of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Schin op Geul in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Schin op Geul in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:56 2520 ma di wo do vr Heerlen (06:08)
06:17 2522 ma di wo do vr Heerlen (06:29)
06:23 7526 ma di wo do vr Heerlen (07:05)
06:30 2509 ma di wo do vr Valkenburg (06:34) Maastricht (06:48)
06:32 2524 ma di wo do vr Heerlen (06:44)
06:52 7509 ma di wo do vr Valkenburg (06:56) Maastricht (07:12)
06:55 2526 ma di wo do vr za Heerlen (07:07)
07:01 7528 ma di wo do vr za Heerlen (07:40)
07:05 2511 ma di wo do vr za Valkenburg (07:09) Maastricht (07:23)
07:24 2528 ma di wo do vr za Heerlen (07:36)
07:30 2513 ma di wo do vr za Valkenburg (07:34) Maastricht (07:48)
07:51 7513 ma di wo do vr za Valkenburg (07:55)
08:00 2530 ma di wo do vr za zo Heerlen (08:12)
08:05 7532 ma di wo do vr za zo Heerlen (08:47)
08:06 2515 ma di wo do vr za zo Valkenburg (08:10) Maastricht (08:24)
08:26 2532 ma di wo do vr za zo Heerlen (08:38)
08:31 2517 ma di wo do vr za zo Valkenburg (08:35) Maastricht (08:49)
08:35 7534 ma di wo do vr za zo Heerlen (09:14)
08:40 2597 ma di wo do vr za Valkenburg (08:44) Maastricht (08:58)
08:42 5732 ma di wo do vr Heerlen (08:51)
09:01 2534 ma di wo do vr za zo Heerlen (09:13)
09:06 2519 ma di wo do vr za zo Valkenburg (09:10) Maastricht (09:24)
09:19 7517 ma di wo do vr za zo Valkenburg (09:23)
09:26 2536 ma di wo do vr za zo Heerlen (09:38)
09:30 2521 ma di wo do vr za zo Valkenburg (09:34) Maastricht (09:48)
09:34 7538 ma di wo do vr za zo Heerlen (10:14)
09:40 936 ma di wo do vr za Heerlen (09:50) Sittard (10:18) Roermond (10:33) Eindhoven (11:03) 's Hertogenbosch (11:27) Utrecht Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:31) Haarlem (12:52) Zandvoort (13:05)
09:53 923 za Valkenburg (09:57)
09:58 7521 ma di wo do vr za zo Valkenburg (10:02)
10:01 2538 ma di wo do vr za zo Heerlen (10:13)
10:07 2523 ma di wo do vr za zo Valkenburg (10:11) Maastricht (10:25)
10:10 7540 ma di wo do vr za zo Heerlen (10:51)
10:20 7523 ma di wo do vr za zo Valkenburg (10:24)
10:26 2540 ma di wo do vr za zo Heerlen (10:38)
10:30 2525 ma di wo do vr za zo Valkenburg (10:34) Maastricht (10:48)
10:40 940 ma di wo do vr za Heerlen (10:50) Sittard (11:18) Roermond (11:33) Eindhoven (12:03) 's Hertogenbosch (12:27) Utrecht Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:31) Haarlem (13:52) Zandvoort (14:05)
10:53 927 za Valkenburg (10:57)
11:01 2542 ma di wo do vr za zo Heerlen (11:13)
11:06 2527 ma di wo do vr za zo Valkenburg (11:10) Maastricht (11:24)
11:10 7544 ma di wo do vr za zo Heerlen (11:51)
11:20 7527 ma di wo do vr za zo Valkenburg (11:24)
11:26 2544 ma di wo do vr za zo Heerlen (11:38)
11:30 2529 ma di wo do vr za zo Valkenburg (11:34) Maastricht (11:48)
11:40 944 ma di wo do vr za Heerlen (11:50) Sittard (12:18) Roermond (12:33) Eindhoven (13:03) 's Hertogenbosch (13:27) Utrecht Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:31) Haarlem (14:52) Zandvoort (15:05)
11:53 931 za Valkenburg (11:57)
12:01 2546 ma di wo do vr za zo Heerlen (12:13)
12:06 2531 ma di wo do vr za zo Valkenburg (12:10) Maastricht (12:24)
12:10 7548 ma di wo do vr za zo Heerlen (12:51)
12:20 7531 ma di wo do vr za zo Valkenburg (12:24)
12:26 2548 ma di wo do vr za zo Heerlen (12:38)
12:30 2533 ma di wo do vr za zo Valkenburg (12:34) Maastricht (12:48)
12:40 948 ma di wo do vr za Heerlen (12:50) Sittard (13:18) Roermond (13:33) Eindhoven (14:03) 's Hertogenbosch (14:27) Utrecht Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:31) Haarlem (15:54) Zandvoort (16:06)
12:53 935 za Valkenburg (12:57)
13:01 2550 ma di wo do vr za zo Heerlen (13:13)
13:06 2535 ma di wo do vr za zo Valkenburg (13:10) Maastricht (13:24)
13:10 7552 ma di wo do vr za zo Heerlen (13:51)
13:20 7535 ma di wo do vr za zo Valkenburg (13:24)
13:26 2552 ma di wo do vr za zo Heerlen (13:38)
13:30 2537 ma di wo do vr za zo Valkenburg (13:34) Maastricht (13:48)
