of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amsterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Amsterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:03 1801 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (05:25) Hilversum (05:32) Baarn (05:40) Amersfoort (05:49)
05:23 609 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (05:57) Geldermalsen (06:23) 's Hertogenbosch (06:44) Boxtel (07:02) Eindhoven (07:20) Weert (07:49) Roermond (08:06) Sittard (08:23) Maastricht (08:40)
05:46 2401 ma di wo do vr za Zaandam (05:55) Uitgeest (06:15) Alkmaar (06:33)
05:47 451 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (06:50)
05:53 2301 ma di wo do vr za Haarlem (06:09) Zandvoort (06:19)
06:08 1805 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (06:29) Hilversum (06:35) Baarn (06:43) Amersfoort (06:52)
06:10 1213 ma di wo do vr za zo Haarlem (06:24) Leiden Centraal (06:48) Den Haag HS (07:03) Schiedam Centrum (07:23) Rotterdam Centraal (07:30) Dordrecht (07:55) Lage Zwaluwe (08:13) Breda (08:24) Tilburg (08:43) Boxtel (08:59) Eindhoven (09:12) Helmond (09:36) Deurne (09:45) Venlo (10:09)
06:16 2403 ma di wo do vr za Zaandam (06:26) Uitgeest (06:46) Alkmaar (07:05)
06:21 71 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:51) Geldermalsen (07:10) 's Hertogenbosch (07:26) Eindhoven (07:52)
06:21 211 ma di wo do vr za Hilversum (06:42) Amersfoort (06:57) Apeldoorn (07:30) Deventer (07:47) Almelo (08:19) Hengelo (08:32) Enschede (08:42)
06:25 2405 ma di wo do vr za Zaandam (06:34) Krommenie- Assendelft (06:50)
06:27 764 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (06:59) Ede- Wageningen (07:33) Arnhem (07:50)
06:30 2207 ma di wo do vr za Haarlem (06:46) Velsen- IJmuiden Oost (07:04) Uitgeest (07:17) Alkmaar (07:36)
06:33 3601 ma di wo do vr za Hoorn (07:14) Enkhuizen (07:38)
06:34 1807 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (06:55) Hilversum (07:01) Baarn (07:09) Amersfoort (07:18)
06:36 1113 ma di wo do vr za zo Haarlem (06:50) Leiden Centraal (07:14) Den Haag HS (07:27) Schiedam Centrum (07:47) Rotterdam Centraal (07:54) Dordrecht (08:23) Lage Zwaluwe (08:36) Roosendaal (08:58) Bergen op Zoom (09:13) Goes (09:48) Middelburg (10:02) Vlissingen (10:10)
06:40 1311 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:15) Ede- Wageningen (07:57) Arnhem (08:09)
06:42 2305 ma di wo do vr za zo Haarlem (06:58) Zandvoort (07:11)
06:44 2407 ma di wo do vr za Zaandam (06:53) Uitgeest (07:13)
06:52 823 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (07:14)
06:55 1011 ma Haarlem (07:09) Leiden Centraal (07:33) Den Haag HS (07:49) Schiedam Centrum (08:09) Rotterdam Centraal (08:16) Dordrecht (08:44)
06:56 453 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:59)
07:00 1809 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (07:21) Hilversum (07:27) Baarn (07:36) Amersfoort (07:46)
07:00 2209 ma di wo do vr za zo Haarlem (07:16) Velsen- IJmuiden Oost (07:33) Uitgeest (07:46)
07:04 31 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:35) 's Hertogenbosch (08:11) Eindhoven (08:35) Roermond (09:13) Sittard (09:31) Maastricht (09:50)
07:06 955 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (07:27) Hilversum (07:33) Utrecht Centraal (07:57)
07:07 1215 ma di wo do vr za zo Haarlem (07:21) Leiden Centraal (07:46) Den Haag HS (07:59) Schiedam Centrum (08:19) Rotterdam Centraal (08:26) Dordrecht (08:53) Lage Zwaluwe (09:09) Breda (09:20) Tilburg (09:40) Boxtel (09:58) Eindhoven (10:12) Helmond (10:36) Deurne (10:45) Venlo (11:09)
07:12 1013 ma di wo do vr za Haarlem (07:28) Leiden Centraal (07:51) Den Haag HS (08:06) Schiedam Centrum (08:25) Rotterdam Centraal (08:32)
07:18 2309 ma di wo do vr za Haarlem (07:34) Zandvoort (07:47)
07:18 2409 ma di wo do vr za zo Zaandam (07:27) Uitgeest (07:48) Alkmaar (08:07)
07:24 D120 ma di wo do vr za zo Haarlem (07:39) Den Haag HS (08:14) Rotterdam Centraal (08:37)
07:25 11 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:58) Zwolle (08:47) Assen (09:41) Groningen (10:00)
07:26 613 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:56) Geldermalsen (08:27) 's Hertogenbosch (08:48) Boxtel (09:04) Eindhoven (09:21) Weert (09:49) Roermond (10:06) Sittard (10:23) Maastricht (10:40)
07:27 1015 ma di wo do vr Haarlem (07:43) Leiden Centraal (08:06) Den Haag HS (08:22) Schiedam Centrum (08:42) Rotterdam Centraal (08:49)
07:32 1811 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (07:53) Hilversum (07:59) Baarn (08:08) Amersfoort (08:18)
07:32 2211 ma di wo do vr za zo Haarlem (07:48) Velsen- IJmuiden Oost (08:06) Uitgeest (08:19) Alkmaar (08:38)
07:33 D264 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:01) Arnhem (08:52)
07:38 3603 ma di wo do vr za Hoorn (08:16) Enkhuizen (08:39)
07:39 1303 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:15)
07:41 1115 ma di wo do vr za zo Haarlem (07:55) Leiden Centraal (08:19) Den Haag HS (08:32) Schiedam Centrum (08:52) Rotterdam Centraal (08:59) Dordrecht (09:26) Lage Zwaluwe (09:38) Bergen op Zoom (10:13) Goes (10:48) Middelburg (11:02) Vlissingen (11:10)
07:42 709 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (08:00) Hilversum (08:06) Utrecht Centraal (08:27)
07:46 2411 ma di wo do vr za zo Zaandam (07:56) Uitgeest (08:16)
07:47 827 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (08:04)
07:51 2311 ma di wo do vr za Haarlem (08:07) Zandvoort (08:20)
