of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Maastricht in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Maastricht in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:55 4716 ma Sittard (05:17) Roermond (05:38) Eindhoven (06:19)
05:38 2520 ma di wo do vr Valkenburg (05:51) Schin op Geul (05:55) Heerlen (06:08)
05:43 4718 ma Sittard (06:00) Roermond (06:15) Eindhoven (06:56)
05:51 4720 ma di wo do vr Sittard (06:13) Roermond (06:39) Eindhoven (07:19)
05:59 2522 ma di wo do vr Valkenburg (06:12) Schin op Geul (06:16) Heerlen (06:29)
06:03 7526 ma di wo do vr Valkenburg (06:17) Schin op Geul (06:22) Heerlen (07:05)
06:14 2524 ma di wo do vr Valkenburg (06:27) Schin op Geul (06:31) Heerlen (06:44)
06:15 6301 ma di wo do vr Eijsden (06:23) Visé (06:29)
06:27 822 ma di wo do vr za zo Sittard (06:42) Roermond (06:58) Eindhoven (07:33) 's Hertogenbosch (07:56) Utrecht Centraal (08:29) Amsterdam Centraal (09:02) Haarlem (09:22) Zandvoort (09:36)
06:34 2104 ma di wo do vr za zo Aachen (10:18)
06:37 2526 ma di wo do vr za Valkenburg (06:50) Schin op Geul (06:54) Heerlen (07:07)
06:43 7528 ma di wo do vr za Valkenburg (06:55) Schin op Geul (07:00) Heerlen (07:40)
06:51 4724 ma di wo do vr za zo Sittard (07:13) Roermond (07:42) Eindhoven (08:27)
07:01 4030 ma di wo do vr za zo Eijsden (07:08) Visé (07:14) Luik (07:35)
07:01 2102 ma di wo do vr za zo Aachen (07:40)
07:05 2528 ma di wo do vr za Valkenburg (07:18) Schin op Geul (07:23) Heerlen (07:36)
07:18 6826 ma di wo do vr Sittard (07:40)
07:28 5728 ma di wo do vr za zo Valkenburg (07:37) Heerlen (07:50)
07:31 826 ma di wo do vr za zo Sittard (07:46) Roermond (08:01) Eindhoven (08:34) 's Hertogenbosch (08:58) Utrecht Centraal (09:29) Amsterdam Centraal (10:02) Haarlem (10:22) Zandvoort (10:35)
07:42 2530 ma di wo do vr za zo Valkenburg (07:55) Schin op Geul (07:59) Heerlen (08:12)
07:42 6303 ma di wo do vr za Eijsden (07:50)
07:53 4728 ma di wo do vr za zo Sittard (08:14) Roermond (08:44) Eindhoven (09:27)
07:59 5730 ma di wo do vr za Valkenburg (08:08) Heerlen (08:24)
08:08 4032 ma di wo do vr za zo Visé (08:19) Luik (08:39)
08:08 2532 ma di wo do vr za zo Valkenburg (08:21) Schin op Geul (08:25) Heerlen (08:38)
08:18 6305 ma di wo do vr Eijsden (08:26)
08:18 6830 ma di wo do vr Sittard (08:40)
08:28 5732 ma di wo do vr Valkenburg (08:37) Schin op Geul (08:41) Heerlen (08:51)
08:32 830 ma di wo do vr za zo Sittard (08:47) Roermond (09:03) Eindhoven (09:33) 's Hertogenbosch (09:57) Utrecht Centraal (10:29) Amsterdam Centraal (11:02) Haarlem (11:22) Zandvoort (11:35)
08:43 2534 ma di wo do vr za zo Valkenburg (08:56) Schin op Geul (09:00) Heerlen (09:13)
08:53 4732 ma di wo do vr za zo Sittard (09:14) Roermond (09:44) Eindhoven (10:27)
09:08 2536 ma di wo do vr za zo Valkenburg (09:21) Schin op Geul (09:25) Heerlen (09:38)
09:16 821 za Valkenburg (09:30)
09:18 4034 ma di wo do vr za zo Eijsden (09:26) Visé (09:33) Luik (09:55)
