of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hengelo in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Hengelo in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:14 7918 ma di wo do vr Almelo (05:30) Zwolle (06:19)
05:34 416 ma di wo do vr Almelo (05:45) Deventer (06:10) Apeldoorn (06:23) Amersfoort (06:52) Amsterdam Centraal (07:34)
05:55 618 ma di wo do vr za Almelo (06:09) Deventer (06:41) Apeldoorn (06:58) Amersfoort (07:25) Utrecht Centraal (07:41) Rotterdam Centraal (08:21)
06:00 7209 ma di wo do vr za Enschede (06:08)
06:09 7218 ma di wo do vr Zutphen (06:48)
06:12 2920 ma di wo do vr Almelo (06:26) Rijssen (06:35)
06:21 7922 ma di wo do vr za Almelo (06:37) Zwolle (07:26)
06:23 7211 ma di wo do vr Oldenzaal (06:32)
06:31 420 ma di wo do vr Almelo (06:41) Deventer (07:06) Apeldoorn (07:19) Amersfoort (07:49) Amsterdam Centraal (08:34)
06:36 3909 ma di wo do vr Oldenzaal (06:44)
06:40 2905 ma di wo do vr Enschede (06:48)
06:47 7222 ma di wo do vr za Zutphen (07:27) Apeldoorn (07:53)
06:47 2907 ma di wo do vr za Enschede (06:55)
06:49 3911 ma di wo do vr Oldenzaal (06:57)
06:51 2922 ma di wo do vr za Almelo (07:06) Deventer (07:39)
07:01 7909 ma di wo do vr Enschede (07:10)
07:01 2902 ma di wo do vr za Almelo (07:11)
07:06 7213 ma di wo do vr Enschede (07:15)
07:06 622 ma di wo do vr za zo Almelo (07:16) Deventer (07:43) Apeldoorn (07:58) Amersfoort (08:25) Utrecht Centraal (08:42) Den Haag Centraal (09:25)
07:11 3913 ma di wo do vr za Oldenzaal (07:19)
07:12 2909 ma di wo do vr Enschede (07:20)
07:13 7224 ma di wo do vr Zutphen (07:52)
07:17 2924 ma di wo do vr Almelo (07:31) Rijssen (07:51) Deventer (08:16)
07:25 D236 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:35) Utrecht Centraal (08:56)
07:26 7926 ma di wo do vr za zo Almelo (07:42) Zwolle (08:27)
07:34 2911 ma di wo do vr za Enschede (07:42)
07:35 424 ma di wo do vr za Almelo (07:46) Deventer (08:11) Apeldoorn (08:24) Amersfoort (08:53) Amsterdam Centraal (09:34)
07:35 3915 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (07:43)
07:43 7215 ma di wo do vr za Enschede (07:52)
07:47 7226 ma di wo do vr za zo Zutphen (08:27) Apeldoorn (08:52)
07:49 D1148 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:05) Utrecht Centraal (09:28)
07:52 2913 ma di wo do vr za Enschede (08:00)
07:53 2926 ma di wo do vr za zo Almelo (08:07) Deventer (08:39)
08:00 3917 ma di wo do vr Oldenzaal (08:08)
08:05 7915 ma di wo do vr za Enschede (08:14)
08:07 626 ma di wo do vr za zo Almelo (08:17) Deventer (08:43) Apeldoorn (08:58) Amersfoort (09:25) Utrecht Centraal (09:43) Den Haag Centraal (10:27)
08:14 6024 ma di wo do vr Enschede (08:23)
08:19 7217 ma di wo do vr Enschede (08:28)
08:24 619 ma di wo do vr za Enschede (08:32)
08:25 7930 ma di wo do vr za zo Almelo (08:41) Zwolle (09:27)
08:28 3919 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (08:36)
08:35 428 ma di wo do vr za Almelo (08:46) Deventer (09:11) Apeldoorn (09:24) Amersfoort (09:53) Amsterdam Centraal (10:34)
08:42 7219 ma di wo do vr za Enschede (08:51)
08:46 7230 ma di wo do vr za zo Zutphen (09:27) Apeldoorn (09:53)
08:46 2919 ma di wo do vr za zo Enschede (08:54)
08:53 2930 ma di wo do vr za zo Almelo (09:07) Deventer (09:39)
08:59 421 ma di wo do vr za Enschede (09:07)