07:55 D191 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:27) Deventer (09:20) Oldenzaal (10:15)
07:56 457 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:59)
08:00 829 ma di wo do vr za Naarden- Bussum (08:17)
08:00 2213 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:16) Velsen- IJmuiden Oost (08:33) Uitgeest (08:46)
08:00 1313 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:36) Ede- Wageningen (09:21) Arnhem (09:38)
08:06 73 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:36) 's Hertogenbosch (09:09) Eindhoven (09:31)
08:06 1813 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (08:27) Hilversum (08:33) Baarn (08:42) Amersfoort (08:52)
08:10 1217 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:24) Leiden Centraal (08:48) Den Haag HS (09:01) Schiedam Centrum (09:21) Rotterdam Centraal (09:28) Dordrecht (09:55) Lage Zwaluwe (10:08) Breda (10:20) Tilburg (10:40) Boxtel (10:58) Eindhoven (11:12) Helmond (11:36) Deurne (11:45) Venlo (12:09)
08:16 711 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (08:34) Hilversum (08:40) Utrecht Centraal (09:01)
08:18 2315 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:34) Zandvoort (08:47)
08:20 2413 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:29) Uitgeest (08:50) Alkmaar (09:09)
08:22 1021 ma di wo do vr za Haarlem (08:38) Leiden Centraal (09:02) Den Haag HS (09:18) Schiedam Centrum (09:38) Rotterdam Centraal (09:45)
08:29 215 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:02) Apeldoorn (09:35) Deventer (09:50) Almelo (10:22) Hengelo (10:39) Enschede (10:49)
08:31 768 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:01) Ede- Wageningen (09:37) Arnhem (09:50)
08:32 2215 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:48) Velsen- IJmuiden Oost (09:06) Uitgeest (09:19) Alkmaar (09:38)
08:35 3605 ma di wo do vr za zo Hoorn (09:16) Enkhuizen (09:39)
08:38 1815 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (08:59) Hilversum (09:05) Baarn (09:13) Amersfoort (09:22)
08:41 1117 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:55) Leiden Centraal (09:19) Den Haag HS (09:32) Schiedam Centrum (09:52) Rotterdam Centraal (09:59) Dordrecht (10:28) Lage Zwaluwe (10:40) Roosendaal (11:02) Bergen op Zoom (11:14) Goes (11:49) Middelburg (12:03) Vlissingen (12:11)
08:45 2321 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:01) Zandvoort (09:14)
08:46 2415 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:56) Uitgeest (09:16)
08:46 713 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (09:04) Hilversum (09:10) Utrecht Centraal (09:31)
08:56 459 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (09:59)
09:00 2217 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:16) Velsen- IJmuiden Oost (09:33) Uitgeest (09:46)
09:05 1765 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:37) Geldermalsen (10:08) 's Hertogenbosch (10:27) Eindhoven (10:49)
09:08 1817 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (09:29) Hilversum (09:35) Baarn (09:43) Amersfoort (09:52)
09:10 1219 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:24) Leiden Centraal (09:48) Den Haag HS (10:01) Schiedam Centrum (10:21) Rotterdam Centraal (10:28) Dordrecht (10:55) Lage Zwaluwe (11:08) Breda (11:20) Tilburg (11:40) Boxtel (11:58) Eindhoven (12:12) Helmond (12:36) Deurne (12:45) Venlo (13:09)
09:19 2323 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:35) Zandvoort (09:48)
09:20 2417 ma di wo do vr za zo Zaandam (09:29) Uitgeest (09:50) Alkmaar (10:09)
09:28 45 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:42) Leiden Centraal (10:05) Den Haag HS (10:18) Schiedam Centrum (10:37) Hoek van Holland haven (11:00)
09:29 117 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:02) Zwolle (10:49) Meppel (11:10) Assen (11:48) Groningen (12:08)
09:30 617 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:00) Geldermalsen (10:27) 's Hertogenbosch (10:48) Boxtel (11:04) Eindhoven (11:21) Weert (11:49) Roermond (12:06) Sittard (12:23) Maastricht (12:40)
09:32 2219 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:48) Velsen- IJmuiden Oost (10:06) Uitgeest (10:19) Alkmaar (10:38)
09:38 1819 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (09:59) Hilversum (10:05) Baarn (10:13) Amersfoort (10:22)
09:38 3607 ma di wo do vr za zo Hoorn (10:16) Enkhuizen (10:39)
09:41 1119 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:55) Leiden Centraal (10:19) Den Haag HS (10:32) Schiedam Centrum (10:52) Rotterdam Centraal (10:59) Dordrecht (11:23) Lage Zwaluwe (11:35) Roosendaal (11:57) Bergen op Zoom (12:13) Goes (12:48) Middelburg (13:02) Vlissingen (13:10)
09:46 2419 ma di wo do vr za zo Zaandam (09:55) Uitgeest (10:15)
09:56 461 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:59)
10:00 2221 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:16) Velsen- IJmuiden Oost (10:33) Uitgeest (10:46)
10:05 D135 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:36) 's Hertogenbosch (11:11) Eindhoven (11:35) Roermond (12:12)
10:07 D126 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:21) Den Haag HS (10:54) Rotterdam Centraal (11:17)
10:07 1317 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:43) Ede- Wageningen (11:21) Arnhem (11:38)
10:08 1821 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (10:29) Hilversum (10:35) Baarn (10:43) Amersfoort (10:52)
