Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrek | Trein | In de richting | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:26 | 1410 | ma | di | wo | do | vr | za | Nijkerk (06:48) Amersfoort (07:15) Bilthoven (07:37) Utrecht Centraal (07:40) | |
07:15 | 1519 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nunspeet (07:43) Hattemerbroek (08:15) Zwolle (08:25) Meppel (10:10) Heerenveen (11:13) Leeuwarden (11:49) |
07:21 | 1412 | ma | di | wo | do | vr | za | Nijkerk (07:38) Amersfoort (07:53) | |
08:09 | 1416 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (08:30) Amersfoort (08:51) |
08:34 | 1407 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nunspeet (08:59) Hattemerbroek (09:28) Zwolle (09:37) |
08:49 | 1519 | zo | Nunspeet (09:14) Hattemerbroek (09:43) Zwolle (09:52) | ||||||
10:10 | 1411 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nunspeet (10:35) Hattemerbroek (11:06) Zwolle (11:16) |
10:23 | 1424 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (10:44) Amersfoort (11:05) Den Dolder (12:13) Bilthoven (12:19) Utrecht Centraal (12:31) |
12:51 | 3807 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nunspeet (13:14) |
13:53 | 1417 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nunspeet (14:17) Hattemerbroek (14:46) Zwolle (14:55) |
14:20 | 1518 | ma | di | wo | do | vr | za | Nijkerk (14:38) Amersfoort (14:56) Den Dolder (15:21) Bilthoven (15:27) Utrecht Centraal (15:39) | |
14:38 | 1430 | zo | Nijkerk (14:55) Amersfoort (15:09) Den Dolder (15:27) Bilthoven (15:33) Utrecht Centraal (15:45) | ||||||
16:17 | 3814 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (16:36) Amersfoort (16:59) Den Dolder (17:18) Bilthoven (17:23) Utrecht Buurtstation (17:34) |
17:00 | 3817 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nunspeet (17:23) Hattemerbroek (17:49) Zwolle (17:57) |
17:51 | 1528 | ma | di | wo | do | vr | za | Nijkerk (18:09) Amersfoort (18:25) Den Dolder (18:50) Bilthoven (18:56) Utrecht Centraal (19:08) | |
18:29 | 1425 | ma | di | wo | do | vr | za | Nunspeet (18:56) Hattemerbroek (19:29) Zwolle (19:38) | |
19:22 | 3818 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (19:41) Amersfoort (20:04) Den Dolder (20:30) Bilthoven (20:35) Utrecht Buurtstation (20:47) |
21:30 | 1538 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nijkerk (21:48) Amersfoort (22:07) Den Dolder (23:16) Bilthoven (23:22) Utrecht Centraal (23:34) |
22:19 | 177 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Nunspeet (22:45) Hattemerbroek (23:15) Zwolle (23:24) | Orden deze dienstregeling naar richting