home | zoeken | spoorkaart | spoorlijnen tijdlijn | typen stations | reisplanner | nieuws | agenda | te koop | bronnen | links | literatuur | FAQ | contact | gastenboek | inloggen | overig | © disclaimer

Vertrekstaat Boxtel in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Boxtel in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:13 5512 ma 's Hertogenbosch (05:25) Geldermalsen (05:43) Utrecht Centraal (06:03) Woerden (06:19) Gouda (06:31) Rotterdam Centraal (06:56)
05:25 1212 ma di wo do vr za Tilburg (05:39) Breda (06:07) Dordrecht (06:32) Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
05:29 814 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (05:41) Geldermalsen (06:01) Utrecht Centraal (06:22) Amsterdam Centraal (06:57) Haarlem (07:17) Zandvoort (07:37)
06:03 1214 ma di wo do vr Tilburg (06:17) Breda (06:38) Dordrecht (07:02)
06:06 5516 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (06:18) Geldermalsen (06:35) Utrecht Centraal (06:56) Woerden (07:09) Gouda (07:20) Rotterdam Centraal (07:45)
06:23 1217 ma di wo do vr Eindhoven (06:38) Helmond (07:04) Venlo (07:34)
06:35 817 ma di wo do vr za Eindhoven (06:54) Roermond (07:26) Sittard (07:43) Maastricht (07:59)
06:59 5520 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:11) Geldermalsen (07:29) Utrecht Centraal (07:53) Woerden (08:10) Gouda (08:22) Rotterdam Centraal (08:48)
07:03 919 ma di wo do vr za Eindhoven (07:17) Roermond (07:56) Sittard (08:13) Heerlen (08:33)
07:04 1220 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:17) Breda (07:37) Dordrecht (08:01) Rotterdam Centraal (08:27)
07:10 1973 ma di wo do vr za Eindhoven (07:23) Helmond (07:35) Venlo (08:04)
07:16 9619 ma di wo do vr Eindhoven (07:34)
07:20 9920 ma di wo do vr za Tilburg (07:31) Breda (07:50) Dordrecht (08:10) Rotterdam Centraal (08:30)
07:28 9622 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:40) Geldermalsen (07:59) Utrecht Centraal (08:21)
07:29 5519 za Eindhoven (07:47)
07:29 5519 ma di wo do vr Eindhoven (07:47)
07:51 3223 ma di wo do vr Eindhoven (08:09) Helmond (08:28)
07:54 1222 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:07) Breda (08:28) Dordrecht (08:52) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
07:58 5524 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:10) Geldermalsen (08:29) Utrecht Centraal (08:54) Woerden (09:13) Gouda (09:27) Rotterdam Centraal (09:50)
08:01 9621 zo Eindhoven (08:19)
08:01 9621 ma di wo do vr za Eindhoven (08:19)
08:08 1975 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:22) Helmond (08:36) Venlo (08:59)
08:21 9924 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:33) Breda (08:50) Dordrecht (09:10) Rotterdam Centraal (09:29)
08:26 9626 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:38) Geldermalsen (08:57) Utrecht Centraal (09:25)
08:31 5523 zo Eindhoven (08:46)
08:31 5523 ma di wo do vr za Eindhoven (08:46)
08:36 1225 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
08:55 1226 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:08) Breda (09:29) Dordrecht (09:52) Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
08:58 5528 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:10) Geldermalsen (09:29) Utrecht Centraal (09:55) Woerden (10:13) Gouda (10:26) Rotterdam Centraal (10:49)
09:01 9625 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:19)
09:32 5527 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:47)
09:33 9630 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:45) Geldermalsen (10:03) Utrecht Centraal (10:24)
09:36 1229 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
09:54 1230 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:07) Breda (10:28) Dordrecht (10:52) Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
09:58 5532 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:10) Geldermalsen (10:29) Utrecht Centraal (10:55) Woerden (11:13) Gouda (11:26) Rotterdam Centraal (11:49)
10:01 9629 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:19)
10:28 9634 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:40) Geldermalsen (10:59) Utrecht Centraal (11:22)
10:32 5531 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:47)
10:36 1233 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
10:54 1234 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:07) Breda (11:28) Dordrecht (11:52) Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
10:58 5536 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:10) Geldermalsen (11:29) Utrecht Centraal (11:55) Woerden (12:13) Gouda (12:26) Rotterdam Centraal (12:49)
11:01 9633 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:19)
11:28 9638 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:40) Geldermalsen (11:59) Utrecht Centraal (12:22)
11:32 5535 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:47)
11:36 1237 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
11:54 1238 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:07) Breda (12:28) Dordrecht (12:52) Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
11:58 5540 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:10) Geldermalsen (12:29) Utrecht Centraal (12:55) Woerden (13:13) Gouda (13:26) Rotterdam Centraal (13:49)
12:01 9637 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:19)
12:28 9642 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:40) Geldermalsen (12:59) Utrecht Centraal (13:22)
12:32 5539 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:47)
12:36 1241 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
12:54 1242 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:07) Breda (13:28) Dordrecht (13:52) Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
12:58 5544 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:10) Geldermalsen (13:29) Utrecht Centraal (13:55) Woerden (14:13) Gouda (14:26) Rotterdam Centraal (14:49)
13:01 9641 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:19)
13:28 9646 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:40) Geldermalsen (13:59) Utrecht Centraal (14:22)
13:32 5543 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:47)
13:36 1245 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
13:54 1246 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:07) Breda (14:28) Dordrecht (14:52) Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
13:58 5548 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:10) Geldermalsen (14:29) Utrecht Centraal (14:55) Woerden (15:13) Gouda (15:26) Rotterdam Centraal (15:49)
14:01 9645 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:19)
14:28 9650 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:40) Geldermalsen (14:59) Utrecht Centraal (15:22)