10:13 1221 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:27) Leiden Centraal (10:51) Den Haag HS (11:04) Schiedam Centrum (11:24) Dordrecht (11:58) Lage Zwaluwe (12:09) Breda (12:20) Tilburg (12:40) Boxtel (12:58) Eindhoven (13:12) Helmond (13:36) Deurne (13:45) Venlo (14:09)
10:19 2327 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:35) Zandvoort (10:48)
10:20 2421 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:29) Uitgeest (10:50) Alkmaar (11:09)
10:29 219 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:02) Apeldoorn (11:35) Deventer (11:50) Almelo (12:18) Hengelo (12:35) Enschede (12:45)
10:30 770 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:00) Ede- Wageningen (11:37) Arnhem (11:50)
10:32 2223 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:48) Velsen- IJmuiden Oost (11:06) Uitgeest (11:19) Alkmaar (11:38)
10:37 41 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:51) Leiden Centraal (11:12) Den Haag HS (11:24) Rotterdam Centraal (11:46) Hoek van Holland haven (12:14)
10:38 1823 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (10:59) Hilversum (11:05) Baarn (11:13) Amersfoort (11:22)
10:38 3609 ma di wo do vr za zo Hoorn (11:16) Enkhuizen (11:39)
10:41 1121 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:55) Leiden Centraal (11:19) Den Haag HS (11:32) Schiedam Centrum (11:52) Rotterdam Centraal (11:59) Dordrecht (12:23) Lage Zwaluwe (12:35) Roosendaal (12:57) Bergen op Zoom (13:13) Goes (13:48) Middelburg (14:02) Vlissingen (14:10)
10:46 2423 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:55) Uitgeest (11:15)
10:48 D302 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:17) Arnhem (12:12)
10:56 465 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:59)
11:00 2225 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:16) Velsen- IJmuiden Oost (11:33) Uitgeest (11:46)
11:05 33 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (11:36) 's Hertogenbosch (12:14) Eindhoven (12:38) Roermond (13:16) Sittard (13:34) Maastricht (13:53)
11:08 1825 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (11:29) Hilversum (11:35) Baarn (11:43) Amersfoort (11:52)
11:10 1223 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:24) Leiden Centraal (11:48) Den Haag HS (12:01) Schiedam Centrum (12:21) Rotterdam Centraal (12:28) Dordrecht (12:55) Lage Zwaluwe (13:08) Breda (13:20) Tilburg (13:40) Boxtel (13:58) Eindhoven (14:12) Helmond (14:36) Deurne (14:45) Venlo (15:09)
11:19 2333 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:35) Zandvoort (11:48)
11:20 2425 ma di wo do vr za zo Zaandam (11:29) Uitgeest (11:50) Alkmaar (12:09)
11:29 13 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:02) Zwolle (12:49) Assen (13:42) Groningen (14:01)
11:30 621 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:00) Geldermalsen (12:27) 's Hertogenbosch (12:48) Boxtel (13:04) Eindhoven (13:21) Weert (13:49) Roermond (14:06) Sittard (14:23) Maastricht (14:40)
11:32 2227 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:48) Velsen- IJmuiden Oost (12:06) Uitgeest (12:19) Alkmaar (12:38)
11:38 1827 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (11:59) Hilversum (12:05) Baarn (12:13) Amersfoort (12:22)
11:38 3611 ma di wo do vr za Hoorn (12:16) Enkhuizen (12:39)
11:41 1123 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:55) Leiden Centraal (12:19) Den Haag HS (12:32) Schiedam Centrum (12:52) Rotterdam Centraal (12:59) Dordrecht (13:23) Lage Zwaluwe (13:35) Bergen op Zoom (14:13) Goes (14:48) Middelburg (15:05) Vlissingen (15:13)
11:46 2427 ma di wo do vr za zo Zaandam (11:55) Uitgeest (12:15)
11:50 2335 za Haarlem (12:06) Zandvoort (12:19)
11:56 467 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:59)
12:00 2229 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:16) Velsen- IJmuiden Oost (12:33) Uitgeest (12:46)
12:00 1321 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:36) Ede- Wageningen (13:21) Arnhem (13:38)
12:08 1829 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (12:29) Hilversum (12:35) Baarn (12:43) Amersfoort (12:52)
12:10 1225 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:24) Leiden Centraal (12:48) Den Haag HS (13:01) Schiedam Centrum (13:21) Rotterdam Centraal (13:28) Dordrecht (13:55) Lage Zwaluwe (14:08) Breda (14:20) Tilburg (14:40) Boxtel (14:58) Eindhoven (15:12) Helmond (15:36) Deurne (15:45) Venlo (16:09)
12:16 1037 za Haarlem (12:30) Leiden Centraal (12:54) Den Haag HS (13:10) Schiedam Centrum (13:31) Rotterdam Centraal (13:38) Dordrecht (14:00)
12:17 727 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (12:34) Hilversum (12:41) Utrecht Centraal (13:01)
12:19 2337 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:35) Zandvoort (12:48)
12:20 573 za Utrecht Centraal (12:50) Ede- Wageningen (13:26) Arnhem (13:42)
12:20 2429 ma di wo do vr za zo Zaandam (12:29) Uitgeest (12:50) Alkmaar (13:09)
12:29 223 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:02) Apeldoorn (13:35) Deventer (13:50) Almelo (14:22) Hengelo (14:35) Enschede (14:45)
12:30 776 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:00) Ede- Wageningen (13:37) Arnhem (13:50)
12:32 2231 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:48) Velsen- IJmuiden Oost (13:06) Uitgeest (13:19) Alkmaar (13:38)
12:34 843 za Naarden- Bussum (12:51) Hilversum (12:58) Amersfoort (13:14)
