of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Blokker in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Blokker in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:04 2906 di Hoorn (05:11) Kwadijk (05:56)
06:33 2908 ma di wo do vr za Hoorn (06:40) Kwadijk (07:11) Zaandam (07:41) Amsterdam Centraal (07:55)
08:00 2914 ma di wo do vr za zo Hoorn (08:07) Kwadijk (08:43) Zaandam (09:24) Amsterdam Centraal (09:44)
08:23 2921 ma di wo do vr za Enkhuizen (08:54)
09:03 2921 zo Enkhuizen (09:32)
09:58 2920 za Hoorn (10:05)
10:56 2924 zo Hoorn (11:02) Kwadijk (11:33) Zaandam (12:05) Amsterdam Centraal (12:20)
11:00 2925 ma di wo do vr za Enkhuizen (11:23)
12:10 2927 di za Enkhuizen (12:43)
12:36 2930 ma di wo do vr za zo Hoorn (12:43) Kwadijk (13:18) Zaandam (13:51) Amsterdam Centraal (14:07)
13:08 2933 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (13:38)
13:57 2936 ma di wo do vr za Hoorn (14:03) Zaandam (14:55)
15:48 2942 ma di wo do vr za zo Hoorn (15:55) Kwadijk (17:18) Zaandam (17:56) Amsterdam Centraal (18:12)
15:53 2942 ma di wo do vr za Hoorn (15:59) Kwadijk (16:30) Zaandam (16:58) Amsterdam Centraal (17:13)
16:29 2943 ma di wo do vr za Enkhuizen (17:00)
17:11 2947 ma di wo do vr za Enkhuizen (17:34)
18:04 2950 ma di wo do vr za Hoorn (18:09) Zaandam (19:14)
20:30 2955 ma di wo do vr za Enkhuizen (20:53)
21:06 3782 ma di wo do vr za zo Hoorn (21:13) Heerhugowaard (22:03) Alkmaar (22:15)
21:15 2960 zo Hoorn (21:22) Kwadijk (21:52) Zaandam (22:20) Amsterdam Centraal (22:35)
21:37 2957 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (22:05)
23:15 2961 ma di wo do vr za Enkhuizen (23:38)