of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Alkmaar in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Alkmaar in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:53 2406 ma di wo do vr Uitgeest (05:06) Zaandam (05:22) Amsterdam Centraal (05:31)
05:24 2408 ma di wo do vr za Uitgeest (05:38) Zaandam (05:58) Amsterdam Centraal (06:09)
05:24 4119 ma di wo do vr Den Helder (05:55)
05:56 2410 ma di wo do vr za Uitgeest (06:10) Zaandam (06:32) Amsterdam Centraal (06:43)
06:18 5412 ma di wo do vr Uitgeest (06:32) Zaandam (06:51) Amsterdam Centraal (07:01)
06:25 2212 ma di wo do vr Uitgeest (06:39) Beverwijk (06:47) Haarlem (07:05) Amsterdam Centraal (07:23)
06:30 2412 ma di wo do vr za zo Uitgeest (06:44) Zaandam (07:01) Amsterdam Centraal (07:11)
06:33 4121 ma di wo do vr za Den Helder (07:04)
06:47 7425 ma di wo do vr za Hoorn (07:08)
06:47 4112 ma di wo do vr Uitgeest (07:00) Zaandam (07:13) Amsterdam Centraal (07:22)
06:47 2414 za Uitgeest (07:00) Zaandam (07:20) Amsterdam Centraal (07:31)
06:58 2214 ma di wo do vr za Uitgeest (07:12) Beverwijk (07:20) Haarlem (07:37) Amsterdam Centraal (07:58)
07:03 4123 ma di wo do vr Den Helder (07:35)
07:03 4123 zo Den Helder (07:35)
07:05 5414 ma di wo do vr Uitgeest (07:18) Zaandam (07:36) Amsterdam Centraal (07:47)
07:15 5214 ma di wo do vr za Uitgeest (07:28) Beverwijk (07:36) Haarlem (07:55) Amsterdam Centraal (08:11)
07:17 7427 za Hoorn (07:38) Enkhuizen (08:12)
07:18 7429 ma di wo do vr za zo Hoorn (08:10)
07:19 4114 ma di wo do vr za Zaandam (07:48) Amsterdam Centraal (07:58)
07:26 2216 ma di wo do vr za zo Uitgeest (07:40) Beverwijk (07:48) Haarlem (08:05)
07:28 4126 ma di wo do vr za Den Helder (08:00)
07:29 2416 ma di wo do vr za zo Uitgeest (07:44) Zaandam (08:01) Amsterdam Centraal (08:12)
07:39 4116 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:20)
07:43 4227 ma di wo do vr za Den Helder (08:15)
07:45 5418 ma di wo do vr Uitgeest (08:02) Zaandam (08:21) Amsterdam Centraal (08:31)
07:50 5216 ma di wo do vr za Beverwijk (08:13) Haarlem (08:25) Amsterdam Centraal (08:44)
07:57 2218 ma di wo do vr za zo Uitgeest (08:12) Beverwijk (08:20) Haarlem (08:37)
08:02 2418 ma di wo do vr za zo Uitgeest (08:17) Zaandam (08:36) Amsterdam Centraal (08:46)
08:18 7431 ma di wo do vr Hoorn (08:39)
08:19 5118 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:50)
08:22 4218 ma di wo do vr za zo Beverwijk (08:40) Haarlem (08:52) Leiden Centraal (09:16) Den Haag HS (09:29) Schiedam Centrum (09:43) Rotterdam Centraal (09:49) Dordrecht (10:15)
08:28 2220 ma di wo do vr za zo Uitgeest (08:41) Beverwijk (08:49) Haarlem (09:06)
08:35 2420 ma di wo do vr za zo Uitgeest (08:48) Zaandam (09:05) Amsterdam Centraal (09:15)
08:44 4131 ma di wo do vr za zo Den Helder (09:14)
08:48 7433 ma di wo do vr za zo Hoorn (09:09)
08:49 4120 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:20)
08:52 5220 ma di wo do vr za zo Beverwijk (09:10) Haarlem (09:22) Amsterdam Centraal (09:39)
08:57 2222 ma di wo do vr za zo Uitgeest (09:13) Beverwijk (09:22) Haarlem (09:39)