12:38 3613 ma di wo do vr za zo Hoorn (13:16) Enkhuizen (13:39)
12:38 1831 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (12:59) Hilversum (13:05) Baarn (13:13) Amersfoort (13:22)
12:41 1125 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:55) Leiden Centraal (13:19) Den Haag HS (13:32) Schiedam Centrum (13:52) Rotterdam Centraal (13:59) Dordrecht (14:23) Lage Zwaluwe (14:35) Roosendaal (14:57) Bergen op Zoom (15:13) Goes (15:48) Middelburg (16:02) Vlissingen (16:10)
12:42 929 za Zaandam (12:52) Alkmaar (13:14)
12:46 2431 ma di wo do vr za zo Zaandam (12:55) Uitgeest (13:15)
12:48 2341 za Haarlem (13:04) Zandvoort (13:17)
12:48 845 za Naarden- Bussum (13:05)
12:49 1773 za Utrecht Centraal (13:27) Geldermalsen (13:48) 's Hertogenbosch (14:07) Boxtel (14:18) Eindhoven (14:34)
12:54 965 za Hilversum (13:15) Baarn (13:23)
12:56 469 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:59)
13:00 2233 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:16) Velsen- IJmuiden Oost (13:33) Uitgeest (13:46)
13:04 847 za Naarden- Bussum (13:21)
13:04 1041 za Haarlem (13:20) Leiden Centraal (13:41) Den Haag HS (13:54) Rotterdam Centraal (14:15)
13:05 1323 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:37) Ede- Wageningen (14:21) Arnhem (14:38)
13:08 1833 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (13:29) Hilversum (13:35) Baarn (13:43) Amersfoort (13:52)
13:10 1229 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:24) Leiden Centraal (13:48) Den Haag HS (14:01) Schiedam Centrum (14:21) Rotterdam Centraal (14:28) Dordrecht (14:55) Lage Zwaluwe (15:08) Breda (15:20) Tilburg (15:40) Boxtel (15:58) Eindhoven (16:12) Helmond (16:36) Deurne (16:45) Venlo (17:09)
13:16 931 za Zaandam (13:25) Alkmaar (13:52)
13:19 2345 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:35) Zandvoort (13:48)
13:20 731 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:41) Utrecht Centraal (14:01)
13:20 2433 ma di wo do vr za zo Zaandam (13:29) Uitgeest (13:50) Alkmaar (14:09)
13:20 75 za Utrecht Centraal (13:50) Eindhoven (14:44) Roermond (15:17) Sittard (15:35) Maastricht (15:53)
13:27 TEE128 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:11) Rotterdam Centraal (14:31)
13:29 125 ma di wo do vr za Amersfoort (14:02) Zwolle (14:49) Meppel (15:10) Assen (15:48) Groningen (16:08)
13:30 1043 za Haarlem (13:44) Leiden Centraal (14:05) Den Haag HS (14:20) Schiedam Centrum (14:40) Rotterdam Centraal (14:47)
13:30 625 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:00) Geldermalsen (14:27) 's Hertogenbosch (14:48) Boxtel (15:04) Eindhoven (15:21) Weert (15:49) Roermond (16:06) Sittard (16:23) Maastricht (16:40)
13:32 2235 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:48) Velsen- IJmuiden Oost (14:06) Uitgeest (14:19) Alkmaar (14:38)
13:34 849 za Naarden- Bussum (13:51)
13:38 1835 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (13:59) Hilversum (14:05) Baarn (14:13) Amersfoort (14:22)
13:38 3615 ma di wo do vr za zo Hoorn (14:16) Enkhuizen (14:39)
13:41 1129 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:55) Leiden Centraal (14:19) Den Haag HS (14:32) Schiedam Centrum (14:52) Rotterdam Centraal (14:59) Dordrecht (15:23) Lage Zwaluwe (15:35) Roosendaal (15:57) Bergen op Zoom (16:13) Goes (16:48) Middelburg (17:02) Vlissingen (17:10)
13:46 2435 ma di wo do vr za zo Zaandam (13:55) Uitgeest (14:15)
13:48 733 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:09) Utrecht Centraal (14:29)
13:49 1325 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:27) Ede- Wageningen (15:21) Arnhem (15:38)
13:50 2347 za Haarlem (14:06) Zandvoort (14:19)
13:56 473 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:59)
13:58 2349 zo Haarlem (14:14) Zandvoort (14:27)
14:00 2237 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:16) Velsen- IJmuiden Oost (14:33) Uitgeest (14:46)
14:00 1325 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:27) Ede- Wageningen (15:21) Arnhem (15:38)
14:05 851 za Naarden- Bussum (14:22)
14:06 1775 za Utrecht Centraal (14:36) Geldermalsen (15:08) 's Hertogenbosch (15:27)
14:08 1837 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (14:29) Hilversum (14:35) Baarn (14:43) Amersfoort (14:52)
14:10 1231 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:24) Leiden Centraal (14:48) Den Haag HS (15:01) Schiedam Centrum (15:21) Rotterdam Centraal (15:28) Dordrecht (15:55) Lage Zwaluwe (16:08) Breda (16:20) Tilburg (16:40) Boxtel (16:58) Eindhoven (17:12) Helmond (17:36) Deurne (17:45) Venlo (18:09)
14:19 2349 ma di wo do vr za Haarlem (14:35) Zandvoort (14:48)
14:20 2437 ma di wo do vr za zo Zaandam (14:29) Uitgeest (14:50) Alkmaar (15:09)
14:20 735 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:41) Utrecht Centraal (15:01)
14:25 1047 za Haarlem (14:41) Leiden Centraal (15:05) Den Haag HS (15:21) Schiedam Centrum (15:41) Rotterdam Centraal (15:48)
14:29 229 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:02) Apeldoorn (15:35) Deventer (15:50) Almelo (16:22) Hengelo (16:35) Enschede (16:45)
14:30 780 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:00) Ede- Wageningen (15:37) Arnhem (15:50)
14:32 2239 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:48) Velsen- IJmuiden Oost (15:06) Uitgeest (15:19) Alkmaar (15:38)
14:38 1839 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (14:59) Hilversum (15:05) Baarn (15:13) Amersfoort (15:22)
