Vertrek | Trein | In de richting | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | 1410 | ma | di | wo | do | vr | za | Amersfoort (07:15) Bilthoven (07:37) Utrecht Centraal (07:40) | |
08:00 | 1407 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (08:10) Nunspeet (08:59) Hattemerbroek (09:28) Zwolle (09:37) |
08:15 | 1519 | zo | Nijkerk (08:25) Nunspeet (09:14) Hattemerbroek (09:43) Zwolle (09:52) | ||||||
08:40 | 1416 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Amersfoort (08:51) |
10:50 | 1424 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Amersfoort (11:05) Den Dolder (12:13) Bilthoven (12:19) Utrecht Centraal (12:31) |
12:20 | 3807 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (12:28) Nunspeet (13:14) |
16:30 | 3817 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (16:38) Nunspeet (17:23) Hattemerbroek (17:49) Zwolle (17:57) |
16:45 | 3814 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Amersfoort (16:59) Den Dolder (17:18) Bilthoven (17:23) Utrecht Buurtstation (17:34) |
19:52 | 3818 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Amersfoort (20:04) Den Dolder (20:30) Bilthoven (20:35) Utrecht Buurtstation (20:47) | Orden deze dienstregeling naar richting