09:01 3921 ma di wo do vr Oldenzaal (09:09)
09:07 630 ma di wo do vr za zo Almelo (09:17) Deventer (09:43) Apeldoorn (09:58) Amersfoort (10:25) Utrecht Centraal (10:43) Den Haag Centraal (11:26)
09:09 7919 ma di wo do vr za Enschede (09:18)
09:18 7221 ma di wo do vr za zo Enschede (09:27)
09:24 623 ma di wo do vr za zo Enschede (09:32)
09:25 7934 ma di wo do vr za zo Almelo (09:41) Zwolle (10:27)
09:28 3923 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (09:36)
09:35 432 ma di wo do vr za Almelo (09:46) Deventer (10:11) Apeldoorn (10:24) Amersfoort (10:53) Amsterdam Centraal (11:34)
09:44 2923 ma di wo do vr za zo Enschede (09:52)
09:46 D231 ma di wo do vr za zo Bentheim (10:06)
09:46 7234 ma di wo do vr za zo Zutphen (10:27) Apeldoorn (10:53)
09:53 2934 ma di wo do vr za zo Almelo (10:07) Deventer (10:39)
10:01 425 ma di wo do vr za Enschede (10:09)
10:04 D1511 ma di wo do vr za zo Bentheim (10:24)
10:07 634 ma di wo do vr za zo Almelo (10:17) Deventer (10:43) Apeldoorn (10:58) Amersfoort (11:25) Utrecht Centraal (11:43) Den Haag Centraal (12:26)
10:10 7923 ma di wo do vr za zo Enschede (10:19)
10:18 7225 ma di wo do vr za zo Enschede (10:27)
10:24 627 ma di wo do vr za zo Enschede (10:32)
10:25 7938 ma di wo do vr za zo Almelo (10:41) Zwolle (11:27)
10:28 3927 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (10:36)
10:35 436 ma di wo do vr za Almelo (10:46) Deventer (11:11) Apeldoorn (11:24) Amersfoort (11:53) Amsterdam Centraal (12:34)
10:40 2927 ma di wo do vr za zo Enschede (10:48)
10:46 7238 ma di wo do vr za zo Zutphen (11:27) Apeldoorn (11:53)
10:49 2938 ma di wo do vr za zo Almelo (11:03) Deventer (11:39)
10:54 238 ma di wo do vr za Deventer (11:29) Apeldoorn (11:42) Amersfoort (12:09) Utrecht Centraal (12:28) Rotterdam Centraal (13:07)
10:58 429 ma di wo do vr za Enschede (11:06)
11:07 638 ma di wo do vr za zo Almelo (11:17) Deventer (11:43) Apeldoorn (11:58) Amersfoort (12:25) Utrecht Centraal (12:43) Den Haag Centraal (13:26)
11:09 7927 ma di wo do vr za zo Enschede (11:18)
11:18 7229 ma di wo do vr za zo Enschede (11:27)
11:24 631 ma di wo do vr za zo Enschede (11:32)
11:25 7942 ma di wo do vr za zo Almelo (11:41) Zwolle (12:27)
11:28 3931 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (11:36)
11:35 440 ma di wo do vr za Almelo (11:46) Deventer (12:11) Apeldoorn (12:24) Amersfoort (12:53) Amsterdam Centraal (13:34)
11:40 2931 ma di wo do vr za zo Enschede (11:48)
11:46 7242 ma di wo do vr za zo Zutphen (12:27) Apeldoorn (12:53)
11:53 2942 ma di wo do vr za zo Almelo (12:07) Deventer (12:39)
11:58 433 ma di wo do vr za Enschede (12:06)
12:02 1521 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (12:10) Bentheim (12:21)
12:07 642 ma di wo do vr za zo Almelo (12:17) Deventer (12:43) Apeldoorn (12:58) Amersfoort (13:25) Utrecht Centraal (13:43) Den Haag Centraal (14:26)
12:09 7931 ma di wo do vr za zo Enschede (12:18)
12:18 7233 ma di wo do vr za zo Enschede (12:27)
12:24 635 ma di wo do vr za zo Enschede (12:32)
12:25 7946 ma di wo do vr za zo Almelo (12:41) Zwolle (13:27)
12:28 3935 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (12:36)
12:35 444 ma di wo do vr za Almelo (12:46) Deventer (13:11) Apeldoorn (13:24) Amersfoort (13:53) Amsterdam Centraal (14:34)
12:40 2935 ma di wo do vr za zo Enschede (12:48)