09:03 2422 ma di wo do vr za zo Uitgeest (09:18) Zaandam (09:36) Amsterdam Centraal (09:46)
09:16 4233 ma di wo do vr za Den Helder (09:45)
09:19 5122 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:50)
09:22 4222 ma di wo do vr za Beverwijk (09:40) Haarlem (09:52) Amsterdam Centraal (10:10)
09:29 2224 ma di wo do vr za zo Uitgeest (09:43) Beverwijk (09:51) Haarlem (10:08)
09:33 2424 ma di wo do vr za zo Uitgeest (09:48) Zaandam (10:06) Amsterdam Centraal (10:16)
09:44 4135 ma di wo do vr za zo Den Helder (10:14)
09:48 7437 ma di wo do vr za zo Hoorn (10:09)
09:49 4124 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:20)
09:52 5224 ma di wo do vr za zo Beverwijk (10:10) Haarlem (10:22) Amsterdam Centraal (10:40)
09:59 2226 ma di wo do vr za zo Uitgeest (10:13) Beverwijk (10:21) Haarlem (10:38)
10:03 2426 ma di wo do vr za zo Uitgeest (10:18) Zaandam (10:36) Amsterdam Centraal (10:46)
10:15 4237 ma di wo do vr za Den Helder (10:44)
10:19 5126 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (10:50)
10:22 4226 ma di wo do vr za Beverwijk (10:40) Haarlem (10:52) Amsterdam Centraal (11:10)
10:29 2228 ma di wo do vr za zo Uitgeest (10:43) Beverwijk (10:51) Haarlem (11:08)
10:33 2428 ma di wo do vr za zo Uitgeest (10:48) Zaandam (11:06) Amsterdam Centraal (11:16)
10:44 4139 ma di wo do vr za zo Den Helder (11:14)
10:48 7441 ma di wo do vr za zo Hoorn (11:09)
10:49 4128 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:20)
10:52 5228 ma di wo do vr za zo Beverwijk (11:10) Haarlem (11:22) Amsterdam Centraal (11:40)
10:59 2230 ma di wo do vr za zo Uitgeest (11:13) Beverwijk (11:21) Haarlem (11:38)
11:03 2430 ma di wo do vr za zo Uitgeest (11:18) Zaandam (11:36) Amsterdam Centraal (11:46)
11:15 4241 ma di wo do vr za Den Helder (11:44)
11:19 5130 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (11:50)
11:22 4230 ma di wo do vr za Beverwijk (11:40) Haarlem (11:52) Amsterdam Centraal (12:10)
11:29 2232 ma di wo do vr za zo Uitgeest (11:43) Beverwijk (11:51) Haarlem (12:08)
11:33 2432 ma di wo do vr za zo Uitgeest (11:48) Zaandam (12:06) Amsterdam Centraal (12:16)
11:33 1710 za Den Helder (12:04)
11:44 4143 ma di wo do vr za zo Den Helder (12:14)
11:48 7445 ma di wo do vr za zo Hoorn (12:09)
11:49 4132 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:20)
11:52 5232 ma di wo do vr za zo Beverwijk (12:10) Haarlem (12:22) Amsterdam Centraal (12:40)
11:59 2234 ma di wo do vr za zo Uitgeest (12:13) Beverwijk (12:21) Haarlem (12:38)
12:03 2434 ma di wo do vr za zo Uitgeest (12:18) Zaandam (12:36) Amsterdam Centraal (12:47)
12:15 4245 ma di wo do vr za Den Helder (12:44)
12:19 5134 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (12:50)
12:22 4234 ma di wo do vr za zo Beverwijk (12:40) Haarlem (12:52) Amsterdam Centraal (13:10)
12:29 2236 ma di wo do vr za zo Uitgeest (12:43) Beverwijk (12:51) Haarlem (13:08)
12:33 2436 ma di wo do vr za zo Uitgeest (12:48) Zaandam (13:06) Amsterdam Centraal (13:16)
12:44 4147 ma di wo do vr za zo Den Helder (13:14)
12:48 7449 ma di wo do vr za zo Hoorn (13:09)