13:40 952 ma di wo do vr za Heerlen (13:50) Sittard (14:18) Roermond (14:33) Eindhoven (15:03) 's Hertogenbosch (15:27) Utrecht Centraal (15:59) Amsterdam Centraal (16:31) Haarlem (16:52) Zandvoort (17:05)
13:53 939 za Valkenburg (13:57)
14:01 2554 ma di wo do vr za zo Heerlen (14:13)
14:06 2539 ma di wo do vr za zo Valkenburg (14:10) Maastricht (14:24)
14:10 7556 ma di wo do vr za zo Heerlen (14:51)
14:20 7539 ma di wo do vr za zo Valkenburg (14:24)
14:26 2556 ma di wo do vr za zo Heerlen (14:38)
14:30 2541 ma di wo do vr za zo Valkenburg (14:34) Maastricht (14:48)
15:01 2558 ma di wo do vr za zo Heerlen (15:13)
15:06 2543 ma di wo do vr za zo Valkenburg (15:10) Maastricht (15:24)
15:10 7560 ma di wo do vr za zo Heerlen (15:51)
15:20 7543 ma di wo do vr za zo Valkenburg (15:24)
15:26 2560 ma di wo do vr za zo Heerlen (15:38)
15:30 2545 ma di wo do vr za zo Valkenburg (15:34) Maastricht (15:48)
16:01 2562 ma di wo do vr za zo Heerlen (16:13)
16:06 2547 ma di wo do vr za zo Valkenburg (16:10) Maastricht (16:24)
16:10 7564 ma di wo do vr za zo Heerlen (16:51)
16:20 7547 za zo Valkenburg (16:24)
16:20 7547 ma di wo do vr Valkenburg (16:24) Maastricht (16:35)
16:26 2564 ma di wo do vr za zo Heerlen (16:38)
16:30 2549 ma di wo do vr za zo Valkenburg (16:34) Maastricht (16:48)
17:01 2566 ma di wo do vr za zo Heerlen (17:13)
17:06 2551 ma di wo do vr za zo Valkenburg (17:10) Maastricht (17:24)
17:10 7568 ma di wo do vr Heerlen (17:51)
17:10 7568 za zo Heerlen (17:51)
17:21 7551 ma di wo do vr za zo Valkenburg (17:25) Maastricht (17:37)
17:26 2568 ma di wo do vr za zo Heerlen (17:38)
17:30 2553 ma di wo do vr za zo Valkenburg (17:34) Maastricht (17:48)
18:01 2570 ma di wo do vr za zo Heerlen (18:13)
18:08 2555 ma di wo do vr za zo Valkenburg (18:12) Maastricht (18:26)
18:11 7572 ma di wo do vr za zo Heerlen (18:51)
18:21 7555 ma di wo do vr za zo Valkenburg (18:25)
18:26 2572 ma di wo do vr za zo Heerlen (18:38)
18:30 2557 ma di wo do vr za zo Valkenburg (18:34) Maastricht (18:50)
19:03 2574 ma di wo do vr za zo Heerlen (19:15)
19:06 2559 ma di wo do vr za zo Valkenburg (19:10) Maastricht (19:24)
19:10 7576 ma di wo do vr za zo Heerlen (19:51)
19:20 7559 ma di wo do vr za zo Valkenburg (19:24)
19:26 2576 ma di wo do vr za zo Heerlen (19:38)
19:31 2561 ma di wo do vr za zo Valkenburg (19:35) Maastricht (19:49)
20:01 2578 ma di wo do vr za zo Heerlen (20:13)
20:06 2563 ma di wo do vr za zo Valkenburg (20:10) Maastricht (20:24)
20:11 7580 ma di wo do vr za zo Heerlen (20:51)
20:20 7563 ma di wo do vr za zo Valkenburg (20:24)
20:26 2580 ma di wo do vr za zo Heerlen (20:38)
20:30 2565 ma di wo do vr za zo Valkenburg (20:34) Maastricht (20:48)
21:01 2582 ma di wo do vr za zo Heerlen (21:13)
21:06 2567 ma di wo do vr za zo Valkenburg (21:10) Maastricht (21:24)
21:10 7584 ma di wo do vr za zo Heerlen (21:51)
21:20 7567 ma di wo do vr za zo Valkenburg (21:24)
21:26 2584 ma di wo do vr za zo Heerlen (21:38)
21:30 2569 ma di wo do vr za zo Valkenburg (21:34) Maastricht (21:48)
22:01 2586 ma di wo do vr za zo Heerlen (22:13)
22:06 2571 ma di wo do vr za zo Valkenburg (22:10) Maastricht (22:24)
22:10 7588 ma di wo do vr za zo Heerlen (22:51)
22:20 7571 ma di wo do vr za zo Valkenburg (22:24)
22:26 2588 ma di wo do vr za zo Heerlen (22:38)
22:30 2573 ma di wo do vr za zo Valkenburg (22:34) Maastricht (22:48)
23:01 2590 ma di wo do vr za zo Heerlen (23:13)
23:06 2575 ma di wo do vr za zo Valkenburg (23:10) Maastricht (23:24)
23:08 7592 ma di wo do vr za zo Heerlen (23:48)
23:20 7575 za zo Valkenburg (23:24)
23:20 7575 ma di wo do vr Valkenburg (23:24) Maastricht (23:36)
23:37 2577 ma di wo do vr za zo Valkenburg (23:41) Maastricht (23:55)
23:44 2592 ma di wo do vr za zo Heerlen (23:56)
23:49 7594 za zo Heerlen (00:29)
00:13 2579 ma di wo do vr za zo Valkenburg (00:17) Maastricht (00:31)
00:19 2594 ma di wo do vr za zo Heerlen (00:31)
00:19 7579 ma di wo do vr za zo Valkenburg (00:22) Maastricht (00:38)