14:38 3617 ma di wo do vr za zo Hoorn (15:16) Enkhuizen (15:39)
14:41 1131 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:55) Leiden Centraal (15:19) Den Haag HS (15:32) Schiedam Centrum (15:52) Rotterdam Centraal (15:59) Dordrecht (16:23) Lage Zwaluwe (16:35) Bergen op Zoom (17:13) Goes (17:48) Middelburg (18:05) Vlissingen (18:13)
14:43 937 za Alkmaar (15:14)
14:46 2439 ma di wo do vr za zo Zaandam (14:55) Uitgeest (15:15)
14:46 2839 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (15:03) Hilversum (15:09) Utrecht Centraal (15:29)
14:49 1327 za Utrecht Centraal (15:25)
14:56 475 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:59)
15:00 2241 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:16) Velsen- IJmuiden Oost (15:33) Uitgeest (15:46)
15:05 35 za Utrecht Centraal (15:36) 's Hertogenbosch (16:14) Eindhoven (16:38) Roermond (17:16) Sittard (17:34) Maastricht (17:53)
15:06 1779 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (15:36) Geldermalsen (16:08) 's Hertogenbosch (16:27) Eindhoven (16:49)
15:08 1841 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (15:29) Hilversum (15:35) Baarn (15:43) Amersfoort (15:52)
15:10 1235 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:24) Leiden Centraal (15:48) Den Haag HS (16:01) Schiedam Centrum (16:21) Rotterdam Centraal (16:28) Dordrecht (16:55) Lage Zwaluwe (17:08) Breda (17:20) Tilburg (17:40) Boxtel (17:58) Eindhoven (18:12) Helmond (18:36) Deurne (18:45) Venlo (19:09)
15:19 2355 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:35) Zandvoort (15:48)
15:20 2441 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:29) Uitgeest (15:50) Alkmaar (16:09)
15:29 131 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:02) Zwolle (16:49) Meppel (17:10) Assen (17:48) Groningen (18:08)
15:30 D144 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:14) Rotterdam Centraal (16:36)
15:30 631 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:00) Geldermalsen (16:27) 's Hertogenbosch (16:48) Boxtel (17:04) Eindhoven (17:21) Weert (17:49) Roermond (18:06) Sittard (18:23) Maastricht (18:40)
15:32 2243 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:48) Velsen- IJmuiden Oost (16:06) Uitgeest (16:19) Alkmaar (16:38)
15:38 1843 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (15:59) Hilversum (16:05) Baarn (16:13) Amersfoort (16:22)
15:38 3619 za Hoorn (16:16) Enkhuizen (16:39)
15:41 1135 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:55) Leiden Centraal (16:19) Den Haag HS (16:32) Schiedam Centrum (16:52) Rotterdam Centraal (16:59) Dordrecht (17:23) Lage Zwaluwe (17:35) Roosendaal (17:57) Bergen op Zoom (18:13) Goes (18:48) Middelburg (19:02) Vlissingen (19:10)
15:46 2443 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:55) Uitgeest (16:15)
15:51 1051 ma di wo do vr Haarlem (16:07) Leiden Centraal (16:31) Den Haag HS (16:48) Schiedam Centrum (17:08) Rotterdam Centraal (17:15) Dordrecht (17:42)
15:56 477 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (16:59)
15:58 2361 zo Haarlem (16:14) Zandvoort (16:27)
16:00 1331 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:36) Ede- Wageningen (17:21) Arnhem (17:38)
16:00 2245 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:16) Velsen- IJmuiden Oost (16:33) Uitgeest (16:46)
16:08 1845 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (16:29) Hilversum (16:35) Baarn (16:43) Amersfoort (16:52)
16:10 1237 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:24) Leiden Centraal (16:48) Den Haag HS (17:01) Schiedam Centrum (17:21) Rotterdam Centraal (17:28) Dordrecht (17:55) Lage Zwaluwe (18:08) Breda (18:20) Tilburg (18:40) Boxtel (18:58) Eindhoven (19:12) Helmond (19:36) Deurne (19:45) Venlo (20:09)
16:18 743 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (16:35) Hilversum (16:41) Utrecht Centraal (17:01)
16:19 2361 ma di wo do vr za Haarlem (16:35) Zandvoort (16:48)
16:20 2445 ma di wo do vr za zo Zaandam (16:29) Uitgeest (16:50) Alkmaar (17:09)
16:24 1057 ma di wo do vr za Haarlem (16:40) Leiden Centraal (17:04) Den Haag HS (17:20) Schiedam Centrum (17:40) Rotterdam Centraal (17:47)
16:29 235 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:02) Apeldoorn (17:35) Deventer (17:50) Almelo (18:18) Hengelo (18:35) Enschede (18:45)
16:30 784 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:00) Ede- Wageningen (17:37) Arnhem (17:50)
16:32 2249 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:48) Velsen- IJmuiden Oost (17:06) Uitgeest (17:19) Alkmaar (17:38)
16:38 3621 ma di wo do vr za zo Hoorn (17:16) Enkhuizen (17:39)
16:38 1847 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (16:59) Hilversum (17:05) Baarn (17:13) Amersfoort (17:22)
16:41 1137 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:55) Leiden Centraal (17:19) Den Haag HS (17:32) Schiedam Centrum (17:52) Rotterdam Centraal (17:59) Dordrecht (18:23) Lage Zwaluwe (18:35) Roosendaal (18:57) Bergen op Zoom (19:13) Goes (19:48) Middelburg (20:02) Vlissingen (20:10)
16:42 2447 ma di wo do vr Zaandam (16:51) Uitgeest (17:10) Alkmaar (17:28)
16:44 745 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (17:03) Hilversum (17:09) Utrecht Centraal (17:29)
16:46 1059 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:02) Leiden Centraal (17:26) Den Haag HS (17:42) Schiedam Centrum (18:02) Rotterdam Centraal (18:09)
