of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Rotterdam Lombardijen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Rotterdam Lombardijen in de Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:19 1217 ma di wo do vr Dordrecht (05:28) Breda (05:48) Tilburg (06:07) Eindhoven (06:38) Helmond (07:04) Venlo (07:34)
05:32 1008 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (05:43) Schiedam Centrum (05:51) Den Haag HS (06:09) Leiden Centraal (06:26)
05:53 1973 ma di wo do vr za Dordrecht (06:07) Breda (06:35) Tilburg (06:54) Eindhoven (07:23) Helmond (07:35) Venlo (08:04)
06:18 3310 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (06:29)
06:24 1019 ma di wo do vr za Dordrecht (06:37)
06:32 1012 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (06:43) Schiedam Centrum (06:51) Den Haag HS (07:10) Leiden Centraal (07:28)
06:44 164 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (06:55) Den Haag HS (07:19) Leiden Centraal (07:31) Amsterdam Centraal (08:06)
06:50 1021 ma di wo do vr za Dordrecht (07:03)
06:51 1212 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
06:59 1975 ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:10) Breda (07:33) Tilburg (07:51) Eindhoven (08:22) Helmond (08:36) Venlo (08:59)
07:15 3314 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:26) Schiedam Centrum (07:32) Den Haag HS (07:50)
07:23 1116 za zo Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:23 1116 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:25 1023 ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:38)
07:35 5016 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (07:45) Den Haag HS (08:19)
07:39 1016 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (07:50) Schiedam Centrum (07:56) Den Haag HS (08:14) Leiden Centraal (08:31) Amsterdam Centraal (09:11)
07:44 5327 ma di wo do vr Dordrecht (07:57) Roosendaal (08:26)
07:46 5316 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:57)
07:51 1218 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
07:55 1025 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:08)
08:04 1018 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:16) Schiedam Centrum (08:24) Den Haag HS (08:42) Leiden Centraal (08:59)
08:12 3318 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (08:23)
08:13 9927 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:22) Breda (08:40) Tilburg (08:54) Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
08:21 5329 ma di wo do vr Dordrecht (08:34)
08:22 9920 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (08:30)
08:23 1120 za zo Rotterdam Centraal (08:33)
08:25 1027 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:38)
08:33 1020 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:43) Schiedam Centrum (08:53) Den Haag HS (09:11) Leiden Centraal (09:28)
08:51 5320 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (09:00)
09:01 1029 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:14)
09:07 1022 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:18) Schiedam Centrum (09:24) Den Haag HS (09:42) Leiden Centraal (09:59)
09:11 1979 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:20) Breda (09:39) Tilburg (09:54) Eindhoven (10:22) Helmond (10:36) Venlo (10:59)
09:22 9924 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:29)
09:26 1031 ma di wo do vr Dordrecht (09:38)
09:26 1031 za zo Dordrecht (09:38)
09:33 1024 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:43) Schiedam Centrum (09:53) Den Haag HS (10:11) Leiden Centraal (10:28)
10:07 1026 zo Rotterdam Centraal (10:18) Schiedam Centrum (10:24) Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:36)
10:07 1026 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (10:18) Schiedam Centrum (10:24) Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59)
10:12 9935 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:21) Breda (10:40) Tilburg (10:54) Eindhoven (11:22) Helmond (11:36) Venlo (11:59)
10:22 9928 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:29)
10:25 1035 ma di wo do vr za Dordrecht (10:38)
10:25 1035 zo Dordrecht (10:38)
10:31 1028 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:42) Schiedam Centrum (10:53) Den Haag HS (11:11) Leiden Centraal (11:28)
11:01 1037 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:14)
11:07 1030 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (11:18) Schiedam Centrum (11:24) Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59)
11:07 1030 zo Rotterdam Centraal (11:18) Schiedam Centrum (11:24) Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:36)
11:11 1983 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:20) Breda (11:39) Tilburg (11:54) Eindhoven (12:22) Helmond (12:36) Venlo (12:59)
11:25 1039 zo Dordrecht (11:38)
