of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Leeuwarden in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Leeuwarden in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:19 1236 ma di wo do vr za Stiens (05:39) Dokkum- Aalsum (06:36) Metslawier (06:48)
05:58 1759 di Sneek (06:40)
06:07 542 ma di wo do vr za zo Heerenveen (06:52) Meppel (07:57) Zwolle (08:43) Amersfoort (11:24) Utrecht Centraal (11:54)
06:21 611 di Groningen (08:10)
06:26 766 ma di wo do vr za zo Sneek (07:07) Stavoren (08:07)
07:10 505 ma di wo do vr za zo Groningen (08:35) Nieuweschans (10:28)
07:20 164 ma di wo do vr za zo Heerenveen (07:50) Meppel (08:31) Zwolle (09:09) Deventer (09:47) Zutphen (10:07) Dieren (10:26) Arnhem (10:46)
07:29 152 ma di wo do vr za zo Sneek (07:49) Stavoren (08:19) Enkhuizen (09:31) Hoorn (10:04) Zaandam (10:48) Amsterdam Centraal (11:02)
07:36 142 ma di wo do vr za zo Heerenveen (08:05) Meppel (08:44) Zwolle (09:22) Amersfoort (10:29) Utrecht Centraal (10:54) Gouda (11:37) Rotterdam Maas (11:59)
08:23 137 ma di wo do vr za Groningen (09:15)
08:40 1240 ma di wo do vr za zo Stiens (08:59) Dokkum- Aalsum (09:53) Metslawier (10:04)
08:44 500 ma di wo do vr za zo Harlingen (09:13)
08:50 768 ma di wo do vr za zo Sneek (09:30)
08:53 503 ma di wo do vr za zo Groningen (10:15)
09:10 544 ma di wo do vr za zo Heerenveen (09:58) Meppel (11:10) Zwolle (12:26) Amersfoort (14:36) Utrecht Centraal (15:12)
09:34 1772 di Sneek (10:16)
10:04 154 ma di wo do vr za zo Sneek (10:24) Stavoren (11:02) Enkhuizen (12:17) Hoorn (12:44) Zaandam (13:19) Amsterdam Centraal (13:32)
10:12 172 ma di wo do vr za Heerenveen (10:42) Meppel (11:20) Zwolle (11:55) Deventer (12:43) Zutphen (13:02) Arnhem (13:34)
11:33 456 ma di wo do vr za zo Heerenveen (12:20) Meppel (13:47) Zwolle (14:36) Deventer (16:20) Zutphen (16:48) Dieren (17:19) Arnhem (17:47) Elst (18:08) Nijmegen (18:26) 's Hertogenbosch (19:43) Boxtel (20:19)
11:43 619 ma di wo do vr za zo Groningen (13:03)
11:49 502 ma di wo do vr za zo Harlingen (12:28)
12:00 1254 ma di wo do vr za zo Stiens (12:20) Dokkum- Aalsum (13:17) Metslawier (13:29)
12:21 780 ma di wo do vr za zo Sneek (13:03) Stavoren (14:05) Enkhuizen (15:31) Hoorn (16:21) Zaandam (17:24) Amsterdam Centraal (17:45)
13:18 144 ma di wo do vr za zo Heerenveen (13:47) Meppel (14:27) Zwolle (15:05) Amersfoort (16:12) Utrecht Centraal (16:42) Amsterdam Weesperpoort (17:31) Amsterdam Centraal (17:46)
13:25 504 ma di wo do vr za zo Harlingen (14:04)
13:26 156 ma di wo do vr za Sneek (13:46) Stavoren (14:16) Enkhuizen (15:31) Hoorn (16:02) Zaandam (16:43) Amsterdam Centraal (16:58)
13:28 509 ma di wo do vr za zo Groningen (14:55) Nieuweschans (17:32)
13:55 613 vr Groningen (15:33)
14:00 612 vr Harlingen (14:40)
14:04 1268 vr Tzummarum (14:58) Harlingen (15:27)
14:10 616 vr Heerenveen (15:04)
14:36 1270 ma di wo do vr za zo Stiens (14:56) Dokkum- Aalsum (15:57) Metslawier (16:09)
15:24 786 ma di wo do vr za zo Sneek (15:55) Stavoren (16:55) Enkhuizen (18:12) Hoorn (19:00) Zaandam (20:04) Amsterdam Centraal (20:22)
15:27 548 ma di wo do vr za zo Heerenveen (16:09) Meppel (17:14) Zwolle (18:11) Amersfoort (20:29) Utrecht Centraal (21:06)
15:33 514 ma di wo do vr za zo Harlingen (16:10)
16:05 139 ma di wo do vr za Groningen (17:00)
16:15 788 ma di do vr Bozum (16:46)
16:30 520 ma di do vr Heerenveen (17:15)
17:17 1282 ma di wo do vr za zo Stiens (17:36) Dokkum- Aalsum (18:33) Metslawier (18:44)
17:18 511 ma di wo do vr za zo Groningen (18:41) Nieuweschans (20:14)
17:20 518 ma di wo do vr za zo Harlingen (17:56)
17:20 1792 ma di wo do vr za zo Sneek (18:04) Stavoren (19:12)
18:54 956 ma di wo do vr za zo Harlingen (19:29)
19:00 146 ma di wo do vr za zo Heerenveen (19:30) Meppel (20:15) Zwolle (20:56) Amersfoort (22:08) Utrecht Centraal (22:33) Amsterdam Weesperpoort (23:20) Amsterdam Centraal (23:35)
19:02 160 ma di wo do vr za zo Sneek (19:22) Stavoren (19:52) Enkhuizen (21:07) Hoorn (21:37) Zaandam (22:27) Amsterdam Centraal (22:41)
20:28 513 ma di wo do vr za zo Groningen (21:53) Nieuweschans (00:00)
20:40 1290 ma di wo do vr za zo Stiens (20:58) Dokkum- Aalsum (21:55) Metslawier (22:07)
20:47 508 ma di wo do vr za zo Harlingen (21:23)
20:55 550 ma di wo do vr za zo Heerenveen (21:45) Meppel (23:07) Zwolle (00:00)
20:58 796 ma di wo do vr za zo Sneek (21:40) Stavoren (22:39)
22:50 515 ma di wo do vr za zo Groningen (00:10)
23:45 510 ma di wo do vr za zo Harlingen (00:21)