16:47 1333 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (17:26) Ede- Wageningen (18:11) Arnhem (18:28) Dieren (18:48) Zutphen (19:01) Deventer (19:17)
16:47 2449 ma di wo do vr za zo Zaandam (16:56) Uitgeest (17:16)
16:53 2367 ma di wo do vr Haarlem (17:09) Zandvoort (17:22)
16:58 861 ma di wo do vr Naarden- Bussum (17:19)
17:00 TEE32 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:30) Arnhem (18:12)
17:00 2251 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:16) Velsen- IJmuiden Oost (17:33) Uitgeest (17:46)
17:05 37 ma di wo do vr Utrecht Centraal (17:36) 's Hertogenbosch (18:14) Eindhoven (18:38) Roermond (19:16) Sittard (19:34) Maastricht (19:53)
17:08 1849 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (17:29) Hilversum (17:35) Baarn (17:43) Amersfoort (17:52)
17:10 1239 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:24) Leiden Centraal (17:48) Den Haag HS (18:01) Schiedam Centrum (18:21) Rotterdam Centraal (18:28) Dordrecht (18:55) Lage Zwaluwe (19:08) Breda (19:20) Tilburg (19:40) Boxtel (19:58) Eindhoven (20:12) Helmond (20:36) Deurne (20:45) Venlo (21:09)
17:10 949 ma di wo do vr Zaandam (17:19) Alkmaar (17:47)
17:11 481 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:14)
17:13 1063 ma di wo do vr Haarlem (17:29) Leiden Centraal (17:53) Den Haag HS (18:09) Schiedam Centrum (18:29) Rotterdam Centraal (18:36)
17:15 863 ma di wo do vr Naarden- Bussum (17:33)
17:15 1335 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:51)
17:17 2451 ma di wo do vr za zo Zaandam (17:29) Uitgeest (17:50) Alkmaar (18:09)
17:18 2253 ma di wo do vr Haarlem (17:34) Velsen- IJmuiden Oost (17:51) Uitgeest (18:04)
17:18 2369 za zo Haarlem (17:34) Zandvoort (17:47)
17:20 747 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:41) Utrecht Centraal (18:01)
17:22 2371 ma di wo do vr Haarlem (17:38) Zandvoort (17:51)
17:24 865 ma di wo do vr Naarden- Bussum (17:42)
17:27 1065 ma di wo do vr Haarlem (17:43) Leiden Centraal (18:07) Den Haag HS (18:20) Schiedam Centrum (18:41) Rotterdam Centraal (18:48)
17:29 17 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:02) Zwolle (18:49) Assen (19:42) Groningen (20:01)
17:30 637 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:00) Geldermalsen (18:27) 's Hertogenbosch (18:48) Boxtel (19:04) Eindhoven (19:21) Weert (19:49) Roermond (20:06) Sittard (20:23) Maastricht (20:40)
17:32 2255 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:48) Velsen- IJmuiden Oost (18:06) Uitgeest (18:19) Alkmaar (18:38)
17:38 1851 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (17:59) Hilversum (18:05) Baarn (18:13) Amersfoort (18:22)
17:38 3623 ma di wo do vr za Hoorn (18:16) Enkhuizen (18:39)
17:41 1139 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:55) Leiden Centraal (18:19) Den Haag HS (18:32) Schiedam Centrum (18:52) Rotterdam Centraal (18:59) Dordrecht (19:23) Lage Zwaluwe (19:35) Roosendaal (19:57) Bergen op Zoom (20:13) Goes (20:48) Middelburg (21:02) Vlissingen (21:10)
17:42 951 ma di wo do vr za zo Alkmaar (18:18)
17:44 977 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:09) Baarn (18:18) Utrecht Centraal (18:49)
17:44 2657 ma di wo do vr Haarlem (18:00) Velsen- IJmuiden Oost (18:19) IJmuiden (18:27)
17:46 2455 ma di wo do vr za zo Zaandam (17:56) Uitgeest (18:16) Alkmaar (18:32)
17:47 1357 ma di wo do vr Utrecht Centraal (18:26)
17:49 1067 ma di wo do vr Haarlem (18:05) Leiden Centraal (18:28) Den Haag HS (18:43) Schiedam Centrum (19:10) Rotterdam Centraal (20:20)
17:50 D308 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:23)
17:51 2457 ma di wo do vr Zaandam (18:00) Uitgeest (18:24)
17:53 2373 ma di wo do vr Haarlem (18:09) Zandvoort (18:22)
17:56 483 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:59)
17:58 867 ma di wo do vr Naarden- Bussum (18:14) Baarn (18:27) Amersfoort (18:35)
18:00 1337 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:35) Driebergen- Zeist (18:46) Ede- Wageningen (19:20) Arnhem (19:38)
18:00 2259 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:16) Velsen- IJmuiden Oost (18:33) Uitgeest (18:46)
18:04 TEE148 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:47) Rotterdam Centraal (19:08)
18:04 2370 ma di wo do vr za zo Amsterdam Amstel (18:14)
18:08 1853 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (18:29) Hilversum (18:35) Baarn (18:43) Amersfoort (18:52)
18:10 1241 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:24) Leiden Centraal (18:48) Den Haag HS (19:01) Schiedam Centrum (19:21) Rotterdam Centraal (19:28) Dordrecht (19:55) Lage Zwaluwe (20:08) Breda (20:20) Tilburg (20:40) Boxtel (20:58) Eindhoven (21:12) Helmond (21:36) Deurne (21:45) Venlo (22:09)
18:13 D108 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:44) Arnhem (19:35)
18:16 957 ma di wo do vr Uitgeest (18:34) Alkmaar (18:52)
18:17 751 ma di wo do vr zo Naarden- Bussum (18:34) Hilversum (18:41) Utrecht Centraal (19:01)
18:20 2459 ma di wo do vr za zo Zaandam (18:30) Uitgeest (18:50) Alkmaar (19:09)
18:21 2377 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:37) Zandvoort (18:50)
18:29 239 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:02) Apeldoorn (19:35) Deventer (19:50) Almelo (20:22) Hengelo (20:35) Enschede (20:45)
18:30 788 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:00) Ede- Wageningen (19:37) Arnhem (19:50)