12:46 7246 ma di wo do vr za zo Zutphen (13:27) Apeldoorn (13:53)
12:53 2946 ma di wo do vr za zo Almelo (13:07) Deventer (13:39)
12:58 437 ma di wo do vr za zo Enschede (13:06)
13:02 3937 ma di wo do vr za Oldenzaal (13:10)
13:07 646 ma di wo do vr za zo Almelo (13:17) Deventer (13:43) Apeldoorn (13:58) Amersfoort (14:25) Utrecht Centraal (14:43) Den Haag Centraal (15:26)
13:09 7935 ma di wo do vr za zo Enschede (13:18)
13:18 7237 ma di wo do vr za zo Enschede (13:27)
13:24 639 ma di wo do vr za zo Enschede (13:32)
13:25 7950 ma di wo do vr za zo Almelo (13:41) Zwolle (14:27)
13:28 3939 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (13:36)
13:35 448 ma di wo do vr za Almelo (13:46) Deventer (14:11) Apeldoorn (14:24) Amersfoort (14:53) Amsterdam Centraal (15:34)
13:38 1523 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (13:46) Bentheim (13:57)
13:40 2939 ma di wo do vr za zo Enschede (13:48)
13:46 7250 ma di wo do vr za zo Zutphen (14:27) Apeldoorn (14:53)
13:53 2950 ma di wo do vr za zo Almelo (14:07) Deventer (14:39)
13:58 441 ma di wo do vr za Enschede (14:06)
14:07 650 ma di wo do vr za zo Almelo (14:17) Deventer (14:43) Apeldoorn (14:58) Amersfoort (15:25) Utrecht Centraal (15:43) Den Haag Centraal (16:26)
14:09 7939 ma di wo do vr za zo Enschede (14:18)
14:18 7241 ma di wo do vr za zo Enschede (14:27)
14:24 643 ma di wo do vr za zo Enschede (14:32)
14:25 7954 ma di wo do vr za zo Almelo (14:41) Zwolle (15:27)
14:28 3943 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (14:36)
14:35 452 ma di wo do vr za Almelo (14:46) Deventer (15:11) Apeldoorn (15:24) Amersfoort (15:53) Amsterdam Centraal (16:34)
14:40 2943 ma di wo do vr za zo Enschede (14:48)
14:46 7254 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:27) Apeldoorn (15:53)
14:53 2954 ma di wo do vr za zo Almelo (15:07) Deventer (15:39)
14:58 445 ma di wo do vr za Enschede (15:06)
15:07 654 ma di wo do vr za zo Almelo (15:17) Deventer (15:43) Apeldoorn (15:58) Amersfoort (16:25) Utrecht Centraal (16:43) Den Haag Centraal (17:26)
15:09 7943 ma di wo do vr za zo Enschede (15:18)
15:18 7245 ma di wo do vr za zo Enschede (15:27)
15:24 647 ma di wo do vr za zo Enschede (15:32)
15:25 7958 ma di wo do vr za zo Almelo (15:41) Zwolle (16:27)
15:28 3947 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (15:36)
15:35 456 ma di wo do vr za zo Almelo (15:46) Deventer (16:11) Apeldoorn (16:24) Amersfoort (16:53) Amsterdam Centraal (17:34)
15:40 2947 ma di wo do vr za zo Enschede (15:48)
15:46 7258 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:27) Apeldoorn (16:53)
15:53 2958 ma di wo do vr za zo Almelo (16:07) Deventer (16:39)
15:58 449 ma di wo do vr za Enschede (16:06)
16:07 3949 ma di wo do vr Oldenzaal (16:15)
16:07 658 ma di wo do vr za zo Almelo (16:17) Deventer (16:43) Apeldoorn (16:58) Amersfoort (17:25) Utrecht Centraal (17:43) Den Haag Centraal (18:26)
16:09 7947 ma di wo do vr za zo Enschede (16:18)
16:18 7249 ma di wo do vr za zo Enschede (16:27)
16:24 651 ma di wo do vr za zo Enschede (16:32)
16:24 7962 ma di wo do vr za zo Almelo (16:39) Zwolle (17:27)
16:27 3951 ma di wo do vr Oldenzaal (16:35)
16:35 460 ma di wo do vr za zo Almelo (16:46) Deventer (17:11) Apeldoorn (17:24) Amersfoort (17:53) Amsterdam Centraal (18:34)