12:49 4136 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:20)
12:52 5236 ma di wo do vr za zo Beverwijk (13:10) Haarlem (13:22) Amsterdam Centraal (13:40)
12:59 2238 ma di wo do vr za zo Uitgeest (13:13) Beverwijk (13:21) Haarlem (13:38)
13:03 2438 ma di wo do vr za zo Uitgeest (13:18) Zaandam (13:36) Amsterdam Centraal (13:47)
13:15 4249 ma di wo do vr za Den Helder (13:44)
13:19 5138 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:50)
13:22 4238 ma di wo do vr za Beverwijk (13:40) Haarlem (13:52) Amsterdam Centraal (14:10)
13:29 2240 ma di wo do vr za zo Uitgeest (13:43) Beverwijk (13:51) Haarlem (14:08)
13:33 2440 ma di wo do vr za zo Uitgeest (13:48) Zaandam (14:06) Amsterdam Centraal (14:16)
13:44 4151 ma di wo do vr za zo Den Helder (14:14)
13:48 7453 ma di wo do vr za zo Hoorn (14:09)
13:49 4140 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:20)
13:52 5240 ma di wo do vr za zo Beverwijk (14:10) Haarlem (14:22) Amsterdam Centraal (14:40)
13:59 2242 ma di wo do vr za zo Uitgeest (14:13) Beverwijk (14:21) Haarlem (14:38)
14:03 2442 ma di wo do vr za zo Uitgeest (14:18) Zaandam (14:36) Amsterdam Centraal (14:46)
14:15 4253 ma di wo do vr za Den Helder (14:44)
14:19 5142 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (14:50)
14:22 4242 ma di wo do vr za Beverwijk (14:40) Haarlem (14:52) Amsterdam Centraal (15:10)
14:28 2244 ma di wo do vr za zo Uitgeest (14:42) Beverwijk (14:50) Haarlem (15:07)
14:33 2444 ma di wo do vr za zo Uitgeest (14:48) Zaandam (15:06) Amsterdam Centraal (15:16)
14:44 4155 ma di wo do vr za zo Den Helder (15:14)
14:48 7457 ma di wo do vr za zo Hoorn (15:09)
14:49 4144 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:20)
14:52 5244 ma di wo do vr za zo Beverwijk (15:10) Haarlem (15:22) Amsterdam Centraal (15:42)
14:59 2246 ma di wo do vr za zo Uitgeest (15:13) Beverwijk (15:21) Haarlem (15:38)
15:03 2446 ma di wo do vr za zo Uitgeest (15:18) Zaandam (15:36) Amsterdam Centraal (15:46)
15:15 4257 ma di wo do vr za Den Helder (15:44)
15:19 5146 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:50)
15:22 4246 ma di wo do vr za Beverwijk (15:40) Haarlem (15:52) Amsterdam Centraal (16:10)
15:22 4246 zo Beverwijk (15:40) Haarlem (15:52) Amsterdam Centraal (16:10)
15:29 2248 ma di wo do vr za zo Uitgeest (15:43) Beverwijk (15:51) Haarlem (16:08)
15:33 2448 ma di wo do vr za zo Uitgeest (15:48) Zaandam (16:06) Amsterdam Centraal (16:16)
15:44 4159 ma di wo do vr za zo Den Helder (16:14)
15:48 7461 ma di wo do vr za zo Hoorn (16:09)
15:49 4148 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:20)
15:52 5248 ma di wo do vr za zo Beverwijk (16:10) Haarlem (16:22) Amsterdam Centraal (16:42)
15:59 2250 ma di wo do vr za zo Uitgeest (16:13) Beverwijk (16:21) Haarlem (16:38)
16:03 2450 ma di wo do vr za zo Uitgeest (16:18) Zaandam (16:36) Amsterdam Centraal (16:47)
16:15 4261 ma di wo do vr za Den Helder (16:44)
16:18 7463 ma di wo do vr Hoorn (16:39)
16:19 5150 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:50)
16:22 4250 ma di wo do vr za zo Beverwijk (16:40) Haarlem (16:52) Amsterdam Centraal (17:10)
