of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Sauwerd in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Sauwerd in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:16 3803 ma di wo do vr za Groningen (06:30)
06:26 3843 ma di wo do vr za Groningen Noord (06:38) Groningen (06:46)
07:28 3804 ma di wo do vr za Delfzijl (08:20)
07:39 3875 di Groningen Noord (07:49)
07:41 3844 ma di wo do vr za Winsum (07:48) Roodeschool (08:38)
08:01 3845 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (08:11) Groningen (08:19)
08:12 3805 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (08:24) Groningen (08:33)
08:49 3847 di Groningen Noord (09:01)
09:13 3807 di Groningen Noord (09:23)
09:14 3806 ma di wo do vr za zo Delfzijl (10:04)
09:39 3846 ma di wo do vr za zo Winsum (09:46) Roodeschool (10:32)
10:01 3851 ma di wo do vr za Groningen Noord (10:11)
10:12 3811 ma di wo do vr za Groningen Noord (10:24) Groningen (10:32)
10:59 3808 ma di wo do vr za Delfzijl (11:48)
11:13 3848 ma di wo do vr za Winsum (11:20) Roodeschool (12:02)
11:45 3853 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (11:55) Groningen (12:04)
11:56 3813 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (12:08) Groningen (12:16)
12:45 3812 ma di wo do vr za Delfzijl (13:36)
12:56 3852 ma di wo do vr za Winsum (13:03) Roodeschool (13:51)
13:58 3855 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (14:08) Groningen (14:16)
14:00 3814 ma di wo do vr za zo Delfzijl (14:55)
14:18 3815 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (14:30) Groningen (14:38)
14:20 3854 ma di wo do vr za zo Winsum (14:28) Roodeschool (15:18)
14:58 3816 di Delfzijl (15:44)
15:29 3857 ma di wo do vr za Groningen Noord (15:39) Groningen (15:48)
15:30 3816 zo Delfzijl (16:21)
15:43 3856 zo Winsum (15:50) Roodeschool (16:37)
15:54 3817 ma di wo do vr za Groningen Noord (16:06) Groningen (16:14)
15:55 3856 di Winsum (16:02) Roodeschool (16:54)
16:31 3888 ma di wo do vr za zo Winsum (16:38) Zoutkamp (17:51)
16:46 3818 ma di wo do vr za Delfzijl (17:38)
17:05 3821 ma di wo do vr za Groningen Noord (17:15)
17:06 3858 ma di wo do vr za Winsum (17:13) Roodeschool (18:01)
17:21 3861 ma di wo do vr za Groningen Noord (17:33) Groningen (17:41)
18:05 3890 di Winsum (18:12) Zoutkamp (18:47)
18:06 3863 zo Groningen Noord (18:16)
18:17 3823 zo Groningen Noord (18:29) Groningen (18:37)
18:22 3862 ma di wo do vr za Winsum (18:29) Roodeschool (19:17)
18:39 3822 ma di wo do vr za Delfzijl (19:31)
18:57 3825 ma di wo do vr za Groningen Noord (19:09) Groningen (19:17)
19:10 3865 ma di wo do vr za Groningen Noord (19:20) Groningen (19:27)
19:41 3864 zo Winsum (19:48) Roodeschool (20:35)
19:52 3824 zo Delfzijl (20:43)
21:11 3826 ma di wo do vr za Delfzijl (22:00)
21:22 3866 ma di wo do vr za Winsum (21:29) Roodeschool (22:11)
21:24 3899 zo Groningen Noord (21:34)
21:41 3869 ma di wo do vr za Groningen Noord (21:51) Groningen (21:59)
21:52 3829 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (22:04) Groningen (22:12)
23:14 3828 ma di wo do vr za zo Delfzijl (00:04)
23:24 3871 ma di wo do vr za Groningen Noord (23:34) Groningen (23:41)
23:25 3868 ma di wo do vr za zo Winsum (23:32) Roodeschool (00:17)