of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amsterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Amsterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:45 203 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (06:05) Geldermalsen (07:48) 's Hertogenbosch (08:36) Tilburg (09:13)
04:48 319 ma di wo do vr za zo Haarlem (05:13) Leiden Centraal (06:14) Den Haag HS (06:50) Delft (07:10) Schiedam Centrum (07:28) Rotterdam Centraal (07:39)
04:59 603 do Zaandam (05:13) Uitgeest (05:39) Alkmaar (06:07) Den Helder (07:34)
05:24 607 ma Zaandam (05:40) Uitgeest (06:08) Alkmaar (06:42)
05:30 753 di Zaandam (05:46) Purmerend (06:12)
05:40 908 ma di wo do vr za zo Hilversum (06:21) Amersfoort (06:45) Apeldoorn (08:30) Zutphen (09:17) Winterswijk (10:29)
06:11 611 ma di wo do vr za Zaandam (06:27) Uitgeest (06:55) Alkmaar (07:24) Den Helder (08:39)
06:15 61 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:54) Kesteren (07:22) Nijmegen (07:46)
06:31 559 ma di wo do vr za Haarlem (06:52) Velsen- IJmuiden Oost (07:13) IJmuiden (07:19)
06:35 24 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:02) Amersfoort (07:16)
06:38 757 ma di wo do vr za zo Zaandam (06:52) Hoorn (07:51) Enkhuizen (08:31) Stavoren (10:32) Sneek (12:00) Leeuwarden (12:38)
06:45 21 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:33) Arnhem (08:32)
06:53 81 ma di wo do vr za zo Gouda (07:56) Rotterdam Centraal (08:26) Dordrecht (08:55) Roosendaal (09:32)
07:04 848 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:52) Amersfoort (08:17) Kesteren (09:10) Vork (09:42) Nijmegen (10:03)
07:04 119 ma di wo do vr za zo Haarlem (07:24) Leiden Centraal (07:53) Den Haag HS (08:12) Delft (08:25) Rotterdam Centraal (08:44) Dordrecht (09:15) Gorinchem (09:45) Geldermalsen (10:17) Tiel (10:38) Kesteren (10:52) Vork (11:14) Nijmegen (11:30)
07:12 331 ma di wo do vr za zo Haarlem (07:37) Leiden Centraal (08:39) Den Haag HS (09:08) Delft (10:06) Schiedam Centrum (10:25) Rotterdam Centraal (10:35)
07:20 101 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:08) 's Hertogenbosch (09:05) Tilburg (09:32) Breda (09:59) Roosendaal (10:25) Vlissingen (12:04)
07:26 617 ma di wo do vr za zo Zaandam (07:42) Uitgeest (08:07)
07:28 111 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:20) Geldermalsen (08:58) 's Hertogenbosch (09:24) Boxtel (09:40) Eindhoven (10:06) Venlo (11:05) Roermond (11:36) Sittard (12:04) Maastricht (12:30)
07:50 561 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:14) Velsen- IJmuiden Oost (08:34) Uitgeest (08:56)
07:59 155 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:11) Hoorn (08:53) Enkhuizen (09:17) Stavoren (10:32) Sneek (11:14) Leeuwarden (11:36)
08:00 72 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:29) Amersfoort (08:46) Apeldoorn (09:30) Deventer (09:47) Almelo (10:20) Hengelo (10:35) Oldenzaal (10:47)
08:04 202 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:45) Lunetten (09:28)
08:08 113 ma di wo do za zo Haarlem (08:28) Leiden Centraal (08:57) Den Haag HS (09:16) Delft (09:28) Schiedam Centrum (09:41) Rotterdam Centraal (09:50)
08:08 61 ma di wo do vr za zo Gouda (09:15) Rotterdam Maas (09:37)
08:15 621 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:30) Uitgeest (08:55)
08:16 103 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:05) 's Hertogenbosch (09:56) Tilburg (10:22) Breda (10:42) Roosendaal (11:04)
08:24 210 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:53) Amersfoort (09:14) Apeldoorn (10:00) Zutphen (10:30) Ruurlo (10:57) Winterswijk (11:27)
08:24 425 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:47) Zandvoort (09:04)
08:30 145 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:05) Amersfoort (09:56) Zwolle (11:00) Meppel (11:44) Heerenveen (12:30) Leeuwarden (13:01)
08:38 292 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:06) Amersfoort (09:22) Kesteren (09:50) Vork (10:09) Nijmegen (10:22) Groesbeek (10:47)
08:40 51 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:31) Rotterdam Centraal (09:57)
08:44 765 do za Zaandam (09:00) Hoorn (09:59)
08:48 49 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:42) Rotterdam Centraal (10:08)