16:43 3951 za zo Oldenzaal (16:51)
16:43 2951 ma di wo do vr za zo Enschede (16:51)
16:44 7262 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:27) Apeldoorn (17:53)
16:47 6055 ma di wo do vr za zo Almelo (16:58) Mariƫnberg (17:25) Hardenberg (17:40)
16:53 2962 ma di wo do vr za zo Almelo (17:07) Deventer (17:39)
16:58 453 ma di wo do vr za Enschede (17:06)
17:02 1525 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (17:11) Bentheim (17:23)
17:07 7264 ma di wo do vr Zutphen (17:53)
17:07 662 ma di wo do vr za zo Almelo (17:17) Deventer (17:43) Apeldoorn (17:58) Amersfoort (18:25) Utrecht Centraal (18:43) Den Haag Centraal (19:26)
17:09 7951 ma di wo do vr za zo Enschede (17:18)
17:15 2998 ma di wo do vr Almelo (17:29)
17:18 7253 ma di wo do vr za zo Enschede (17:27)
17:23 3955 ma di wo do vr Oldenzaal (17:31)
17:24 655 ma di wo do vr za zo Enschede (17:32)
17:25 7966 ma di wo do vr za zo Almelo (17:41) Zwolle (18:27)
17:28 3955 za zo Oldenzaal (17:36)
17:35 464 ma di wo do vr za zo Almelo (17:46) Deventer (18:11) Apeldoorn (18:24) Amersfoort (18:53) Amsterdam Centraal (19:34)
17:41 2955 ma di wo do vr za zo Enschede (17:49)
17:45 3995 ma di wo do vr Oldenzaal (17:53)
17:46 7266 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:27) Apeldoorn (18:53)
17:53 2966 ma di wo do vr za zo Almelo (18:07) Deventer (18:39)
17:58 457 ma di wo do vr za zo Enschede (18:06)
18:01 1527 ma di wo do vr Oldenzaal (18:09) Bentheim (18:20)
18:07 666 ma di wo do vr za zo Almelo (18:17) Deventer (18:43) Apeldoorn (18:58) Amersfoort (19:25) Utrecht Centraal (19:43) Den Haag Centraal (20:26)
18:08 7268 ma di wo do vr Zutphen (18:53)
18:09 7955 ma di wo do vr za zo Enschede (18:18)
18:11 3957 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (18:19)
18:13 2957 ma di wo do vr Enschede (18:21)
18:19 7257 ma di wo do vr za zo Enschede (18:28)
18:24 659 ma di wo do vr za zo Enschede (18:32)
18:25 7970 ma di wo do vr za zo Almelo (18:41) Zwolle (19:27)
18:28 3959 za zo Oldenzaal (18:36)
18:34 3959 ma di wo do vr Oldenzaal (18:42)
18:35 468 ma di wo do vr za zo Almelo (18:46) Deventer (19:11) Apeldoorn (19:24) Amersfoort (19:53) Amsterdam Centraal (20:34)
18:41 2959 ma di wo do vr za zo Enschede (18:49)
18:47 7270 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:27) Apeldoorn (19:53)
18:48 D1510 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:05) Utrecht Centraal (20:41)
18:53 2970 ma di wo do vr za zo Almelo (19:07) Deventer (19:39)
18:58 461 ma di wo do vr za zo Enschede (19:06)
19:07 670 ma di wo do vr za zo Almelo (19:17) Deventer (19:43) Apeldoorn (19:58) Amersfoort (20:25) Utrecht Centraal (20:42) Den Haag Centraal (21:26)
19:08 1529 za Oldenzaal (19:16) Bentheim (19:27)
19:09 7959 ma di wo do vr za zo Enschede (19:18)
19:13 D239 ma di wo do vr Oldenzaal (19:21) Bentheim (19:39)
19:19 7261 ma di wo do vr za zo Enschede (19:28)
19:24 663 ma di wo do vr za zo Enschede (19:32)
19:25 7974 ma di wo do vr za zo Almelo (19:41) Zwolle (20:27)
19:28 3963 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (19:36)
19:35 472 ma di wo do vr za zo Almelo (19:46) Deventer (20:11) Apeldoorn (20:24) Amersfoort (20:53) Amsterdam Centraal (21:34)
19:41 2963 ma di wo do vr za zo Enschede (19:49)
19:46 7274 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:27) Apeldoorn (20:53)