16:29 2250 ma di wo do vr za zo Uitgeest (16:43) Beverwijk (16:51) Haarlem (17:08)
16:33 2452 ma di wo do vr za zo Uitgeest (16:48) Zaandam (17:06) Amsterdam Centraal (17:16)
16:44 4163 ma di wo do vr za zo Den Helder (17:14)
16:48 7465 ma di wo do vr za zo Hoorn (17:09)
16:49 4152 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:20)
16:52 5252 ma di wo do vr za zo Beverwijk (17:10) Haarlem (17:22) Amsterdam Centraal (17:42)
16:59 2254 ma di wo do vr za zo Uitgeest (17:13) Beverwijk (17:21) Haarlem (17:38)
17:03 2454 ma di wo do vr za zo Uitgeest (17:18) Zaandam (17:36) Amsterdam Centraal (17:48)
17:15 4265 ma di wo do vr za zo Den Helder (17:44)
17:19 5154 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:51)
17:22 4254 vr Beverwijk (17:40) Haarlem (17:52) Amsterdam Centraal (18:10)
17:22 4254 ma di wo do za zo Beverwijk (17:40) Haarlem (17:52) Amsterdam Centraal (18:10)
17:28 7467 ma di wo do vr Hoorn (17:49) Enkhuizen (18:13)
17:29 2256 ma di wo do vr za zo Uitgeest (17:43) Beverwijk (17:51) Haarlem (18:08)
17:33 2456 ma di wo do vr za zo Uitgeest (17:48) Zaandam (18:06) Amsterdam Centraal (18:16)
17:46 4167 ma di wo do vr Den Helder (18:16)
17:46 4167 za zo Den Helder (18:15)
17:49 4156 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:20)
17:49 7469 ma di wo do vr za zo Hoorn (18:14)
17:52 5256 ma di wo do vr za zo Beverwijk (18:10) Haarlem (18:22) Amsterdam Centraal (18:42)
17:59 2258 ma di wo do vr za zo Uitgeest (18:13) Beverwijk (18:21) Haarlem (18:38)
18:03 2458 ma di wo do vr za zo Uitgeest (18:18) Zaandam (18:36) Amsterdam Centraal (18:46)
18:05 5469 ma di wo do vr Den Helder (18:36)
18:15 4169 za zo Den Helder (18:46)
18:16 4169 ma di wo do vr Den Helder (18:46)
18:19 5158 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:50)
18:22 4258 ma di wo do vr za zo Beverwijk (18:40) Haarlem (18:52) Amsterdam Centraal (19:10)
18:27 2260 ma di wo do vr za zo Uitgeest (18:43) Beverwijk (18:51) Haarlem (19:08)
18:33 2460 ma di wo do vr za zo Uitgeest (18:48) Zaandam (19:06) Amsterdam Centraal (19:16)
18:44 4171 ma di wo do vr za zo Den Helder (19:14)
18:48 7473 ma di wo do vr za zo Hoorn (19:09)
18:49 4160 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:20)
18:52 5260 ma di wo do vr za zo Beverwijk (19:10) Haarlem (19:22) Amsterdam Centraal (19:40)
18:59 2262 ma di wo do vr za zo Uitgeest (19:13) Beverwijk (19:21) Haarlem (19:38)
19:03 2462 ma di wo do vr za zo Uitgeest (19:18) Zaandam (19:36) Amsterdam Centraal (19:46)
19:15 4273 ma di wo do vr za zo Den Helder (19:44)
19:19 5162 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:50)
19:22 4262 ma di wo do vr za zo Beverwijk (19:40) Haarlem (19:52) Amsterdam Centraal (20:10)
19:29 2264 ma di wo do vr za zo Uitgeest (19:43) Beverwijk (19:51) Haarlem (20:08)
19:33 2464 ma di wo do vr za zo Uitgeest (19:48) Zaandam (20:06) Amsterdam Centraal (20:16)
19:44 4175 ma di wo do vr za zo Den Helder (20:14)
19:48 7477 ma di wo do vr za zo Hoorn (20:09)
19:49 4164 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:20)