08:54 214 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:32) Amersfoort (09:53) Kesteren (10:50)
09:01 33 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:48) Arnhem (10:48)
09:04 177 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:23) Leiden Centraal (09:51) Den Haag HS (10:10) Rotterdam Centraal (10:41) Dordrecht (11:13) Gorinchem (11:40) Tiel (12:17) Kesteren (12:30) Vork (12:49) Nijmegen (13:01)
09:07 854 zo Hilversum (09:32) Amersfoort (09:53)
09:12 145 ma di wo do vr za zo Zaandam (09:25) Uitgeest (09:44) Alkmaar (10:03) Den Helder (10:50)
09:16 67 ma di wo do vr za zo Zandvoort (09:46)
09:20 565 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:41) Velsen- IJmuiden Oost (10:02) IJmuiden (10:08)
09:27 856 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:13) Amersfoort (10:36)
09:30 109 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:50) Leiden Centraal (10:19) Den Haag HS (10:40) Delft (10:53) Schiedam Centrum (11:06) Rotterdam Centraal (11:15)
09:40 431 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:55) Zandvoort (10:15)
09:45 629 ma di wo do vr za zo Zaandam (09:58) Uitgeest (10:24)
09:50 769 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:05) Hoorn (11:02) Enkhuizen (11:46)
09:50 23 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:24) Arnhem (11:29)
09:56 437 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:17) Zandvoort (10:34)
09:57 55 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:50) Arnhem (11:50) Zutphen (12:25) Hengelo (13:20) Enschede (13:35)
10:01 914 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:42) Amersfoort (11:06) Apeldoorn (12:38) Zutphen (13:13) Ruurlo (13:55) Winterswijk (14:30)
10:02 107 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:15) Uitgeest (10:31) Alkmaar (10:50)
10:08 45 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:26) Leiden Centraal (11:05) Rotterdam Centraal (11:30)
10:08 43 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:00) Arnhem (12:02) Nijmegen (12:29) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (12:58) Venlo (13:44) Roermond (14:16) Sittard (14:45) Maastricht (15:10)
10:12 339 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:37) Leiden Centraal (11:30) Den Haag HS (12:36) Delft (12:55) Schiedam Centrum (13:12) Rotterdam Centraal (13:22)
10:16 635 ma di wo do vr za zo Zaandam (10:32) Uitgeest (10:59)
10:30 212 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:58) Amersfoort (11:13) Apeldoorn (11:54) Deventer (12:13) Almelo (12:49) Hengelo (13:05) Oldenzaal (13:19)
10:35 858 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:11) Baarn (11:23)
10:38 221 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:58) Zandvoort (11:15)
10:49 207 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:57) Arnhem (13:40) Zevenaar (14:05)
10:50 123 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:10) Leiden Centraal (11:40) Den Haag HS (12:00) Delft (12:13) Schiedam Centrum (12:26) Rotterdam Centraal (12:35)
10:53 228 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:21) Amersfoort (11:38) Kesteren (12:16) Vork (12:37) Nijmegen (12:49)
11:09 569 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:30) Velsen- IJmuiden Oost (11:56) Uitgeest (12:13) Alkmaar (12:44) Hoorn (13:31) Enkhuizen (14:12)
11:12 218 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:53) Amersfoort (12:16)
11:22 455 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:43) Zandvoort (12:00)
11:30 641 ma di wo do vr za zo Zaandam (11:46) Uitgeest (12:12)
11:34 209 ma di wo do vr za zo Gouda (13:12) Den Haag Centraal (14:01)
11:38 217 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:59) Zandvoort (12:16)
11:45 866 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:28) Amersfoort (12:55) Kesteren (13:49) Vork (14:18) Nijmegen (14:30) Groesbeek (15:03)
11:58 127 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:18) Leiden Centraal (12:49) Den Haag HS (13:08) Delft (13:21) Schiedam Centrum (13:34) Rotterdam Centraal (13:43)
12:03 345 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:28) Leiden Centraal (13:25) Den Haag HS (14:46) Delft (15:03) Schiedam Centrum (15:19) Rotterdam Centraal (15:30)
