of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Leeuwarden in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Leeuwarden in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:13 16 ma Zwolle (06:11) Amersfoort (06:54) Utrecht Centraal (07:11) Gouda (07:37) Rotterdam Centraal (07:54)
05:31 318 ma di wo do vr Zwolle (06:40) Amersfoort (07:22) Amsterdam Centraal (08:06)
05:41 8605 ma di wo do vr Groningen (06:40)
06:05 8907 ma di wo do vr Sneek (06:22) Stavoren (06:52)
06:12 20 ma di wo do vr Zwolle (07:10) Amersfoort (07:52) Utrecht Centraal (08:10) Gouda (08:32) Rotterdam Centraal (08:52)
06:15 8207 ma di wo do vr za Harlingen (06:37)
06:29 8609 ma di wo do vr Groningen (07:37)
06:30 8209 ma di wo do vr Harlingen (06:57)
06:32 322 ma di wo do vr za Zwolle (07:39) Amersfoort (08:22) Amsterdam Centraal (09:04)
06:51 8611 ma di wo do vr za Groningen (07:48)
06:53 8911 ma di wo do vr za Sneek (07:10) Stavoren (07:38)
07:13 8213 ma di wo do vr za Harlingen (07:39) Harlingen haven (07:55)
07:13 24 ma di wo do vr za Zwolle (08:14) Amersfoort (08:56) Utrecht Centraal (09:13) Rotterdam Centraal (09:54)
07:22 8613 ma di wo do vr za Groningen (08:14)
07:24 8913 ma di wo do vr za zo Sneek (07:42) Stavoren (08:12)
07:32 326 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:39) Amersfoort (09:22) Amsterdam Centraal (10:04)
07:48 8215 ma di wo do vr za zo Harlingen (08:13)
07:53 6915 ma di wo do vr za Sneek (08:10)
07:53 8615 ma di wo do vr za Groningen (08:40)
08:14 28 ma di wo do vr za Zwolle (09:14) Amersfoort (09:56) Utrecht Centraal (10:13) Den Haag Centraal (10:56)
08:22 8617 ma di wo do vr za zo Groningen (09:14)
08:27 8917 ma di wo do vr za zo Sneek (08:44) Stavoren (09:13)
08:29 8217 ma di wo do vr za zo Harlingen (08:55) Harlingen haven (09:05)
08:32 330 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:41) Amersfoort (10:22) Amsterdam Centraal (11:04)
08:51 6919 ma di wo do vr za Sneek (09:07)
08:53 8619 ma di wo do vr za Groningen (09:40)
09:14 32 ma di wo do vr za Zwolle (10:14) Amersfoort (10:56) Utrecht Centraal (11:13) Den Haag Centraal (11:56)
09:22 8621 ma di wo do vr za zo Groningen (10:14)
09:24 8921 ma di wo do vr za zo Sneek (09:42) Stavoren (10:13)
09:29 8221 ma di wo do vr za zo Harlingen (09:55)
09:32 334 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:41) Amersfoort (11:22) Amsterdam Centraal (12:04)
09:51 6923 ma di wo do vr za Sneek (10:07)
09:53 8623 ma di wo do vr za Groningen (10:40)
10:14 36 ma di wo do vr za Zwolle (11:14) Amersfoort (11:56) Utrecht Centraal (12:13) Den Haag Centraal (12:56)
10:22 8625 ma di wo do vr za zo Groningen (11:14)
10:24 8925 ma di wo do vr za zo Sneek (10:42) Stavoren (11:13)
10:29 8225 ma di wo do vr za zo Harlingen (10:55)
10:32 338 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:41) Amersfoort (12:22) Amsterdam Centraal (13:04)
10:51 6927 ma di wo do vr za Sneek (11:07)
10:53 8627 ma di wo do vr za Groningen (11:40)
11:14 40 ma di wo do vr za Zwolle (12:14) Amersfoort (12:56) Utrecht Centraal (13:13) Den Haag Centraal (13:56)
