of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Groningen Noord in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Groningen Noord in de Zomerdienstregeling 1911

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:23 861 ma di wo do vr za zo Groningen (06:31)
06:37 881 ma di wo do vr za zo Groningen (06:45)
07:06 862 ma di wo do vr za zo Sauwerd (07:18) Delfzijl (08:13)
07:19 882 ma di wo do vr za zo Sauwerd (07:30) Roodeschool (08:26)
08:17 897 di Groningen (08:25)
08:30 863 ma di wo do vr za zo Groningen (08:38)
08:44 883 ma di wo do vr za zo Groningen (08:52)
09:40 864 ma di wo do vr za zo Sauwerd (09:52) Delfzijl (10:47)
09:53 884 ma di wo do vr za zo Sauwerd (10:04) Roodeschool (10:58)
10:48 865 ma di wo do vr za zo Groningen (10:56)
11:02 885 ma di wo do vr za zo Groningen (11:10)
12:02 876 ma di wo do vr za Sauwerd (12:14) Delfzijl (13:13)
12:26 893 ma di wo do vr za zo Groningen (12:34)
12:28 896 ma di wo do vr za Sauwerd (12:38) Roodeschool (13:33)
12:52 873 ma di wo do vr za Groningen (13:00)
13:16 867 ma di wo do vr za Groningen (13:24)
13:36 886 ma di wo do vr za zo Sauwerd (13:48) Roodeschool (14:44)
13:37 887 zo Groningen (13:45)
14:08 866 ma di wo do vr za zo Sauwerd (14:18) Delfzijl (15:13)
16:25 894 ma di wo do vr za Sauwerd (16:37) Roodeschool (17:36)
16:39 874 ma di wo do vr za Sauwerd (16:49) Delfzijl (17:54)
17:01 869 ma di wo do vr za zo Groningen (17:09)
17:15 889 ma di wo do vr za zo Groningen (17:23)
18:19 888 ma di wo do vr za zo Sauwerd (18:31) Roodeschool (19:33)
18:33 868 ma di wo do vr za zo Sauwerd (18:43) Delfzijl (19:39)
19:41 875 ma di wo do vr za Groningen (19:49)
19:55 895 ma di wo do vr za Groningen (20:03)
20:59 890 ma di wo do vr za zo Sauwerd (21:11) Roodeschool (22:09)
21:22 871 ma di wo do vr za zo Groningen (21:30)
21:23 870 ma di wo do vr za zo Sauwerd (21:33) Delfzijl (22:27)
21:48 891 ma di wo do vr za zo Groningen (21:56)
22:59 872 ma di wo do vr za zo Sauwerd (23:11) Delfzijl (00:05)
23:13 892 ma di wo do vr za zo Sauwerd (23:23) Roodeschool (00:18)