09:30 5736 ma di wo do vr Valkenburg (09:39) Heerlen (09:52)
09:32 834 ma di wo do vr za zo Sittard (09:47) Roermond (10:03) Eindhoven (10:33) 's Hertogenbosch (10:57) Utrecht Centraal (11:29) Amsterdam Centraal (12:02) Haarlem (12:22) Zandvoort (12:35)
09:43 2538 ma di wo do vr za zo Valkenburg (09:56) Schin op Geul (10:00) Heerlen (10:13)
09:53 4736 ma di wo do vr za zo Sittard (10:14) Roermond (10:44) Eindhoven (11:27)
10:08 2540 ma di wo do vr za zo Valkenburg (10:21) Schin op Geul (10:25) Heerlen (10:38)
10:14 825 za Valkenburg (10:28)
10:15 6307 ma di wo do vr za zo Eijsden (10:23)
10:32 838 ma di wo do vr za zo Sittard (10:47) Roermond (11:03) Eindhoven (11:33) 's Hertogenbosch (11:57) Utrecht Centraal (12:29) Amsterdam Centraal (13:02) Haarlem (13:22) Zandvoort (13:35)
10:43 2542 ma di wo do vr za zo Valkenburg (10:56) Schin op Geul (11:00) Heerlen (11:13)
10:51 4740 ma di wo do vr za zo Sittard (11:12) Roermond (11:42) Eindhoven (12:23)
10:54 6229 za Valkenburg (11:16)
11:04 4036 ma di wo do vr za zo Eijsden (11:11) Visé (11:17) Luik (11:37)
11:08 2544 ma di wo do vr za zo Valkenburg (11:21) Schin op Geul (11:25) Heerlen (11:38)
11:16 829 za Valkenburg (11:30)
11:32 842 ma di wo do vr za zo Sittard (11:47) Roermond (12:03) Eindhoven (12:33) 's Hertogenbosch (12:57) Utrecht Centraal (13:29) Amsterdam Centraal (14:02) Haarlem (14:22) Zandvoort (14:35)
11:34 2106 ma di wo do vr za zo Aachen (12:19)
11:43 2546 ma di wo do vr za zo Valkenburg (11:56) Schin op Geul (12:00) Heerlen (12:13)
11:49 6242 za Roermond (12:17) Venlo (12:42) Venray (12:59) Nijmegen (13:35) Arnhem (13:56) Zutphen (14:26) Deventer (14:39) Zwolle (15:02)
11:53 4744 ma di wo do vr za zo Sittard (12:14) Roermond (12:44) Eindhoven (13:27)
12:04 6309 ma di wo do vr za zo Eijsden (12:12)
12:08 2548 ma di wo do vr za zo Valkenburg (12:21) Schin op Geul (12:25) Heerlen (12:38)
12:14 833 za Valkenburg (12:28)
12:32 846 ma di wo do vr za zo Sittard (12:47) Roermond (13:03) Eindhoven (13:33) 's Hertogenbosch (13:57) Utrecht Centraal (14:29) Amsterdam Centraal (15:02) Haarlem (15:22) Zandvoort (15:35)
12:43 2550 ma di wo do vr za zo Valkenburg (12:56) Schin op Geul (13:00) Heerlen (13:13)
12:47 6311 ma di wo do vr za zo Eijsden (12:55) Visé (13:01)
12:53 4748 ma di wo do vr za zo Sittard (13:14) Roermond (13:44) Eindhoven (14:27)
13:08 2552 ma di wo do vr za zo Valkenburg (13:21) Schin op Geul (13:25) Heerlen (13:38)
13:14 837 za Valkenburg (13:28)
13:32 850 ma di wo do vr za zo Sittard (13:47) Roermond (14:03) Eindhoven (14:33) 's Hertogenbosch (14:57) Utrecht Centraal (15:29) Amsterdam Centraal (16:02) Haarlem (16:22) Zandvoort (16:35)
13:34 2108 ma di wo do vr za zo (14:10) Aachen (14:16)
13:43 6313 ma di wo do vr za zo Eijsden (13:51)
13:43 2554 ma di wo do vr za zo Valkenburg (13:56) Schin op Geul (14:00) Heerlen (14:13)
13:51 297 ma di wo do vr za zo Visé (14:04) Luik (14:26)