12:18 25 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:05) Arnhem (14:08)
12:44 129 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:04) Leiden Centraal (13:34) Den Haag HS (13:54) Delft (14:08) Schiedam Centrum (14:21) Rotterdam Centraal (14:30) Dordrecht (15:02) Gorinchem (15:32) Geldermalsen (16:01) Tiel (16:20) Kesteren (16:34) Arnhem (17:22)
12:48 45 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:42) Arnhem (14:55) Dieren (15:34) Zutphen (15:55) Hengelo (17:19) Enschede (17:34)
12:49 573 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:10) Velsen- IJmuiden Oost (13:32) Uitgeest (13:49)
12:53 220 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:26) Utrecht Maliebaan (13:48)
13:02 105 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:50) 's Hertogenbosch (14:46) Tilburg (15:12) Breda (15:36) Roosendaal (16:02) Vlissingen (17:38)
13:06 918 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:51) Amersfoort (14:15) Apeldoorn (15:21) Zutphen (15:51) Ruurlo (16:21) Winterswijk (16:55)
13:07 645 ma di wo do vr za zo Zaandam (13:21) Uitgeest (13:48) Alkmaar (14:16) Den Helder (15:26)
13:14 193 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:35) Zandvoort (13:52)
13:15 147 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:07) Amersfoort (14:41) Zwolle (15:45) Meppel (16:25) Heerenveen (17:16) Leeuwarden (17:49)
13:30 67 ma di wo do vr za zo Gouda (14:37) Den Haag Centraal (15:09)
13:38 157 ma di wo do vr za Zaandam (13:50) Hoorn (14:31) Enkhuizen (14:51) Stavoren (16:07) Sneek (16:45) Leeuwarden (17:07)
13:42 57 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:33) Rotterdam Centraal (14:58) Dordrecht (15:25) Lage Zwaluwe (15:44) Roosendaal (16:08)
13:47 355 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:08) Leiden Centraal (14:58) Den Haag HS (15:45) Delft (16:02) Schiedam Centrum (16:19) Rotterdam Centraal (16:30)
13:52 226 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:21) Amersfoort (14:37)
14:02 211 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:11) Geldermalsen (16:04) 's Hertogenbosch (16:46) Boxtel (17:13)
14:03 577 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:28) Velsen- IJmuiden Oost (14:50) Uitgeest (15:06) Alkmaar (15:32) Hoorn (16:19)
14:15 457 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:36) Zandvoort (14:54)
14:15 224 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:51) Utrecht Centraal (16:07)
14:21 649 ma di wo do vr za zo Zaandam (14:37) Uitgeest (15:04)
14:26 53 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:44)
14:48 47 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:45) Arnhem (16:45) Zutphen (17:51) Hengelo (18:50) Enschede (19:05)
14:48 195 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:09) Zandvoort (15:26)
14:52 870 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:34) Amersfoort (15:59) Kesteren (17:01) Vork (17:29) Nijmegen (17:49) Groesbeek (18:08)
14:54 653 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:10) Uitgeest (15:36)
15:02 171 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:22) Leiden Centraal (15:54) Den Haag HS (16:13) Rotterdam Centraal (16:43) Dordrecht (17:14) Gorinchem (17:40) Geldermalsen (18:12) Tiel (18:26) Kesteren (18:39) Vork (18:57) Nijmegen (19:10)
15:03 472 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:55) Arnhem (17:16) Nijmegen (17:43)
15:06 777 ma di wo do vr za zo Zaandam (15:19) Hoorn (16:16) Enkhuizen (16:57) Stavoren (18:19) Sneek (19:33) Leeuwarden (20:16)
15:21 461 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:44) Zandvoort (16:01)
15:22 250 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:50) Amersfoort (16:07) Kesteren (16:38) Nijmegen (17:06)
15:28 655 ma di wo do vr za Zaandam (15:42) Alkmaar (16:24) Den Helder (17:47)
15:30 65 ma di wo do vr za zo Gouda (16:37)
15:35 242 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:14) Apeldoorn (16:53) Zutphen (17:29)
15:36 41 ma wo do vr za Den Haag HS (16:26) Rotterdam Centraal (16:54)
15:49 199 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:09) Zandvoort (16:26)