11:22 8629 ma di wo do vr za zo Groningen (12:14)
11:24 8929 ma di wo do vr za zo Sneek (11:42) Stavoren (12:13)
11:29 8229 ma di wo do vr za zo Harlingen (11:55)
11:32 342 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:41) Amersfoort (13:22) Amsterdam Centraal (14:04)
11:53 8631 ma di wo do vr za Groningen (12:40)
12:14 44 ma di wo do vr za Zwolle (13:14) Amersfoort (13:56) Utrecht Centraal (14:13) Den Haag Centraal (14:56)
12:22 8633 ma di wo do vr za zo Groningen (13:14)
12:24 8933 ma di wo do vr za zo Sneek (12:42) Stavoren (13:13)
12:29 8233 ma di wo do vr za zo Harlingen (12:55) Harlingen haven (13:05)
12:32 346 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:41) Amersfoort (14:22) Amsterdam Centraal (15:04)
12:40 8235 za Harlingen (13:05) Harlingen haven (13:12)
12:51 6935 ma di wo do vr za Sneek (13:07)
12:53 8635 ma di wo do vr za Groningen (13:40)
13:14 48 ma di wo do vr za Zwolle (14:14) Amersfoort (14:56) Utrecht Centraal (15:13) Den Haag Centraal (15:56)
13:22 8637 ma di wo do vr za zo Groningen (14:14)
13:24 8937 ma di wo do vr za zo Sneek (13:42) Stavoren (14:13)
13:29 8237 ma di wo do vr za zo Harlingen (13:55) Harlingen haven (14:05)
13:32 350 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:41) Amersfoort (15:22) Amsterdam Centraal (16:04)
13:51 6939 ma di wo do vr za Sneek (14:07)
13:53 8639 ma di wo do vr za Groningen (14:40)
14:14 52 ma di wo do vr za Zwolle (15:14) Amersfoort (15:56) Utrecht Centraal (16:13) Den Haag Centraal (16:56)
14:22 8641 ma di wo do vr za zo Groningen (15:14)
14:24 8941 ma di wo do vr za zo Sneek (14:42) Stavoren (15:13)
14:29 8241 ma di wo do vr za zo Harlingen (14:55)
14:32 354 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:41) Amersfoort (16:22) Amsterdam Centraal (17:04)
14:51 6943 ma di wo do vr za Sneek (15:07)
14:53 8643 ma di wo do vr za Groningen (15:40)
15:14 56 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:14) Amersfoort (16:56) Utrecht Centraal (17:13) Den Haag Centraal (17:56)
15:22 8645 ma di wo do vr za zo Groningen (16:14)
15:24 8945 ma di wo do vr za zo Sneek (15:42) Stavoren (16:13)
15:26 8258 za Zwolle (16:30) Arnhem (17:39)
15:29 8245 ma di wo do vr za zo Harlingen (15:55) Harlingen haven (16:02)
15:32 358 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:41) Amersfoort (17:22) Amsterdam Centraal (18:04)
15:51 6947 ma di wo do vr za Sneek (16:07)
15:53 8647 ma di wo do vr za Groningen (16:40)
16:07 8247 ma di wo do vr Harlingen (16:29)
16:14 60 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:14) Amersfoort (17:56) Utrecht Centraal (18:13) Den Haag Centraal (18:56)
16:22 8649 ma di wo do vr za zo Groningen (17:14)
16:24 8949 ma di wo do vr za zo Sneek (16:42) Stavoren (17:13)
16:29 8249 ma di wo do vr za zo Harlingen (16:55)
16:32 362 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:38) Amersfoort (18:22) Amsterdam Centraal (19:04)
16:51 6951 ma di wo do vr za zo Sneek (17:07)
16:53 8651 ma di wo do vr za zo Groningen (17:40)
17:06 8251 ma di wo do vr Harlingen (17:29)
17:12 8691 ma di wo do vr Groningen (18:03)