13:53 4752 ma di wo do vr za zo Sittard (14:14) Roermond (14:44) Eindhoven (15:27)
14:08 2556 ma di wo do vr za zo Valkenburg (14:21) Schin op Geul (14:25) Heerlen (14:38)
14:12 4038 ma di wo do vr za zo Eijsden (14:20) Visé (14:26) Luik (14:47)
14:32 854 ma di wo do vr za zo Sittard (14:47) Roermond (15:03) Eindhoven (15:33) 's Hertogenbosch (15:57) Utrecht Centraal (16:29) Amsterdam Centraal (17:02) Haarlem (17:22) Zandvoort (17:35)
14:43 2558 ma di wo do vr za zo Valkenburg (14:56) Schin op Geul (15:00) Heerlen (15:13)
14:53 4756 ma di wo do vr za zo Sittard (15:14) Roermond (15:44) Eindhoven (16:27)
15:08 2560 ma di wo do vr za zo Valkenburg (15:21) Schin op Geul (15:25) Heerlen (15:38)
15:15 6315 ma di wo do vr za zo Eijsden (15:23)
15:32 858 ma di wo do vr za zo Sittard (15:47) Roermond (16:03) Eindhoven (16:33) 's Hertogenbosch (16:57) Utrecht Centraal (17:29) Amsterdam Centraal (18:02) Haarlem (18:24) Zandvoort (18:42)
15:43 2562 ma di wo do vr za zo Valkenburg (15:56) Schin op Geul (16:00) Heerlen (16:13)
15:52 4760 ma di wo do vr Sittard (16:13) Roermond (16:39) Eindhoven (17:18) Boxtel (17:37) 's Hertogenbosch (17:55)
15:52 4760 za zo Sittard (16:13) Roermond (16:39) Eindhoven (17:18)
16:08 2564 ma di wo do vr za zo Valkenburg (16:21) Schin op Geul (16:25) Heerlen (16:38)
16:13 6860 ma di wo do vr Sittard (16:35)
16:15 2112 ma di wo do vr za zo Aachen (16:55)
16:15 4040 ma di wo do vr za zo Eijsden (16:22) Visé (16:28) Luik (16:51)
16:24 296 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:21) 's Hertogenbosch (17:47) Utrecht Centraal (18:19)
16:26 5764 ma di wo do vr Valkenburg (16:36) Heerlen (16:49)
16:29 862 ma di wo do vr za zo Sittard (16:45) Roermond (17:01) Eindhoven (17:33) 's Hertogenbosch (17:57) Utrecht Centraal (18:29) Amsterdam Centraal (19:02) Haarlem (19:25) Zandvoort (19:37)
16:43 2566 ma di wo do vr za zo Valkenburg (16:56) Schin op Geul (17:00) Heerlen (17:13)
16:49 7568 za zo Valkenburg (17:01) Schin op Geul (17:09) Heerlen (17:51)
16:52 4764 ma di wo do vr za zo Sittard (17:13) Roermond (17:42) Eindhoven (18:27)
17:08 2568 ma di wo do vr za zo Valkenburg (17:21) Schin op Geul (17:25) Heerlen (17:38)
17:16 6317 ma di wo do vr za zo Eijsden (17:24)
17:16 6864 ma di wo do vr Sittard (17:37)
17:28 5768 ma di wo do vr Valkenburg (17:37) Heerlen (17:50)
17:32 866 ma di wo do vr za zo Sittard (17:47) Roermond (18:03) Eindhoven (18:33) 's Hertogenbosch (18:57) Utrecht Centraal (19:29) Amsterdam Centraal (20:03) Haarlem (20:24) Zandvoort (20:36)
17:43 2570 ma di wo do vr za zo Valkenburg (17:56) Schin op Geul (18:00) Heerlen (18:13)
17:45 4042 ma di wo do vr za zo Eijsden (17:52) Visé (17:58) Luik (18:19)
17:53 4768 ma di wo do vr za zo Sittard (18:14) Roermond (18:44) Eindhoven (19:27)
17:55 7572 ma di wo do vr za zo Valkenburg (18:05) Schin op Geul (18:10) Heerlen (18:51)
18:04 6319 ma di wo do vr Eijsden (18:12)