19:52 D230 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:03) Utrecht Centraal (21:28)
19:53 2974 ma di wo do vr za zo Almelo (20:07) Deventer (20:39)
19:58 465 ma di wo do vr za zo Enschede (20:06)
20:07 674 ma di wo do vr za zo Almelo (20:17) Deventer (20:43) Apeldoorn (20:58) Amersfoort (21:25) Utrecht Centraal (21:42) Den Haag Centraal (22:26)
20:09 7963 ma di wo do vr za zo Enschede (20:18)
20:18 7265 ma di wo do vr za zo Enschede (20:27)
20:24 667 ma di wo do vr za zo Enschede (20:32)
20:25 7978 ma di wo do vr za zo Almelo (20:41) Zwolle (21:27)
20:28 3967 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (20:36)
20:34 476 ma di wo do vr za zo Almelo (20:45) Deventer (21:10) Apeldoorn (21:23) Amersfoort (21:53) Amsterdam Centraal (22:34)
20:40 2967 ma di wo do vr za zo Enschede (20:48)
20:47 7278 ma di wo do vr za zo Zutphen (21:27) Apeldoorn (21:53)
20:51 2978 ma di wo do vr za zo Almelo (21:05) Deventer (21:37)
20:58 469 ma di wo do vr za zo Enschede (21:06)
21:07 678 ma di wo do vr za zo Almelo (21:17) Deventer (21:43) Apeldoorn (21:58) Amersfoort (22:25) Utrecht Centraal (22:43) Den Haag Centraal (23:26)
21:09 7967 ma di wo do vr za zo Enschede (21:18)
21:18 7269 ma di wo do vr za zo Enschede (21:27)
21:24 671 ma di wo do vr za zo Enschede (21:32)
21:25 7982 ma di wo do vr za zo Almelo (21:41) Zwolle (22:27)
21:28 3971 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (21:36)
21:35 480 zo Almelo (21:46) Deventer (22:11) Apeldoorn (22:24) Amersfoort (22:53) Amsterdam Centraal (23:34)
21:40 2971 ma di wo do vr za zo Enschede (21:48)
21:47 7282 ma di wo do vr za zo Zutphen (22:27) Apeldoorn (22:53)
21:48 D1149 ma di wo do vr za zo Bentheim (22:18)
21:53 2982 ma di wo do vr za zo Almelo (22:07) Deventer (22:39)
21:58 473 ma di wo do vr za zo Enschede (22:06)
22:07 682 ma di wo do vr za zo Almelo (22:17) Deventer (22:43) Apeldoorn (22:58) Amersfoort (23:25) Amsterdam Centraal (00:04)
22:07 7971 ma di wo do vr za zo Enschede (22:15)
22:18 7273 ma di wo do vr za zo Enschede (22:27)
22:19 D237 ma di wo do vr za zo Bentheim (22:42)
22:24 675 ma di wo do vr za zo Enschede (22:32)
22:25 7986 ma di wo do vr za zo Almelo (22:41) Zwolle (23:27)
22:28 3975 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (22:36)
22:35 484 zo Almelo (22:46) Deventer (23:11) Apeldoorn (23:24) Amersfoort (23:53)
22:40 2975 ma di wo do vr za zo Enschede (22:48)
22:46 7286 ma di wo do vr za zo Zutphen (23:27)
22:57 2986 zo Almelo (23:11) Deventer (23:42) Apeldoorn (23:59)
22:58 477 ma di wo do vr za zo Enschede (23:06)
23:09 7975 ma di wo do vr za zo Enschede (23:18)
23:18 7277 ma di wo do vr za zo Enschede (23:27)
23:23 2988 ma di wo do vr za zo Almelo (23:37)
23:24 679 ma di wo do vr za zo Enschede (23:32)
23:28 3979 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (23:36)
23:40 2979 ma di wo do vr za zo Enschede (23:48)
23:46 2990 ma di wo do Almelo (00:00)
23:46 2990 vr za zo Almelo (00:00) Rijssen (00:13)
23:58 2981 ma di wo do vr za Enschede (00:06)
23:58 481 ma di wo do vr za Enschede (00:06)
00:09 7979 ma di wo do vr za zo Enschede (00:18)
00:18 7281 ma di wo do vr za zo Oldenzaal (00:27)
00:24 2994 ma di wo do vr za zo Almelo (00:38)
00:37 683 ma di wo do vr za zo Enschede (00:45)