of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Vrouwbuurtstermolen in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Vrouwbuurtstermolen in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
07:25 3806 ma di wo do vr za zo Stiens (07:32) Leeuwarden (07:58)
08:46 3809 ma di wo do vr za zo Tzummarum (09:19) Harlingen (09:47)
09:22 3810 vr Stiens (09:29) Leeuwarden (09:42)
10:08 3812 vr Stiens (10:15) Leeuwarden (10:28)
11:27 3818 ma di wo do za zo Stiens (11:34) Leeuwarden (11:58)
12:53 3817 ma di wo do vr za zo Tzummarum (13:24) Harlingen (13:52)
14:31 3824 ma di do Stiens (14:38) Leeuwarden (15:07)
14:54 3821 vr Tzummarum (15:27) Harlingen (15:55)
15:12 3826 wo vr za Stiens (15:19) Leeuwarden (15:40)
16:48 3828 ma di wo do za Stiens (16:56) Leeuwarden (17:25)
17:11 3827 ma di wo do vr za Tzummarum (17:44) Harlingen (18:16)
17:29 3828 vr Stiens (17:37) Leeuwarden (18:03)
18:38 3829 ma di wo do vr za Tzummarum (19:09) Franeker halte (19:21)
20:23 3834 ma di wo do vr za zo Stiens (20:30) Leeuwarden (20:54)
21:47 3835 ma di wo do vr za zo Tzummarum (22:18) Harlingen (22:46)