17:14 64 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:14) Amersfoort (18:56) Utrecht Centraal (19:14) Den Haag Centraal (19:56)
17:22 4966 ma di wo do vr Akkrum (17:36)
17:22 8653 ma di wo do vr za zo Groningen (18:14)
17:24 8953 ma di wo do vr za zo Sneek (17:42) Stavoren (18:13)
17:29 8253 ma di wo do vr za zo Harlingen (17:55)
17:32 366 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:41) Amersfoort (19:22) Amsterdam Centraal (20:04)
17:51 6955 ma di wo do vr za zo Sneek (18:07)
17:53 8655 ma di wo do vr za zo Groningen (18:40)
18:07 8255 ma di wo do vr Harlingen (18:29)
18:15 68 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:15) Amersfoort (19:56) Utrecht Centraal (20:13) Den Haag Centraal (20:56)
18:22 8657 ma di wo do vr za zo Groningen (19:14)
18:24 8957 ma di wo do vr za zo Sneek (18:42) Stavoren (19:13)
18:29 8257 ma di wo do vr za zo Harlingen (18:54) Harlingen haven (19:01)
18:32 370 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:41) Amersfoort (20:22) Amsterdam Centraal (21:04)
18:51 6959 ma di wo do vr za zo Sneek (19:07)
18:53 8659 ma di wo do vr za zo Groningen (19:40)
19:07 8259 ma di wo do vr Harlingen (19:29)
19:14 72 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:14) Amersfoort (20:56) Utrecht Centraal (21:13) Den Haag Centraal (21:56)
19:22 8661 ma di wo do vr za zo Groningen (20:14)
19:24 8961 ma di wo do vr za zo Sneek (19:42) Stavoren (20:13)
19:29 8261 ma di wo do vr za zo Harlingen (19:55)
19:32 374 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:38) Amersfoort (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
19:51 6963 zo Sneek (20:07)
19:53 8663 ma di wo do vr za zo Groningen (20:40)
20:14 76 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:14) Amersfoort (21:56) Utrecht Centraal (22:13) Den Haag Centraal (22:56)
20:22 8665 ma di wo do vr za zo Groningen (21:14)
20:24 8965 ma di wo do vr za zo Sneek (20:42) Stavoren (21:13)
20:29 8265 ma di wo do vr za zo Harlingen (20:55)
20:32 378 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:38) Amersfoort (22:22) Amsterdam Centraal (23:04)
20:51 6967 zo Sneek (21:07)
20:53 8667 zo Groningen (21:40)
21:14 80 zo Zwolle (22:14) Amersfoort (22:56) Utrecht Centraal (23:13) Den Haag Centraal (23:56)
21:22 8669 ma di wo do vr za zo Groningen (22:14)
21:24 8969 ma di wo do vr za zo Sneek (21:42) Stavoren (22:13)
21:29 8269 ma di wo do vr za zo Harlingen (21:55)
21:32 382 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:41) Amersfoort (23:22) Utrecht Centraal (23:43) Woerden (23:59) Gouda (00:10) Rotterdam Centraal (00:35)
21:51 6971 zo Sneek (22:07)
21:53 8671 zo Groningen (22:40)
22:22 8673 ma di wo do vr za zo Groningen (23:14)
22:24 8973 ma di wo do vr za zo Sneek (22:42) Stavoren (23:13)
22:29 8273 ma di wo do vr za zo Harlingen (22:55)
22:38 386 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:45)
22:51 6975 zo Sneek (23:07)
22:53 8675 zo Groningen (23:40)
23:22 8677 ma di wo do vr za zo Groningen (00:15)
23:24 6977 ma di wo do vr za zo Sneek (23:42)
23:29 8277 ma di wo do vr za zo Harlingen (23:55)
23:32 4992 ma di wo do vr za zo