18:32 2261 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:48) Velsen- IJmuiden Oost (19:06) Uitgeest (19:19) Alkmaar (19:38)
18:38 1855 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (18:59) Hilversum (19:05) Baarn (19:13) Amersfoort (19:22)
18:38 3625 ma di wo do vr za zo Hoorn (19:16) Enkhuizen (19:39)
18:41 1141 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:55) Leiden Centraal (19:19) Den Haag HS (19:32) Schiedam Centrum (19:52) Rotterdam Centraal (19:59) Dordrecht (20:23) Lage Zwaluwe (20:35) Roosendaal (20:57) Bergen op Zoom (21:13) Goes (21:48) Middelburg (22:02) Vlissingen (22:10)
18:46 2461 ma di wo do vr za zo Zaandam (18:55) Uitgeest (19:15)
18:56 485 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:59)
19:00 2263 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:16) Velsen- IJmuiden Oost (19:33) Uitgeest (19:46)
19:06 1339 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:38) Ede- Wageningen (20:21) Arnhem (20:38)
19:08 1857 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (19:29) Hilversum (19:35) Baarn (19:43) Amersfoort (19:52)
19:10 1243 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:24) Leiden Centraal (19:48) Den Haag HS (20:01) Schiedam Centrum (20:21) Rotterdam Centraal (20:28) Dordrecht (20:55) Lage Zwaluwe (21:08) Breda (21:20) Tilburg (21:40) Boxtel (21:58) Eindhoven (22:12) Helmond (22:36) Deurne (22:45) Venlo (23:09)
19:19 2381 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:35) Zandvoort (19:48)
19:20 2463 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:30) Uitgeest (19:50) Alkmaar (20:09)
19:29 141 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:02) Zwolle (20:49) Meppel (21:10) Assen (21:48) Groningen (22:08)
19:30 641 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:00) Geldermalsen (20:27) 's Hertogenbosch (20:48) Boxtel (21:04) Eindhoven (21:21) Weert (21:49) Roermond (22:06) Sittard (22:23) Maastricht (22:40)
19:32 2265 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:48) Velsen- IJmuiden Oost (20:06) Uitgeest (20:19) Alkmaar (20:38)
19:38 3627 ma di wo do vr zo Hoorn (20:16) Enkhuizen (20:39)
19:38 1859 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (19:59) Hilversum (20:05) Baarn (20:13) Amersfoort (20:22)
19:41 1143 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:55) Leiden Centraal (20:19) Den Haag HS (20:32) Schiedam Centrum (20:52) Rotterdam Centraal (20:59) Dordrecht (21:23) Lage Zwaluwe (21:35) Bergen op Zoom (22:13) Goes (22:48) Middelburg (23:05) Vlissingen (23:13)
19:46 2465 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:55) Uitgeest (20:15)
19:56 487 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:59)
20:00 1341 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:35) Ede- Wageningen (21:21) Arnhem (21:38)
20:00 2267 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:16) Velsen- IJmuiden Oost (20:33) Uitgeest (20:46)
20:08 1861 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (20:29) Hilversum (20:35) Baarn (20:43) Amersfoort (20:52)
20:10 1245 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:24) Leiden Centraal (20:48) Den Haag HS (21:01) Schiedam Centrum (21:21) Rotterdam Centraal (21:28) Dordrecht (21:55) Lage Zwaluwe (22:08) Breda (22:20) Tilburg (22:40) Boxtel (22:58) Eindhoven (23:12) Helmond (23:36)
20:13 D508 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:43)
20:19 2385 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:35) Zandvoort (20:48)
20:20 2467 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:30) Uitgeest (20:50) Alkmaar (21:09)
20:23 1791 zo Utrecht Centraal (20:53) Geldermalsen (21:16) 's Hertogenbosch (21:35)
20:26 1079 zo Haarlem (20:40) Leiden Centraal (21:04) Den Haag HS (21:19) Schiedam Centrum (21:39) Rotterdam Centraal (21:46)
20:29 243 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:02) Apeldoorn (21:35) Deventer (21:50) Almelo (22:22) Hengelo (22:39) Enschede (22:49)
20:30 792 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:00) Ede- Wageningen (21:37) Arnhem (21:50)
20:32 2269 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:48) Velsen- IJmuiden Oost (21:06) Uitgeest (21:19) Alkmaar (21:38)
20:38 3629 ma di wo do vr za zo Hoorn (21:16) Enkhuizen (21:39)
20:38 1863 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (20:59) Hilversum (21:05) Baarn (21:13) Amersfoort (21:22)
20:41 1145 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:55) Leiden Centraal (21:19) Den Haag HS (21:32) Schiedam Centrum (21:52) Rotterdam Centraal (21:59) Dordrecht (22:23) Lage Zwaluwe (22:35) Roosendaal (22:57) Bergen op Zoom (23:13) Goes (23:48) Middelburg (00:02) Vlissingen (00:10)
20:46 2469 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:55) Uitgeest (21:15)
20:53 983 zo Naarden- Bussum (21:10) Hilversum (21:16) Baarn (21:24)
20:56 489 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:59)
20:57 D102 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:11) Den Haag HS (21:44) Rotterdam Centraal (22:07)
21:03 2271 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:17) Velsen- IJmuiden Oost (21:33) Uitgeest (21:46)
21:05 39 zo Utrecht Centraal (21:36) 's Hertogenbosch (22:14) Eindhoven (22:38) Roermond (23:16) Sittard (23:34) Maastricht (23:53)
21:06 1343 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:36) Ede- Wageningen (22:21) Arnhem (22:38)
21:08 1865 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (21:29) Hilversum (21:35) Baarn (21:43) Amersfoort (21:52)
