do vr za Amersfoort (22:36) Apeldoorn (23:07) Deventer (23:20) Almelo (23:45) Hengelo (23:57) Enschede (00:06)
22:00 1187 zo Leiden Centraal (22:30) Den Haag HS (22:41) Rotterdam Centraal (22:58) Dordrecht (23:17) Roosendaal (23:47) Vlissingen (01:00)
22:00 1087 za Leiden Centraal (22:30) Den Haag HS (22:53) Schiedam Centrum (23:11) Rotterdam Centraal (23:17)
22:00 1187 ma di wo do vr Leiden Centraal (22:30) Den Haag HS (22:41) Rotterdam Centraal (22:58)
22:02 883 zo Utrecht Centraal (22:31) 's Hertogenbosch (23:02) Eindhoven (23:25) Roermond (23:56) Sittard (00:13) Maastricht (00:29)
22:06 7687 zo Hoorn (22:45) Enkhuizen (23:09)
22:06 1881 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:47) Zwolle (23:39)
22:11 4187 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:18) Alkmaar (22:42) Den Helder (23:14)
22:11 2487 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:18) Uitgeest (22:39) Alkmaar (22:57)
22:14 783 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:45) Ede- Wageningen (23:13) Arnhem (23:26)
22:15 5089 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (22:51) Den Haag HS (23:04) Schiedam Centrum (23:21) Rotterdam Centraal (23:26)
22:19 3781 zo Hilversum (22:45) Utrecht Centraal (23:05)
22:23 4085 ma di wo do vr za zo Woerden (23:03) Rotterdam Centraal (23:35)
22:24 4289 zo Haarlem (22:39) Beverwijk (22:50) Alkmaar (23:07) Den Helder (23:44)
22:28 383 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:05) Zwolle (23:46) Meppel (00:06) Assen (00:39) Groningen (01:02)
22:30 189 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:00) Den Haag HS (23:11) Rotterdam Centraal (23:25) Dordrecht (23:56) Roosendaal (00:29)
22:32 885 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:01) 's Hertogenbosch (23:32) Eindhoven (23:54)
22:35 976 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:52) Zandvoort (23:05)
22:35 7689 ma di wo do vr za zo Hoorn (23:15) Enkhuizen (23:39)
22:36 5883 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:16)
22:41 2489 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:50) Uitgeest (23:09) Alkmaar (23:27)
22:41 5189 zo Zaandam (22:48) Alkmaar (23:12)
22:42 585 zo Utrecht Centraal (23:15) Ede- Wageningen (23:46) Arnhem (23:59)
22:44 3491 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:18) Den Haag HS (23:32) Schiedam Centrum (23:48) Rotterdam Centraal (23:54)
22:49 3783 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:15) Utrecht Centraal (23:35)
22:52 1387 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:28) Ede- Wageningen (00:09) Arnhem (00:24)
22:54 5291 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:09) Beverwijk (23:20) Alkmaar (23:37)
22:58 485 zo Amersfoort (23:36)
23:00 1191 ma di wo do vr zo Leiden Centraal (23:30) Den Haag HS (23:41) Rotterdam Centraal (23:58)
23:00 1091 za Leiden Centraal (23:30) Den Haag HS (23:50) Schiedam Centrum (00:07) Rotterdam Centraal (00:12) Dordrecht (00:33)
23:02 987 zo Utrecht Centraal (23:31)
23:05 878 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:22) Zandvoort (23:35)
23:06 1885 zo Amersfoort (23:49)
23:06 6691 zo Hoorn (23:45)
23:06 1885 ma di wo do vr za Amersfoort (23:49) Zwolle (00:49)
23:11 4191 ma di wo do vr za zo Zaandam (23:18) Alkmaar (23:42) Den Helder (00:14)
23:12 2491 ma di wo do vr za zo Zaandam (23:19) Uitgeest (23:39) Alkmaar (23:57)
23:14 1293 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (23:49) Den Haag HS (00:04)
23:14 787 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:45) Ede- Wageningen (00:16) Arnhem (00:29)
23:19 3785 zo Hilversum (23:45) Utrecht Centraal (00:05)
23:23 4089 ma di wo do vr za zo Woerden (00:04) Rotterdam Centraal (00:38)
23:24 2293 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:39) Beverwijk (23:57) Uitgeest (00:05)
23:30 193 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (00:00) Den Haag HS (00:11) Rotterdam Centraal (00:31)
23:32 889 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:01)
23:35 7693 ma di wo do vr za zo Hoorn (00:15) Enkhuizen (00:39)
23:35 980 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:52) Zandvoort (00:05)
23:38 5887 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:22)
23:41 2493 ma di wo do vr za zo Zaandam (23:50) Uitgeest (00:09) Alkmaar (00:27)
23:44 3495 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (00:21) Den Haag HS (00:39) Schiedam Centrum (00:58) Rotterdam Centraal (01:04)
00:01 10280 zo Alkmaar (00:28) Den Helder (00:57)
00:02 3787 ma di wo do vr za zo Hilversum (00:28) Utrecht Centraal (00:47)
00:02 1391 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:36)
00:09 2495 ma di wo do vr za zo Zaandam (00:17) Uitgeest (00:33) Alkmaar (00:49)
00:11 2297 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:25) Beverwijk (00:43) Uitgeest (00:51) Alkmaar (01:07)
00:12 6695 ma di wo do vr za zo Purmerend Overwhere (00:35)
00:14 1297 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (00:49) Den Haag HS (01:00)
00:21 1393 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:59)
00:21 5891 ma di wo do vr za zo Amersfoort (01:04)
00:32 2497 ma di wo do vr za zo Zaandam (00:40) Uitgeest (00:57) Alkmaar (01:13)
00:42 3884 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:56) Zandvoort (01:07)