14:32 5547 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:47)
14:36 1249 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:51) Helmond (15:05) Venlo (15:35)
14:54 1250 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:07) Breda (15:28) Dordrecht (15:52) Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
14:58 5552 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:10) Geldermalsen (15:29) Utrecht Centraal (15:55) Woerden (16:13) Gouda (16:26) Rotterdam Centraal (16:49)
15:01 9649 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:19)
15:28 9654 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:40) Geldermalsen (15:59) Utrecht Centraal (16:22)
15:32 5551 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:47)
15:36 1253 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:51) Helmond (16:05) Venlo (16:35)
15:54 1254 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:07) Breda (16:28) Dordrecht (16:52) Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
15:58 5556 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:10) Geldermalsen (16:29) Utrecht Centraal (16:55) Woerden (17:13) Gouda (17:26) Rotterdam Centraal (17:49)
15:59 9653 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:17)
16:28 9658 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:40) Geldermalsen (16:59) Utrecht Centraal (17:22)
16:32 5555 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:47)
16:36 1257 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:51) Helmond (17:09) Venlo (17:40)
16:54 1258 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:07) Breda (17:28) Dordrecht (17:52) Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
16:58 5560 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:10) Geldermalsen (17:29) Utrecht Centraal (17:55) Woerden (18:13) Gouda (18:26) Rotterdam Centraal (18:49)
17:00 9657 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:18)
17:28 9662 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:40) Geldermalsen (17:59) Utrecht Centraal (18:25)
17:31 3260 ma di wo do vr Tilburg (17:44) Breda (18:03)
17:32 5559 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:47)
17:36 1261 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:51) Helmond (18:05) Venlo (18:35)
17:42 4760 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (17:55)
17:54 1262 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:07) Breda (18:28) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
17:58 5564 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:10) Geldermalsen (18:29) Utrecht Centraal (18:55) Woerden (19:13) Gouda (19:26) Rotterdam Centraal (19:49)
18:00 9661 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:18)
18:28 9666 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:40) Geldermalsen (18:59) Utrecht Centraal (19:20)
18:32 5563 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:47)
18:36 1265 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:51) Helmond (19:05) Venlo (19:35)
18:54 1266 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:07) Breda (19:28) Dordrecht (19:52) Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
18:56 1267 ma di wo do vr Eindhoven (19:10)
18:58 5568 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:10) Geldermalsen (19:29) Utrecht Centraal (19:55) Woerden (20:13) Gouda (20:26) Rotterdam Centraal (20:49)
19:00 9665 vr za zo Eindhoven (19:18)
19:00 9665 ma di wo do Eindhoven (19:18)
19:28 9670 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:40) Geldermalsen (19:59) Utrecht Centraal (20:22)
19:32 5567 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:47)
19:37 1269 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
19:54 1270 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:07) Breda (20:28) Dordrecht (20:52) Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
19:58 5572 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:10) Geldermalsen (20:29) Utrecht Centraal (20:55) Woerden (21:13) Gouda (21:26) Rotterdam Centraal (21:49)
20:00 9669 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:18)
20:28 9674 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:40) Geldermalsen (20:59) Utrecht Centraal (21:20)
20:32 5571 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:47)
20:36 1273 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:51) Helmond (21:05) Venlo (21:35)
20:54 1274 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:07) Breda (21:28) Dordrecht (21:52) Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
20:58 5576 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:10) Geldermalsen (21:29) Utrecht Centraal (21:55) Woerden (22:13) Gouda (22:26) Rotterdam Centraal (22:49)
21:00 9673 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:18)
21:28 9678 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:40) Geldermalsen (21:59) Utrecht Centraal (22:20)
21:32 5575 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:47)
21:36 1277 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:51) Helmond (22:05) Venlo (22:35)
21:54 1278 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:07) Breda (22:28) Dordrecht (22:52) Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
21:58 5580 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:10) Geldermalsen (22:29) Utrecht Centraal (22:55) Woerden (23:13) Gouda (23:26) Rotterdam Centraal (23:49)
22:00 9677 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:18)
22:28 9682 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:40) Geldermalsen (22:59) Utrecht Centraal (23:22)
22:32 5579 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:47)
22:36 1281 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:51) Helmond (23:05) Venlo (23:35)
22:54 1282 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:07) Breda (23:28) Dordrecht (23:55) Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
22:58 5584 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:10) Geldermalsen (23:29) Utrecht Centraal (23:50)
23:00 9681 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:18)
23:24 9984 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:38) Breda (23:59) Dordrecht (00:19) Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)
23:28 9686 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:40) Geldermalsen (00:00) Utrecht Centraal (00:23)
23:32 5583 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:47)
23:36 1285 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:51) Helmond (00:05) Venlo (00:35)
00:00 9685 ma di wo do vr za zo Eindhoven (00:18)
00:17 1290 za zo Tilburg (00:31)
00:32 5587 ma di wo do vr za zo Eindhoven (00:47)
00:36 1289 ma di wo do vr za zo Eindhoven (00:51)