11:25 1039 ma di wo do vr za Dordrecht (11:38)
11:26 1972 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:33)
11:31 1032 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:42) Schiedam Centrum (11:53) Den Haag HS (12:11) Leiden Centraal (12:28)
12:01 1041 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:14)
12:07 1034 zo Rotterdam Centraal (12:18) Schiedam Centrum (12:24) Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:36)
12:07 1034 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:18) Schiedam Centrum (12:24) Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59)
12:22 1974 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:29)
12:25 1043 zo Dordrecht (12:38)
12:25 1043 ma di wo do vr za Dordrecht (12:38)
12:31 1036 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:42) Schiedam Centrum (12:53) Den Haag HS (13:11) Leiden Centraal (13:28)
13:01 1045 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:14)
13:07 1038 zo Rotterdam Centraal (13:18) Schiedam Centrum (13:24) Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:36)
13:07 1038 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:18) Schiedam Centrum (13:24) Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59)
13:11 1987 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:20) Breda (13:39) Tilburg (13:54) Eindhoven (14:22) Helmond (14:36) Venlo (14:59)
13:22 9940 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:29) Schiedam Centrum (13:43) Den Haag HS (14:01) Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
13:25 1047 zo Dordrecht (13:38)
13:25 1047 ma di wo do vr za Dordrecht (13:38)
13:31 1040 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:42) Schiedam Centrum (13:53) Den Haag HS (14:11) Leiden Centraal (14:28)
14:01 1049 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:14)
14:07 1042 zo Rotterdam Centraal (14:18) Schiedam Centrum (14:24) Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:36)
14:07 1042 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:18) Schiedam Centrum (14:24) Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59)
14:11 9951 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:20)
14:22 1978 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:29)
14:25 1051 ma di wo do vr za Dordrecht (14:38)
14:25 1051 zo Dordrecht (14:38)
14:31 1044 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (14:42) Schiedam Centrum (14:53) Den Haag HS (15:11) Leiden Centraal (15:28)
15:01 1053 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:14)
15:07 1046 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (15:18) Schiedam Centrum (15:29) Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04)
15:07 1046 zo Rotterdam Centraal (15:18) Schiedam Centrum (15:29) Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04) Amsterdam Centraal (16:38)
15:11 1991 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:20) Breda (15:39) Tilburg (15:54) Eindhoven (16:22) Helmond (16:36) Venlo (17:00)
15:22 9948 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:29)
15:25 1055 ma di wo do vr za Dordrecht (15:38)
15:25 1055 zo Dordrecht (15:38)
15:31 1048 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:42) Schiedam Centrum (15:53) Den Haag HS (16:11) Leiden Centraal (16:28)
16:01 1057 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:14)
16:07 1050 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (16:16) Schiedam Centrum (16:24) Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:33)
16:07 1050 za zo Rotterdam Centraal (16:16) Schiedam Centrum (16:24) Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58)
16:11 1993 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:20) Breda (16:39) Tilburg (16:54) Eindhoven (17:21) Helmond (17:35) Venlo (18:04)
16:22 1982 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:29)
16:25 1059 ma di wo do vr za Dordrecht (16:38)
16:25 1059 zo Dordrecht (16:38)
16:31 1052 zo Rotterdam Centraal (16:42) Schiedam Centrum (16:53) Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28)
16:31 1052 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (16:42) Schiedam Centrum (16:53) Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28) Amsterdam Centraal (18:07)
17:06 1061 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:19)
17:07 1054 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:16) Schiedam Centrum (17:24) Den Haag HS (17:42) Leiden Centraal (17:58)
17:12 1995 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:22) Breda (17:41) Tilburg (17:55) Eindhoven (18:22) Helmond (18:36) Venlo (18:59)
17:19 9956 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:28)
17:20 1265 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:33) Breda (18:02) Tilburg (18:21) Eindhoven (18:51) Helmond (19:05) Venlo (19:35)