19:52 5264 ma di wo do vr za zo Beverwijk (20:10) Haarlem (20:22) Amsterdam Centraal (20:41)
19:59 2266 ma di wo do vr za zo Uitgeest (20:12) Beverwijk (20:20) Haarlem (20:36)
20:03 2466 ma di wo do vr za zo Uitgeest (20:18) Zaandam (20:36) Amsterdam Centraal (20:46)
20:19 5166 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:50)
20:22 4266 ma di wo do vr za zo Beverwijk (20:40) Haarlem (20:52) Amsterdam Centraal (21:10)
20:29 2268 ma di wo do vr za zo Uitgeest (20:43) Beverwijk (20:51) Haarlem (21:08)
20:33 2468 ma di wo do vr za zo Uitgeest (20:48) Zaandam (21:06) Amsterdam Centraal (21:16)
20:44 4179 ma di wo do vr za zo Den Helder (21:14)
20:48 7481 ma di wo do vr za zo Hoorn (21:09)
20:49 4168 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:20)
20:52 5268 ma di wo do vr za zo Beverwijk (21:10) Haarlem (21:22) Amsterdam Centraal (21:44)
20:59 2270 ma di wo do vr za zo Uitgeest (21:13) Beverwijk (21:21) Haarlem (21:38)
21:03 2470 ma di wo do vr za zo Uitgeest (21:18) Zaandam (21:36) Amsterdam Centraal (21:47)
21:15 4281 zo Den Helder (21:44)
21:19 5170 zo Amsterdam Centraal (21:50)
21:22 4270 zo Beverwijk (21:40) Haarlem (21:52) Amsterdam Centraal (22:10)
21:29 2272 ma di wo do vr za zo Uitgeest (21:43) Beverwijk (21:51) Haarlem (22:08)
21:33 2472 ma di wo do vr za zo Uitgeest (21:48) Zaandam (22:06) Amsterdam Centraal (22:16)
21:44 4183 ma di wo do vr za zo Den Helder (22:14)
21:48 7485 ma di wo do vr za zo Hoorn (22:09)
21:49 4172 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:20)
21:52 5272 ma di wo do vr za zo Beverwijk (22:10) Haarlem (22:22) Amsterdam Centraal (22:41)
21:59 2274 ma di wo do vr za zo Uitgeest (22:13) Beverwijk (22:21) Haarlem (22:38)
22:03 2474 ma di wo do vr za zo Uitgeest (22:18) Zaandam (22:36) Amsterdam Centraal (22:47)
22:15 4285 zo Den Helder (22:44)
22:19 5174 zo Amsterdam Centraal (22:50)
22:22 4274 zo Beverwijk (22:40) Haarlem (22:52) Amsterdam Centraal (23:12)
22:27 2276 ma di wo do vr za zo Uitgeest (22:41) Beverwijk (22:49) Haarlem (23:06)
22:33 2476 ma di wo do vr za zo Uitgeest (22:48) Zaandam (23:06) Amsterdam Centraal (23:16)
22:44 4187 ma di wo do vr za zo Den Helder (23:14)
22:48 7489 ma di wo do vr za zo Hoorn (23:09)
22:49 4176 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:20)
22:52 5276 ma di wo do vr za zo Beverwijk (23:10) Haarlem (23:22) Amsterdam Centraal (23:41)
22:59 2278 ma di wo do vr za zo Uitgeest (23:13) Beverwijk (23:21) Haarlem (23:38)
23:03 2478 ma di wo do vr za zo Uitgeest (23:18) Zaandam (23:36) Amsterdam Centraal (23:46)
23:15 4289 zo Den Helder (23:44)
23:19 5178 zo Amsterdam Centraal (23:50)
23:22 4278 zo Beverwijk (23:40) Haarlem (23:52) Amsterdam Centraal (00:10)
23:33 4180 ma di wo do vr za zo Uitgeest (23:48) Zaandam (00:06) Amsterdam Centraal (00:16)
23:44 4191 ma di wo do vr za zo Den Helder (00:14)
23:45 2280 ma di wo do vr za zo Uitgeest (23:59) Beverwijk (00:07) Haarlem (00:25) Amsterdam Centraal (00:44)
00:30 10280 zo Den Helder (00:57)
00:37 10293 zo Den Helder (01:09)
00:37 10293 zo Den Helder (01:09)