of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Leeuwarden in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Leeuwarden in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:27 3207 ma di wo do vr za Groningen (06:57)
05:49 3206 ma di wo do vr za Harlingen (06:36)
06:04 2912 di Sneek (06:53)
06:09 1508 ma di wo do vr za Heerenveen (06:55) Meppel (07:58)
06:39 3805 ma di wo do vr za Stiens (06:58) Dokkum- Aalsum (08:02)
07:02 3213 ma di wo do vr za zo Groningen (08:34) Zuidbroek (09:31) Winschoten (09:53)
07:02 204 ma di wo do vr za zo Heerenveen (07:28) Meppel (08:08) Zwolle (08:38) Deventer (09:21) Zutphen (09:40) Dieren (09:56) Arnhem (10:17) Nijmegen (10:42) 's Hertogenbosch (11:30) Boxtel (11:55) Eindhoven (12:16)
07:11 2924 ma di wo do vr za zo Sneek (07:58) Stavoren (08:57)
08:03 3216 ma di wo do vr za zo Harlingen (08:39)
08:08 951 ma di wo do vr za zo Groningen (09:10) Zuidbroek (09:57) Nieuweschans (10:34)
08:12 3809 ma di wo do vr za zo Stiens (08:33) Dokkum- Aalsum (09:28) Anjum (09:49)
08:15 352 ma di wo do vr za Sneek (08:36) Stavoren (09:08) Enkhuizen (10:28) Hoorn (10:54) Zaandam (11:32) Amsterdam Centraal (11:46)
08:24 3217 ma di wo do vr za zo Groningen (10:01)
08:46 206 ma di wo do vr za zo Heerenveen (09:20) Meppel (10:01) Zwolle (10:30) Deventer (11:10) Zutphen (11:27) Dieren (11:43) Arnhem (12:02)
08:49 1051 ma di wo do vr za Veenwouden (09:22)
08:50 3224 ma di wo do vr za Harlingen (09:26)
08:56 1514 zo Heerenveen (09:42) Meppel (10:44) Zwolle (11:24)
09:45 3226 ma di wo do vr za Harlingen (10:21)
09:48 1516 ma di wo do vr za zo Heerenveen (10:37) Meppel (11:42)
09:56 2926 ma di wo do vr za zo Sneek (10:40)
10:55 3234 ma di wo do vr za zo Harlingen (11:32)
11:00 2932 ma di wo do vr za Sneek (11:48)
11:08 1055 ma di wo do vr za Veenwouden (11:40)
12:10 353 ma di wo do vr za Groningen (13:09) Zuidbroek (13:59) Nieuweschans (14:38)
12:15 2938 ma di wo do vr za Sneek (13:01) Stavoren (14:02)
12:20 1520 vr Heerenveen (13:06)
12:21 3240 ma di wo do vr za zo Harlingen (12:57)
12:22 1057 ma di wo do vr za zo Veenwouden (12:54)
12:24 3817 ma di wo do vr za zo Stiens (12:45) Dokkum- Aalsum (13:45) Anjum (14:05)
12:44 3239 ma di wo do vr za zo Groningen (14:15)
13:02 210 ma di wo do vr za zo Heerenveen (13:28) Meppel (14:07) Zwolle (14:33) Deventer (15:14) Zutphen (15:31) Dieren (15:51) Arnhem (16:10) Nijmegen (16:32) 's Hertogenbosch (17:18) Tilburg (17:48) Breda (18:14) Roosendaal (18:59)
13:22 3245 ma di wo do vr za zo Groningen (14:54) Zuidbroek (15:55) Nieuweschans (16:37)
13:27 1526 ma di wo do vr za zo Heerenveen (14:13) Meppel (15:16)
13:30 360 ma di wo do vr za Sneek (13:51) Stavoren (14:23) Enkhuizen (15:43) Hoorn (16:09) Zaandam (16:47) Amsterdam Centraal (17:02)
13:42 3246 ma di wo do vr za zo Harlingen (14:19)
13:56 2944 ma di wo do vr za zo Sneek (14:38)
13:56 1059 ma di wo do vr za zo Veenwouden (14:28)
14:15 3819 vr Stiens (14:34) Dokkum- Aalsum (15:28) Anjum (15:48)
14:30 2948 vr Sneek (15:13) Stavoren (16:45)
14:36 3821 vr Stiens (14:49) Tzummarum (15:27) Harlingen (15:55)
14:36 3248 ma di wo do vr za Harlingen (15:12)
14:43 3247 ma di wo do vr za zo Groningen (16:10)
16:10 1061 ma di wo do vr za zo Veenwouden (16:42)
16:16 220 ma di wo do vr za zo Heerenveen (16:46) Meppel (17:29) Zwolle (17:59) Deventer (18:51) Zutphen (19:10) Dieren (19:26) Arnhem (19:45) Nijmegen (20:09) 's Hertogenbosch (21:04) Tilburg (21:29) Breda (21:51) Roosendaal (22:15)
16:25 2954 ma di wo do vr za zo Sneek (17:10) Stavoren (18:08)
16:37 359 ma di wo do vr za zo Groningen (17:32) Zuidbroek (18:17) Nieuweschans (18:56)
16:38 3258 ma di wo do vr za zo Harlingen (17:15)
16:41 1536 ma di wo do vr za zo Heerenveen (17:30) Meppel (18:38)
16:42 3827 ma di wo do vr za Stiens (17:03) Dokkum- Aalsum (18:03) Anjum (18:23)
17:35 366 ma di wo do vr za zo Sneek (17:57) Stavoren (18:31) Enkhuizen (19:51) Hoorn (20:19) Zaandam (20:59) Amsterdam Centraal (21:14)
17:37 3264 ma di wo do vr za zo Harlingen (18:13)
17:43 3265 ma di wo do vr za zo Groningen (19:13) Zuidbroek (20:07) Nieuweschans (20:47)
17:45 7022 ma di wo do vr za Heerenveen (18:43) Steenwijk (19:44)
18:21 3829 ma di wo do vr za Stiens (18:32) Tzummarum (19:09) Franeker halte (19:21)
18:28 1065 ma di wo do vr za Veenwouden (19:00)
18:35 3270 ma di wo do vr za zo Harlingen (19:11)
18:57 3269 ma di wo do vr za Groningen (20:13)
18:58 3831 ma di wo do vr za Stiens (19:17) Dokkum- Aalsum (20:12) Anjum (20:32)
19:00 1540 zo Heerenveen (19:45) Meppel (21:11)
19:06 2956 ma di wo do vr za zo Sneek (19:50)
19:31 598 ma di wo do vr za zo Heerenveen (19:57) Meppel (20:40) Zwolle (21:08)
21:09 3279 ma di wo do vr za zo Groningen (22:39) Zuidbroek (23:28) Nieuweschans (00:04)
21:18 3835 ma di wo do vr za zo Stiens (21:39) Dokkum- Aalsum (22:39) Anjum (22:59)
21:20 1071 zo Veenwouden (21:52)
21:24 1544 ma di wo do vr za zo Heerenveen (22:10)
21:36 2962 ma di wo do vr za zo Sneek (22:20) Stavoren (23:15)
23:10 3288 ma di wo do vr za zo Harlingen (23:46)