17:28 1063 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:41)
17:37 1056 za zo Rotterdam Centraal (17:47) Schiedam Centrum (17:53) Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27)
17:37 1056 ma di wo do vr Rotterdam Centraal (17:47) Schiedam Centrum (17:53) Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27) Haarlem (18:46)
17:44 1267 ma di wo do vr Dordrecht (17:58) Breda (18:21) Tilburg (18:41) Eindhoven (19:10)
17:57 5067 ma di wo do vr Dordrecht (18:12) Roosendaal (18:45)
18:05 1065 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:16)
18:07 1058 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:16) Schiedam Centrum (18:24) Den Haag HS (18:42) Leiden Centraal (18:58)
18:17 1167 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:26) Roosendaal (18:49) Vlissingen (19:44)
18:22 1986 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:29)
18:28 1067 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:41)
18:31 1060 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:42) Schiedam Centrum (18:53) Den Haag HS (19:11) Leiden Centraal (19:28)
19:07 1062 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:16) Schiedam Centrum (19:24) Den Haag HS (19:42) Leiden Centraal (19:58)
19:07 9971 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:16) Breda (19:36) Tilburg (19:54) Eindhoven (20:22) Helmond (20:36) Venlo (20:59)
19:16 1171 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:25) Roosendaal (19:50) Vlissingen (20:44)
19:22 1988 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:29)
19:25 1071 ma di wo do vr Dordrecht (19:38)
19:25 1071 za zo Dordrecht (19:38)
19:31 1064 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:42) Schiedam Centrum (19:53) Den Haag HS (20:11) Leiden Centraal (20:28)
19:57 1073 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:10)
20:05 1066 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:14) Schiedam Centrum (20:22) Den Haag HS (20:40) Leiden Centraal (20:56)
20:11 9975 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:20) Breda (20:39) Tilburg (20:54) Eindhoven (21:22) Helmond (21:36) Venlo (21:59)
20:25 1075 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:38)
20:30 1990 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:37) Schiedam Centrum (20:43) Den Haag HS (21:01) Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
20:35 1068 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:44) Schiedam Centrum (20:53) Den Haag HS (21:11) Leiden Centraal (21:28)
21:03 1077 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:16)
21:07 1070 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:16) Schiedam Centrum (21:24) Den Haag HS (21:42) Leiden Centraal (21:58)
21:11 9979 zo Dordrecht (21:20) Breda (21:41) Tilburg (21:55) Eindhoven (22:22) Helmond (22:36) Venlo (22:59)
21:22 1992 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:29)
21:25 1079 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:38)
21:31 1072 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:42) Schiedam Centrum (21:58) Den Haag HS (22:16) Leiden Centraal (22:33)
22:03 1081 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:16)
22:08 1074 za Rotterdam Centraal (22:17) Schiedam Centrum (22:25) Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:37)
22:08 1074 ma di wo do vr zo Rotterdam Centraal (22:17) Schiedam Centrum (22:25) Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59)
22:11 9983 zo Dordrecht (22:20) Breda (22:39) Tilburg (22:54) Eindhoven (23:22) Helmond (23:35) Venlo (00:02)
22:22 9976 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:30) Schiedam Centrum (22:44) Den Haag HS (23:02) Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
22:25 1083 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:38)
22:31 1076 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:42) Schiedam Centrum (22:53) Den Haag HS (23:11) Leiden Centraal (23:28)
23:04 1085 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:17)
23:07 1078 ma di wo do vr zo Rotterdam Centraal (23:18) Schiedam Centrum (23:28) Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03)
23:07 1078 za Rotterdam Centraal (23:18) Schiedam Centrum (23:28) Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03) Amsterdam Centraal (00:40)
23:11 9987 zo Dordrecht (23:20) Breda (23:39) Tilburg (23:54) Eindhoven (00:22)
23:18 1289 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:31) Breda (23:56) Tilburg (00:19) Eindhoven (00:51)
23:32 1996 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:44)
23:42 189 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:56) Roosendaal (00:29)
00:09 1282 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
00:22 1091 ma di wo do vr zo Dordrecht (00:33)
00:22 1091 za Dordrecht (00:33)
00:33 9984 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)