18:08 2572 ma di wo do vr za zo Valkenburg (18:21) Schin op Geul (18:25) Heerlen (18:38)
18:15 6868 ma di wo do vr Sittard (18:37)
18:27 6321 ma di wo do vr za zo Eijsden (18:35)
18:28 5772 ma di wo do vr Valkenburg (18:37) Heerlen (18:50)
18:32 870 ma di wo do vr za zo Sittard (18:47) Roermond (19:03) Eindhoven (19:33) 's Hertogenbosch (19:57) Utrecht Centraal (20:29) Amsterdam Centraal (21:01) Haarlem (21:22) Zandvoort (21:35)
18:34 2114 ma di wo do vr za zo Aachen (19:15)
18:45 2574 ma di wo do vr za zo Valkenburg (18:58) Schin op Geul (19:02) Heerlen (19:15)
18:53 4772 ma di wo do vr za zo Sittard (19:14) Roermond (19:44) Eindhoven (20:27)
19:08 2576 ma di wo do vr za zo Valkenburg (19:21) Schin op Geul (19:25) Heerlen (19:38)
19:20 6323 ma di wo do vr za zo Eijsden (19:28)
19:32 874 ma di wo do vr za zo Sittard (19:47) Roermond (20:03) Eindhoven (20:33) 's Hertogenbosch (20:57) Utrecht Centraal (21:29) Amsterdam Centraal (22:01)
19:43 2578 ma di wo do vr za zo Valkenburg (19:56) Schin op Geul (20:00) Heerlen (20:13)
19:53 4776 ma di wo do vr za zo Sittard (20:14) Roermond (20:44) Eindhoven (21:27)
20:08 2580 ma di wo do vr za zo Valkenburg (20:21) Schin op Geul (20:25) Heerlen (20:38)
20:12 4044 ma di wo do vr za zo Eijsden (20:20) Visé (20:26) Luik (20:46)
20:32 878 ma di wo do vr za zo Sittard (20:47) Roermond (21:03) Eindhoven (21:33) 's Hertogenbosch (21:57) Utrecht Centraal (22:29) Amsterdam Centraal (23:01) Haarlem (23:22) Zandvoort (23:35)
20:43 2582 ma di wo do vr za zo Valkenburg (20:56) Schin op Geul (21:00) Heerlen (21:13)
20:53 4780 ma di wo do vr za zo Sittard (21:14) Roermond (21:44) Eindhoven (22:27)
21:05 6325 ma di wo do vr za zo Eijsden (21:13)
21:08 2584 ma di wo do vr za zo Valkenburg (21:21) Schin op Geul (21:25) Heerlen (21:38)
21:18 10280 zo Sittard (21:34) Roermond (21:49) Eindhoven (22:20) Utrecht Centraal (23:18)
21:30 2118 zo Aachen (22:12)
21:32 882 ma di wo do vr za zo Sittard (21:47) Roermond (22:03) Eindhoven (22:33) 's Hertogenbosch (22:57) Utrecht Centraal (23:29) Amsterdam Centraal (00:01)
21:43 2586 ma di wo do vr za zo Valkenburg (21:56) Schin op Geul (22:00) Heerlen (22:13)
21:53 4784 ma di wo do vr za zo Sittard (22:14) Roermond (22:42) Eindhoven (23:22)
22:08 2588 ma di wo do vr za zo Valkenburg (22:21) Schin op Geul (22:25) Heerlen (22:38)
22:32 886 ma di wo do vr za zo Sittard (22:47) Roermond (23:03) Eindhoven (23:33)
22:43 2590 ma di wo do vr za zo Valkenburg (22:56) Schin op Geul (23:00) Heerlen (23:13)
22:52 6327 ma di wo do vr za zo Eijsden (22:59) Visé (23:05)
23:01 4788 ma di wo do vr za zo Sittard (23:22) Roermond (23:43)
23:26 2592 ma di wo do vr za zo Valkenburg (23:39) Schin op Geul (23:43) Heerlen (23:56)
23:31 4790 ma di wo do vr za zo Sittard (23:52)
23:52 6329 ma di wo do vr za zo Eijsden (00:00)
00:02 2594 ma di wo do vr za zo Valkenburg (00:14) Schin op Geul (00:18) Heerlen (00:31)