21:09 43 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:23) Leiden Centraal (21:44) Den Haag HS (21:56) Rotterdam Centraal (22:17) Hoek van Holland haven (22:44)
21:10 1247 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:24) Leiden Centraal (21:48) Den Haag HS (22:01) Schiedam Centrum (22:21) Rotterdam Centraal (22:28) Dordrecht (22:55) Lage Zwaluwe (23:08) Breda (23:20) Tilburg (23:40) Boxtel (23:58) Eindhoven (00:12)
21:19 2389 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:35) Zandvoort (21:48)
21:20 2471 ma di wo do vr za zo Zaandam (21:30) Uitgeest (21:50) Alkmaar (22:09)
21:24 1081 zo Haarlem (21:40) Leiden Centraal (22:02) Den Haag HS (22:18) Schiedam Centrum (22:38) Rotterdam Centraal (22:45)
21:29 145 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:02) Zwolle (22:49) Meppel (23:10) Assen (23:48) Groningen (00:08)
21:30 645 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:00) Geldermalsen (22:27) 's Hertogenbosch (22:48) Boxtel (23:04) Eindhoven (23:21) Weert (23:49) Roermond (00:06) Sittard (00:23) Maastricht (00:40)
21:32 2273 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:48) Velsen- IJmuiden Oost (22:06) Uitgeest (22:19) Alkmaar (22:38)
21:38 3631 zo Hoorn (22:16) Enkhuizen (22:39)
21:38 1867 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (21:59) Hilversum (22:05) Baarn (22:13) Amersfoort (22:22)
21:43 971 zo Alkmaar (22:14)
21:46 2473 ma di wo do vr za zo Zaandam (21:55) Uitgeest (22:15)
21:49 1345 zo Utrecht Centraal (22:24) Ede- Wageningen (23:11) Arnhem (23:24)
21:51 1083 zo Haarlem (22:07) Leiden Centraal (22:29) Den Haag HS (22:45) Schiedam Centrum (23:05) Rotterdam Centraal (23:12)
21:56 493 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:59)
22:00 2275 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:16) Velsen- IJmuiden Oost (22:33) Uitgeest (22:46)
22:01 1345 zo Utrecht Centraal (22:24) Ede- Wageningen (23:11) Arnhem (23:24)
22:06 77 zo Utrecht Centraal (22:36) Geldermalsen (23:08) 's Hertogenbosch (23:24) Eindhoven (23:46)
22:08 1869 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (22:29) Hilversum (22:35) Baarn (22:43) Amersfoort (22:52)
22:10 1085 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:24) Leiden Centraal (22:48) Den Haag HS (23:01) Schiedam Centrum (23:21) Rotterdam Centraal (23:28) Dordrecht (23:55)
22:17 769 zo Naarden- Bussum (22:34) Hilversum (22:41)
22:19 2393 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:35) Zandvoort (22:48)
22:20 2475 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:30) Uitgeest (22:50) Alkmaar (23:09)
22:24 1087 zo Haarlem (22:40) Leiden Centraal (23:04) Den Haag HS (23:20) Schiedam Centrum (23:40) Rotterdam Centraal (23:47)
22:29 247 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:02) Apeldoorn (23:35) Deventer (23:50) Almelo (00:22) Hengelo (00:39) Enschede (00:49)
22:30 794 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:00) Ede- Wageningen (23:49) Arnhem (00:09)
22:32 2277 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:48) Velsen- IJmuiden Oost (23:06) Uitgeest (23:19) Alkmaar (23:38)
22:38 1871 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (22:59) Hilversum (23:05) Baarn (23:13) Amersfoort (23:22)
22:38 3633 ma di wo do vr za zo Hoorn (23:16) Enkhuizen (23:39)
22:41 1089 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:57) Leiden Centraal (23:21) Den Haag HS (23:34) Schiedam Centrum (23:54) Rotterdam Centraal (00:01) Dordrecht (00:28)
22:44 975 zo Alkmaar (23:15)
22:46 2477 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:55) Uitgeest (23:15)
22:56 495 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:59)
23:03 2279 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:19) Velsen- IJmuiden Oost (23:36) Uitgeest (23:49)
23:06 1347 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:38)
23:08 1873 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (23:29) Hilversum (23:35) Baarn (23:43) Amersfoort (23:52)
23:13 1093 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:27) Leiden Centraal (23:51) Den Haag HS (00:07) Schiedam Centrum (00:27) Rotterdam Centraal (00:34)
23:19 2395 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:35) Zandvoort (23:48)
23:23 2479 ma di wo do vr za zo Zaandam (23:33) Uitgeest (23:53) Alkmaar (00:12)
23:30 651 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:00)
23:36 2681 zo Haarlem (23:52) Velsen- IJmuiden Oost (00:10) IJmuiden (00:17)
23:38 1875 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (23:59) Hilversum (00:05) Baarn (00:13) Amersfoort (00:22)
23:40 3635 ma di wo do vr za zo Hoorn (00:18) Enkhuizen (00:41)
23:49 1097 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:05) Leiden Centraal (00:29) Den Haag HS (00:45) Schiedam Centrum (01:04) Rotterdam Centraal (01:11)
23:50 979 zo Alkmaar (00:21)
00:07 2283 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:23) Velsen- IJmuiden Oost (00:40) Uitgeest (00:53)
00:13 1349 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:48)
00:14 1877 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (00:35) Hilversum (00:41) Baarn (00:49) Amersfoort (00:58)
00:23 2483 ma di wo do vr za zo Zaandam (00:33) Uitgeest (00:53) Alkmaar (01:12)
00:27 1099 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:43) Leiden Centraal (01:06) Den Haag HS (01:21)