15:51 230 ma di wo do vr za Hilversum (16:24) Amersfoort (16:45)
15:55 581 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:19) Velsen- IJmuiden Oost (16:42) Uitgeest (16:58)
16:01 107 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:49) Geldermalsen (17:24) 's Hertogenbosch (17:51) Boxtel (18:13)
16:08 657 ma di wo do vr za zo Zaandam (16:24) Uitgeest (16:50)
16:15 55 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:09) Rotterdam Centraal (17:35) Dordrecht (18:07) Lage Zwaluwe (18:29) Roosendaal (19:02)
16:18 876 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:04) Utrecht Maliebaan (17:27)
16:19 131 ma di wo do vr za zo Leiden Centraal (17:08) Den Haag HS (17:27) Delft (17:39) Schiedam Centrum (17:53) Rotterdam Centraal (18:02) Haarlem (19:39)
16:35 27 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:26) Arnhem (18:28)
16:38 277 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:57) Zandvoort (17:13)
16:46 661 ma di wo do vr za zo Zaandam (17:00) Uitgeest (17:25) Alkmaar (17:46) Den Helder (18:56)
16:50 232 ma di wo do vr za Hilversum (17:19) Amersfoort (17:40)
16:50 585 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:10) Velsen- IJmuiden Oost (17:32) Uitgeest (17:47) Alkmaar (18:13) Hoorn (18:56)
16:55 213 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:08) Arnhem (19:46) Zevenaar (20:32)
17:00 234 ma di wo do vr za Hilversum (17:34) Utrecht Maliebaan (18:00)
17:03 65 ma di wo do vr za Zandvoort (17:33)
17:07 175 ma di wo do vr za Haarlem (17:26) Santpoort Zuid (17:37)
17:10 236 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:44) Amersfoort (18:04) Apeldoorn (18:54) Zutphen (19:19)
17:15 73 ma di wo do vr za zo Gouda (18:25) Den Haag Centraal (18:57)
17:15 59 ma di wo do vr za Den Haag HS (18:09) Rotterdam Centraal (18:34)
17:20 216 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:57) Amersfoort (18:18) Kesteren (18:52) Vork (19:10) Nijmegen (19:22) Groesbeek (19:45)
17:21 173 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:41) Zandvoort (17:57)
17:25 663 ma di wo do vr za Zaandam (17:39) Uitgeest (18:04)
17:35 139 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:54) Leiden Centraal (18:28) Den Haag HS (18:49) Delft (19:01) Schiedam Centrum (19:14) Rotterdam Centraal (19:23)
17:35 246 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:13) Utrecht Maliebaan (18:42)
17:39 781 ma di wo do vr za Zaandam (17:55) Hoorn (18:59) Enkhuizen (19:42)
17:50 884 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:31) Amersfoort (18:53)
17:52 471 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:11) Zandvoort (18:27)
17:58 49 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:50) Arnhem (20:00) Elst (20:23) Nijmegen (20:36) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (21:26) Venlo (22:19) Roermond (22:48) Sittard (23:17) Maastricht (23:45)
18:06 240 ma di wo do vr za Hilversum (18:43)
18:10 109 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:00) Geldermalsen (19:32) 's Hertogenbosch (19:58) Tilburg (20:27) Breda (20:52) Roosendaal (21:18) Vlissingen (22:59)
18:10 147 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:29) Leiden Centraal (18:56) Rotterdam Centraal (19:43) Dordrecht (20:12) Gorinchem (20:38) Tiel (21:16) Kesteren (21:30) Vork (21:48) Nijmegen (22:00)
18:20 244 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:06) Amersfoort (19:30)
18:20 665 ma di wo do vr za zo Zaandam (18:33) Uitgeest (18:58)
18:24 237 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:44) Zandvoort (19:00)
18:33 215 ma di wo do vr za zo Gouda (20:06) Den Haag Centraal (20:55)
18:45 39 ma di do vr za zo Haarlem (19:03) Leiden Centraal (19:29) Den Haag HS (19:46) Delft (19:58)
18:49 383 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:12) Leiden Centraal (20:08) Den Haag HS (20:40) Delft (21:15) Schiedam Centrum (21:33) Rotterdam Centraal (21:47)
19:01 159 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:14) Hoorn (19:52) Enkhuizen (20:14) Stavoren (21:29) Sneek (22:11) Leeuwarden (22:35)
19:04 238 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:32) Amersfoort (19:48) Apeldoorn (20:24) Zutphen (21:09) Ruurlo (21:42) Winterswijk (22:15)
