of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Zwolle in de Oorlogsdienstregeling 19 October 1940 Vertrekstaat station Zwolle in de Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Aankomststaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:00 1455 ma di wo do vr za Kampen (05:20)
06:00 1457 ma di wo do vr za zo Kampen (06:20)
06:12 1402 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:01) Utrecht Centraal (08:39)
06:25 3552 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (07:35)
06:29 1969 ma di wo do vr za Raalte (06:50)
06:33 3661 ma di wo do vr za zo Mariënberg (07:20) Coevorden (07:52) Stadskanaal Hoofdstation (09:20)
06:34 1602 ma di wo do vr za zo Deventer (07:21) Zutphen (07:54)
07:09 1501 ma di wo do vr za zo Meppel (07:49) Assen (09:03) Groningen (09:40)
07:10 1459 ma di wo do vr za zo Kampen (07:30)
07:18 203 ma di wo do vr za zo Meppel (07:57) Leeuwarden (09:34)
07:54 1971 ma di wo do vr za zo Almelo (08:50)
08:12 1406 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:01) Utrecht Centraal (10:39)
08:20 1461 ma di wo do vr za zo Kampen (08:40)
08:34 1604 ma di wo do vr za zo Deventer (09:21) Zutphen (09:54)
08:42 3554 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:54)
09:16 103 ma di wo do vr za zo Meppel (09:40) Assen (10:23) Groningen (10:47)
09:54 1608 ma di wo do vr za zo Deventer (10:25) Zutphen (10:54)
09:54 102 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:01)
10:15 1465 ma di wo do vr za zo Kampen (10:35)
10:42 3558 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:54)
10:52 1505 ma di wo do vr za zo Meppel (11:32) Assen (13:03) Groningen (13:40)
11:16 105 ma di wo do vr za zo Meppel (11:40) Assen (12:23) Groningen (12:47)
11:23 3665 ma di wo do vr za zo Mariënberg (12:09) Coevorden (12:43) Stadskanaal Hoofdstation (14:16)
11:30 205 ma di wo do vr za zo Meppel (12:09) Leeuwarden (13:46)
11:54 1977 ma di wo do vr za zo Almelo (12:50)
12:12 1414 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:01) Utrecht Centraal (14:39)
12:34 1610 ma di wo do vr za zo Deventer (13:21) Zutphen (13:54)
12:44 3560 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:54)
13:15 1473 ma di wo do vr za zo Kampen (13:35)
14:12 1418 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:01) Utrecht Centraal (16:39)
14:34 1614 ma di wo do vr za zo Deventer (15:21) Zutphen (15:54)
14:44 3564 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:54)
15:16 1509 ma di wo do vr za zo Meppel (15:56) Assen (17:06) Groningen (17:43)
15:23 3669 ma di wo do vr za zo Mariënberg (16:09) Coevorden (16:43) Stadskanaal Hoofdstation (18:23)
15:34 207 ma di wo do vr za zo Meppel (16:13) Leeuwarden (17:50)
15:54 1985 ma di wo do vr za zo Almelo (16:50)
16:12 1422 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:01) Utrecht Centraal (18:39)
16:34 1616 ma di wo do vr za zo Deventer (17:21) Zutphen (17:54)
16:44 3566 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:54)
16:50 1475 ma di wo do vr za zo Kampen (17:10)
16:52 107 za Meppel (17:16) Assen (17:59) Groningen (18:23)
17:19 3671 ma di wo do vr za zo Mariënberg (18:08) Coevorden (18:43)
17:54 106 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:01)
18:15 1481 ma di wo do vr za zo Kampen (18:35)
18:34 1620 ma di wo do vr za zo Deventer (19:21) Zutphen (19:54)
18:42 3568 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:54)
18:52 1513 ma di wo do vr za zo Meppel (19:32) Assen (21:03) Groningen (21:40)
19:16 109 ma di wo do vr za zo Meppel (19:40) Assen (20:23) Groningen (20:47)
19:23 3673 ma di wo do vr za zo Mariënberg (20:09) Coevorden (20:43) Stadskanaal Hoofdstation (22:10)
19:30 209 ma di wo do vr za zo Meppel (20:09) Leeuwarden (21:46)
19:49 1483 ma di wo do vr za zo Kampen (20:09)
19:54 1991 ma di wo do vr za zo Almelo (20:50)
19:54 128 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:01)
20:12 1430 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:01) Utrecht Centraal (22:39)
20:34 1624 ma di wo do vr za zo Deventer (21:21) Zutphen (21:54)
20:44 3572 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:54)
21:15 1485 ma di wo do vr za zo Kampen (21:35)
22:25 1487 ma di wo do vr za zo Kampen (22:45)