19:05 227 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:25) Zandvoort (19:41)
19:26 589 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:47) Velsen- IJmuiden Oost (20:09) Uitgeest (20:28) Alkmaar (21:01)
19:33 673 ma di wo do vr za zo Zaandam (19:49) Uitgeest (20:15)
19:46 29 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:33) Arnhem (21:35) Zevenaar (21:52)
19:52 888 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:39) Utrecht Maliebaan (21:14)
20:00 15 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:17) Den Haag HS (20:54) Rotterdam Centraal (21:18)
20:05 87 ma di wo do vr za zo Gouda (21:08) Rotterdam Centraal (21:40) Dordrecht (22:13) Roosendaal (22:52) Vlissingen (00:02)
20:15 217 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:25) Geldermalsen (22:22) 's Hertogenbosch (23:00) Boxtel (00:14)
20:28 675 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:41) Uitgeest (21:06)
20:32 187 zo Haarlem (20:52) Leiden Centraal (21:21) Den Haag HS (21:40) Delft (21:54) Schiedam Centrum (22:08) Rotterdam Centraal (22:17)
20:37 252 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:06) Amersfoort (21:27)
20:41 51 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:34) Arnhem (23:04) Elst (23:40) Nijmegen (23:57)
20:43 121 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:57) Uitgeest (21:13) Alkmaar (21:33) Den Helder (22:22)
20:47 189 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:07) Leiden Centraal (21:38) Den Haag HS (21:57) Delft (22:11) Schiedam Centrum (22:25) Rotterdam Centraal (22:34) Dordrecht (23:08) Gorinchem (23:52)
21:00 28 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:39)
21:06 595 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:27) Velsen- IJmuiden Oost (21:50) IJmuiden (21:58)
21:08 890 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:50)
21:25 787 ma di wo do vr za zo Zaandam (21:41) Hoorn (22:41) Enkhuizen (23:24)
21:28 928 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:56) Amersfoort (22:17) Apeldoorn (23:23) Zutphen (23:51)
21:30 63 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:48) Leiden Centraal (22:13) Den Haag HS (22:29) Schiedam Centrum (22:47) Rotterdam Centraal (22:57)
21:34 397 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:55) Leiden Centraal (22:38) Den Haag HS (23:00) Delft (23:24) Schiedam Centrum (23:40) Rotterdam Centraal (23:49)
21:34 892 zo Hilversum (22:18)
21:40 691 ma di wo do vr za zo Zaandam (21:54) Uitgeest (22:19)
21:45 79 ma di wo do vr za zo Gouda (22:53) Den Haag Centraal (23:25)
21:47 493 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:12) Zandvoort (22:28)
22:10 73 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:28) Den Haag HS (23:06) Rotterdam Centraal (23:30)
22:15 894 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:00) Utrecht Maliebaan (23:29)
22:21 597 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:42) Velsen- IJmuiden Oost (23:06) Uitgeest (23:22)
22:38 181 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:58) Leiden Centraal (23:31) Den Haag HS (23:50) Delft (00:03) Schiedam Centrum (00:16) Rotterdam Centraal (00:25)
22:40 254 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:09) Amersfoort (23:30)
22:42 197 zo Haarlem (23:05) Leiden Centraal (23:37) Den Haag HS (23:56) Delft (00:08) Schiedam Centrum (00:21) Rotterdam Centraal (00:30)
22:45 221 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:54)
22:47 695 ma di wo do vr za zo Zaandam (23:03) Uitgeest (23:29) Alkmaar (23:53)
23:00 61 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:19) Zandvoort (23:36)
23:13 248 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:54) Utrecht Maliebaan (00:16)
23:30 47 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:14) Rotterdam Centraal (00:38)
23:30 133 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:22)
23:45 497 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:05)
23:50 896 ma di wo do vr za zo Hilversum (00:36) Amersfoort (01:05)
00:04 697 ma di wo do vr za zo Zaandam (00:20) Uitgeest (00:48)
00:20 499 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:40)